ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 05-05-2017, 00:28   #31
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Diana94,
slazem se sa ostalima, imas potencijala u natalu za normalan brak i ljubav, ne bi trebalo da se brines oko toga. Mada, razumem tvoje nestrpljenje, ako si dugo sama, normalno je da zelis da imas nekog i da steknes neko iskustvo.
Ne forsiraj samu sebe da se zaljubis, zavrsices u pogresnim vezama zbog prevelike zelje da imas nekog, ovo ti kazem iz iskustva.

Mislim da ces sa ulaskom Sa u tvoje 5. polje uci u neku vezu koja ce ti pomoci da shvatis sta zelis od veze.
Samo strpljivo i uzivaj u svojoj slobodi dok je imas

Ne bi bilo lose da odes negde u inostranstvo zbog posla, ako ti se ukaze prilika za to.
Advertisement

Old 05-05-2017, 02:31   #32
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Registrovan: May 2017
Diana94 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Diana94,
slazem se sa ostalima, imas potencijala u natalu za normalan brak i ljubav, ne bi trebalo da se brines oko toga. Mada, razumem tvoje nestrpljenje, ako si dugo sama, normalno je da zelis da imas nekog i da steknes neko iskustvo.
Ne forsiraj samu sebe da se zaljubis, zavrsices u pogresnim vezama zbog prevelike zelje da imas nekog, ovo ti kazem iz iskustva.

Mislim da ces sa ulaskom Sa u tvoje 5. polje uci u neku vezu koja ce ti pomoci da shvatis sta zelis od veze.
Samo strpljivo i uzivaj u svojoj slobodi dok je imas

Ne bi bilo lose da odes negde u inostranstvo zbog posla, ako ti se ukaze prilika za to.
Zahvaljujem na lijepim riječima i podršci, hvala svima stvarno
Ne nadam se baš puno tranzitiranju kroz 5. polje, još puno imam raditi na sebi te mislim da će Saturnov povratak i tranzit kroz 7.kuću tek donijeti nešto značajnije. Dosad sam bila u dvije veze koje su trajale po svega par mjeseci, a posljednje iskustvo me naučilo što točno želim i kako bi pravi odnos trebao izgledati. Stoga sad je nekako sve ili ništa kod mene, sljedeća osoba će biti prava ili neće biti ničega I stvarno nije stvar da bih zbog samoće ulijetila u bilo kakvu vezu, to nikada nije bila opcija

p.s. ne otvara mi gif trenutno :/
Submit to Digg   ali bez ljubavi, svega malo je... Reply With Quote

Old 05-05-2017, 18:17   #33
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Diana94, iskustvo koje sam stekla gledajuci natalne karte ljudi koji imaju Saturna u 5. ili 7. polju jeste da je bolje odloziti brak za period nakon 30., jer se obicno brakovi sklopljeni prije 30. zavrse razvodom. Ovo je i slika jednog braka ili jedne veze najvise dva, dvije. Znam puno takvih primjera iz prakse, jer sam istrazivala to zbog sebe, jer imam Saturna u petom polju. Citala sam da je Saturn ovdje kao prsten koji nas cesto vraca na neku staru ljubav, a kakav ce nastavak te price biti zavisi od dispozitora Saturna, a i cijele karte. Potrebno je iskustvo steci najcesce gorko zbog Saturna i nauciti se radovati sitnicama u smislu sitnih znaka paznje muskarca. Biti srecna recimo samo zato sto te je zvao i tako stavio do znanja da misli na tebe i slicno. Sa Saturnom u 5. ili 7. polju nikada ne treba ocekivati previse od partnera. Tu nema pretjerivanja kao kod Jupitera, ali i to malo sto dobijemo od njega nama ce da znaci nakon brojnih losih iskustava. Naravno, vazno je da dobijete dobrog viseg tipa Saturna ( odgovoran, zreo, pouzdan muskarac ), a ne nizi tip Saturna ( zadrt, tezak, ljubomoran ). Saturn u svakom slucaju nikad ne daje ekspanziju osjecanja vec hladnocu ispod koje treba prepoznati meko srce koje se daje samo odabranima ( X polje, vrh ).

Last edited by Skorpija83; 05-05-2017 at 18:28..

Old 05-05-2017, 20:41   #34
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
meko srce koje se daje samo odabranima
Ta sam
Probably je do egzaktnog Sa 120 Me (vladar ASC).

the natal chart

Last edited by Marshmallow86; 07-05-2017 at 17:46..

Old 05-05-2017, 20:54   #35
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Ja isto imam ve120sa kao i ti, još mi je SA u 5.polju. Bila sam u dugoj vezi, to mi je prva i jedina veza. Nije bila idealna ali sam mnogo toga naučila iz nje. Mislim da ne bi trebalo da brineš za ljubav, kad se bude desilo, uživaćeš Za sad se samo opusti i ne razmišljaj o tome, fokusiraj se na sebe i život bez partnera, pa kad budeš upoznala nekog, samo će ti biti još slađe I pametno ti je to da ne srljaš u vezu, već pažljivo protumači da li ti osoba odgovara ili ne. Nije ti uopšte loša karta, vidim da te drma kriza kad neko vreme nemaš partnera pa samo nauči sebe da ti nije muškarac potreban da bi bila srećna u životu. Svi te ovde razumemo da ti je dosta samoće ali ništa ne ide na silu tako da samo uživaj u onome što imaš

Old 05-05-2017, 21:15   #36
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

[QUOTE=Marshmallow86;509763]
Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
meko srce koje se daje samo odabranima ( ).[/QUOTE

Ta sam
Probably je do egzaktnog Sa 120 Me (vladar ASC).
Takodjer.
Vladar asc Mo u jarcu na desc 60 Sa u skorpiji u 5.

Old 05-05-2017, 21:16   #37
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Diana94 VIdi Poruku
Stoga sad je nekako sve ili ništa kod mene, sljedeća osoba će biti prava ili neće biti ničega
Verujem da ovo nisi napisala potpuno ozbiljno, ali ipak, hocu da te upozorim da je ovo veoma stetan stav. Postavljas sebi i drugima neracionalne zahteve koji moraju da se ispune. Zato si i nezadovoljna.
Bilo bi dobro da nadjes pravu osobu, i hoces jednog dana. Zivot nie sve ili nista, crno ili belo, vec se sastoji od mnogo nijansi koje se menjaju tokom vremena.

Quote:
p.s. ne otvara mi gif trenutno :/
Ne znam na koji gif mislis?

Old 05-05-2017, 21:22   #38
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
ali ništa ne ide na silu
Bukvalno tako. Kada je ljubav u pitanju, dzabe nam je da dubimo na trepavicama ako druga strana nece vezu. Za ulazak u vezu je kao i za sam opstanak veze potrebna obostrana zainteresovanost i saradnja. Nerviranje i ocajavanje ne pomaze. Samo pozitivan stav, vjera i nada dok ne naidje pravi.

Old 05-05-2017, 23:21   #39
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Registrovan: May 2017
Diana94 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Verujem da ovo nisi napisala potpuno ozbiljno, ali ipak, hocu da te upozorim da je ovo veoma stetan stav. Postavljas sebi i drugima neracionalne zahteve koji moraju da se ispune. Zato si i nezadovoljna.
Bilo bi dobro da nadjes pravu osobu, i hoces jednog dana. Zivot nie sve ili nista, crno ili belo, vec se sastoji od mnogo nijansi koje se menjaju tokom vremena.

Ne znam na koji gif mislis?
Možda se nisam najspretnije izrazila, ali ne razumijem šta bi bilo štetno u tome da se više ne želim povlačiti po lošim vezama, silovati nešto što ne ide i doživjeti još jedno razočaranje. Radije ću biti sama nego imati ko zna koliko prekida. A s obzirom na natal i na to da mi muškarci baš ne prilaze, vjerojatno će tako i biti. Neracionalo očekivati normalnu i pravu vezu? Imam se pravo nadati kao i svi, zašto bih se ograničavala i postavljala niske standarde. Ne pada mi na pamet Znam što sam sve spremna pružiti i isto očekujem nazad. Ali eto, svakom svoje

"Zivot nie sve ili nista, crno ili belo, vec se sastoji od mnogo nijansi koje se menjaju tokom vremena."
Apsolutno se slažem sa ovom rečenicom, ali po meni, u životnim situacijama kao što su partnerski odnosi prevladava crno bijela tehnika.

Ma mislila sam na link koji je postavljen, vjerojatno natalne karte.

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Ja isto imam ve120sa kao i ti, još mi je SA u 5.polju. Bila sam u dugoj vezi, to mi je prva i jedina veza. Nije bila idealna ali sam mnogo toga naučila iz nje. Mislim da ne bi trebalo da brineš za ljubav, kad se bude desilo, uživaćeš Za sad se samo opusti i ne razmišljaj o tome, fokusiraj se na sebe i život bez partnera, pa kad budeš upoznala nekog, samo će ti biti još slađe I pametno ti je to da ne srljaš u vezu, već pažljivo protumači da li ti osoba odgovara ili ne. Nije ti uopšte loša karta, vidim da te drma kriza kad neko vreme nemaš partnera pa samo nauči sebe da ti nije muškarac potreban da bi bila srećna u životu. Svi te ovde razumemo da ti je dosta samoće ali ništa ne ide na silu tako da samo uživaj u onome što imaš
Da, trenutno sam usmjerena na sebe, dovršiti fax i zaposliti se, izgraditi život. I meni se oduvijek činilo da bi mi karta stvarno trebala donijeti benefite negdje tamo u tridesetima, ali trenutno mi je tako crn period da mi se to čini nerelano. Stvarno sam zahvalna na predivnoj obitelji, nekolicini pravih prijatelja i zdravlju ..ali očito je nemoguće imati sve istovremeno.
Treba biti dobar i vrijedan pa će nas sve nagraditi čika Saturn haha

Last edited by Vojvotkinja; 07-05-2017 at 00:08..
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-05-2017, 00:06   #40
mirkmirka
Početnik

mirkmirka je offline
Registrovan: Dec 2016
mirkmirka je na dobrom putu
Standardno

Onaj pravi-ne postoji-

Old 06-05-2017, 00:49   #41
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Standardno

Imaš isti raspored polja-po-znakovima k'o i ja.

Generalno gledano, kod 99 % osoba sa ASC Djevica ili Vaga koje poznajem, na planu 5. polja je većinom bilo drži-ne daj.

Zašto ?! Pa, jer ga 5. znak od ASC Djevice/Vage dođe Jarac/Vodolija, pa tako 5. polje automatski pada pod vladarstvo Mr. Sa(diste). Pa je stoga manje-više svima (nama) na ljubavnom planu vazda Back & Forth.
U najboljim slučajevima, odnosno u natalima gdje je u pitanju iznimino esencijalno/mundano kvalitetan Saturn, osoba ilitiga natus opet iza sebe ima veoma malo veza.
Mada postoje varijacije i varijacije na temu.
Slična je situacija i kod ljudi u čijim se natalima Saturn potrefio u 5. ili 7. polju.

(Sidenote - slučajnost ili ne, ne poznajem nijednu jedinu osobu sa ASC Rak/Lav koja se ranije udala/oženila. ASC Rak/Lav = DSC Jarac/Vodolija)

Vezano za konkretno tvoj natal;
Dvije, za tvoj love life ključne planete su spore, te je Ju povrh toga i retrogradan. Tako da u tvom slučaju, nije ni za očekivati brak ili to neko superozbiljno partnerstvo a'la brak u ranim 20-tim.
Dobra vijest je da nisi ni prva ni posljednja osoba sa ASC Djevica, koja za vladara 5. polja ima sporog Saturna, a za vladara 7. polja sporog/retrogradnog Jupitera, pa opet, nije da u većini opisanih slučajeva nije došlo do ljubavi, veze, braka isl.

Neću ti pisati da si još veoma mlada da bi se zamarala opisanim stvarima, jer, to što si iz npr. moje perspektive #baby tebi kao tebi ne znači ništa. Ne mijenja tvoju perspektivu, koja ti je, u tvom slučaju - najvažnija. Jer, ti si sebi uvijek ti. A znamo da je svakoj osobi njen/njegov problem najveći - bilo da ima 17, ili 47, ili 77.
Besides, sjećam se kako je to imati 23 godine (koliko god da je to davno bilo ) i biti emotivno u k*rcu, dok svi oko tebe šatro cvrkuću s nekim #nešto #nešto.

Još jedna dobra vijest (ili loša, opet zavisi od point of view) je što #odgođeni brak/veza a'la brak osobi otvori druge mogućnosti. Pa tako razviješ snažan osjećaj identiteta, sopstvenu osobnost, realizuješ se na drugim životnim poljima, te s vremenom naučiš cijeniti taj neki svoj personal space, me time isl.
Što je najvažnije, SAMOSTALNO se izgradiš kao ličnost, pa je s 30 godina TVOJA osobnost TVOJA osobnost, a ne #ono u šta te oblikovao izvjesni frajer s kojim si bila u superozbiljnoj vezi a'la brak od III srednje, ili I godine faxa.

Quote:
Treba biti dobar i vrijedan pa će nas sve nagraditi čika Saturn haha
Ovdje te moram korigovati.
Treba biti dobar i vrijedan, i strpljivo čekati da nam se Mr.Sa(dista) jednog lijepog dana "skine s vrata".
Jer ne donosi Saturn nikakve nagrade. To je zabluda. Saturn predstavlja ograničenja & prepreke & stagnacije. Mogućnosti koje nam se otvore nakon što nas #popusti nisu nikakve nagrade, već normalne & prirodne stvari, samo što ljudima te normalne & prirodne stvari izgledaju kao nagrade jer jbg...
Poslije šest mjeseci života u šatoru u afričkoj savani, i obični motel osobi će izgledati kao Hotel Plaza.

the natal chart

Old 06-05-2017, 09:44   #42
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Slazem se sa Marsh. Tamo gdje se smjestio Saturn ili tamo gdje vlada donosi samo cekanja i stagnaciju. Vremenom popusti pa covjek pomisli da ga je Saturn nagradio sto mu se desila normalna stvar koja se drugim ljudima podrazumijeva oduvijek. No srecom te Saturn nije jedina planeta, pa se ne pita za sve.

Old 06-05-2017, 10:38   #43
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Skorpija, za onaj opis pre par postova - malo veza, i ostalo - potpisujem. Imam Sa na desc i jedva po neku vezu u zivotu, pa cak i to sa preprekama...(vladar je Sa 9.polja - veze na daljinu, slabo vidjanje...) iako sam poprilicno simpa - tako kazu ljudi, ali se za mene lepe ili stariji mnogo ili neki likovi ko sa druge planete...

Last edited by andjela; 06-05-2017 at 10:57..

Old 06-05-2017, 14:08   #44
mirkmirka
Početnik

mirkmirka je offline
Registrovan: Dec 2016
mirkmirka je na dobrom putu
Standardno

Haha ..neki jad se nakaci..ti device privlacE.

Old 06-05-2017, 14:17   #45
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mirkmirka VIdi Poruku
Haha ..neki jad se nakaci..ti device privlacE.
Jadove & (pi*ko)paćenike u principu privlači svaka prosječna žena.
Bez obzira na ASC

Btw, nije fol da Djevice u tolikoj mjeri "nemaju sreće", koliko su probirljive. Neće svašta.
Ako ćemo već analizirati situaciju samo i isključivo kroz prizmu ASC - sa 70% ULOVA s kojim se izvjesne žene kao usreće & diće, prosječna Djevica ne bi pod obrisala.

the natal chart
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
puno, sam, sve, taj, zašto

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules