ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Moja natalna karta :)
Old 28-09-2018, 21:54   #1
Dragonfruit
Početnik

Dragonfruit je offline
Registrovan: Sep 2018
Dragonfruit je na dobrom putu
Standardno Moja natalna karta :)

Ćao svima. Da li bi neko mogao da baci pogled na moju natalnu, ako ima nesto bas upecatljivo hvala
Astrodienst Online - Free Chart 1%

Last edited by Dragonfruit; 28-09-2018 at 22:02.. Reason: Mistake
Submit to Digg   Moja natalna karta :) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-09-2018, 23:53   #2
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Ja volim da krenem uvek od pocetka kada tumacim kartu, pa se uvek osvrnem na simboliku 4. polja u karti natusa, pa bi mi to ovde bilo i najmarkantnije, a to je.... Vrh 4. u Strelcu, dnevna karta, koji treba da obezbedi uslove da se natus razvija u velikom i prostranom okruzenju jer Strelac oznacava prostranstvo, metropole, inostranstvo... pa i kucu koja je prostrana (soliteri i velike kuce) i u kojoj ima korena stranih i/ili obrazovanih ljudi od kojih se dosta uci i kroz koje se profitira jer je vladar otisao u 2. polje. Jos jedan pokazatelj velike kuce je i konjunkcija Mo i Jupitera, ali sta se desava, Mo je u padu, skoro na stepenu svog pada, pa nam je tvojih prvih 5 godina zivota ali i porodicna simbolika uopste moralo oslikati prodaju neke imovine, unovcavanje nasledjene imovine i to usled nekih kriznih okolnosti ili ratnog profiterstva. Pa jos ako uzmemo skorpionsku simboliku u smislu kuce to su i neka renoviranja koja su radjena na kuci ili zapravo delom tudja imovina koja je u sve to upletena, tudja ili nasledjena ali kroz dualni princip zbog Meseca i promene. Strelac oznacava i korene ili dom u predelima gde ima stranaca, pa je dom, koreni morao biti obojen i nekim ratnim, kriznim okolnostima jer je vladar u sko u periodu ranog detinjstvai simbolici korena, ali sustina je da tu ima i simbolike islama. Pa bi mogli da naslutimo da su ovde korenima povezane simbolike i za pretke a vezani za Bosnu, Kosovo, pre nego za Tursku ili slicno, posebno sto je rodbina opisana sa tim Ma u Biku koji je u izgonu, bezi negde van, u 9. polje za vreme rata jer je Mo u Sko i to za vreme Svetskog ili velikog gradjanskog rata Ju0Mo u sko kada se moglo desiti i veliko porodicno stradanje Mo u sko,ali i gubitka neke imovine kroz to. Ono nesto kao porodicni obrazac ponavljanja. Obzirom da ti je Jupi tranzitirao od 10.oktobra kroz 2. polje, i ponovio natalnu poziciju, to je pored trudnoce, sirenje doma, moglo da stavi akcenat ove simbolike opet u prvi plan, kroz neko i unovcavanje imovine kroz predhodni period, resavanje nekog nasledja pod tim vanrednim okolnostima da kazemo. Zakonska neka regulisanja po pitanju doma, tvog statusa kao zene i finansija ali i nekih proteziranja koja su ocekivana od drzave a gde mozes imati utisak da ti je nesto oduzeto sto treba da ti pripada.... pogledacu jos, malo da mi se slegne karta. Pade mi na pamet i simbolika rJupija ovde na Mo u opisu Obrenovca, Jer Mo u skorpiji je slika stradanja imovine od prevelike vode sa ovim rJupijem isto, znaci od reke sto je skorpionska simbolika, jer ovaj Mo ce dati blizinu groblja, Karaburmu, ili reke u smislu Zemuna, Obrenovca...pa i neka simbolika velikog smetlista ili romskog naselja pre nego policijske stanice.....a Strelac bi dao okruzenje ono fazon Ibarska magistrala, fakulteti, ambasade...obzirom da 4. kuca govori o nasledju, korenima, domu, sa vrhom u znaku Strelca moraju se naslediti ovde i osobine vezane za sport, knjizevnost, medicinu, umnu delatnost, religijski odgoj, filozofiju.... u 2. kuci moze dati i novce neke koje po osnovu nekih porodicnih stradanja se zakonski ostvaruju....

Last edited by Natasarijana; 29-09-2018 at 01:23..

Old 29-09-2018, 01:26   #3
Dragonfruit
Početnik

Dragonfruit je offline
Registrovan: Sep 2018
Dragonfruit je na dobrom putu
Standardno

Jeste tacno, ja jesam rodjena ovde ali moji su iz Bosne dosli ovamo. Nismo pored reke ni groblja, ali imamo za komsije par romskih porodica. Pa tranzit Ju u sko mi je doneo trudnocu, zatrudnela sam i porodila se. Do sad si bas bas pogodila
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
ako, ima, moju, natalnu, nešto

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules