ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 22-09-2012, 20:05   #1
BORIS
Švrća

BORIS's Avatar

BORIS je offline
Registrovan: Sep 2012
BORIS je na dobrom putu
Standardno

Kada da igram loto? Gledajuci polje 5 koje je naklonjeno i aspekte planeta u drugom postoji mogucnost za dobitak.

Kada zaigrati u buducnosti, sta jos ubaciti u tumacenje osim natalne, tranzite ili solar ili tranzite i solar.

Petim poljem vlada Pluton u konjukciji je Jupiteru u drugom, prave sekstil Veneri i Suncu u polju 11 i Neptunu u 4. Drugim vlada Lav koji je svetlo.. da li uplatiti tiket po simbilici Plutona koji je noc ili po simbolici Lava koje je svetlost i otvoreni prostor?

Saturn je vladaoc sestog polozen u cetvrto kvadrira Plutona i Jupitera u drugom a Sunce je u trigonu Marsu polozen u osmo ( tudji novac ).

Cijim parama uplatiti tiket, svojim, tudjim, danju, nocu... svaki savet je dobrodosao, hvala

interesantno da se niko nije usudio da da svoje viđenje..
mnogi imaju vladaoca ili V ili VIII u II polju, što bi značilp da su ljubav ili strasti okrenute ka novcu..
ili moj UR vladaoc VIII u XII ne daje mogućnost da se razvije ova tema..

Last edited by Vojvotkinja; 23-09-2012 at 22:03..
Submit to Digg   Sedmica Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-09-2012, 21:07   #2
ennzo
Obično gatalo

ennzo je offline
Registrovan: Jul 2012
ennzo je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Originally Posted by BORIS VIdi Poruku
interesantno da se niko nije usudio da da svoje viđenje..
mnogi imaju vladaoca ili V ili VIII u II polju, što bi značilp da su ljubav ili strasti okrenute ka novcu..
ili moj UR vladaoc VIII u XII ne daje mogućnost da se razvije ova tema..
Ja imam vladara AC Jupitera u 5 polju,vladara So u 8 ali nikada nisam bio neki materijalista,a ni hazarder.Znao sam par puta da odigram kladionicu i mogu da kazem da sam bio dosta uspjesan,ali ne privlaci me kocka mnogo,bilo koje vrste.
Neku noc mi se dogodila cudna stvar.Bio sam u drustvu sa ljudima koji su se kladili na utakmice lige prvaka ali nisu igrali na rezultat nego na crvene kartone.20 minuta prije kraja svih 8 utakmica sam onako iz zezanja rekao da ce ih povaliti jedan igrac Valencie(stvarno sma se salio)ali nisam odmah mogao da mu se sjetim imena.Tek sam na netu vidio kako se zove.
U 90 minuti utakmice uptavo taj igrac dobija crveni karton Svi su se zgledali u mene,nisu mogli da vjeruju.Znaci od 178 igraca ja pogodim onog jedinog koji ce da dobije crveni karton.Ali hajde da to nazovemo slucajnoscu.
Sto se tice tvoje karte ti sa ovim Mo u 5 u Strijelcu bi trebalo da volis igre na srecu,Ma u 8 da ti da i dobitke(tudji novac)ali imas kvadrate sa Mo i Me.PA ja mislim da treba trenutno da se kladis,da igras instiktom,sto vise razmisljas mogucnost dobitka je sve manja.Ako je Loto u pitanju onda sto prije da zaokruzis brojeve,da ne dumas mnogo.
A dan koji ti odgovara za kladjene bi bio mozda Utorak.MArs je kazu vladar Utorka.
Ali bolje neko drugi da ti to pogleda,ja sam laik u ovome.Vjerujem da i ti znas sta treba da radis

Old 23-09-2012, 21:32   #3
mali mis
Obično gatalo

mali mis's Avatar

mali mis je offline
Registrovan: Dec 2010
mali mis je na dobrom putu
Standardno

....ako biras izmedju svog i tudjeg novca,bolje izbegavati tudjim se kladiti,ipak je UR vladar 8. u izgonu pa jos u 12....hehe Ve u raku, devojka ili svalerka intuicijom, moze pomoci u kladjenju)

Old 23-09-2012, 21:55   #4
BORIS
Švrća

BORIS's Avatar

BORIS je offline
Registrovan: Sep 2012
BORIS je na dobrom putu
Standardno

hvala..
MO iz V ima želju da HAZARDIRA.. ali, VE iz raka je orjentisana na tradicionalne vrednosti, a kocka ne spada u to, zato izbegavam, ali rešio sam da dobijem i da uložim u one kojima treba..

Old 24-09-2012, 02:10   #5
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by BORIS VIdi Poruku
Kada da igram loto? Gledajuci polje 5 koje je naklonjeno i aspekte planeta u drugom postoji mogucnost za dobitak.

Kada zaigrati u buducnosti, sta jos ubaciti u tumacenje osim natalne, tranzite ili solar ili tranzite i solar.

Cijim parama uplatiti tiket, svojim, tudjim, danju, nocu... svaki savet je dobrodosao, hvala
Ili: pozvati nekog od tv astrologa. Oni uvek imaju odgovor na ovakva pitanja.

Old 17-09-2015, 00:27   #6
apsolutni neznalica
Švrća

apsolutni neznalica je offline
Registrovan: Dec 2014
apsolutni neznalica je na dobrom putu
Standardno

Dodaj.rs - Besplatno postavljanje slika - apsolutni-neznalica.gif

Ja ću i ovde postaviti pitanje koje me trenutno interesuje.

Da li da igram neke igre na sreću, koje i kada?

Inače nikada ranije nisam imala nikakve sklonosti ka igrama bilo koje vrste ali su me par astrologa (ili bar ljudi koji se tako smatraju) privukli ovom razmišljanju pa sam par puta upaltila loto i dobila jednom trojku i ostalo ništa.
Hvala unapred.

Old 17-09-2015, 15:45   #7
manuela
Druid

manuela's Avatar

manuela je offline
Registrovan: Jan 2011
manuela je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

kockam ko luda nikad ništa dobila nisam

Old 28-09-2016, 16:09   #8
dragana 75
Početnik

dragana 75 je offline
Registrovan: Sep 2016
dragana 75 je na dobrom putu
Standardno

Ja redovno igram loto i 20.09 ,to jest ,proslog utorka sam ubola peticu a i prosle godine otprilike u isto ovo vreme sam dobila peticu na loto-u.Nisam mogla da ukacim koji su to aspekti ukzivali.Igram i dalje i nadam se da cu dobiti bar 6-icu.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules