ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
So90pl

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Moj natal :)
Old 09-09-2019, 15:46   #1
Minima
Početnik

Minima's Avatar

Minima je offline
Registrovan: Aug 2019
Minima je na dobrom putu
Standardno Moj natal :)

So90Pl
Zanima me vase misljenje o ovom neprijatnom aspektu kroz moju natalnu na sta se odnosi zapravo na oca ili mozda buduceg partnera ?
Usput ako neko moze da baci pogled na polje braka
Natalna u potpisu
Advertisement

Old 04-11-2019, 19:57   #2
sedokosi
Švrća

sedokosi's Avatar

sedokosi je offline
Registrovan: Jan 2008
sedokosi je na dobrom putu
Standardno

Ako mislite na opoziciju meseca i marsa, to pre moze da se odnosi na brata ili sestru. To je problem sa ocima. Mozda i problemi u saobracaju.
Polje braka je uredu. Ekscentrican bracni partner ali vezan za dom i porodicu. Obyirom da Mesec ima odlicam aspekt sa uranom to moze ynatno da ublazi problem opozicije meseca i marsa.

pozz
Old 06-11-2019, 00:49   #3
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno pozz

Koliko recepcija ovde, odavno nisam videla ovakvu kartu...
Submit to Digg   Moj natal :) Reply With Quote

pozz
Old 08-11-2019, 02:11   #4
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno pozz

Quote:
Originally Posted by Minima VIdi Poruku
So90Pl
Zanima me vase misljenje o ovom neprijatnom aspektu kroz moju natalnu na sta se odnosi zapravo na oca ili mozda buduceg partnera ?
Usput ako neko moze da baci pogled na polje braka
Natalna u potpisu
Ja bih rekla da se ovo primarno tice licno tebe i tvoje geneze. So kao vladar asc predstavlja tebe, ali i nekog pretka, gde kroz simboliku ove postavke mundano ne bas sjajne, to sunce biva povezano sa javnoscu, sudstvom, ugovorima, klijantelom, partnerima bilo kog tipa gde se dolazi u neprilike. Simbolika Riba boji to So da bude tiho, bez reci, plasljivo, dezorjentisano, povuceno i u veri ili da se bavi organizacijom nekog haosa sa ne bas narocitim uspehom a koji je povezan sa simbolikom neprilika u opisu ovog Me. So ide u pratnji ovog debilitiranog Me, pa ono sto to So ima ispred sebe jesu neki papiri vrednosni ili neko dete/deca, neverbalne komunikacije kojima to So treba da se bavi. Merkur je ovde anareta, a vezuje se za polje planova/ciljeva, kolektiva, starije brace i sestara, nekih grupa i organizacija, socojalnih fondova, dece partnera....ali i polja koje se odnosi na vrednosti, licnu zaradu, slobodu, telo, hranu.... Simbolika Riba ne odgovara ni Suncu ni Merkuru, ali im ne odgovara ni to sto su obe planete u znaku koji pripada 8. kuci nasledstva, podrske drugih ljudi, strahova, stradanja, intervencija i sve ostalo....vremenom to So preko dispozitora tezi simbolici Bika, ali i simbolici Vodolije u kojoj ima izgon. Sto znaci da ce se zrtvovati da Me obezbedi nesto, pomogne mu, stavi ga u poziciju sigurnosti, vrednosti. Deluje da to moze biti i opis posla kojim bi mogla da se bavis ili da se tice svakodnevnice, zdravlja, rodbine... jer to So ima sekstil sa vladarom 6. kuce koji je mundano dobro postavljen i koji ima 3 recepcije, a deo je ove Jod konfiguracije, zapravo, prvo bih napomenula da se tu gde se So nalazi, nalaze i dve zvezde koje mogu ukazati na probleme usled nekih drustvenih previranja koja prate tu postavku i gde to So ima problem sa sistemom i sudarom starog i novog koji predhodi svemu tome usled ovog Sa90Ur. Druga zvezda ima opis velike duhovnosti, vere... pa vrlo cesto i katolicanstva u opisu.Ali sta se desava ovde, Uran ispred sedme kuce vrsi direktan uticaj na sve sto se tice okruzenja i to na jedan vrlo stresan nacin za natusa. Sedmo polje su i nasi javni neprijatelji, pa bi tu svako ko ima opis tog jakog Urana i sve sto ima opis tog Urana na neki nacin direktno rusilo natusa i stvaralo cirkus neki. Izmedju ostalog bi to bio opis i komunistickog perioda koji je kroz genezu dramaticno uticao na nekog u proslosti. Ovo se odrazilo verovatno i na konfiskaciju imovine jer je Sa kao tradicionalni vladar ovde napravio u jednom momentu stetu ugledu nekom kroz posed, imovinu u opisu Bika i zbog drzave, agrarnog sistema, bankarskog sistema...na stetu svakodnevnice i posla te osobe.... I to je vrh JOD konfiguracije, ali je ovde zanimljiva ova recepcija koju ima Sa sa Venerom....na to bih se osvrnula kasnije, ali da vidimo kako je ovde dom i imovina opisano dalje.... Skorpija na vrhu 4. kuce svakako daje dramu vezano za dom, domovinu, nekog iz kuce, geneze...pa jos spaljeni put... vladari cetvrte oba ukazuju na daljine kojima tezi neko iz doma kroz genezu zbog Strelca i 9. kuce... trazeci sansu za nov pocetak, veliki entuzijazam ka tome, a kome se neko iz neposrednog okruzenja protivi i cini stetu samoj osobi....na neki nacin joj sudi ili zbog sudjenja primorava da se za to bori i na neki nacin zbog 8. stepena opet u dramu upada. Vladar doma se ne vidi sa vladarom asc, drugi vladar sa njim u borbi gde preti, ucenjuje, uslovljava...pa jos tu upletena i simbolika hirona, neko ko bi mogao biti lekar, ucitelj, iscelitelj...ili neko ko je ranjen....puca kvadratom na So koje vlada asc. opis tog kvadrata je velika potreba za kontrolom i dominacijom nad tim So, pa bi to bila volja, ego,principi... koji su na udaru. Problemi sa nasledstvom od oca jer im je zajednicki dispozitor Jupi koji je opet u simbolici imovinskih pitanja, nasledja… ali i jedna od anareta i koji pravi stetu ovde kroz intrige, spletke, ogovaranja, promenu vere...steti samom ugledu i poziciji. Slika sukoba, stradanja, rata kroz dom, domovinu i okolnosti u tom kontekstu. Ovo i jeste slika neke povrede oka, glave.... Ovaj Mars je slika vojnika, gradjevinca ili nekog uniformisanog vrednog i casnog muskarca, kome je posao vezan za alat, uniformu ili tezak fizicki rad i princip brzine i prvog u opisu sto je delimicno i opis oca tvog dok je mlad....pa i treninga vezano za borilacke vestine napadackog tipa...Mozda i veze sa germanskim zemljama, inostranstvom u jednom momentu nekog iz geneze gde su moguce povrede na radu i neki vid izolacije zbog toga. Simbolika Raka na vrhu 12. kuce opet opis doma iza ledja, nekih neprilika, neprijateljstva kroz tu simboliku i uplitanje rodbinskih i komsijskih okolnosti u celu tu pricu kroz mrznju i neki vid pravnih posledica. Kao da se neko raduje sto rusi dom ali vremenom se ta osoba podredjuje i na neki nacin napusta prvobitan fokus.... pravi neki vid premoscenog problema za opisanu uniformisanu osobu prema kojoj je neprijateljski raspolozena, cak podrzava neki vid bunta kasnije. Ali sta je ovde interesantno.... meni je ovo natal koji kompletno zivi iskustvo geneze. Potpuna povezanost sa proslim u smislu karme i nekog vrhunca kroz zivot. Evo sta kaze i Imsiragic,,,,Jod konfiguracija pokazuje dva neusaglašena pretka za čiju komunikaciju smo mi kanal. Natusu nije lagano da uđe u taj svet ispod, u to polje gde žive preci koji nisu međusobno slični, ni srodni. Spojiti te dve suprotnosti u sebi daje veliku vrednost, izuzetan kvalitet i nešto što je iznad očekivanog''''. Prst sudbine ovde nosi taj Saturn natalni koji ima recepciju i sa Venerom i sa Uranom, a i sa Mo. Jos je postavljen na vrhu neba, mundano jak, a kroz recepciju ide u sediste pa cak i egzaltaciju i po znaku a i mundano. Procitaj malo tekst o Jodu KAPA : Članak : Jod konfiguracija

Trebalo bi napraviti genogram kod tebe, raspitati se sta se to desavalo u proslosti.

Sto se partnera tice, ne bih rekla da je to neki porodican tip bas..... vrh sedme u vodoliji je pre svega neki sok, cirkus kako partnerstvo pocinje, partner koji je mozda cak i zauzet i utice na neki nacin na tebe lose a da ti to ne vidis,,,,tradicionalni vladar kaze da vas simbolika posla, jednog roditelja ili dom mogu povezati. Posebno sto je taj Ur suvladar i 6. kuce. Pa ta Vodolija na vrhu 7. i Uran mogu dati i neke razlike u kulturi, nacionalnosti, veri izmedju vas.... simbolika prijatelja, interneta takodje bitna, meni ovo lici na internet komunikaciju naglasenu, kroz pisanje, sliku. Vremenske okolnosti koje ga najavljuju su neke elementarne nepogode, vanredno stanje, strajkovi na ulicama.... vetar jak.... tehnika koja podrzava odnos.... cak se moze ispostaviti da kada do kontakta dodje da je on nesto bolestan. Ali tebi se primarni vladar sedme Ur i So kao vladar asc ne vide, kao da ste na razlicitim teritorijama tada, razdvojeni kada to pocinje, a da je tebi aktivan taj momenat posla naglaseno, pa i neke brige, strepnje …. ti si tada u pratnji tog Me koji ti vlada poljem planova i ciljeva koji su totalno konfuzni ovde, kao da trazis podrsku od nekog ko ne moze u prvom trenutku da ti pomogne, ko ima dezinformacije, potpuno te anestezira nekim pogresnim informacijama ali sve to u vremenu dobija drugaciju sliku. Pa da i poslom budete povezani kasnije. On nije rodjen u istom gradu kao i ti ili mora doci do nekog puta da bi se vas dvoje sreli. To sto Ur ima 120 sa Mo, mislim da je vise vezano za simboliku posla njegovog, svakodnevnice u tom nekom smislu nego da je opis porodicnog coveka. Pa cak da pokupi te neke rodbinske drame i on kao deo pomenutih postavki.

Last edited by Natasarijana; 08-11-2019 at 02:44..
Submit to Digg   Moj natal :) Reply With Quote

Old 15-11-2019, 12:39   #5
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Ja ne bih brinula o So90Pl zato što taj aspekt u tvom natalu nije jak. Više se oseća So60Ju. Tvoj partner će biti predstavljen simbolikom Urana i Vodolije i biće dominantna ličnost.
Advertisement

Odgovor

Tags
ili, mozda, oca, odnosi, zapravo

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules