ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-05-2012, 16:25   #16
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
Registrovan: Jan 2010
mirab je na dobrom putu
Standardno

Nije vazno u kom si se trenutku u zivotu umorila, vec je vazno da smognes snage i ponovo krenes- sve ispocetka. Nije da se ne usudjujemo jer je tesko - vec je tesko jer se ne usudjujemo....
Neizvesna i stresna svakodnevnica ogranicava nas da se suocimo sa sobom, sumiramo svoju zivotnu situaciju i zapitamo se kolkio smo srecni, u sta verujemo, sta nam je cilj i sta nam je zaista vazno. Vecina nas priznaje sebi osecaj nezadovoljstva, da nas nesto "zulja "i da nam nesto u zivotu nije kako treba, ali se ne osudjujemo da nesto radikalno promenimo. Nismo u potpunosti nacisto sa sobom, koje korake treba da sledimo kako bismo realizovali promene, ni svesni unutrasnjih kocnica koje nas sputavaju u njihovom sprovodjenju. Cini nam se da stojimo u jednom mestu predugo, nezadovoljni i frustrirani, bez ideje sta dalje, iako mozda snazno zelimo da se krecemo napred. Bez kretanja zivimo mehanicki, postajemo umrtvljeni, potisteni i bezvoljni. Ne znamo sta da zapocnemo ni sa sobom ni sa drugima. U takvim situacijama je vazno odvaziti se i - poceti ispocetka. nikada nije kasno da svoj zivot menjamo i osmislimo na jedan sasvim drugaciji nacin, postavimo ga na sasvim novim osnovama i krenemo novim putem. Umesto da se prepustis dnevnoj rutini zivota, uradi nesto novo, jer mogucnosti su neiscrpne. Ne vracaj se na minule poraze, neuspehe i izgubljene bitke. ako zivis u kandzama starih navika ili ako je tvoja proslost tmurna, beskonacno tapkanje u jednom mestu nece ti pomoci da se uputis ka izlazu, i tada ne mozes zapoceti novo poglavlje u svom zivotu. Uvek kada se stara vrata zatvore, vreme je da se nova otvore.
amaterka, mislim da je proslo 2 godine (kako navodis) a da je sve isto bas iz ovih razloga.Razmisli, ne skodi a mozda pomogne!
Submit to Digg   Tavorim ... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-05-2012, 18:00   #17
amaterka
Švrća

amaterka's Avatar

amaterka je offline
Registrovan: Jan 2007
amaterka je na dobrom putu
Standardno

Hvala vam oboma na javljanju, no, vec pola godine sam invalid - skršila sam se i slomila koleno - zatim u gipsu dobila trombozu na mestu preloma, pa morala da mirujem nekoliko meseci - trenutno idem na fizikalnu uz pomoc štaka - i ništa osim vežbi ne mogu da mi daju da radim, jer je bila tromboza pa magneti i laseri ne dolaze u obzir, a oni bi mi ubrzali prohodavanje .. Oporavak će biti jako dug i ko zna kad ću na svoje noge (bez štaka) ... eto, iz ovakve pozicije teško da imam priliku i da upoznam i da menjam .. osim - prestala sam da pušim, i to je promena

Old 11-05-2012, 19:11   #18
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Registrovan: Jan 2011
Gloria je na dobrom putu
Standardno

I ja čekam čitavog života pa ništa, dok sam mogla, bila zdravstveno ok, sve sam se i nadala, sad kad zdralje otišlo ne nadam se ničemu, samo barem da vratim svoj mir.

Ovo sam napisala da te utešim, i kao invalid privremeni, imaš šansu da upoznaš nekog na terapiji...Pokušaj da kada je to moguće, kreneš na fizikalnu i biće promena.

Old 11-05-2012, 20:11   #19
amaterka
Švrća

amaterka's Avatar

amaterka je offline
Registrovan: Jan 2007
amaterka je na dobrom putu
Standardno

Hvala ti Gloria na utešnim rečima i žao mi je što pišeš iz svog - ličnog iskustva, ali ne zaboravi - dok je veka ima i leka - pa i mogućnosti da se neko upozna .. meni je samo žao što mi vreme prolazi i godine kada sam mogla da dajem od sebe puno - sada, što kažeš, sve smo slabiji i sami sebi a kamoli da se delimo sa drugima ... taman da delim bolesti sa tim nekim, cvrc, to niko neće

Malopre se vratila sa fizikalne - radim vežbe - gimnastiku - to jedino smem .. terapeuti ženski, pacijenti ženski Bio jedan muškarac ali mi pacijenti tamo ne pričamo, svako legne na svoj sto i sluša šta mu kaže terapeut ..

Old 11-05-2012, 21:41   #20
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Registrovan: Jan 2011
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Nisam invalid ali imam problema sa srcem, pa kao da jesam. Večita ograničenja...Šta da ti kažem, nada umire poslednja.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules