ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Help / FAQs/Novosti Help desk je u sluzbi korisnika, prema tome iskoristite ga!
Promena Krivičnog zakona

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-01-2013, 19:17   #16
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Michael VIdi Poruku
Meni je taj zakon apsurd. Uvek se na ovim prostorima prave tako neki "pametni" zakoni. Pored svih problema koje imamo, najbitnije je napraviti zakon koji kaznjava one koji se vredjaju na Internetu. Strasno.
ima zakona koji kaznjavaju vredjanje i u realnom zivotu,zasto bi vredjanje preko neta bilo dozvoljeno kada nije u realnom zivotu? samo se nadopunjuje vec vazeci zakon.
Zvjezdice:
Slazem se za taj zakon u Makedoniji da je apsurdan ali je to pokusano i u Srbiji tacnije u SCG pre 10-12 godina pa nista od toga cilj je da se ljudi ''nateraju'' na brak .......
Ima jos apsurdniji zakon o zabrani radjanja vise od jednog deteta u kini zar to nije klasican primer ugrozavanja ljudskih prirodnih prava na reprodukciju i ceo svet cuti a cuti jer im odgovara da se broj kineza ne povecava. A sta rade kinezi? pa razmnozavaju se ali u drugim zemljama toboze bezeci od kazni u kini (a katolicki svet ne podrzava abortus) oni se nastanjuju svuda i ostaju kinezi
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-01-2013, 19:29   #17
euroneuro
Druid

euroneuro's Avatar

euroneuro je offline
Registrovan: Sep 2012
euroneuro je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Dancho VIdi Poruku
Balkan je toooooo

Nešto si mi kratak i koncizan da se nisi zaljubiškao opet Jarče?
A pravo da ti kazem isprepadao me ovaj novi zakon u Hrvatskoj, pa kontam sto budem kraci i konkretniji ujedno sam i sigurniji

Zaljubio se jesam naravno,svaki dan po 10 puta ,znas kako smo mi Jarcevi emotivni Jos od kako je i ova Venera usla u Jarca da ti ne pricam
Submit to Digg   Hrvatska: Kazne za one koji vređaju na Internetu Reply With Quote

Old 11-01-2013, 22:52   #18
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Postoji nesto sto se zove: Prostorno ili teritorijalno vazenje prava,stoga Zakon validira samo u Hrvatskoj.Prije svega..
A onda,u Crnoj Gori je od prosle godine dekriminalizovana uvreda,isto kao i kleveta,tako da to vise nisu krivicna djela,vec se podnosi parnicna tuzba za naknadu stete zbog uvrede,klevete itd... tako da taj Zakon u C.G.ne vazi-logicno.
I na kraju,ne mozete niko nikad da vam izrekne kaznu zbog nekih tamo bezvesnih pisanija po net-u.. SAMO ukoliko uvredom ugrozavate mentalni integritet neke osobe,a to se ne moze ako zovnete nekoga budalo,debilu,smradu,konju,kretenu,pizdo itd... Opusteno
Submit to Digg   Hrvatska: Kazne za one koji vređaju na Internetu Reply With Quote

Old 11-01-2013, 22:58   #19
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Tako je to kad svi pocnu da se bave pravom... no, Ius est ars boni et aequi
Nego,norma je Saturn,pa ako je u krivicnom zakonu onda je Saturn u 12.polju,a tice se klevete-Saturn konjunkcija Neptun... a ako je uvreda-Saturn konjunkcija Mars..eto tako

Old 12-01-2013, 00:06   #20
euroneuro
Druid

euroneuro's Avatar

euroneuro je offline
Registrovan: Sep 2012
euroneuro je na dobrom putu
Standardno

Prije par mjeseci sam na jednoj hrvatskoj astro stranici procitao da je moguce da sa ulaskom Merkura u znak Jarca dodje do nekih novih zakona na nivou drzave vezanih za ponasanje na Netu.To se upravo i dogodilo,ali mislim da im nije bilo tesko da to predvide jer su vjerovatno nesto ranije dobili pisamce iz Brisela u kojima se to izricito trazi od njih,kao jedan od brojnih uslova ulaska u Eu.A cini mi se da na ljeto Hrvatska i ulazi tamo.
Ostala ex Jugoslovenska plemena ce i dalje ponosno da ostanu na sjevernoj strani Hadrijanovog zida gdje ce ponosno i punog srca i dalje moci preko Neta jedan drugome da opsuju majku,da ga nazovu majmunom,idiotom,kretenom,imbecilom itd.Sta nas briga,mi smo uvijek bili korak ispred vremena pa cemo takvi i da ostanemo,Evropa i zapad mogu samo da nam zavide

Old 12-01-2013, 19:40   #21
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Slažem se Mich, ali mene je frapirao zakon u MK, žene koje se ne udaju do 30te godine i muškarci koji se ne ožene do 35te godine, moraju plaćat državi mjesečni prihod/plaću. (Tako nešto) Ili ako u prve 4 godine braka valjda ne uspiju dobit djecu, morat će valjda također plaćati državi.

Uglavnom nisam sigurna jel to na snazi ili se tek treba izglasati ti zakoni, ali u svakom slučaju apsurd.

Neznam u kom stoljeću živimo kad čujem tako nešto. :/

Umjesto da riješavaju problem nasilja među mladima u stvarnom životu, oni se bave virtualom.
Takvi zakoni postoje i na Zapadu, npr. u Nemačkoj samci duguju veći porez državi od onih u braku...U to je ok po meni, država pokušava da zaštiti instituciju porodice.
Što se tiče zakona u Hr koji je spomenuo Popac, jedno veliko DA od mene da takvi zakoni postoje i u drugim exYu zemljama.
Čega sam se sve nagledala na forumima za ovih par godina koliko ih koristim, da čoveku presedne i da se isprepada. Pa i svi ste dobijali one gnusne privatne poruke, znate o čemu govorim.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules