ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 03-05-2017, 14:13   #16
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Registrovan: May 2017
Diana94 je na dobrom putu
Standardno

Jooj ma ne, nikako mi nije bila namjera nekoga omalovažavati i učiniti manje vrijednim, nego govorim iz neke svoje perspektive. Pošto su mi ljubav i obitelj u fokusu i stvarno bih na tom polju htjela da se ostvarim voljela bih da ne uhvatim neke prevelike godine jer nažalost vijek življenja nije 200 godina haha. Al prije svega čovjek mora se posložiti sam sa sobom i stvoriti zdrave temelje, to mi je svakako jasno.
Submit to Digg   ali bez ljubavi, svega malo je... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-05-2017, 14:21   #17
marija magistra
Početnik

marija magistra's Avatar

marija magistra je offline
Registrovan: Oct 2016
marija magistra je na dobrom putu
Standardno

Shvatam, ALI suviše su mlada da bi se oko toga nervirala itd.Čime se baviš, šta si u struci?

Last edited by marija magistra; 03-05-2017 at 14:21.. Reason: ...

Old 03-05-2017, 14:25   #18
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by marija magistra VIdi Poruku
Shvatam, ALI suviše su mlada da bi se oko toga nervirala itd.Čime se baviš, šta si u struci?

Svjesna sam da sam još jako mlada, ali imam neke svoje razloge za brigu. A i sama karta mi sve to odgađa do ko zna kad.
Studiram hotelijerstvo, pri kraju sam. Po natalu sam i dobila potvrdu od nekih ljudi da se bavim uslužnim djelatnostima

Old 03-05-2017, 14:38   #19
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

Za mene to nista nije novo i cudno gledam danas mlade takve su cure

Ostavio me dečko - YouTube

Old 03-05-2017, 14:40   #20
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by limunada VIdi Poruku
Za mene to nista nije novo i cudno gledam danas mlade takve su cure

Ostavio me dečko - YouTube

I kakve veze ovo sad ima sa cijelom pričom?

Old 03-05-2017, 14:53   #21
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Standardno

Tek ti je 23 god. i ti se jos pitas da nemas srece u ljubavi

pogledaj koliko ima zene preko 35+ godine i jos se nisu udavale i nemaju djece i sta kaze natal?

Old 03-05-2017, 15:03   #22
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Standardno

Quote:
Tek ti je 23 god. i ti se jos pitas da nemas srece u ljubavi

pogledaj koliko ima zene koja su preko 35+ godine i jos se nisu udavale i nemaju djece i sta kaze natal?
U redu, razumijem, znam da ima takvih slučajeva i žao mi je. Ali prvenstveno treba sebe sagledati. Jer isto tako se mogu osvrnuti na sve cure i žene koje stalno imaju nekoga, stalno dejtovi, nešto se uvijek dešava, nije im problem uću u vezu kad god zažele. Kao da im to sve pada s neba. Svatko ima svoju boljku. Moja je ta. Nažalost.
Ako netko sa 23 godine nije imao funkcionalnu vezu, znači niti približno tome, što ne misliš da je to ipak mali znak za uzbunu. Po meni jest haha

Old 03-05-2017, 15:17   #23
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Standardno

Razumljivo je sto svatko od nas zeli znati sto nas ceka u buducnosti tako i ja tebe razumijem da zelis znati al tek ti je 23 god. zato i kazem opusti se zabavi se i ne opterecuj se sa tim, nadji ce pravi kad tad

Old 03-05-2017, 15:20   #24
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Registrovan: Aug 2012
Artist će postati poznat uskoro
Standardno

Limunada je u pravu. Opusti se.

Old 03-05-2017, 15:28   #25
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Standardno

Quote:
Razumljivo je sto svatko od nas zeli znati sto nas ceka u buducnosti tako i ja tebe razumijem da zelis znati al tek ti je 23 god. zato i kazem opusti se zabavi se i ne opterecuj se sa tim, nadji ce pravi kad tad
Možda ne u ovom životu, tko zna, nije svima suđeno sresti svoju srodnu dušu. Iako, po tvom komentaru je ispalo da imam premalo godina i da sam neko kmečalo da uopće išta govorim na ovu temu haha.
Ali eto valja dobro zaokupit misli i sebe radom dok ne kucne čas, ako kucne

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Ma ko to zna...Najbolje se ne plasiti, jer cega god se covek plasi - to ga snadje...Ja sam se ranije cudila da ima devojaka koje nisu ni sa 30 udate, a sada imam ja 33 i nesto me to mnogo ne potresa...

Vremenom se menja sve, pa i odnos prema muskarcima i samoj sebi...Sto ti nekada bilo nenormalno, sada sam sebi dozvoljavam...ne mogu da garantujem ni da cu sa 38 biti u braku - to skoro dodje kao da je sutra...toliko se tocak vremena okrene brzo...
Lijepo rečeno Voljela bih ovako razmišljati, lakše bih živjela

Last edited by Vojvotkinja; 07-05-2017 at 00:09..

Old 03-05-2017, 16:23   #26
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Diana94 VIdi Poruku
U redu, razumijem, znam da ima takvih slučajeva i žao mi je. Ali prvenstveno treba sebe sagledati. Jer isto tako se mogu osvrnuti na sve cure i žene koje stalno imaju nekoga, stalno dejtovi, nešto se uvijek dešava, nije im problem uću u vezu kad god zažele. Kao da im to sve pada s neba. Svatko ima svoju boljku. Moja je ta. Nažalost.
Ako netko sa 23 godine nije imao funkcionalnu vezu, znači niti približno tome, što ne misliš da je to ipak mali znak za uzbunu. Po meni jest haha
Sada mi je 33, a sa 20 sam vec vidjela da u ljubavi stvari ne stimaju kod mene kako treba i situacija se nije popravila nakon ovoliko godina samo su se redjala losa iskustva sa momcima. Tako da te razumijem.
S druge strane, neke cure bez problema ostvare vezu kakvu zele vec sa 20 ili 25. To je jednostavno do srece u ljubavi. Ili je imas ili je nemas. I nema veze ni sa ljepotom ni sa pamecu. Normalno da ce curi koja ima Veneru u biku a Marsa u ovnu biti lako da privuce muskarca kakvog zeli. Njoj prste ponude na sve strane. Zato sto sa dobro postavljenim ovim planetama pozitivno zraci i privlaci dobre prilike. Dok recimo cura ( ja ) koja ima Veneru u djevici, Mjesec u jarcu, Mars u djevici 90 Neptun u strijelcu, So0Sa0Pl u skorpiji u petoj privlaci psihopate, izdajnike, prevarante, nasilnike, lazove. Ali mozda nakon 35. simbolika odigra na drugu stranu i donese zrelog, starijeg i odgovornog partnera.
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-05-2017, 16:39   #27
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Diana, ne zivi se lakse jer se menja misljenje, vec samo vidis da se ne moze nista na silu - nit siliti druge, nit sebe...Ja bih bas volela da sam se udala sa 20 i neku i zao mi je sto nisam, ali ne mogu da pobedim nikako sebe i stalno odlazem...Valjda nekako i nisam zaljubljive prirode, pa i kada je naizgled sve ok, ja odugovlacim...ne mogu protiv sebe...Neko ce reci - mozda nemas pravog partnera...Moze biti pravi koliko hoces, ako u tebi nesto ne funkcionise kako treba ili jednostavno - valjda je sve nekako i sudbina odredila da ti je tako kako je i nista se ne pitamo i kada mislimo da se pitamo.

Za razliku od nekih ovde, nas, ti imas 23...ali sve to prodje brzo...Htedoh reci, ja 1.ako gledam neke svoje drugare kazem - blago ovoj udala se sa 19 i sada moze da uziva...al ja da opet imam 19, ja bih opet ista bila i opet se ne bih udala do ovih godina, jer nisam takva ne da mi se i kraj...i smatram da ko nije nasao nekoga u mladjem dobu - tesko je i kasnije, jer s godinama se covek navikne sam na sebe i bude sam sebi dovoljan ali, ne mora da znaci!

Old 03-05-2017, 16:48   #28
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Sve je to sudbina. S druge strane, mnoge sto su se udale prije 30. nijesu srecne vec su ugnjetavane zrtve svojih muzeva. Tako da bolje i sama nego prokukati uz nekog muskarca. Lijepo Lepa Brena kaze u jednoj pjesmi:"...nije ljubav sve sto vidis, zato pazi kome zavidis..."

Old 03-05-2017, 16:54   #29
Diana94
Početnik

Diana94 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Sada mi je 33, a sa 20 sam vec vidjela da u ljubavi stvari ne stimaju kod mene kako treba i situacija se nije popravila nakon ovoliko godina samo su se redjala losa iskustva sa momcima. Tako da te razumijem.
S druge strane, neke cure bez problema ostvare vezu kakvu zele vec sa 20 ili 25. To je jednostavno do srece u ljubavi. Ili je imas ili je nemas. I nema veze ni sa ljepotom ni sa pamecu. Normalno da ce curi koja ima Veneru u biku a Marsa u ovnu biti lako da privuce muskarca kakvog zeli. Njoj prste ponude na sve strane. Zato sto sa dobro postavljenim ovim planetama pozitivno zraci i privlaci dobre prilike. Dok recimo cura ( ja ) koja ima Veneru u djevici, Mjesec u jarcu, Mars u djevici 90 Neptun u strijelcu, So0Sa0Pl u skorpiji u petoj privlaci psihopate, izdajnike, prevarante, nasilnike, lazove. Ali mozda nakon 35. simbolika odigra na drugu stranu i donese zrelog, starijeg i odgovornog partnera.
U potpunosti se slažemo i razumijemo. I ja sam vrlo rano, tamo oko 17-e shvatila da kod mene nešto ozbiljno ne štima, potom je otkrivena astrologija i abrakadabra, onda mi je stvarno potvrđen moj predosjećaj.
Nema druge nego biti strpljiv i ne gubiti nadu

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Sve je to sudbina. S druge strane, mnoge sto su se udale prije 30. nijesu srecne vec su ugnjetavane zrtve svojih muzeva. Tako da bolje i sama nego prokukati uz nekog muskarca. Lijepo Lepa Brena kaze u jednoj pjesmi:"...nije ljubav sve sto vidis, zato pazi kome zavidis..."
Hahaha i ja vrlo često citiram te stihove
Zasigurno je bolje sačekati nešto pravo i trajno, nego da dođe prije pa se prožive katastrofe.

Last edited by Vojvotkinja; 07-05-2017 at 00:09..

Old 04-05-2017, 13:18   #30
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Ja se delimicno slazem, ali samo delimicno. Ne postoji idealan brak, pa ako neko misli da treba da ceka pravog sa kojim ce da cvetaju ruze, ja bas i ne mislim da je to istina...U svakom braku ima neslaganja i svaka ljubav izbledi za neko vreme, a ostane samo postovanje...Pitanje je samo odabrati nekoga slicnog sebi, koliko toliko da se razumete i postujete.
Advertisement

Odgovor

Tags
puno, sam, sve, taj, zašto

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules