ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
Zemlja koja najvise odgovara

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 24-09-2014, 15:38   #16
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Registrovan: Sep 2014
gbruthbg je na dobrom putu
Standardno

ovo sam pronasla na netu pa cu se baciti u analiziranje svoje karte jer zivim preko a i ako neko hoce ko je u inostranstvu da postavi svoju pa da trazimo slicnosti
Advertisement

Old 28-09-2014, 21:54   #17
nouvelle
Veštac

nouvelle's Avatar

nouvelle je offline
Registrovan: Aug 2010
nouvelle je na dobrom putu
Standardno

Bas dobri tekstovi @Elena
Kod mene ima i pluseva i minusa..
Sunce u 9.kuci, Mars(vladar 3. kuce)u Strelcu ..
Vladar ASC u 8.kuci, sa sve Jupiterom i Venerom(koja je vladarka 4.i 9.kuce) u lepom aspektu sa Mesecom, zaista, mnogo volim da putujem, ali i nisam bas imala prilike u zivotu..Mozda bas zbog te 8.kuce..
Stalno mislim da bi mi mnogo bolje bilo da zivim u inostranstvu..ali nisam nikad..

Old 29-09-2014, 12:26   #18
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

da ta osma kuca a i mislim da te negde vezanost za tvoje ne za zemlju kao domovinu koci i daje tu nesigurnost a posle i za partnera, mada preko koliko bi ti prijao zivot ne znam i mislim da bi se snasla tipa par meseci da radis klasicno gastarbajterski pa da se vratis ... mozda prekookeanske zemlje tipa Strelac i gradovi u znaku Vage ili Device, mada i ti si podznak Jarac nije to znak koji se lako prilagodjava i navikava , jezik mozda bi mbio veci problem ... mada opstala bi ti ali dal bi imala neku vecu korist novcanu od toga sad vec ne znam

Old 29-09-2014, 12:51   #19
nouvelle
Veštac

nouvelle's Avatar

nouvelle je offline
Registrovan: Aug 2010
nouvelle je na dobrom putu
Standardno

Hvala Elena sta znam.. jezici mi dobro idu, znam engleski i nemacki..italijanski po malo Moj tata na primer ima sve moguce aspekte koji potvrdjuju zivot u inostranstvu, pa nikad nije ziveo negde van...prosto neverovatno..
Treba tu malo dublje uci u analizu..

Old 29-09-2014, 13:09   #20
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Moj brat isto po karti bi rekao da obozava Francusku a on je mrzi iz dna duse i vratio se u Bg

Primer osobe koja jako zeli da ode preko najvise zbog usavrsavanja .... evo karte i toliko kocnica u istoj
Dodaj.rs - Besplatno postavljanje slika - s.gif

Last edited by Vojvotkinja; 01-10-2014 at 18:41..
Submit to Digg   Natal koji podrzava Inostranstvo Reply With Quote

Old 04-10-2014, 12:51   #21
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Uvek inostranstvo predstavlja znak Strelca, kao deveti znak u horoskopu, devetopolje horoskopa i naravno planeta Jupiter. Jupiter je uvek vezan za inostranstvo i zadaleka putovanja baš kao što Merkur predstavlja bliska putovanja.Normalno je, da ukoliko se stelijum planata nalazi u četvrtom polju ili ukoliko jestelijum u Raku, znamo, čemu je osoba sklona i da je u principu i ne zanima moždaodlazak u inostranstvo. Kada je stelijum planeta u znaku Strelca, ili u devetom polju,ljudi putuju, nekad po čitavom svetu.Ovo su osnovne stvari koje se trebaju znati.Međutim, morate znati da su za inostranstvo kada govorimo o poljima, ne oznacima, nego govorimo o poljima, izuzetno važna, izuzetno bitna tri polja.Pored devetog polja, koje pored duhovnosti, univerziteta, studija, predstavlja prozoru svet, samim tim i odlazak u inostranstvo, deveto polje je ipak polje duhovnosti iono ne mora uvek da znači bukvalno fizički odlazak u inostranstvo.

Nasla sam ovo na netu a meni je Jupiter u Strelcu svom sredistu

Old 04-10-2014, 12:52   #22
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Mnogi svetski ljudi koji su kod nas priznati non stop putuju u inostranstvo, ali supriznanje stekli u zemlji, pa imaju jako deveto polje. Nemojte se čuditi ako neki našvrhunski sportista, vrhunski književnik, režiser mnogo putuje po inostranstvu i onošto je napravio u zemlji isto to radi i u inostranstvu a ima jako deveto polje.Međutim, kod ljudi koji su se iselili i žive u inostranstvu, naći ćete čak mnogo višenaglašeno treće i dvanaesto polje. Treće polje, je polje direktnog putovanja uinostranstvo baš kao i znak blizanaca.Kod mnogo naših intelektualaca, obrazovanih ljudi ali i klasičnih gastarbajtera bezmnogo obrazovanja ali opet visprenih, pronašao sam sa vrlo naglašenim i jakimtrećim poljem, a pogotovo sa konjunkcijom Sunca i Merkura u trećem polju, sa jupiterom u trećem polju. Uglavnom, od presudnog je značaja bio stelijum planeta utrećem polju nečijeg natalnog horoskopa. Treće polje predstavlja kraća putovanja, samim tim predstavlja i bliže inostranstvo.Deveto polje predstavlja inostranstvo u pravom smislu te reči, dakle nije u pitanjuSlovenija, Makedonija, nego predstavlja prozor u svet, vrlo često se vezuje zaEvropu, i putovanja po Zapadnoj ili Istočnoj Evropi, a vrlo često i malo dalje.Dvanaesto polje takođe predstavlja inostranstvo i to ono daleko, prekomorsko,prekookeansko. Pa i ako i preko trećeg i devetog polja možemo gledati ovaputovanja, SAD, Kanadu, Australiju, Novi Zeland, Japan i druge zemlje apsolutnogledamo kroz simboliku dvanaestog polja

Podznak sam Blizanac a Merkur opet u Strelcu

Old 04-10-2014, 13:56   #23
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by elena VIdi Poruku
Kada je stelijum planeta u znaku Strelca, ili u devetom polju,ljudi putuju, nekad po čitavom svetu.
deveto polje je ipak polje duhovnosti iono ne mora uvek da znači bukvalno fizički odlazak u inostranstvo.
Bas tako. Ako nema tu i vladara asc.koji je pivezan sa serijom 9 ili vladarem ima aspekt.dzaba!!! To navedeno ništa ne znači do duhovno putovanje.

Old 05-10-2014, 10:34   #24
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Elza ,

vidi sad ovaj natal , osoba ima cesta putovanja preko ali uglavnom odmori najduze dve nedelje i jedan odlazak nedelju dana u inostranstvo zbog skole

Hoce na master preko ali karta koci ... sta ti mislis? Kakve predispozicije natal ima ?Dodaj.rs - Besplatno postavljanje slika - s.gif

Old 05-10-2014, 12:44   #25
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by elena VIdi Poruku
Elza ,

vidi sad ovaj natal , osoba ima cesta putovanja preko ali uglavnom odmori najduze dve nedelje i jedan odlazak nedelju dana u inostranstvo zbog skole

Hoce na master preko ali karta koci ... sta ti mislis? Kakve predispozicije natal ima ?Dodaj.rs - Besplatno postavljanje slika - s.gif
Na sta mislis kad kazes:"natal koci"?!
Mogu da koce finansije, mogu porodicni odnosi itd.
Ovde je jasno da joj se ne ostaje u rodnom mestu ili zemlji, tj.Neptun i Uran na IC. Niti je vladar 9 sjajno postavljen na prvi pogled. Ujedno je Merkur vladar i 12 r. Mesec kao vladar mnogo cega, pa i doma, jednog [email protected], pa i same kuce partnera ne ukazuje na teaku pricu, i da osoba gde god se nadje, tezice da promeni mesto prebivalista, ne nalazi mir ili sama bira takvu situaciju koja nije nimalo laka. Svakako, karta ukazuje na puno izazova, koje osoba nece izbrgavati.

Old 05-10-2014, 13:00   #26
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Promena stoji mesta boravka dosla je na studije u Bg , preko majke teska karma teske planete, malo prijatelja i zatvorenost. Na putu uvek problemi od toga da joj izgube kofer pa do otkazanog leta i pomeranja ali stalno...

Finansije nisu problem , vezanost za roditelje a ujedno i zelja da se ode preko...

Ja tumacim i mislim da nema pokazatelja studija u inostranstvu nazalost

Moja karta negde kao i karta ove osobe, oboje smo od srednje skole preko fakulteta i mastera zavrsili u inostranstvu , ziveli u tri zemlje na dva kontinenta . Oboje smo stranci u Francuskoj
evo njegove karte inace moj partner
Dodaj.rs - Besplatno postavljanje slika - astro2gw06michaels353164.gif

Cisto primera radi osobe koja je od 15 godine u USA sama na studijama i ujedno sportista, posle zivot u Irskoj , Kanadi i sad Francuska

Inace sve njene planete Merkur , Uran , Neptun , Saturn , Pluton retrogradne plus Mesec aflikovan

Last edited by Vojvotkinja; 09-10-2014 at 13:06..
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-10-2014, 21:17   #27
lavica1982
Obično gatalo

lavica1982's Avatar

lavica1982 je offline
Registrovan: Mar 2009
lavica1982 je na dobrom putu
Standardno

dragi moji, ja se bavim spoljnom trgovinom (to mi je i prvi posao, radim isto vec 6 godina) tako da cesto putujem u inostranstvo. moj natal mozete da pogledate i vidite naglasene aspekte za rad sa inostranstvom.
pozzz

Old 14-10-2014, 21:42   #28
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

evo ja vec skoro 5 godina u inostranstvu i ne planiram da se vracam ali planiram jos da menjam drzave...puna 9. kuca, vladar 1. i 4. kuce u 9. i vladar 7. u devetoj, kao i 6. i 2. kuce...a i 11. odnosno sve je u toj 9. kuci, dodatno simbolicki i jupiter je tu..kao inostranstvo...a cula sam i da severni cvor u 2. kuci uvek odvaja licnost od porodice i da je dobro da se sto pre osamostali, a ja vec jesam, zivim sama i izdrzavam se sama i otisla sam zbog studija, ponovo 9. kuca =)

Old 15-10-2014, 20:58   #29
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
evo ja vec skoro 5 godina u inostranstvu i ne planiram da se vracam ali planiram jos da menjam drzave...puna 9. kuca, vladar 1. i 4. kuce u 9. i vladar 7. u devetoj, kao i 6. i 2. kuce...a i 11. odnosno sve je u toj 9. kuci, dodatno simbolicki i jupiter je tu..kao inostranstvo...a cula sam i da severni cvor u 2. kuci uvek odvaja licnost od porodice i da je dobro da se sto pre osamostali, a ja vec jesam, zivim sama i izdrzavam se sama i otisla sam zbog studija, ponovo 9. kuca =)
hehehe ja sam skorpija blizanac a ti blizanac skorpija

Old 15-10-2014, 21:12   #30
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Standardno

Mesec lepo aspektuje tvoje planete u 9 toj sto znaci da se sigurno bolje osecas preko nego u svojoj zemlji ali Saturn ih ugrozava tako da u istom ti sledi dosta borbe i ne verujem da ti je lako , dosta odricanja ali da ti je lose verovatno ne bi zivela tu gde zivis...
Vidis ja nemam nista u 9 toj kuci tako da broj planeta u istoj ne samo na mom primeru nego inace nije nikakav signifikator ... Pogledaj tekstove koje sam kacila pa ces se vec pronaci ...
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules