ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi
cime se bavimo i zasto...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 25-11-2007, 10:02   #16
smart.maja
Obično gatalo

smart.maja je offline
Registrovan: Jul 2007
smart.maja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by LosT_in_SpaCe VIdi Poruku
E sad meni nije jasno o chemu vi prichate?
Kako "kako objaviti knjigu"?
.....
Ako dodje Mushmula na ovu temu, ona mozhe da vam objasni to za net, a link do njene knjige mozhete naci u njenom potpisu (i ovo je jako bitan momenat, imati svog P.R./a iliti Piljara, kako ga moja baba zove, ako zhelite pablik rilejshns gurua, znate gde sam.)

Tako da, ja i dalje chekam da chujem shta je ovde pitanje u vezi Astrologije? Trazhiti zakon, legalizaciju ili shta?
Izdavashtvo je opet u simbolici 9. polja, kao i JU i Strelca uopshte.
Za pisanje jaka 3. kuca, dobar ME.
Legalizacija bi o5 morala da ima veze sa SA, JU, eventualno znakom Vage, ali ja nemam pojma o chemu se ovde radi, tako da odoh.
...ja htedoh da ne quotiram sve,pa krenuh da brisnem...al da si ima smisao...
medjutim, ovde sve, kao i uvek ima smisao...
ljubilo ja tebe,moj guru little piljar...

na zalost, ,mara 555, tvoje pitanje jeste, i to vrlo, konfuzno.
...sadrzi upravo sve ovo nasta ti je odgovorila losti...
koliko ja umem da citam i da razumem, a umem odlicno, bez laznih skromnosti, u tvom pitanju je akcentovano kome se obratiti i kako izdati, a prepoznavanje u horoskopu je, skoro onako, bukvalno u dve reci, spomenuto...
takodje izgleda kao da te interesuje kako prepoznati u horoskopu kome se obratiti za izdavastvo, a ne da li se u tvom horoskopu vidi ista vezano za tu tematiku....
na zalost, nije tebe losti pogresno razumela, vec si ti pogresno formulisala pitanje.
a, losti ti je dala sve mogucnosti kao odgovor, pa cak i na to "skriveno" pitanje "u natalu"...
ja nemam sta da dodam, jer je losti vec rekla kako se vidi i povezuje u natalu... mozda da pitas direktno da ti neko pogleda kakva je situacija u tvom na talu so tom pricom...
jedino sto mogu jednostavno da vi kazem ovde je, da, ako ste primetili, na svakoj knjizi postoji CIP-katalogizacija koja se vrsi u publikaciji Narodne biblioteke Srbije (ili vec koje drzave)... a to je radi zastite dela...
za ostalo trebaju novci...
za objavu na sajtu, postoji mogucnost odredjene zastite autorstva, takodje... i ne trebaju ti novci, vec, prodje ili ne prodje kritiku urednika...
srecno
pozzzz
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-11-2007, 16:02   #17
amy-winehouse
Početnik

amy-winehouse's Avatar

amy-winehouse je offline
Registrovan: Oct 2007
amy-winehouse je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zlatokosa VIdi Poruku
Hahahahahahah.................E sta ja vama da kazem,pa ovako pocela sam ko frizerka krenula sam da idem u salon sa 15 godina,upisala sam dizajnersku skolu,posle toga ekonomiju,ljudi pa to veze nema.Sad trenutno imam diplomu zavrsene srednje dizajnerske i frizerske (to sam uporedno zavrsila),zavrsila sam i visu poslovnu skolu i posle nastavila ekonomski fax.........Inace letim po svetu,otisla na konkurs za stjuardesu i tako to krenulo.A zbog posla ucim spanski i italijanski.......Mada najvise volim ono sto mi profit ne donosi to je da pisem.Uskoro mi istice ugovor(za godinu dana) pa moram da odlucim da li da se vratim u Beograd ili da jos malo letim po svetu,ne znam cesto razmisljam sta je za mene najbolje?Sta ce me zaista uciniti srecnom.Odustala sam od ideje da idem na medicinu,naravno i to me zanimalo.Inace valjda zbog moje pretrpane seste kuce osecam se bolesno ako ne radim nista,imam mali visak energije.Mozda bih mogao neko da mi pomogne?Koju odluku da donesem,sta je dobro za mene,cime da se bavim?
Zlatokosa....
Kazu da je ljudima sa malo aspekata u natalnoj, zivot prilicno monoton....a to se , po svemu ovome sto si navela, ne bi bas moglo reci ...hm....Verovatno presudan stelijum....
Imas ovaj Uran na vrhu seste, a on je vladar tvoje devete kuce ( putovanja...obrazovanje) , pa otuda tako cesto menjanje poslova, kao i cesta putovanja....Vidis, Jupiter ti vlada sestom i u sestoj je, ali u Jarcu...Mislim da tebi ovaj posao...da kazem , veoma dinamican , jako odgovara...i mogla bi da produzis ugovor !
Naravno, nemirnog si duha...pa i ako to budes uradila, nece biti na duge staze...tebi je zaista " zapisano" u zvezdama...to sto ti se desava. Odnosno to permanentno trazenje sebe kroz poslove kojima se/ces se baviti. Ono sto si rekla, a vezano za pisanje.....sasvim je za ocekivati s`obzirom na ovu konjukciju Neptuna ( suvladara devete ) i Merkura, vladara 12-te....( podsvest)...znaci masta ( neptun ) u dodiru sa "pisanom formom" ( Merkur)....
Submit to Digg   Zanimanja Reply With Quote

Old 25-11-2007, 18:13   #18
sahadow452
Obično gatalo

sahadow452's Avatar

sahadow452 je offline
Registrovan: May 2007
sahadow452 je na dobrom putu
Standardno

Hm,imala sam zelju da studiram elektrotehniku,racunarstvo...a,na kraju upisah ekonomiju...i sada se bavim time i to finansijama)uvek sa papirima i tudjim novcem),mozda postanem i drugi zenski guvrener.hajde,da vidimo sta je to u mom natalu sto me je odvelo ka ekonomiji...sto bi rekli,ide to meni od ruke...ali me zato i racunari i web design prate u stopu,pa se i time bavim,za svoju dusu...I sad mi recite sta je to sto me je odvelo ka ekonomiji...

Old 25-11-2007, 18:26   #19
amy-winehouse
Početnik

amy-winehouse's Avatar

amy-winehouse je offline
Standardno

Pa Jupiter , Pluton ,Uran ( u sestoj ...nema kud vece indikacije + u Devici ) , MC, Fortuna ...sve zemlja ...Tebi je "materija" veoma vazna u zivotu...Vrh druge u Biku...opet zemlja....
Skroz za ocekivati da si krenula tim vodama.

Old 25-11-2007, 18:37   #20
sahadow452
Obično gatalo

sahadow452's Avatar

sahadow452 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by amy-winehouse VIdi Poruku
Pa Jupiter , Pluton ,Uran ( u sestoj ...nema kud vece indikacije + u Devici ) , MC, Fortuna ...sve zemlja ...Tebi je "materija" veoma vazna u zivotu...Vrh druge u Biku...opet zemlja....
Skroz za ocekivati da si krenula tim vodama.
Da ali je taj Jupiter vezan za 9 kucu i strelca...sto opet vuce daljinama,a analiticna devica ga smiruje...A,valjda me racunari prate,zato sto su mi uran i merkur zamenili mesta(vodolija devica)...ako bi sve bilo zemlja kako kazes,kako ne postadoh agronom...Mislim da je Jupiter iz 6 a,vladar 9-te kuce odradio svoje,a vladar 2 je u 9-toj...a,9-ta je strelac...a,poznato je da su Strelcevi,naklonjeni ekonomiji....

Sta sam ja sada sve napisala,ali ko razume shvatice...kako sam tek ovo rekla...(merkur u vodoliji,pa to ti je)

Old 25-11-2007, 18:47   #21
amy-winehouse
Početnik

amy-winehouse's Avatar

amy-winehouse je offline
Standardno

Nadam se da se salis za ono " agronom"
Zna se na sta se misli kada se kaze " zemlja"...u tom slucaju bih ja, sa elemen. vazduha koji preovladava u mojoj karti , trebalo da sam ptica ?
LOL
Dakle, zemlja...nepogresivo, okrenutost materijalnom...pa je samim tim takav stav i odredio tvoje zanimanje...Konkretno, ne ulazim u to da li je u pitanju ekonomija ili prodaja nekretnina...prosto ti nikada neces raditi neki posao gde nisi unapred sigurna da mozes dobro zaraditi ili barem imati sigurnu platu

Old 25-11-2007, 21:43   #22
sahadow452
Obično gatalo

sahadow452's Avatar

sahadow452 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by amy-winehouse VIdi Poruku
Nadam se da se salis za ono " agronom"
Zna se na sta se misli kada se kaze " zemlja"...u tom slucaju bih ja, sa elemen. vazduha koji preovladava u mojoj karti , trebalo da sam ptica ?
LOL
Dakle, zemlja...nepogresivo, okrenutost materijalnom...pa je samim tim takav stav i odredio tvoje zanimanje...Konkretno, ne ulazim u to da li je u pitanju ekonomija ili prodaja nekretnina...prosto ti nikada neces raditi neki posao gde nisi unapred sigurna da mozes dobro zaraditi ili barem imati sigurnu platu
e,pa ovako,materijalista nisam,ali posto radim odgovoran posao,naravno da i nadoknada mora biti adekvatna....dobro ti je ovo za pticu,ali bik simbolizuje zemlju,a venera prodnost,pa odatle moj komentar agronom...Nekretnine me ne interesuju,a moj Merkur u Vodoliji uvek trazi nesto novo,pa otuda moja interesovanja za sve i svasta...a,analiticnost mi dolazi od device...
bdw,svi u porodici su mi ekonomisti ili pravnici,pa je to u velikoj meri prevagnulo da bedem to sto jesam...

Old 25-11-2007, 22:09   #23
amy-winehouse
Početnik

amy-winehouse's Avatar

amy-winehouse je offline
Standardno

Dobro...onda sam verovatno ja pogresila
btw...nisam mislila samo na znak Bika , kada sam pomenula zemlju....a "prodaja nekretnina" bese hipoteza.
Pozzzz.

Old 26-11-2007, 00:43   #24
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zlatokosa VIdi Poruku
Jako dobro pitanje?I mene isto zanima,iako jos uvek nemam puno stvari koje bih objavila.
+

Quote:
Originally Posted by mikica VIdi Poruku
huh mala prepade me...ma ja sam samo zeljela da znam stanje moje natalne na pisanje....jer studiram knjizevnost,i pomalo se bavim pisanjem za neke casopise i tako...nadam se da me sad shvatas..
Evo zanimljive situacije za poredjenje, karta Zlatokose, i karta Mikice. Vrlo slichno a vrlo razlichito. Ja sam sinoc napisala da se gleda 3. polje, Blizanac i Merkur, ali zapravo sushtina je imati milion detalja uklopljeno istovremeno, i uopshte ne mora da znachi da ce 5. planeta u Blizancima dati pisca, a recimo ME u Ribama, ili Strelcu - ne. Zavisi shta ko voli da chita, i zavisi normalno kako ko pishe. Recimo, iskreno, ono shto je pisala Zlatokosa kod mene ne bi proshlo, hocu reci - ja recimo njenu knjigu verovatno ne bih kupila, jer mi je previshe kako da kazhem.... mekano.
To je sasvim razumljivo meni sa astroloshkog aspekta, s obzirom da imam ME 120* SA, ja volim sve shto ima nekakvu morbidnost, tezhinu u smislu - osecaj da si nizashta posle chitanja knjige, da ceo sledeci dan provedesh shetajuci po kuci, i da se uzgred pitash shto si je uopshte i chitao.

A vidi njen ME 0* NE , kakav opozit mom nachinu razmishljanja. Ali ja smatram da ona ima dara za pisanje, i da treba da pishe. Najpre, vladar njene 3. je SO, koje je u 5. polju (kreativnost), u konjunkciji sa UR, pa njoj te misli mozhda nadolaze kao nekakve flash-situacije, ali koje ona oseca nesvesno, mozhda chak i ne mozhe da ih kontrolishe, eto chak i one "optuzhbe" da deli svoju intimu po Forumu (UR vladar 8.). Zatim, kao i svaki ASC Rak, stavlja akcenat u pisanju na emocije (kao uostalom i svako pisanje) ali kako je taj njen MO u konjunkciji sa JU, ona pishe tako da izgleda kao da preuvelichava situaciju, ono u fazonu - preplave je osecanja, pa na kraju negde u vazduhu ostaje pitanje patnje (MO 0* JU u Jarcu).

Mikicu bih, recimo kupila, bar tako cenim, iako me nervira ovo njeno "cmokic, cmokic" po Forumu, ali mislim da ima drugachiji stil pisanja od Zlatokose. Najpre, njeno 3. pochinje u Ribama, pa je akcenat na mashti i kreativnosti. E sad, NE joj na ASC, ona vec ima potencijal chudaka, znate ono umetnichki kolaps, ali ona to dobro nosi, SO/ASC/NE, ona ne folira, kao da je sva od rechi. SO iz 8. i NE iz 3. nju svaki vid komunikacije regenerishe. Njen ME u 12. kuci kao potvrda da je knjiga njen najbolji prijatelj, u konjunkciji sa UR pa kao pishe trapavo zbog Strelca i retro ME, a brzo zbog UR, i sve se pita "da nisam neshto zaboravila?"

E sad, zanimljiva stvar sa Venerama, i uopshteno - ovako poslovno gledajuci, zanimljiv mi jenjihov odnos snaga. Koja bi bolje proshla da se time bavi? Mislim da bi Zlatokosu chitali ljudi u godinama, recimo - zhene koje su ili usedelice, ili solo igrachi, zbog ove VE u Jarcu mislim da ona ne bi bila pisac koji shokira javnost, nego onaj shto poruchuje: "chitaj me, jer ja znam shta je patnja". Ali njoj je VE vladar 11. i josh na samom DSC. Ona bi u ochima javnosti verovatno bila prijateljsko lice, ma garant se ne bi skidala s tv-a.

A Mikica, e ona bi profitirala samo tako. Pazi, vladar MC-a u 2. kuci, pa josh u kvadratu sa vladarom ASC pa nju bi pljuvali samo tako, a opet bi je chitali, a njoj lova stizhe li stizhe (vladar 2. i vladar 6. u konjunkciji u 12.) Nije Mikica uopshte naivna kad vam kazhem, prigrlila i SO i MO u 1. kucu, ehej!

Tako da - zhenske, samo napred...!:-)

Quote:
Originally Posted by mara555 VIdi Poruku
"lost in space" - pitanje je u vezi izdavastva i da li se to vidi u nat. karti????Mogucnost???
sorry for confusing....................
Da Maro, kod tebe se vidi ta mogucnost, najpre zbog jake Vage, i 11. polja. Mislim da bi ti i radila neshto samo ukoliko je striktno po zakonu, i da ti je strashno stalo da se obezbedish sa svih strana, tj. da sagledash sve opcije, a da ti zapadne najosiguranija (Devica = previshe detaljistichki razmotriti sve mogucnosti; i Vaga).
U isto vreme aplikacioni trigon SO iz 10. i SA iz 7. mi je josh jedna potvrda da zhelish da udjesh na velika vrata (SO vladar 10. polja), ali samo ukoliko svoje pisano delo (SA vladar 3.) zashtitish (SO 90* NE; pri chemu je NE vladar 5. kuce, a smeshten u 1. mozhda chak i strah od falsifikata svake vrste).

Quote:
Originally Posted by smart.maja VIdi Poruku
ljubilo ja tebe,moj guru little piljar..
I za moj omiljeni ME 0* SA

Old 26-11-2007, 00:53   #25
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Registrovan: Jun 2007
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Svaka cast Losti, jako iscrpan odgovor!

Old 26-11-2007, 01:35   #26
mara555
Švrća

mara555's Avatar

mara555 je offline
Registrovan: Jun 2007
mara555 je na dobrom putu
Standardno

Losti, puno ti hvala.Neptun mi u jednu ruku pomaze za mastu a u drugu ruku, strasim se da se ne prevarim u izboru
Hvala
. . takodje Smart Maji na informaciji.Razmotricu njeno delo. . .koje je objavila. . .
Naši sponzori
Advertisement

wao..
Old 26-11-2007, 02:35   #27
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
mikica je na dobrom putu
Talking wao..

Quote:
Originally Posted by LosT_in_SpaCe VIdi Poruku
+

Evo zanimljive situacije za poredjenje, karta Zlatokose, i karta Mikice. Vrlo slichno a vrlo razlichito. Ja sam sinoc napisala da se gleda 3. polje, Blizanac i Merkur, ali zapravo sushtina je imati milion detalja uklopljeno istovremeno, i uopshte ne mora da znachi da ce 5. planeta u Blizancima dati pisca, a recimo ME u Ribama, ili Strelcu - ne. Zavisi shta ko voli da chita, i zavisi normalno kako ko pishe. Recimo, iskreno, ono shto je pisala Zlatokosa kod mene ne bi proshlo, hocu reci - ja recimo njenu knjigu verovatno ne bih kupila, jer mi je previshe kako da kazhem.... mekano.
To je sasvim razumljivo meni sa astroloshkog aspekta, s obzirom da imam ME 120* SA, ja volim sve shto ima nekakvu morbidnost, tezhinu u smislu - osecaj da si nizashta posle chitanja knjige, da ceo sledeci dan provedesh shetajuci po kuci, i da se uzgred pitash shto si je uopshte i chitao.

A vidi njen ME 0* NE , kakav opozit mom nachinu razmishljanja. Ali ja smatram da ona ima dara za pisanje, i da treba da pishe. Najpre, vladar njene 3. je SO, koje je u 5. polju (kreativnost), u konjunkciji sa UR, pa njoj te misli mozhda nadolaze kao nekakve flash-situacije, ali koje ona oseca nesvesno, mozhda chak i ne mozhe da ih kontrolishe, eto chak i one "optuzhbe" da deli svoju intimu po Forumu (UR vladar 8.). Zatim, kao i svaki ASC Rak, stavlja akcenat u pisanju na emocije (kao uostalom i svako pisanje) ali kako je taj njen MO u konjunkciji sa JU, ona pishe tako da izgleda kao da preuvelichava situaciju, ono u fazonu - preplave je osecanja, pa na kraju negde u vazduhu ostaje pitanje patnje (MO 0* JU u Jarcu).

Mikicu bih, recimo kupila, bar tako cenim, iako me nervira ovo njeno "cmokic, cmokic" po Forumu, ali mislim da ima drugachiji stil pisanja od Zlatokose. Najpre, njeno 3. pochinje u Ribama, pa je akcenat na mashti i kreativnosti. E sad, NE joj na ASC, ona vec ima potencijal chudaka, znate ono umetnichki kolaps, ali ona to dobro nosi, SO/ASC/NE, ona ne folira, kao da je sva od rechi. SO iz 8. i NE iz 3. nju svaki vid komunikacije regenerishe. Njen ME u 12. kuci kao potvrda da je knjiga njen najbolji prijatelj, u konjunkciji sa UR pa kao pishe trapavo zbog Strelca i retro ME, a brzo zbog UR, i sve se pita "da nisam neshto zaboravila?"

E sad, zanimljiva stvar sa Venerama, i uopshteno - ovako poslovno gledajuci, zanimljiv mi jenjihov odnos snaga. Koja bi bolje proshla da se time bavi? Mislim da bi Zlatokosu chitali ljudi u godinama, recimo - zhene koje su ili usedelice, ili solo igrachi, zbog ove VE u Jarcu mislim da ona ne bi bila pisac koji shokira javnost, nego onaj shto poruchuje: "chitaj me, jer ja znam shta je patnja". Ali njoj je VE vladar 11. i josh na samom DSC. Ona bi u ochima javnosti verovatno bila prijateljsko lice, ma garant se ne bi skidala s tv-a.

A Mikica, e ona bi profitirala samo tako. Pazi, vladar MC-a u 2. kuci, pa josh u kvadratu sa vladarom ASC pa nju bi pljuvali samo tako, a opet bi je chitali, a njoj lova stizhe li stizhe (vladar 2. i vladar 6. u konjunkciji u 12.) Nije Mikica uopshte naivna kad vam kazhem, prigrlila i SO i MO u 1. kucu, ehej!

Tako da - zhenske, samo napred...!:-)

Da Maro, kod tebe se vidi ta mogucnost, najpre zbog jake Vage, i 11. polja. Mislim da bi ti i radila neshto samo ukoliko je striktno po zakonu, i da ti je strashno stalo da se obezbedish sa svih strana, tj. da sagledash sve opcije, a da ti zapadne najosiguranija (Devica = previshe detaljistichki razmotriti sve mogucnosti; i Vaga).
U isto vreme aplikacioni trigon SO iz 10. i SA iz 7. mi je josh jedna potvrda da zhelish da udjesh na velika vrata (SO vladar 10. polja), ali samo ukoliko svoje pisano delo (SA vladar 3.) zashtitish (SO 90* NE; pri chemu je NE vladar 5. kuce, a smeshten u 1. mozhda chak i strah od falsifikata svake vrste).

I za moj omiljeni ME 0* SA

Ne smijem napisati "cmokic"pa cu to zamijeniti sa BIGG KISS FOR YOU!!!
e zaista ja neznam kako da ti se oduzim,stvarno..veliko ti hvala...ipak studiranje knjizevnosti i nije bio promasaj..hihihi..imam jos jednu godinu...a za cmokic pa to je mali znak zahvalnosti...sorry ako lose ispada...
a da masta mi radi 300/h..nekad i pretjerano...ali ti si ekspert..stvarno znas mnogo...voljela bih nauciti barem priblizno kao ti...i da mene svaka nova stvar,saznanje toliko obogacuje da ja o tome danima pricam...a pljuvali bi me jer se ljudi cesto tesko znaju suociti sa realnoscu,a ja to sasipam u lice samo tako...mozda zbog toga...hihihih....ej bude li sta ja tebi saljem dio moze hihihih kiss

Old 19-12-2007, 12:38   #28
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

iz tvojih usta u bozije usi, pa kad dodje u trigon sa natalnom venerom koja je vladar 6 i 7(kad opeljesim nekog frajera)
Zezam se peljesicu samo buduceg muza do tad se pravim fina

Old 19-12-2007, 12:45   #29
lemy74
Švrća

lemy74's Avatar

lemy74 je offline
lemy74 je na dobrom putu
Standardno

Venera u Biku,u sestoj,ili su na ovom forumu svi neki umetnici ili se ja debelo tripujem,sesta kuca posao,Venera u svom sredistu,neki posao vezan za nesto lepo,estetika,enterijer...

Old 19-12-2007, 12:53   #30
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Ne radim trenutno, studiram, ali se nadam da ce biti lep enterijer i udobno i pre svega veselo-to su osnovni uslovi
sad mi je zao sto nisam frizer-al kazu mi ljudi bilo bi greota za moju inteligenciju
a meni dodje da se ubijem kad pomislim da cu raditi u banci ili bilo koji ustogljeni kancelarijski posao
umesto da farbam kosu, stilizujem, ulepsavam, to volim da radim
Ma proci ce me i ovaj hir kao i svi ostali
Mesec konjunkcija uran
studiram
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules