ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
Hmmm

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 07-02-2011, 09:51   #16
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Mimi,
zanimljiv natal!Tvoje 7 polje fascinantno.
Bices pozanta siroj javnosti, cak ces verovatno imati nadimak, ili neki pseudonim...(blizanci)...jer je mesec u polju javnosti i jos u blizancima.
Sunce u 7, tvoj 1muz poznata faca,zanimljiv,dobar govornik,upoznajes ga preko posla.
Tvoj uspeh nece doci preko noci-vec sa tvojomvelikim trudom i zalaganjem,jer natalni saturn u 1 kuci i u opoziciji sa planet. u 7 to donosi.Nesto m govori da ce ti se vise nuditi posao vezan za pozoriste nego film(uran i saturn u opoziciji sa mesecom...)

Dok tranz. saturn ne izadje iz tvoje 10 natalne kuce...slaba vajda od posla,jer je natalni saturn u 1 kuci.
Licno -ne svidja mi se polozaj tog nat. saturna u 1 kuci, kazem to iz iskustva ,jer je i kod mene u 1 kuci...(tezi zivot, mnogo truda,rada, zalaganja, vecita sumnja "dal je sve dobro uradjeno",a to pitanje je uglavnom bespotrebno....
Karmicki dug kroz emocije vracas u ovom zivtu...(ASC u vodenom znaku,iako je na 29 stepenu...)
Ponekad znas da uvredis ljude ostrim recima,ili komentarom...(konjukcija merkura i marsa u 7).
Srecno!
Advertisement

Old 07-02-2011, 15:12   #17
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Registrovan: Mar 2010
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno

uh......a jel postoji mogucnost braka sa osobom iz druge drzave ili ce da bude nas :-) ?
Submit to Digg   i moja natalna karta :-) Reply With Quote

Old 07-02-2011, 17:23   #18
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mini_mimi VIdi Poruku
uh......a jel postoji mogucnost braka sa osobom iz druge drzave ili ce da bude nas :-) ?
Moze i inostranstvo,Su vlad 9p,je smesteno u 7p

Old 20-02-2011, 13:02   #19
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

zensko..odmah pita za brak...ha ha ha...u kontaktu sam sa jedinim strancem,sad da ne objasnjavam celu pricu...elem moj severni cvor je u konjukciji sa njegovom venerom,pa zato pitam :-))

a gde se vide tacno putovanja...skoro sam bila u Budimpesti,sad u Grcku...planiram i do Italije...jer se gleda 3 kuca.....meni su sad u trecoj Neptun,Sunce,Mars i Merkur.....u vodoliji

A gde moze da se vidi zbog cega me privlace stariji muskarci? Ili ja njih...na isto dodje :-)
I sto se tice preseljenja,jel sama ili sa nekim?

Last edited by Vojvotkinja; 20-02-2011 at 15:20..

Old 20-02-2011, 13:14   #20
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

hahaha...ne bi ja bila ja kad ne bih nesto pogrijesila... ajde ponovo ma ti je u raku mo u blizancima, pa sad ma predstavlja kakvi nas muskarci privlace ..nema kontakt sa sa, ali mu je dispozitor mo koji ima 180 sa sa..a posto ako pitas za nesto starije poput mojih...onda gledas i ur pa i mo i ma imaju 180 ur..pa ne znam mozda to..a imas i bq sa ve pa kao inace kontakt ve i sa moze biti..ali ja to samo onako posto sam pocetnik..

Old 20-02-2011, 13:43   #21
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

to je strasno...mislim,nije ,ja volim,mene privlace..sto bih ja rekla ciljna grupa mi je od 35 do 45 :-) I takve i upoznajem..mada su mi rekli da ce prvi muz biti stariji 4,5 god....to mi se nikako ne uklapa :-)

Old 20-02-2011, 13:45   #22
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

Quote:
to je strasno...mislim,nije ,ja volim,mene privlace..sto bih ja rekla ciljna grupa mi je od 35 do 45 :-) I takve i upoznajem..mada su mi rekli da ce prvi muz biti stariji 4,5 god....to mi se nikako ne uklapa :-)
e pa da i mislila sam pa ne znam je li se tu gleda sa ili ur posto je prevelika razlika za staijeg..ali mi opet nije jasno ako za sa gledas 7 i 14 i sto ne bi gledali i 21 ako je to saturnov ciklus..ali kao ja nisam sigurna milslim da se za tolike razlike gleda ur...

Old 21-02-2011, 10:42   #23
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

Dobro...meni treba muskarac da se pored njea osecam kao devojcica,a ne da nekome budem mama....:-)

Old 21-02-2011, 10:45   #24
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

nije tema...ali posto su i svi moji partneri toliko stariji...ali ne da bih se osjecala kao djevojcica, vec da bi izdrzali moj karakter..pa sad odoh da trazim to sto hoces da se osjecas kao djevojcica u tvojoj karti...je li ti ono i ono imas ma u raku, a jos kod tebe mo u blizancima, pa kud ces vise ,eto sto bi da budes djevojcica..,a imam ja prijateljicu sa ma u raku isto hoce da se osjeca kao djevojcica, a ima problem s tim da joj nekako bude svakom liku kao mama..pa mislim da to ima veze i s tim..

Old 24-03-2011, 12:42   #25
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

I nekako nikad nisam bila ludo zaljubljena...t.j mozda jednom...uvek nekoga zavolim posle nekog odredjenog perioda,kao provedem neko vreme sa tom osobom....
taj ma u raku ce da me ubije....kao i jupiter u 5....jako sam osetljiva...Mada uopste tako ne delujem..i jedino mama moze da me provali kad sam neraspolozena,jer se generalno uvek smejem.A osetljiva sam na sve i svasta...deca,stari ljudi ,zivotinje....i sama imam 2 psa i macku :-)

evo i jednog uporednog...pa ako neko moze malo da pogleda,bilo bi super :-))

http://tinypic.com/view.php?pic=35li4r6&s=7

Ja ne znam sta je svima sa tim javnim partnerom,mislim ja vise volim anonimne ljude :-))))
Juce mi je jedna devojka gledala natalnu,i tvrdi da me od aprila ocekuje neka veza,sa nekim javnim tipom,uz neke skandale...sta vi mislite,jel to moguce? Pritom,ja imam decka

da stavim i pitanje na svojoj temi...jel to moje Sunce aspektovano ili nije? hi hi

Last edited by Vojvotkinja; 13-06-2012 at 11:09..

Old 12-04-2011, 18:06   #26
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Registrovan: Sep 2010
ognjenka724 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
da stavim i pitanje na svojoj temi...jel to moje Sunce aspektovano ili nije? hi hi
Već sam ti negdje pisala o tome. Aspektirano je - ima 2 inkonjukcije, a inkonjukcije su glavni aspekt.
Tvoje SO je dio konfiguracije koja se zove yod.
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-04-2011, 22:48   #27
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

e tek mi sad nista nije jasno......sta je yod?

Old 12-04-2011, 23:06   #28
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Registrovan: Sep 2010
ognjenka724 je na dobrom putu
Standardno

Yod je konfiguracija u kojoj su 2 planete u sekstilu i prema trećoj imaju inkonjukcije. Ta treća planeta je žižna planeta.

U tvojoj karti je ta žižna planeta SO. NE i PL imaju sekstil i oba prave inkonjukciju na SO.

Yod je konfiguracija koja izaziva stalnu napetost i traži prilagodbu (inkonjukcija je uvijek neka prilagodba). Dvije planete u sekstilu surađuju i napeto aspektiraju treću. Kao rašlje - kao da držiš u rukama NE i PL, a SO se trza, da budem slikovita.

U literaturi ga zovu još i Božji prst.

http://astroriznica.com/index.php/to...0/msg,363.html

Old 12-04-2012, 18:09   #29
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

pih....pa nekako mi se vise svidjalo da bude neaspektovano,nego ovaj jod..ne svidja mi se ta promena...posto ne znam dovoljno,ne znam da li mene tu neka promena ocekuje kroz brak,ili kroz karijeru..posto je Sunce u 7.....

Nasla sam na netu ovo.....sto je negde ,sto se tice mene ,tacno....Osoba sa ovom figurom pre nego što dosegne najviši stepen mora da prođe kroz mnoge promene u životu i često mora da donosi dalekosežne odluke (obično kada godinska tačka prelazi preko planete na zelenom vrhu). Tada je obično obuzima unutrašnji nemir koji ne može da objasni, muči je nagrizajuća sumnja da je to što je do tada činila ispravno i mada je uverena da je vreme za promene, većinom na zna šta treba da učini i kuda da ide. Pada se u krizu odlučivanja, javlja se velika nesiguranost, a odluka uprkos tome mora da se donese. Zapravo tu se duhovno gledano radi o unutrašnjem obrtu, o transformaciji i promeni svesti, kada se čovek zapita: “Koji smisao ima celokupna životna igra?” i donosi nekakvu odluku koja menja njegove dotadašnje životne navike, da bi živeo pravi život.
Naglašen idealizam, ekspanzivnost i mudrost. Sposobnost konceptualizacije i stvaranja na asptraktnoj ravni.Osoba je društveno radoznala, širokih pogeda i tolerantna, no možda ne strastveno i duboko vezana za ljude. Prirodni je poriv ostati nevezan, posmatrač i u osnovi slobodan za istraživanje. Potreba za puno nezahtevnih odnosa. Velika sposobnost učenja,izvrstan intelekt i sposobnost za širu životnu perspektivu. Ovaj veliki trigon može povećati društvenu popularnost. Harizma.

Retka i izuzetno moćna konfiguracija, zove se još i "božiji prst",

jer pojedincima koji je imaju u svojim natalnim kartama donosi neočekivane obrte u najdrasticnijim životnim situacijama.

Jel bi mogao neko malo da protumaci taj moj jod....zanima me jer je u pitanju sunce,a meni je sunce u 7 kuci,u blizancima...polju braka i ljubavi...onoga sto mene najvise i zanima...sta je tu moja sudbina?

jel moze jos neko da baci pogled :-) ?

Jel ne mrzi nekoga da jos nesto napise :-)

a jel moze jos neko da pogledaaaa? Kada ce ova nesrecna karijera da se pokrene? Mislim ,pokrenula se,ali ja bih jos :-) I hocu li u nekom momentu da se preselim u inostranstvo,malo da se provodim :-)) ?

Last edited by Vojvotkinja; 28-12-2013 at 16:47..

Old 22-04-2012, 19:18   #30
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Registrovan: Nov 2011
nymeria je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Ne znam kako da editujem svoj prvi post (ne postoji ta opcija vise ), a ne zelim da otvaram novu temu, te molim moderatore za razumevanje sto redjam post na post...(ne pokusavam da "dizem" temu, vec sam konacno smislila sta bih zelela da pitam clanove foruma u vezi svoje natalne karte, a niko mi je nije protumacio do sada... )

Elem, nesto me jako muci, a to je moje tacno vreme rodjenja (kao i sve nas cije mame nisu gledale na sat dok su nas radjale...) Moja je rekla da postoji mogucnost da su promasili za 15 minuta...te sam ja uradila tu alternativnu kartu gde mi je ASC na 29 stepenu Blizanaca, i koja menja dosta toga u natalu...Pa ako se neko iole razume i rektifikaciju i moze da mi pomogne, ili zeli samo da mi protumaci nesto iz "primarne" natalne koja se nalazi u mom potpisu , bila bih mu vrlo zahvalna...

Evo te "alternativne" natalne karte...

http://i43.tinypic.com/5b75dw.gif
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules