ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 26-11-2012, 16:55   #16
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

neko rece da nema veze sa 12. poljem tj serijom 12, ali ima. Zato sto je internet VIRTUELNI SVET!
Samim tim sto se neptun egzaltira u vodoliji time ima jos vise. Naravno internet kao napredni vid tj za sada visi vid komunikacije i jeste visa oktava merkura. Uran dakle-kao napredni vid komunikacije tj tehnologije, virtuelnost-ne moze se opipati rukama (neptun, 12, ribe) i merkur-sama rec po sebi.

Tako ja bar to vidim.

Nikada ne treba zaboraviti sam kontakt venera uran! Ne kazem da ce uvek venera uran dati ovako nesto, ali je to neka najbanalnija slika tj najjednostavnija za emotivnu komunikaciju preko neta.

Sa druge strane, venera uran uopste ne mora postojati za ovako nesto. Postoje i drugi aspekti.

Meni se desila ozbiljna ljubav preko neta (tj upoznavanje je islo preko neta)
A imam vladar 5. polja (licna venera, ljubav, ono sto volimo) u 12 (virtuelno) a vladar 5. polja je u konjun kciji sa vladarem 3. polja (moj licni merkur)

Venera kao vladar 11. polja pravi opoziciju sa time, pa je doprinela simbolici, ali ne dobroj
Advertisement

Old 26-11-2012, 17:02   #17
BORIS
Švrća

BORIS's Avatar

BORIS je offline
Registrovan: Sep 2012
BORIS je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by VagaLibra VIdi Poruku
dobro sam s bojama. vidom odlicno do nedavno..sad pomalo odmicem knjigu kad citam,..al mogu bez naocala bar dok ruke ne okracaju..
zasto?

u mojoj knjizi "Veliki otac ili čitanje sudbine sa dlana" piše.." Zdenka drastično gubi vid jer ne može da podnese da gleda zlo očima"..

zlo, kao i dobro dolazi u ciklusima i ako se tako prihvati neće biti problema sa vidom..
a za ljubav preko interneta:
ako vam je naglešeno VIII polje, VE ili MA ili oboje u VIII polju, ljubavi će biti i na i bez internera, ako je naglašena vaga ili VE u vagi, biće flerta i sa i bez interneta, ako VE pravi aspekt sa UR ponuda za ljubav će biti i sa i preko interneta.. ako vam je MO u škorpionu, ako bam je..
i tako redom.. ne može se astrološki obojiti ni aspekt ni dešavanje radnji zato se ne treba smarati i sve astrološki objašnjavatii ..
Submit to Digg   Ljubav preko interneta Reply With Quote

Old 26-11-2012, 17:08   #18
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Po meni Neptun ima ulogu samo ako se pogresno interpretira net. Meni je net poput telefona, mocno orudje koje koristim, a ne koristi ono mene. Dozivljavam ga iskljucivo kao seriju 11. Sta vise, meni je to zivot dokazao. Imam net zadnjih 8 godina, OSIM u periodu kada mi je tranzitni Saturn gazio natalnog Urana.

Pozanstva preko neta imaju smisla samo ako se konkretizuju i pretvore u RL.
Inace postaju iluzija, postaju Neptun. Ali to je vec neki sasvim drugi pravac.

Old 26-11-2012, 17:55   #19
nena1
Obično gatalo

nena1's Avatar

nena1 je offline
Registrovan: Sep 2008
nena1 je na dobrom putu
Standardno

Evo ja sam upoznala svog supruga preko interneta. Upoznali se na krstarici, dopisivali se mesec dana,...i nakon dva meseca vencali. Meni su svi pricali da cu tog nekog buduceg upoznati preko posla, jer vladar sedme kuce je venera na MC-u...ali eto ispade drugacije....I ja sam njemu drugi brak, i to nisam znala da ce mi buduci vec imati brak iza sebe...jedino sto se ostvarilo je razlika u godinama (11 godina) venera u konjukciji sa saturnom

Old 26-11-2012, 18:19   #20
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Cor Serpentis VIdi Poruku
neko rece da nema veze sa 12. poljem tj serijom 12, ali ima. Zato sto je internet VIRTUELNI SVET!
Samim tim sto se neptun egzaltira u vodoliji time ima jos vise. Naravno internet kao napredni vid tj za sada visi vid komunikacije i jeste visa oktava merkura. Uran dakle-kao napredni vid komunikacije tj tehnologije, virtuelnost-ne moze se opipati rukama (neptun, 12, ribe) i merkur-sama rec po sebi.

Tako ja bar to vidim.

Nikada ne treba zaboraviti sam kontakt venera uran! Ne kazem da ce uvek venera uran dati ovako nesto, ali je to neka najbanalnija slika tj najjednostavnija za emotivnu komunikaciju preko neta.

Sa druge strane, venera uran uopste ne mora postojati za ovako nesto. Postoje i drugi aspekti.

Meni se desila ozbiljna ljubav preko neta (tj upoznavanje je islo preko neta)
A imam vladar 5. polja (licna venera, ljubav, ono sto volimo) u 12 (virtuelno) a vladar 5. polja je u konjun kciji sa vladarem 3. polja (moj licni merkur)

Venera kao vladar 11. polja pravi opoziciju sa time, pa je doprinela simbolici, ali ne dobroj
Slazem se Cor, NE i te kako ima veze sa iluzijom, skrivenim, neopipljivim, dorecenim samo u masti.Sta je to ako nije NE?Veza 5. polja i vladara sa serijom 11. i 12. daje ljubavi i zabavljanja preko neta,ali veza 7. i njenog vladara moze dati da to preraste u nesto ozbiljnije.Meni se desila velika ljubav,a sada je to vec veliko prijateljstvo sa muskarcem, koji je sada daleko od mene, ali je definitivno moja srodna dusa - 5 u 1. Takode i drugu ljubav sam upoznala tako, ali smo najpre bili prijatelji.Ovo je sad obrnut slucaj
Kod ovog drugog ja imam VE u vodoliji, a vladar rJU u 12. kuci, dok je NE iz 11. kuce na smom DCu.Znaci, sve je povezano sa netom i to je neko kome se ja vracam, definitivno i gde su medu nama nejasne stvari da li je prijateljstvo ili ljubav. On, s druge strane, ima rJU kao vladara 7. u 11. kuci u ribama, a NE na samom DCu u konjukciji sa SMC, dok mu je UR u konjukciji sa MO i rME, koji je vladar njegovog ASC i 5. kuce.Eto, sve je povezano i ima smisla

Old 26-11-2012, 19:07   #21
Santijen
Druid

Santijen's Avatar

Santijen je offline
Registrovan: May 2007
Santijen je na dobrom putu
Standardno

licno mislim da se tema malo zapetljala jer se izgleda mesa, nacin i mesto kako je doslo do kontakta i kakva je ljubav u pitanju ona koja je poceta preko interneta...

Old 26-11-2012, 19:11   #22
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

cisto da konkretizujemo temu
da li Nale777 mislis na
1. ljubavi preko neta koje su se realizovale u realnosti ili
2. na cisto virtuelne ljubavi.
u prvom slucaju jeste ur +
u drugom ne +

Old 26-11-2012, 19:14   #23
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
cisto da konkretizujemo temu
da li Nale777 mislis na
1. ljubavi preko neta koje su se realizovale u realnosti ili
2. na cisto virtuelne ljubavi.
u prvom slucaju jeste ur +
u drugom ne +
Interesuje me i jedno i drugo. Da li ako je upleten NE ili znak riba, 12. kuca to znaci da se nece realizovati ili da ce svakako doci do razbijanja iluzija, nekog razocarenja ili je upletenost serije 12. svakako ukljucena kod ljubavi preko neta, bez obzira na epilog.

Old 26-11-2012, 19:15   #24
Santijen
Druid

Santijen's Avatar

Santijen je offline
Standardno

po meni i dalje 12 kuca ne moze predstavljati internet....a onaj kome neptun neda da vidi slova i sliku nek kupi naocale ili nabavi web cameru

@ nale77 pisale smo u isto vreme pa nisam videla tvoj post...

Old 26-11-2012, 19:17   #25
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Santijen VIdi Poruku
po meni i dalje 12 kuca ne moze predstavljati internet....a onaj kome neptun neda da vidi slova i sliku nek kupi naocale ili nabavi web cameru
Imam i naocare,ali je na njih nalepljen NE izgleda
Sad ozbiljno, jasno mi je da je UR internet, nova tehnologija i komunikacija pomocu nje,ali je i dalje dilema kod mene da li serija 12. uvek ima negativan upliv na tu povezanost ili ne mora da znaci.Ajd da ne budemo iskljucivi, u astrologiji je ionako sve povezano

Old 26-11-2012, 19:20   #26
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
Interesuje me i jedno i drugo. Da li ako je upleten NE ili znak riba, 12. kuca to znaci da se nece realizovati ili da ce svakako doci do razbijanja iluzija, nekog razocarenja ili je upletenost serije 12. svakako ukljucena kod ljubavi preko neta, bez obzira na epilog.
imam i jedno i drugo u natalu,i trece -mnoga prijateljstva sam sklopio preko neta.
ve 120 ne 180 ur 120 ju.....a za akciju su mi zaduzeni ma 120 so......
I ja mislim da i neptun ima veze nije vise internet kao sto je bio (samo ur i merkur) vec i neptun....on je sada mnogo vise..i kamere i slike i filmovi i spotovi i internet-TV itd........
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-11-2012, 19:23   #27
Santijen
Druid

Santijen's Avatar

Santijen je offline
Standardno

Quote:
imam i jedno i drugo u natalu,i trece -mnoga prijateljstva sam sklopio preko neta.
I ja mislim da i neptun ima veze nije vise internet kao sto je bio (samo ur i merkur) vec i neptun....on je sada mnogo vise..i kamere i slike i filmovi i spotovi i internet-TV itd........
opet u krug.... naravno da neptun ima veze jer je egzaltiran u vodoliji i kao takvog ga moramo uzeti u obzir...ali po tebi koja kuca predstavlja internet

Old 26-11-2012, 19:29   #28
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Ja mislim da nacin na koji dozivljavamo net (kao i sve drugo) zavisi od nase natalne karte, pa ko ima sklonost ka Neptunovskim iluzijama u odnosima, on ce ih naci i na netu i u komsiluku.

Old 26-11-2012, 19:34   #29
euroneuro
Druid

euroneuro's Avatar

euroneuro je offline
Registrovan: Sep 2012
euroneuro je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Santijen VIdi Poruku
opet u krug.... naravno da neptun ima veze jer je egzaltiran u vodoliji i kao takvog ga moramo uzeti u obzir...ali po tebi koja kuca predstavlja internet
A stvar je vrlo jednostavna,pa ljubavne veze preko Neta predstavlja 11 kuca,planete u njoj,i kakve aspekte pravi vladar 11 polja sa vladarima 5 i 7 polja u karti.
Neptun predstavlja ilizuju,mastu,a Internet je ipak realnost.

Old 26-11-2012, 19:45   #30
Santijen
Druid

Santijen's Avatar

Santijen je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by euroneuro VIdi Poruku
A stvar je vrlo jednostavna,pa ljubavne veze preko Neta predstavlja 11 kuca,planete u njoj,i kakve aspekte pravi vladar 11 polja sa vladarima 5 i 7 polja u karti.
Neptun predstavlja ilizuju,mastu,a Internet je ipak realnost.
pa..ima na pocetku teme rekla sam nesto slicno a rec virtuelno i sa neptunom kao egzaltiranim u 11 tj u vodoliji moze doneti idealizaciju. Sad kako danas prevesti virtelno... iako se ta rec najcesce koristi za internet u prevodu kao paralelna stvarnost... mada to nije njeno izvorno znacenje
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules