ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Help / FAQs/Novosti Help desk je u sluzbi korisnika, prema tome iskoristite ga!

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 14-12-2011, 13:19   #31
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Registrovan: Feb 2011
Ex... je na dobrom putu
Standardno

E ja cu samo da se na brizinu ubacim...kada su u pitanju blizanci za prvog blizanca se gleda njegova prva kuca u trenutku rodjenja, a za drugog se gleda njegova treca kuca (kuca blizanca) u trenutku rodjenja drugog.Ja sam cak i imao srecu da tumacim dvojajcanim blizancima horokop i u principu sam dobro opisao njihove osobine kada sam ih gledao na taj nacin.Sto se tice retifikacije, najbolje je gledati na koji stepen asc pada vrh ali i tu ima problema jer neznamo shta cemo sa stepenima od 24, kako da racunamo nulti i ostale pizdarije za koje ja stvarno nemam odgovor Elem, pitao sam jednog astrologa i stvarno ono prvo na shta pomislim kada se probudimo predstavlja i opisuje najbolje stepen asc.Npr. meni je asc na cetvrtom stepenu skorpije, ali mogao bih da sumnjam u to jer ja uvek pomislim gde treba da idem kada se probudim i shta treba da ucim i kako cu sticu do negde.Ako nemam obaveze uvek prvo razmislim o mojoj okolini sta radi da vidim da li mogu da provedem vreme sa njima.To je sve simbolike treceg stepena (blizanac).Tako da ako vam vrh pada na prvih 24 stepena nekog znaka primenite ovu mogucnost za retifikaciju ali nishta nemogu da garantujem.
Submit to Digg   Potrebna pomoc...molim vas sve ako znate da pomognete... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-12-2011, 14:19   #32
DaFFe
Obično gatalo

DaFFe's Avatar

DaFFe je offline
Registrovan: Dec 2011
DaFFe je na dobrom putu
Standardno

Moze li pomoc?

Moze li mi neko reci kako da gledam za koji jezik da studiram? Koje kuce, aspekte, planete, kako da ih tumacim, stepene..?
I kako da gledam za fakultet 9 kucu? Hocu da vidim da li cu ja raditi kao profesorka nekog jezika? I kako za posao da gledam, koju kucu? Opet napominjem, nije mi karijera najbitnija, vec posao-moje pare, moj mir, da mogu ziveti od toga, podmirivati sve obaveze i potrebe.

Old 16-12-2011, 22:32   #33
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by DaFFe VIdi Poruku
Moze li pomoc?

Moze li mi neko reci kako da gledam za koji jezik da studiram? Koje kuce, aspekte, planete, kako da ih tumacim, stepene..?
I kako da gledam za fakultet 9 kucu? Hocu da vidim da li cu ja raditi kao profesorka nekog jezika? I kako za posao da gledam, koju kucu? Opet napominjem, nije mi karijera najbitnija, vec posao-moje pare, moj mir, da mogu ziveti od toga, podmirivati sve obaveze i potrebe.
E mila moja, svima nama su naj bitnije pare.Sve oko tih para ali izgleda da u ovoj Srbiji nemash problem sa parama samo ako ceo zivot podredish njima.Kako god.Jezici bi ti dobo isli..vladar trece u devetoj, jupiter je opsti pokazatelj za studije (dobar je naravno) i on je u devetoj.MC ti je u blizancima tako da mozesh da imash karijeru vezanu za komunikaciju.Jarac na vrhu pete mislim da moze da govori da bih mogla biti profesorka u skoli.Pocetak trece je u skorpiji a u mundanoj astrologiji skopija je spanija, tako da mislim da bi ti spanski isao dobro.Pogledaj josh u mundanoj astrologiji koje zemlje su pod okriljem skorpije, i tako cesh dobiti odgovor koji jezik najbolje mozesh da naucish
Submit to Digg   Potrebna pomoc...molim vas sve ako znate da pomognete... Reply With Quote

Old 18-12-2011, 12:47   #34
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cici VIdi Poruku
Andrija je jakoooo dobra

Quote:
Originally Posted by Andrija90 VIdi Poruku
E mila moja

I izražavaš se kao žensko(or gay)...whatever...
Iz kog razloga onda znak za muški pol na natalnoj karti?
Mada bi ti ime tumačili na jako zanimljiv, prost način. Kad kažem prost, mislim da nije komplikovan.
Quote:
Originally Posted by Andrija90 VIdi Poruku
a u mundanoj astrologiji skopija je spanija

P.S.koja je svrha ova teme?? Deljenje saveta možeš i na temama predviđenim za određene oblasti života.
Mislim sada kada su ti pomogli da postaviš to što si želeo ili želela..

Old 18-12-2011, 13:33   #35
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku

I izražavaš se kao žensko(or gay)...whatever...
Iz kog razloga onda znak za muški pol na natalnoj karti?
Mada bi ti ime tumačili na jako zanimljiv, prost način. Kad kažem prost, mislim da nije komplikovan.

P.S.koja je svrha ova teme?? Deljenje saveta možeš i na temama predviđenim za određene oblasti života.
Mislim sada kada su ti pomogli da postaviš to što si želeo ili želela..
Ma cici se neshto zafrknuo pa je napisao moje ime u zenskom rodu.Mila moja je bilo upuceno onome kome sam to napisao, tako da nzm. kako si shvatila da se ja deklarisem kao zensko ili gay.Voleo bih da mi odgovorish na jedno pitanje, naravno ako hocesh Shto si toliko negativna, i shto toliko provocirash?U redu da kazesh neshto na sugestivno-konstruktivan nacin ali ti uvek samo destruktivno kritikujesh.Samo pametujesh i siris negativnu energiju.Shto ne bih odgovorio nekome ako je vec postavio tu pitanje gde i jeste.Ti uvek zelish nekoga da ispravljash, i da mu kazesh kako je pogreshno to shto radi.Nzm. evo reci mi molim te da li me drkash iz razloga shto hocesh da te ja isprozivam pa da me ovi banuju, ili su ti namere dobre?Molim te mi odgovori

Old 18-12-2011, 15:27   #36
DaFFe
Obično gatalo

DaFFe's Avatar

DaFFe je offline
Registrovan: Dec 2011
DaFFe je na dobrom putu
Standardno

Pa ja ne znam gde vise da pitam?
Mislila sam pod parama ovo- A sto ti ne upises ekonomiju? A sto ti ne upises pravni? Tu se mlate pare. Evo, ona je zavrsila visu poslovnu i evo ima dete, muza bogatog i radi u banci, ima puno para, a ti? :bljuv:

Idem do Simbolike. Samo moram da pohvatam koja se kuca, koja planeta gleda za studije, sta treba da se studira (ili koji jezik). To nikako ne mogu da pohvatam.

I samo da dodam ovo, nemojte mi zameriti
Ja bih, ti bi, on bi, mi bismo, vi biste, oni bi. To H, stoji samo u prvom licu jednine

Hvala

Old 13-07-2012, 16:09   #37
mihaeladany
Švrća

mihaeladany's Avatar

mihaeladany je offline
Registrovan: Jul 2012
mihaeladany je na dobrom putu
Standardno

e sad...nisam htela da otvorim novu temu....nadam se da ce neko procitati i ovde...treba mi pomoc ....u vezi.....vezi....pa ne znam ni ja kako da objasnim....postoji li na ovom forumu opcija da kad nesto napises i kad ti neko odgovori izadje kao obavestenje...da je neko ostavio komentar na tvoje pisanje...nadam se da sam objasnila.

Old 13-07-2012, 16:19   #38
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
silver006 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mihaeladany VIdi Poruku
e sad...nisam htela da otvorim novu temu....nadam se da ce neko procitati i ovde...treba mi pomoc ....u vezi.....vezi....pa ne znam ni ja kako da objasnim....postoji li na ovom forumu opcija da kad nesto napises i kad ti neko odgovori izadje kao obavestenje...da je neko ostavio komentar na tvoje pisanje...nadam se da sam objasnila.
mislim da je nacin da u korisnickim opcijama odaberes - pracenje teme, - nisam upotrebljavala ali mislim da ce ti makar biti oznacene teme... ako nisam jasna, pitaj jos.. Pozz

ispravljam se- sad na temi u gornjem desnom uglu iznad teksta imas OPCIJE TEME, odaberi pracenje teme,

Molim moderatore da ovo izbrisu jer ne pripada ovde kao ni pitanje. Al ajd sad...

Old 13-07-2012, 16:21   #39
mihaeladany
Švrća

mihaeladany's Avatar

mihaeladany je offline
Registrovan: Jul 2012
mihaeladany je na dobrom putu
Standardno

probacu to...al kako ti znas da li je neko komentarisao tvoj post?...
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-07-2012, 09:59   #40
popac
Administrator

popac's Avatar

popac je offline
Registrovan: Aug 2006
popac će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by mihaeladany VIdi Poruku
probacu to...al kako ti znas da li je neko komentarisao tvoj post?...

Samo pracenje teme:

Opcije teme => Prijavi se za pracenje ove teme

Ovo je forum, ne blog FB ili slicno.

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules