ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Help / FAQs/Novosti Help desk je u sluzbi korisnika, prema tome iskoristite ga!

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-11-2011, 14:13   #16
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Registrovan: Mar 2010
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno

Andrija,hvala puno na linkovima
Submit to Digg   Potrebna pomoc...molim vas sve ako znate da pomognete... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-11-2011, 14:38   #17
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Registrovan: Feb 2011
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mini_mimi VIdi Poruku
Andrija,hvala puno na linkovima
Nema na shta...hvala tebi
Submit to Digg   Potrebna pomoc...molim vas sve ako znate da pomognete... Reply With Quote

Old 11-11-2011, 15:41   #18
cici
Obično gatalo

cici's Avatar

cici je offline
Registrovan: May 2011
cici je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Hvala Andrija - trudicu se

Old 11-11-2011, 18:49   #19
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cici VIdi Poruku
Hvala Andrija - trudicu se
Nema na cemu

Old 09-12-2011, 16:25   #20
DaFFe
Obično gatalo

DaFFe's Avatar

DaFFe je offline
Registrovan: Dec 2011
DaFFe je na dobrom putu
Standardno

'Ajde, ja cu pitati ovde. Kako mozemo biti sigurni da je ono vreme rodjenja tacno? Meni u krstenici pise jedno- negde oko 18 casova, ali mama mi kaze da je na satu videla da je bilo 17:25. Pa me zanima kako ja to mogu da proverim kako bi mi kata bila tacna, ili ne pravi razliku ako je 17.30 ili 17:27:15?

Old 09-12-2011, 22:11   #21
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by DaFFe VIdi Poruku
'Ajde, ja cu pitati ovde. Kako mozemo biti sigurni da je ono vreme rodjenja tacno? Meni u krstenici pise jedno- negde oko 18 casova, ali mama mi kaze da je na satu videla da je bilo 17:25. Pa me zanima kako ja to mogu da proverim kako bi mi kata bila tacna, ili ne pravi razliku ako je 17.30 ili 17:27:15?
Nisam razumeo najbolje..hocesh da pitash kako da znash tacno vreme?Ja sam se svadjao sa mnogima oko tacnog vremena jer mislim da kad beba dodje na svet treba bar jedno petnaestak dvadeset minuta dok je babice okupaju i priznaju je kao zivo.Ako si na to mislila/mislio, tacno vreme niko nezna osim samog Boga..mada ostaje kao solucija retifikacija a ja nzm. ni kako se to radi ni ko to radi

Old 10-12-2011, 01:39   #22
DaFFe
Obično gatalo

DaFFe's Avatar

DaFFe je offline
DaFFe je na dobrom putu
Standardno

Pa da, meni i stoji tamo 17.57, a mama rece da je 17.25, pogledala je u sat. Mada ja nisam zaplakala, jer me pupcana vrpca pritegla.. eh.. Ostajem ja i dalje u neznanju... Kad bi moji saznali da sam ovde i da cackam gde ne treba, spalili bi me. Odma' kvasenje sa svetom vodicom, budjenje i tako.
Ne znam ni ja ko to raditi niti znam raditi. Jedva sam ukapirala kojem polju pripada koji znak i kojem znaku pripadaju vladari. I onda besomucno ponavljam kao papagaj, vladar ovog znaka u tom polju je otisao tamo, a njemu je dispozitor otisao tamo a njegovo mesto je onamo, i tu imamo znak taj i njegov vladar je otisao u levo, i njegov dispozitor desno i dosla sam do repa i ugrizla se.

Old 10-12-2011, 10:01   #23
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by DaFFe VIdi Poruku
Pa da, meni i stoji tamo 17.57, a mama rece da je 17.25, pogledala je u sat. Mada ja nisam zaplakala, jer me pupcana vrpca pritegla.. eh.. Ostajem ja i dalje u neznanju... Kad bi moji saznali da sam ovde i da cackam gde ne treba, spalili bi me. Odma' kvasenje sa svetom vodicom, budjenje i tako.
Ne znam ni ja ko to raditi niti znam raditi. Jedva sam ukapirala kojem polju pripada koji znak i kojem znaku pripadaju vladari. I onda besomucno ponavljam kao papagaj, vladar ovog znaka u tom polju je otisao tamo, a njemu je dispozitor otisao tamo a njegovo mesto je onamo, i tu imamo znak taj i njegov vladar je otisao u levo, i njegov dispozitor desno i dosla sam do repa i ugrizla se.
Znash kako, trebash da vidish kako ti padaju planete na jedno vreme i na drugo...i onda ako imash kriticne planete (koje na jednom vremenu padaju u jednu kucu a na drugom vremenu u drugu kucu) onda trebash da vidish kako ti koja deluje.Npr. na jednom vremenu ti mesec pada u osmu kucu pa znaci da bi trebalo da imash dubok intenzitet emocija i bla, bla shta nosi mesec u osmoj.S druge strane mesec u semoj moze da iskaze drugacije.Nzm. el si me shvatila.

Old 10-12-2011, 10:51   #24
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andrija90 VIdi Poruku
Nisam razumeo najbolje..hocesh da pitash kako da znash tacno vreme?Ja sam se svadjao sa mnogima oko tacnog vremena jer mislim da kad beba dodje na svet treba bar jedno petnaestak dvadeset minuta dok je babice okupaju i priznaju je kao zivo.Ako si na to mislila/mislio, tacno vreme niko nezna osim samog Boga..mada ostaje kao solucija retifikacija a ja nzm. ni kako se to radi ni ko to radi
15 minuta ne pravi nikakvu bitnu razliku u horoskopu natusa.

Izvinjavam se zbog offtopica

Old 10-12-2011, 11:11   #25
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Princess77 će postati poznat uskoroPrincess77 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Diablero VIdi Poruku

15 minuta i te kako moze napraviti razliku

Old 10-12-2011, 11:17   #26
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Princess77 VIdi Poruku
15 minuta i te kako moze napraviti razliku
Samo u slučaju asc-a ako je pri kraju znaka.
Advertisement

Old 10-12-2011, 11:43   #27
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Princess77 će postati poznat uskoroPrincess77 će postati poznat uskoro
Standardno

Ne samo Asc, pomjere se i drugi vrhovi koji su bili na kraju znaka, samim tim gledas druge vladare i situacija se potpuno mijenja.

Old 10-12-2011, 12:18   #28
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Samo u slučaju asc-a ako je pri kraju znaka.
Quote:

Pogresno. Cak i da vrhovi ostanu u okviru istog znaka, prica je drugacija . Blizanci bi onda imali identicne zivote kada bi se tek tako zanemarila razlika u minutama rodjenja.
Za retifikaciju se gledaju datumi bitni u zivotu natusa, pa sve metode predikcije... mislim da to samo jako iskusni umeju raditi.

Last edited by zujalica; 10-12-2011 at 12:21.. Reason: .......

Old 10-12-2011, 15:03   #29
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Princess77 VIdi Poruku
Ne samo Asc, pomjere se i drugi vrhovi koji su bili na kraju znaka, samim tim gledas druge vladare i situacija se potpuno mijenja.
Dobro i to, nisam se lepo izrazio.
Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Pogresno. Cak i da vrhovi ostanu u okviru istog znaka, prica je drugacija . Blizanci bi onda imali identicne zivote kada bi se tek tako zanemarila razlika u minutama rodjenja.
Za retifikaciju se gledaju datumi bitni u zivotu natusa, pa sve metode predikcije... mislim da to samo jako iskusni umeju raditi.
Onda pada u vodu teorija da se planeta koja je na 5 stepeni od kraja kuće gleda kao da je u sledećoj.
A i svi aspekti i pozicije imaju više značenja, ne samo jedno. Koliko ljudi ima isti aspekt pa ga ne doživljava isto. Takođe postoje i viši i niži tip nekog znaka.

Old 10-12-2011, 15:21   #30
DaFFe
Obično gatalo

DaFFe's Avatar

DaFFe je offline
DaFFe je na dobrom putu
Standardno

A kako se to gleda na neki odredjeni datum? Koji datum? Ja tako da menjam vreme, ne mogu, oduzece puno vremena. A bas bih sto pre da vidim neke kuce jer bih da donesem odluku.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules