ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 21-09-2011, 17:48   #16
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

Ne znam je l suvisno da pitam na mojoj temi kako moze da se objasni neslaganje sa bratom,znam da nemamo od ranog detinjstva bliskosti ni razumevanja jedno za drugo,mladji je od mene sedam godina,postaje mi stran i dalek...zao mi je,znam da nam je odrastanje vrlo oskudno u smislu roditeljske topline i pazljivosti,bili su uz nas,borili se da nam obezbede osnovno sto nam je potrebno,ali evo ja ne mogu da kazem da mi znace u zivotu, da su mi svetla tacka,da mi pomisao na njih daje snage:-(((...gledala sam ovo vreme kako da prepoznam u mojoj karti gde se vidi taj sukob na dubljem nivou,koji me iscrpljuje i pored toga sto znam da je resenje u meni,htela bih da cujem sta mislite ovaj Sa u mojoj trecoj kuci nekom daje tezu mladost,probleme sa bracom i sestrama,otezanu komunikaciju(moj brat ga takodje ima u 3 kuci samo u drugom znaku)onda ukljestena mi je cetvrta kuca,cula sam da se osobe mogu osecati kao stranci u porodici,ja se tu pronalazim...mesec mi je na 29*u jarcu sto moze oznaciti tesko ispoljavanje emocija,ali imam dosta planeta u vodenim znacima,to bi mi pomoglo,za razliku od mog brata,kojem su samo da li jedna ili dve planete u vodenim i jos mu mesec u blizancima u 8 sto je nepovoljan polozaj... pozdrav
Submit to Digg   kako da i ja ne pitam malo za sebe Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-01-2012, 00:28   #17
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Registrovan: Sep 2010
ivana0605 je na dobrom putu
Standardno

29 stepen Jarca oznacava sakupljanje starih stvari

Old 16-07-2013, 18:30   #18
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivana0605 VIdi Poruku
29 stepen Jarca oznacava sakupljanje starih stvari
Hvala za doprinos na temi , to sam procitala po forumima ........

hocu da se izvinim samoj sebi na licnoj temi.......kad sam kod onog momka za kog sam desetine puta napominjala kako mi je drag,kako sam ga od momenta prvog susreta prihvatila kao da se znamo hiljadu godina,da sam odusevljena s njim i da mislim da je on u mom natalu ubelezen,sve ,bas sve je to super...i nagadjajuci po postu prve clanice(kako god hvala joj mnogo na iscrpnoj analizi ),koji je slikovito opisao tog na kog mislim ,cak po sadasnjem saznanju uklapa se i to da on radiii(raskinuo je vezupre mesec dana,kako sam i pretpostavljala,tako mi je neki osecaj govorio i bila sam u pravu,a takodje me i astrologija poducila sta bi moglo da se nasluti iz aspekata),samo ne putuje do posla!!!heheheh (sto bi bilo realno potrebno ,ako bi se ostvario nas odnos ),a ovako je on dalje od ns,gde ja jos studiram....i tako da sam ja pozelela da spustim loptu i odmorim od pristrasnog dozivljavanja onog sto sam davno,davno pomislila u vezi mene i njega,u vezi s tim da se on vidi u mojoj karti kao bitna osoba ....bilo je dobro imati povod za istrazivanjem astrologije,nastavicu i dalje ali bez mesanja ovih misli sto je moja slaba tacka,opsesiji stop!!!Zahvaljujem se i drugim clanicama koje su svoje vidjenje iznele u vezi sa buducim,razlikovao se samo nacin na koji su rekle ono sto je kako god proanalizirala bile su kao jedno.....

...sad me nesto pokrenulo da se dopunim na temi...

....kako mi mrsko kad vidim u trecoj kuci So0Sa...i to spaljen saturn koji vlada petom...sve aktivnosti koje me raduju su proredjene i svode se na najosnovnije ucestvovanje u njima,informisanje u najkracim crtama...
i jos ovu konjukciju u trecoj biju kvadrati iz seste..svakodnevno sam optercena time...
i jos mi mesec u jarcu na krajnjem stepenu dispozicijom predstavljen ovim kvadratima,kao da mu nije dovoljno sto ga Ve i Pl napeto aspektuju...pod raznim pritiscima vremenom sam gubila svoju spontanu i prirodnu crtu karaktera...
Ve i Ma su lepo aspektovani neptunom,imam jos uvek nadanja i mastovitosti kad je sve drugo klimavo...
merkur dobro aspektovan od jupitera ,hocu da dotaknem sustinu i pomognem na najadekvatniji nacin...bolje se osecam kad mogu vise da pruzim nego da dobijam...ako i ovaj merkur posmatram preko dispozicije onda sam spotaknuta ovim suncem i saturnom ...ono sto dajem i ono sto primam(kroz V i XI)ne ispunjava me.........

Last edited by Vojvotkinja; 27-12-2013 at 17:11..

Old 09-08-2017, 13:29   #19
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

na konto moje situacije trenutno mogu da se izjasnim u odnosu na prethodni period...nezadovoljna emotivno,prazna...osoba koja se pojavila prosle godine je bila okidac mog loseg stanje godinu dana, imajuci u vidu da mi je saturnov povratak i da mi saturn salje poruku da nije sve kako izgleda..spolja gladac iznutra jadac...mnogo pozude, malo poverenja i razumevana...preko posla

ovo bi trebalo biti od direktivne venere koja je bila u kvadratu sa nat marsom...

nadam se nekom novom,u ovoj godini ...naime tamo od oktobra ,novembra bi trebala upoznati nekog sebi bliskog....

u tercijarima venera je na nat marsu u oktobru ,tu negde oko novembra i ter mesec staje na mars ...moze biti i novac od drugih al sam ja jos optimista po pitanju ljubavi u ovoj godini..

u minornim progresijama(oktobar) mesec je ce biti na nat merkuru a merkur ce biti na Vertexu

solar koji krece u decembru prakticno i pre, moze biti jedan od potvrdnih cinioca za promenu u emotivnom smislu... imam obrnutu poziciju pete i jedanaeste...pri tome...vladar sol petog u sol osmom ...

Last edited by milupino; 09-08-2017 at 13:41..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules