ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
Zemlja koja najvise odgovara

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-10-2014, 19:06   #46
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Registrovan: Sep 2014
gbruthbg je na dobrom putu
Standardno

Aha razumem, mislila sam nekako i ja tebi da se zahvalim bar nekako da pokusam da istumacim tvoj natal za sve ovo sto si ti meni napisala i pomogla...

Pa 2. 11 i 6 uglavnom karijera, posao, zarada...
ja sam sve posle osnovne zavrsila preko i doktorat, uspesan sam ekonomista i revizor bavim se makroekonomskim javnim finansijama na nivou drzava...
sad procitah vladar 2 u 11 se vezuje za drzavne institucije, NGO, politiku a pocetak 8 kuce u jarcu daje negde pecat ekonomiste ...pa sam mislila ako znas malo vise o simbolici tih polja kod mene u natalu ....

Ako se bavis i u praksi astro tip ada si videla puno karata , mozes li mi reci sta je to posebno negde u mojoj, pa neki astrolozi ostanu bez reci ? Jedna je mojoj mami rekla da je videla samo dva slicna natala u karijeri , sto li nije obrazlozila sto...
Vise njih profi astro rekose to mojoj mami ona se time od 2009 tako tumaci a ja sta od skoro se zanimam...
Pitah i jednu devojku sa drugog foruma , koja mi rece pa po njoj nista narucito kao sve planete su ispod horizonta i da cu da sluzim drugima a to nema veze samnom...
Porodicu nemam ali za svoje godine dobar radni staz i posao a kao strancu negde nije mi bilo lako da se borim i radim u struci preko...pa ako si voljna eto zanima me tvoje misljenje jer ga cenim
Advertisement

Old 18-10-2014, 21:52   #47
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Ne bavim se astrologijom, ali sam videla puno karti.

Jel ovo tema inače opšte za sve članove o Inostranstvu u natalu ili je ovo tvoja lična tema, da ne bih pravila pometnju i skakala s teme na temu?

Inače, ne znam što profesija s poljem 11, kad je to polje 10? Ali bih sa MC-om kod tebe u Vodoliji, i Uranom u Strelcu, prvo asocijacija bila na Političke nauke, nikako na ekonomiju, ili pak na Pravni fakultet - ljudska prava. Tek kod ovog Saturna u 6(kao TA vladara) bih se osvrnula na ekonomiju, tudj novac, krediti i sl.jer je u Škorpiji. Ali da mi nisi rekla, ne bih ciljala na istu.

Još uvek ne vidim ništa specifično na karti(sem Marsa upadljivo na 29°), šta god da su videli ti astrolozi, možda su samo podilazili majci, jer svi žele čuti "Ti si poseban, tvoja karta nije niti k'o jedna" - i to je tačno, nijedna nije slična, svaka je različita, samo liče.
Pre kad vidim Janjin natal začudim se( ).

Makroekonomske javne finansije na nivou države, ne znam šta su, niti da li se kod nas tako zove. Naziv profesije mi ne znači uopšte, ukoliko ne znam šta je to tačno u praksi. Nigde ne povezujem s tvojim natalom, bar što se tiče Meseca kao zarade u Ovnu. Mada možemo povezti kako god hoćeš - Mesec je u drugoj kući(finansije) od 10, tj.zarada od profesije! Ako si se rodila u SRbiji ili gde već, a živiš kao stranac i radiš tamo, onda verovatno rade neke druge ose koje se gledaju?? A tu iskustva nemam, možda se gleda od vrha 9 kuće, kao tvoje ose Asc.i tako nadalje se odbrojavaju polja.

Kao što kažu, ako odeš u inostranstvo, onda je tvoja kuća(dom) 4 od 9, tj.12-ta, a prijatelji novi koje stekneš su jedanaesta kuća od 9-te, i td.
Zaista ovo što si navela, prilično mi je teško da povežem, a što se tiče "služenja drugima", verovatno šta god da radiš, a nisi direktor, si na USLUZI drugima, to ne znači da si sluga, niti znači bilo šta ružno. Pružaš usluge kao privatnik, opet služiš drugima, i da radiš kao savetnik nekome, opet služiš drugom...ne znam da li me razumeš?!
Podnosiš li nekom izveštaje?

A ako bi razmislili logično, onda da si u mestu i zemlji u kojoj si se rodila - istina je da sa ovako naglašenom 6 kućom i vladarem 10 u 6, službenik neke vrste bi bila bez sumnje. Možda je ovde caka, a to će reći ljudi koji možda znaju šta se tada dešava, kada se menjaju ose, i da li se to tako radi??? Najbolje je da proveriš kod sebe sama, npr.da li tvoji prijatelji spadaju pod osu 11 ili sada pod novu osu(jedanaestu kuću od 9-te -što bi bila 7-ma). Sačekaj prvo da ti neko napiše nešto na ovo što sam ja postavila kao mogućnost.
(imam dosta ljudi sa vladarem 10 u 7 - profesija pojavljivanja u javnosti, pojavljuju se baš u javnosti, tv ali je naglašena i 6 kuća, te se i to naziva što rade, pružanje usluga).

Last edited by elza; 18-10-2014 at 22:05..
Submit to Digg   Natal koji podrzava Inostranstvo Reply With Quote

Old 19-10-2014, 09:33   #48
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Hval ti puno , ne otvorila sam temu najvise zbog 9 kuce i inostranstva da istrazim isto u svojoj karti ....

Ovo sto sam pitala za polja mozda sam trebala u pp ali eto okacih na temi...

Taj Mars na 29 sam i ja uocila i Veneru na 8 i 44 , ali stepeni ne znam koliko su bitni vecin astrologa ne veruje u iste... ne znam nisu podilazili iako ima dosta slatkorecivih , jako su ukazivali na mane ne samo moje vec i njoj jer je radila natale celoj porodici...
Nije jedan rekao za moj natal gotovo isto nego njih 5...
A nisu bili ovi sa call centra ili instant astrolozi zato se zapitah...
Ispitacu ovo sto si napisala i gledanje derivatnih kuca tako mozda bolje povezem..
Radim revizije i dajem savetodavne izvestaje ... Ne nisam mislila nista lose u terminu sluziti drugom...

Hvala bas cu da istumacim tako kuce

Old 19-10-2014, 10:37   #49
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Kada su astrolozi saopštili već da se radi i o nečemu sto nisu videli, trebali su majci, bez obzira gledali je kao laika i nekog ko za njih nije strucan da razume astroloske termine, da ipak navedu sta je to na šta misle. Imate li to u pisanoj formi što su pričali? ?? 8' - kao zloćudni? Meni je Vertex baš tu.
Mada mi je poznat taj stepen Vage da opisuje osobu koja ima tu neku od licnih planeta, njena pojava i ljubav mogu proći nezapaženo dok je na ovom svetu. Ne citiram bas, iz sećanja mi je. Možeš potražiti u knjizi o značenju stepena. Kerubel&LaWollfsver ili Imsiragica ili jos nesto. Ali to nisam primetila s onima koje znam da imaju ovde nešto.

Mars90Neptun - uvek može da donese neku infekciju nepoznatog porekla preko igala i ostrih predmeta Da ne kažem "narkomanski" aspekat. I zato oprez ako se lečiš intravenozno, prilikom vadjenja krvi i slicnih intervencija.
Šta ti je doneo direktivni Mars na natalnu Veneru oko 9-te godine?! Nema podataka, pa se ne vidi gde je progresivni sad.

Last edited by Vojvotkinja; 06-11-2014 at 11:12..

Old 19-10-2014, 15:39   #50
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Nazalost pisano imam mamine beleske dok je bila na konsultacijama , pola nazvrljano i tako nadjosmo kontekst ,ona kad je isla za sebe tada je i meni radjeno...
Nazalost u 9 god izgubih dedu , umro je iznenada preko noci a igla se plasim vise nego iceg, padam u nestvest kada vadim krv i redovno mi je lose ...
Da citala sam o ovom aspektu koji imam

Za Vertex ne znam mislim da nije isto tumacenje jer Venera na ovom stepenu daje udovistvo , mada za udovicu treba jos dva pokazatelja barem u natalu koja nemam e sad neki ne pridaju toliko stepenima znacaj dok drugi da... potrazicu te knjige i Nikola Stojanovic je pisao o stepenima

Last edited by Vojvotkinja; 06-11-2014 at 11:13..

Old 19-10-2014, 17:09   #51
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

A sta misliš da je simbol Mesec180Pluton? Simbolika udovice npr.?

Old 19-10-2014, 20:05   #52
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Nisam sigurna ali ovo sto tumacih vise ima veze Plutona sa mojim prijateljima pa i simboliku te 11 kuce nisam nasla da je to aspekt udovice
Advertisement

Old 19-10-2014, 21:14   #53
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Pluton je smrt. Mesec je zena. Kombinacija planeta daje simboliku.

Old 20-10-2014, 13:39   #54
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Ja u principu ne mogu da skontam sta je kod mene uticaj Skorpije a sta plutona, naime Sunce, Pluton , Saturn u skorpiji . Pluton u 5 opozicija Mesec u 11p i kontakt sa Saturnom u 6p . Sad sta meni on daje , pa rekla bi moc transformacije tipa energiju u najtezim situacijama a bilo ih je , snagu koju ne znam odakle mi , sad to sto je povezanost 5 i 11 kuce. Mesec u ovnu 11kuca prijatelji jako bitni dozivljavam ih kao porodicu , ili se sa nekim druzim ili ni kafu ne mogu da popijem prazne price i druzenje iz interesa nemam. E sad kroz zivot dva razocarenja u bliske prijatelje , dugogodisnja drugarstva prekinuta u danu i nikad se nisu obnovila niti ce. To je Pluton oba puta su osobe pokusavale da se izvine izglade stvar ali nesto u meni nije moglo ni da razgovara sa njima a kamoli da nastavi bar neki kontakt bar na cao cao ni toliko a ljudi su mi ti bili kao porodica. Tu ja vidim taj Pluton nekako nesposoban da oprosti ili to skorpionsko da ne zaboravlja a razocarenja su bila klasicno niska i bez upliva nekog treceg nego pravo razocarenje u osobu posle toliko vremena i eto stavis tacku skroz.

Pluton je inace transformacija ne samo nistavilo

Old 20-10-2014, 21:43   #55
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Ja imam konjukciju. Tako da poznajem moc regeneracije i trensformacije. Kao i totalnog pada.

Old 26-10-2014, 22:51   #56
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Vladar Ascendeta u Strelcu, ukazuje na skupljanje energije kroz slobodu, moderne i napredne ideje, prostranstva, daljine, inostranstvo i daleka putovanja, strance, učenje i obrazovanje, predavanje, zakone, moral i etiku, vedrinu, ekspanziju, sreću, optimizam i entuzijzama, filozofiju i nauku, što je istaknuto i kada je Jupiter kao vladar Ascendenta u Strelcu. Sunce u Strelcu, kao vladar Ascendenta skuplja energiju kroz stvaralačku energiju koja je usmerena prema idealima, kao i kroz priznanja zbog poštene i moralne prirode, kao i znanja; Mesec u Strelcu kroz istraživanja, putovanja, otvorenost i slobodu putem čega oseća bliskost i pripadnost; Merkur u Strelcu skuplja energiju kroz ideje i misli koje su povezane sa putovanjima, slobodom i širinom, kao i kroz razumevanje i učenje filozofije, nauke, stranih jezika i stranih kultura; Mars u Strelcu kroz borbu za ispravne i moralne vrednosti, sport, kao i kroz liderstvo ili vodeću ulogu u znanju i obrazovanju, kao i putem rada koji podiže optimizam i vedrinu; Saturn u Strelcu skuplja energiju kroz čvrsta i temeljna verovanja za dalekim ciljevima, kao i kroz mentalnu disciplinu i ulaganje truda prema filozofskim pitanjima; Uran u Strelcu kroz nauku; Neptun u Strelcu kroz sticanje duhovnih dimenzija putem ideala, slobode, putovanja, učenja i filozofije, dok Pluton u Strelcu skuplja energiju kroz znanje u cilju postizanja moći.

nostranstvo u natalnoj karti (predispozicije za odlazak u inostranstvo)
Kada je u pitanju zivot u inostranstvu, najprije treba obratiti paznju na Ascendent (1. kuca/podznak), 4. kucu i 9. kucu, kao i 12. kucu.
Ukoliko je vladar Ascendenta u 9. kuci ili obrnuto, tada se osoba pronalazi u inostranstvu.
Ukoliko je vladar 4. kuce otisao u 9. kucu, i to je povoljan znak za inostranstvo. S druge strane, ukoliko je pored ovog pokazatelja, vladar Ascendenta otisao u 4. kucu, onda to predstavlja licnost koja zeli otici u inostranstvo (4.dom-9. inostranstvo), ali ipak ostaje u zemlji u kojoj je rodjena (1. fizicko tijelo-4. dom).
Nadalje, 9. kuca predstavlja inostranstvo, ali uglavnom isti kontinent, dok 12. kuca predstavlja prekooceanske zemlje, ostrvske zemlje, pa cak i zabacena mjesta poput dzungle. Naravno, da bismo znali koja zemlja nekom odgovara, treba protumaciti natalnu kartu, jer veliku ulogu igraju znaci i planete.
Mjesec, Sunce, Mars u 3.,6.,9. ili 12. kuci ukazuje na mnoga putovanja i ako su u vodenim znacima ili u Strijelcu donose putovanja, ali i zivot u stranim zemljama.
Mjesec u Blizancima ili Strijelcu ili blizu MC ukazuje na duga putovanja i veliku zelju za stranim zemljama..Isto to moze pokazati i kada su Jupiter, Merkur ili Mars u promjenjivim (Blizanci,Djevica,Strijelac) ili kardinalnim znacima(Ovan, Rak, Vaga).
Ukoliko su svjetla(Sunce i Mjesec) dobro aspektovani od Saturna, to takodjer ukazuje na to da licnost voli putovati i da srecu moze naci u inostranstvu. Ukoliko Saturn ugrozava svjetla, onda osoba ne voli putovati, a i nije dobro za nju da zivi u inostranstvu.
U svemu ovome, treba obratiti paznju i na naglasenost polja i na to kako su postavljena. Ako su 3. i 4. polje bolje postavljeni u odnosu na 9. ili 10., onda osoba ne treba zivjeti u inostranstvu.
Kako bismo shvatili koja strana svijeta je za nas povoljna onda trebamo opet obratiti paznju na polja horoskopa i na to kako su svjetla (Sunce, Mjesec) i benefici( Jupiter, Venera) aspektovani od odredjenog polja ili vladara polja, pa naprimjer: Prvo polje ukazuje na Istok, deseto na Jug, sedmo na Zapad, a cetvrto na Sjever...

NASLA SAM OVO NA NETU PA JOS MALO INFORMACIJA

Last edited by Vojvotkinja; 06-11-2014 at 11:14..

Old 21-11-2014, 12:51   #57
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Jugoslavija ( koja već ... )
~ Beograd : Vaga (29°)
~ Novi Beograd : Ovan
~ Zemun : Vaga
~ Novi Sad : Vodolija (12°)
~ Požarevac : Lav (početak Lava)

Hrvatska :
Zagreb : Devica , Strelac

Velika Britanija :
~ Birmingen : Ovan
~ Dover : Škorpija
~ Lankaster : Ribe
~ Liverpul : Škrpija (18°12')
~ London : Blizanci (17°54')
~ Mančester : Rak
~ Notingem : Strelac
~ Oksford : Jarac

Irska :
~ Dablin : Bik

Francuska :
~ Lion : Devica
~ Marsej : Ovan
~ Pariz : Devica (29°)
~ Strazbur : Devica
~ Tuluz : Devica
~ Versaj : Blizanci

Italija :
~ Djenova : Rak
~ Milano : Rak
~ Napulj : Ovan
~ Padova : Ovan
~ Palermo : Bik
~ Piza : Rak
~ Rim : Lav
~ Venecija : Rak
~ Verona : Ovan

Nemačka :
~ Berlin : Lav
~ Brmen : Vodolija
~ Frankfurt na Majni : Vaga
~ Hajdelberg : Devica
~ Hamburg : Vodolija
~ Lajpcig : Bik
~ Minhen : Škorpija
~ Ninberg : Blizanci
~ Študgard : Strelac

USA :
~ Boston : Devica
~ Dalas : Ovan
~ Čikago : Lav (prva dekada)
~ Filadelfija : Lav
~ LA : Devica (zapadni deo : Lav)
~ Majami : Vaga , Lav
~ Nju Orleans : Škorpion
~ NY : Rak , Ovan
~ San Francisko : Blizanci
~ Sietl : Strelac
~ Vašington : Škorpija

DRŽAVE :

Evropa :

~ Jugoslavija : Strelac
~ Srbija (kao prostor nekadašnje Ilirije) : Jarac
~ Srbi : Vodolija
~ Vojvodina : Vodolija
~ Kosovo : Škorpija
~ Crna Gora : Lav
~ Albanija : Jarac
~ Austrija : Vaga
~ Belgija : Blizanci
~ Belorusija : Bik
~ Bosna : Jarac
~ Bugarska : Jarac
~ Danska : Ovan
~ Grenland : Bik
~ Farska ostrva : Ovan
~ Alpi : Ribe
~ Atlanski okean : Bik
~ Mediteranska ostrva : Bik
~ Jadransko more : Vodollija
~ Čehoslovačka : Strelac
~ Češka : Lav
~ Finska : Škorpion
~ Francuska : Lav
~ Normandija : Ribe
~ Provansa : Strelac
~ Grčka : Devica
~ Grčki arhipelag : Bik
~ Krit : Devica
~ Rodos : Bik
~ Holandija : Rak
~ Hrvatska : Devica
~ Slavonija , Dalmacija , Istra : Strelac
~ Irska : Bik
~ Island : Ovan
~ Italija : Lav
~ Kipar : Bik
~ Litvanija : Jarac , Vodolija
~ Madjarska : Strelac
~ Makedonija : Jarac
~ Nemačka : Ovan
~ Bavarska : Škorpija
~ Saksonija : Jarac
~ Prusija : Vodolija , Škorpija
~ Norveška : Škorpija
~ Poljska : Bik , Vodolija
~ Portugalija : Ribe
~ Rumunija : Strelac (severni deo : Lav)
~ Rusija : Vodolija
~ Sibir : Vaga
~ Skandinavija : Ribe
~ Slovenija : Devica
~ Španija : Strealc
~ Katalonija : Škorpion
~ Švajcarska : Devica
~ Švedska : Vodolija
~ Turska : Devica
~ Kurdistan : Devica
~ Vatikan : Strelac , Jarac
~ Vellika Britanija : Ovan
~ Engleska : Ovan
~ Škotska : Rak
~ Vels : Blizanci

AZIJA : Bik
~ Južna Azija : Ribe
~ Kaspijsko jezero : Vodolija
~ Kavkaz : Bik
~ Crveno more : Vodolija
~ Indijski okean : Blizanci , Rak
~ Afganistan : Jarac
~ Azerbejdžan : Bik
~ Filipini : Škorpija
~ Gruzija : Jarac
~ Indija : Jarac
~ Indokina : Vaga
~ Indonezija : Ovan
~ Sumatra : Strelac
~ Java : Mesec
~ Borneo : Strealc
~ Irak : Lav
~ Iran : Jarac
~ Izrael : Ovan
~ jevreji : Saturn
~ Jermenija : Blizanci
~ Jordan : Škorpion
~ Kina : Vaga
~ Tibet : Vaga
~ Mandžurija : Škorpija , Vaga
~ Kirgizija : Vodolija
~ Koreja : Škorpija
~ Liban : Ovan
~ Malezija : Škorpija
~ Mongolija : Strelac
~ Pakistan : Strelac
~ Palestina : Ovan
~ Papua Nova Gvineja : Bik
~ Saudijska Arabija : Blizanci
~ Sirija : Škorpija
~ Tajland : Strelac
~ Ujedinjeni arapski emirati : Blizanci
~ Vijetnam : (sever) Devica , (jug)Blizanci

AUSTRALIJA :

~ Kvinsland : Škorpija
~ Tasmanija : Bik
~ Novi Zeland : Ribe , Rak
~ Polinezija : Ribe
~ Samoa : Ribe
~ Južno pacifička ostrva : Vaga
~ Tihi okean : Lav
~ Južni pacifik : Vaga

~ Antartik : Jarac , Ribe

AFRIKA :

~ Istočna : Lav
~ Zapadna : Rak
~ Severna : Ribe
~ Severo-istočna obala : Blizanci
~ Južna : Rak
~ Alžir : Škorpija , Rak
~ Egipat : Vaga , Ribe , Devica
~ Etiopija : Vodolija
~ Kongo : Devica
~ Libija : Vaga
~ Madagaskar : Strealc , Lav
~ Maroko : Škorpija
~ Mauricijus : Rak
~ Sahara : Ribe
~ Sudan : Blizanci
~ Tunis : rak
~ Zair : Blizanci
~ Zambija : Škorpija
~ Zimbabve : Škorpija

JUŽNA AMERIKA : Bik
~ Argentina : Vaga
~ bolivija : Strelac (istok Škorpija)
~ Brazil : Devica , Škorpion
~ Čile : Strelac
~ Ekvador : istok - Strealc , zapad - Blizanci
~ Kolumbija : Blizanci
~ Paragvaj : Rak
~ Peru : Vaga
~ Urugvaj : Devica
~ Venecuela : Blizanci

SEVERNA AMERIKA : Blizanci

~ USA : Blizanci , Rak
~ Istočni deo (do Misisipija) : Blizanci
~ Centralni deo (od Misisipija) : Rak
~ krajnji zapad : Lav
~ Ajdaho : Rak
~ Ajova : Jarac
~ Alabama : Strelac
~ Aljaska : istok i centar - Lav , zapad i Aleutska ostrva : Devica
~ Arizona : Vodolija
~ Arkanzas : Blizanci
~ Dakota : Južna i Severna - Škorpija
~ Džordžija : Bik
~ Florida : Ribe , Bik
~ Havaji : Devica , Lav
~ Ilinois : Strelac
~ Indijana : Strelac
~ Kalifornija : sever - Lav , jug - Rak
~ Kanzas : Vodolija , Ribe
~ Karolina : jug - Blizanci , sever - Škorpija
~ Kentaki : Blizanci
~ Kolorado : Lav
~ Konektikat : Jarac
~ Masačusec : Vodolija
~ Mejn : Ribe
~ Merilend : Bik
~ Mičigen : Vodolija
~ Minesota : Bik
~ Misisipi : Strealc
~ Misuri : Lav
~ Montana : Škorpija
~ Nebraska : Ribe
~ Nevada : Škorpija
~ Nju Džersi : Strelac
~ Nju Mehiko : Jarac
~ NY : Rak
~ Ohajo : Strelac
~ Oklahoma : Škorpija
~ oregon : Lav
~ Pensilvanija : Strelac
~ Roud Ajlend : Blizanci
~ Texas : Jarac
~ Tenesi : Blzanci
~ Vajoming : Rak
~ Vašington : Lav
~ Vermont : Ribe
~ Virdžinija : Devica (zapad : Blizanci)
~ Viskonsin : Blizanci

KANADA :
~ centralna : Rak
~ istočna : Blizanci
~ zapadna : Lav

SREDNJA AMERIKA :

~ Antili : Ribe
~ Devičanska ostrva : Devica
~ Gvatemala : Vaga
~ Haiti : Ribe
~ Honduras : Rak
~ Kuba : Lav
~ Mehiko : Jarac
~ Panama : Ribe

ISTORIJSKE OBLASTI :

~ Arabija : Strealc , Lav
~ Asirija : Devica
~ donji Egipat : Blizanci
~ Fenikija : Lav
~ Frigija : Rak
~ Galija : Lav , Ovan
~ Haldeja : Lav
~ Ilirija : Jarac
~ Judea : Ribe , Škorpija
~ Kapadokija : Škorpija , Lav
~ kartaga : Rak
~ Keltika : Strelac
~ Marmarika : Blizanci
Medeja : Bik
~ Mesopotamija : Devica
~ Nubija : Ribe
~ Numidija : Rak
~ Palestina : Ovan
~ Persija : Bik , Jarac
~ Sveta Zemlja : Vodolija
~ Tatarska : Vodolija
~ Vavarija : Škorpija
~ Vavilon : Devica

Vezano za moj natal a mozda jos mnekom posluzi , naime na astro.com kad se radi karta dobijem aspekt Mesec 180 Pluton, Mesec u Ovnu , Pluton u Skorpiji , ta dva znaka nikad ne mogu biti u opoziciji a i orbis je veci od 8 tako da u profi programima ovaj aspekt se i ne prikazuje ..saznah da taj aspekt nemam pa obratite paznju na karte pravljenje u astro.com

Mesec na AC u znacima Strelac , Blizanac daju zivot van zemlje rodjenja

Last edited by Vojvotkinja; 21-11-2014 at 13:12..

Old 21-11-2014, 14:13   #58
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

I mene interesuje jel ovo elenina lična tema ili opšta, da znam šta da pišem

Malo mi zasmetalo oko ovo da je Bg u znaku Vage. Zar nije u znaku škorpije generalno?
Mislim ako bilo ko zna istoriju Beograda trebalo bi da zna koliko je puta rušen i ponovo iznova stvaran,koliko se ratovalno na njegovoj teritoriji, na kraju krajeva leži na 2 velike reke- opet simbolika škorpije.

Old 21-11-2014, 14:20   #59
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Ovo je moja tema licna pre svega ali slobodno pisi , ja sam ovo nasla na netu da je Bg simbol Vage , sad predpostavljam da su i razliciti delovi Beograda i u razlicitom znaku

Old 21-11-2014, 15:47   #60
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Ljudi,a kad je suvladar 1.u strelcu kao kod mene?Imam 9.u jarcu,i 4.u raku,ali je suvladar 4.u strelcu...I vladari 12.u strelcu?Mozda bih mogla ziveti u inostranstvu?

http://www.astro.com/tmpd/cnmo-nctfi...9659.10230.gif
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules