ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Help / FAQs/Novosti Help desk je u sluzbi korisnika, prema tome iskoristite ga!
posebno za nove clanove

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 01-08-2012, 23:38   #31
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Pa problem je što bi svi htjeli analize, a malo bi htjelo uložiti truda.

Pa na temi o tekstovi članova foruma, pišem samo ja i uz to, vrlo mali broj članova iskomentira nešto, a smatram da su tekstovi odlični i za one koji uče i za one koji već znaju nešto.

Dakle, ovaj forum se pretvara u košmar "tumači mi", bez da se uloi energija i to je glavni problem.

Naravno, čast izuzecima.
Submit to Digg   Molba Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-08-2012, 23:45   #32
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku

Pa na temi o tekstovi članova foruma, pišem samo ja i uz to, vrlo mali broj članova iskomentira nešto, a smatram da su tekstovi odlični i za one koji uče i za one koji već znaju nešto.

Dakle, ovaj forum se pretvara u košmar "tumači mi", bez da se uloi energija i to je glavni problem.

Naravno, čast izuzecima.
Tvoji teskotvi su super, ja ih redovano citam iako ih ne komentarisem .
Problem je sto se procitano ne koristi ....

samo odredjene teme ovde funkcionisu....

Veoma cesto usmeravam preko pp neke clanove gde da nesto nadju,procitaju ali mi se cini da me onda ignore ....

Old 01-08-2012, 23:45   #33
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku

Ti si taj izuzetak

Svaka cast na tekstovima...ja ih imam gomilu jer sam skriboman i volim da pisem, ali su rasuti po temama...u stvari, mene kada nesto inspirise, ja to i opisem ili napisem, nisu tematski tekstovi, ali volim da pisem, nasiroko i nadugacko...

Old 01-08-2012, 23:49   #34
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Hvala.

Pa eto baš to i govorim.. Ima nas nekoliko koji se potrudimo ispisati i kad tumačimo zašto je nešto tako. Ali opet previše je postova: a meni, a ja. A još više onih koji nemaju astrološko objašnjenje pa ispadaju i beskorisni.

Tipa: "Možeš otvoriti firmu i otići u inozemstvo", a gdje se to vidi?

Old 02-08-2012, 00:09   #35
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Pa ovo je najposeceniji astroloski forum za koji ja znam....a tako se i zove, Astrologija za pocetnike, pa valjda ga ljudi tako i dozivljavaju ...

Old 07-08-2012, 19:37   #36
popac
Administrator

popac's Avatar

popac je offline
Registrovan: Aug 2006
popac će postati poznat uskoro
Standardno

Nedostatak zalaganja clanova moze se samo pojasniti problemom savremenog drustva i novog talasa kompjuterski obrazovanih korisnika koji su od nekadasnjih entuzijasta presli u egoiste. Od istrazivaca su postali wikipedisti i fejsbukasi.

Tu je takodje hronican nedostatak slobodnog vremena koji je ustvari samo izgovor za svaku priliku a usput i varijanta "necu da mrdnem prstom dok mi za to neko ne plati neku nadoknadu".

Anyway, nista novo i nista iznenadjujuce.

Old 07-08-2012, 20:59   #37
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Sto se mene tice, forum je mesto za razmenu misljenja, ucenje i nadogradjivanje...svi smo mi kilometrima daleko od profesionalaca...

Old 07-08-2012, 21:36   #38
More
Obično gatalo

More's Avatar

More je offline
Registrovan: Jul 2012
More je na dobrom putu
Standardno

Ja sam na forumu jako dugo a reg.samo par mjeseci i jako slabo se ukljucujem, prosto osjecam da je neumjesno da bilo sta pitam dok ne iscitam sve teme bukvalno od pocetka, sto i radim po nekoliko sati dnevno. Istina je da je na svakoj temi ima onih koje zanima samo tumacenje a ne ucenje, i ne znam sto to nekome toliko smeta kad se na te poruke rijetko odgovara, barem koliko uspijem da ispratim.
I jos nesto: s obzirom da trenutno citam Osnove nat.astrologije mogu reci da vecina vas koja barata sa pravim znanjem danas je u ono vrijeme i te kako komunicirala kao ovi novi sada, razumijem ja da je tada bilo mnogo manje korisnika i imalo se vremena za sve, ali cini mi se da treba imati sluha barem za ove koji bi nesto htjeli da nauce, a vjerujem da se oni lako mogu prepoznati.
Stvarno se ne moze poreci da se na upuceno bilo koje pitanje prvo baci pogled na broj poruka pa se na osnovu toga (ne)odgovara.
Ja imam milion nedoumica, svasta bih pitala ali ne mogu dok ne iscitam sve, a vjerujte mi da to nije nimalo jednostavno, ziva komunikacija je prava stvar i najbolja za ucenje, prosto zalim sto mi se zelja za astrologijom pojavila ovako kasno kad ne mogu postici da procitam cijeli forum.

Old 07-08-2012, 21:48   #39
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Ma naravno! Pa svi smo mi nekad bili pocetnici, i nismo imali pojma!
Ja se secam, kada sam se prvi put registrovala na Astrologijaforumu kod Sanje Peric, nisam znala ni koji sam podznak, a kamoli sta mi znaci MO!
I isto sam tako lutala i pretili nam banovanjem stotinu puta...

Ali, nekako, jedna je stvar kada pitas da ti neko objasni neku nedoumicu u tvom traganju i ucenju, a druga kada samo hoces da ti neko nesto protumaci i to je to...onda to ljude pocne da iritira, jer to nije ni korektno...

I ja jos uvek pitam itekako, i ima toliko toga sto ne znam i sto tek ucim. I mislim da u astrologiji nikad i ne mozes da dodjes u stadijum da kazes da znas sve.
Advertisement

Old 14-08-2012, 16:08   #40
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Ja ću bit iskrena i reći da kad vidim da netko očekuje na gotovo analizu bez imalo truda: samo ignoriram. A da mogu, takve bih i brisala.

Što kaže Alea ovo je mjesto za učenje i nadograđivanje znanja.

profesionalaca u Astrologiji nema nigdje u svijetu. profesionalac znači da netko zna sve i sva područja Astrologije, a takav čovjek ne postoji jer se Astrologija uči cijeli život.

Lijepo mi je kad mogu nekome objasniti i kad vidim da taj netko želi naučiti, ali bacati svoju energiju na gotovane, mislim da to nije ni pametno ni korisno.

Old 25-08-2012, 12:33   #41
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Iako sam zdusno za to da se svima izadje u susret, stvarno pocinjem i ja da se umaram od ovakvih pitanja...naisla sam na par postova, gde osoba sa 4 napisana posta, s punim pravom proziva, zbog cega joj niko ne daje tumacenje!?

Stvarno se i ja sa celicnim zivcima, nekada iznerviram kada to vidim.
Zaista je besmisleno i komentarisati, a ako i kazes neku kritiku, ili opomenu, ispadnes negativan i cangrizav!

Old 25-08-2012, 23:00   #42
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Iako sam zdusno za to da se svima izadje u susret, stvarno pocinjem i ja da se umaram od ovakvih pitanja...naisla sam na par postova, gde osoba sa 4 napisana posta, s punim pravom proziva, zbog cega joj niko ne daje tumacenje!?

Stvarno se i ja sa celicnim zivcima, nekada iznerviram kada to vidim.
Zaista je besmisleno i komentarisati, a ako i kazes neku kritiku, ili opomenu, ispadnes negativan i cangrizav!
A zašto se time opterečivati?
Ako osjetim potrebu odgovoriti ću, ako ne osjetim-neću.
I to je to.

Old 17-08-2015, 12:37   #43
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Nije se ovde pisalo godinama. Ali ja sada citam sve po redu, pa i ovo.

Citajuci ovu temu vidim da se nista nije promenilo. Cak da je forum u sve gorem stanju. Kvalitetni clanovi sve manje ovde zalaze.

Teme su sve konfuznije.
Zamera se novim clanovima sto ne citaju cele teme. Evo ja ih citam i nerviram se. Na pocetku teme super tekstovi.Onda pocnu pitanja na nekoliko strana. Da bi opet usledio neki koristan tekst pa opet vise strana pitanja, primera.
Zamislite nekoga ko bi da procita o Suncu i vidi 600/700 postova. Od toga 50 korisnih. I ja procitam prvih pet i odustanem.

U zacetku foruma je zaista bilo kvalitetnih konverzavija ali je bilo manje clanova koji su u prolazu. Sada je vise prolaznih clanova, a i postovi/pitanja svih koji su ovuda prosli stoje u temama i zatrpavaju ih, odnosno cine ih nepreglednim.

Imam predlog.
Da moderatori i tekstove iz sredine teme prekopiraju na pocetak. Pa da sve potrebno pocetniku bude na prvih nekoliko strana, a primeri u nastavku, pa koga zanima neka cita...
Pa ako mu nesto nije jasno neka to citira i neka pita. Mislim da takvo pitanje nijedan clan nece zaobici.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules