ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
Hmmm

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 22-04-2012, 19:26   #31
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

ODakle ti ideja da nisi podznak rak? Sta se tacno uklapa bolje ukoliko si blizanac?
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-04-2012, 19:55   #32
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Registrovan: Nov 2011
nymeria je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
ODakle ti ideja da nisi podznak rak? Sta se tacno uklapa bolje ukoliko si blizanac?
Uf, pa aj ovako...Znam da me taj Mo u raku na asc dosta boji kao raka kako god da okrenes, ali citajuci opis podznaka u blizancima, mogu da se prepoznam u dosta toga, a kada smo u skoli ili na raznim radionicama igrali igre tipa "kazi nesto o osobi iz razreda" svi, ali bukvalno svi daju odgovore kao sto su "luckasta, komunikativna, uvek pricljiva i sl." dosta sam fizicki nervozna, brza, duge ruke, noge, manekenska gradja, visoka (lice je rakovsko, gradja blizanacka)...Umem biti povrsna i dosta nestalna, 100 interesovanja i samo letim s jednog na drugo... Emoc. reakcije su mi rakovskog tipa, i sve mi pise na faci,(zato sam pomerila kartu unazad, a ne unapred 15 min. posto ne verujem da mi je Mo u 12.kuci) i ne mogu da provalim da li ta cesto cudljiva narav dolazi od rakovskog meseca ili je tamo i podznak.

I da, nekako mi se vise svidja ideja da mi je vladar 1. u 1. i u sedistu, nego u 8. kuci sa svim mogucim aflikcijama, to bi me malo zabrinulo...

Old 22-04-2012, 20:12   #33
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Standardno

Sta je sa tvojim fakultetom? volis da ucis?
I sa poslom?

Old 22-04-2012, 20:26   #34
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
Sta je sa tvojim fakultetom? volis da ucis?
I sa poslom?
Zavrsila sam odavno, sve u roku...bila sam super djak, dobar student ali ne mogu da nadjem za stalno posao u struci (radila sam na odredjeno, menjala poslove), a trenutno radim sa srednjom skolom kao trgovac, lep i lak posao, ok plata ali je dosadno. Stalno nesto cituckam, upisujem stalno neke kurseve, jezik, psiholoski treninzi, mada sam trenutno u zastoju (dobijem diplomu, ali je ne iskoristim...)
Psiholog sam po zanimanju.

Old 22-04-2012, 21:28   #35
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Standardno

Sve do poslednje recenice skoro si me ubedila da si blizanac...ali merkur i vladari 12. u 8. su cesti kod psihologa.
Jel te zanimala klinicka, ili si vise bila za one druge stvari?

I jos nestoL da li nekog od tvojih roditelja zanima jako okultno/ezoterija ili se bavi encim takvim.

Old 22-04-2012, 21:55   #36
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Zanimala me izuzetno, to gradivo najlakse ucim. Sve dok nisam videla sta rade na klinikama (ophodjenje prema pacijentima i (ne)funkcionisanje celokupnog sistema ) a taj klinicki pogled na svet je bas poceo da me odbija (svrstavanje ljudi u kategorije i lupanje etiketa-pre ili kasnije dosta klinicara pocne tako da razmislja...) Edukant sam porodicne psihoterapije (pala sam pre mesec dana 3. godinu jer ne radim u struci pa ne znam kako da nahvatam klijente za praksu) Ali to je po mom (trenutnom ) misljenju grana psihologije od koje ima najvece prakticne koristi i dobrobiti za ljude...Najbolje sam se osecala dok sam radila u besplatnom savetovalistu.
Pa ne bi ih bas nazvala okultistima (mada ih ja ih zezam da su druidi u dusi ) . Mislim da tatu vise zanima bas ezoterija, voli alternativnu medicinu, budizam, to nam je zajednicko, a mama se bavi svacim jer joj je stalno dosadno pa ne mogu ni ja vise da pohvatam te njene hobije...Ja licno umem povremeno da "brljavim" tu i tamo s okultizmom (imam dosta poznanika pagana i hermetista, blizak mi je taj svet)

Old 22-04-2012, 22:55   #37
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Standardno

Pa, vidis, pokusala sam preko tih nekih osnovnih stvari videti ovog tvog merkura - dal je u 8. il u 9. kuci, ali izgleda da si bas u svemu, a i venera kao vladar 5. kuce (onoga sto volimo, na sta trosimo energiju) je u 8. kuci svakako, pa me to buni.

Jedino ostaje da se isprate tranziti, Uran je prosao merkura, to je moralo da se oseti. Sta se tada desavalo?

Old 22-04-2012, 23:15   #38
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Konj. Ur sa Me, decembar 1997.? Uuuuu, davno to bese...Pa nista spektakularno, ucila sam za prijemni, bila sam u 8. razredu, bas nista ...Najvise promena mi se izdesavalo kada je Pl poceo da se mota oko DC-a, 2008. pa nadalje, bas smo vodili raspravu na temi, kazu da nije Pl, nego Mars u solaru (ugrozeno zdravlje, sukobi u ljubavi itd.) ali su se desile neke dublje transformacije u licnosti i stavovima, te ja i dalje krivim Plutona...I ovaj Ur mi je drmao nedavno ovu asc-dc osu, to sam bas osetila....Ali Ur i Me-nemam pojma
Pa i meni je tesko bas zbog tih silnih preklapanja simbolike da odredim o cemu se radi, taj Me je svakako uticajan kako god da okrenes i cini mi se da je bas zbog tih kvadrata dao neku vrstu intelektualnog nemira, jedino da se okrenem zivotnim dogadjajima...Sta u natalu govori o nasem temperamentu i interesovanjima kada smo bili deca? (od rodjenja do 4-5 godine npr.) Da li je ascedent tada jednako izrazen?
I da, sad skontah da u slucaju da sam blizanac, Me bi se svakako tumacio kao da je u 9., jer je na kraju 8. kuce...A opet i So u 9. vrlo dobro pokazuje sta mi je cilj u zivotu (ucenje)+ je vladar 3...
Zabolela me glava

Old 22-04-2012, 23:41   #39
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by nymeria VIdi Poruku
Ne znam kako da editujem svoj prvi post (ne postoji ta opcija vise ), a ne zelim da otvaram novu temu, te molim moderatore za razumevanje sto redjam post na post...(ne pokusavam da "dizem" temu, vec sam konacno smislila sta bih zelela da pitam clanove foruma u vezi svoje natalne karte, a niko mi je nije protumacio do sada... )

Elem, nesto me jako muci, a to je moje tacno vreme rodjenja (kao i sve nas cije mame nisu gledale na sat dok su nas radjale...) Moja je rekla da postoji mogucnost da su promasili za 15 minuta...te sam ja uradila tu alternativnu kartu gde mi je ASC na 29 stepenu Blizanaca, i koja menja dosta toga u natalu...Pa ako se neko iole razume i rektifikaciju i moze da mi pomogne, ili zeli samo da mi protumaci nesto iz "primarne" natalne koja se nalazi u mom potpisu , bila bih mu vrlo zahvalna...

Evo te "alternativne" natalne karte...

http://i43.tinypic.com/5b75dw.gif
3 st je stepen blizanaca. . . mozda te to boji kao blizanca
Submit to Digg   i moja natalna karta :-) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-04-2012, 20:40   #40
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mia VIdi Poruku
3 st je stepen blizanaca. . . mozda te to boji kao blizanca
Mislim da se 3. stepen gleda kao 4., jer ne postoji nulti I onda sve pomeras za 1...

Old 23-04-2012, 20:59   #41
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nymeria VIdi Poruku
Mislim da se 3. stepen gleda kao 4., jer ne postoji nulti I onda sve pomeras za 1...
gledaj 3* kao 3....4* kao 4.....itd ,nema smisla brisati 0 * moja sugestija,mozda se nekom vise svidja simbolika onog sledeceg ,onda neka gleda tako....
Submit to Digg   i moja natalna karta :-) Reply With Quote

Old 19-08-2012, 23:02   #42
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Uran je krenuo retrogradno pa ce uskoro da mi pravi kvadrat na AC-DC osu i da kaci planete koje se tamo nalaze (Mo, Ju, Ne)
Da li iko ima pojma sta mogu da ocekujem kada se to desi za par meseci?
Prosli put sam se zestoko svadjala s deckom i nasla posao (kraj 2011. godine). Sta sad? Da li je moguce da opet nadjem neki novi posao? Ju i Ne vladaju Mc-om...
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules