ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 05-11-2011, 15:31   #76
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Našla sam to, ali nisam nikad čula za tu ženu koja drži tu astro školu tako da nisam baš sigurna.

javila sam se Kod Igora Ognjenovića, mislim da ću kod njega upisati
Submit to Digg   Skola astrologije Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-11-2011, 16:13   #77
marla81
Obično gatalo

marla81 je offline
Registrovan: May 2010
marla81 je na dobrom putu
Standardno

Anđelka Subašić, odličan astrolog. U rijeci je dosta cijenjena i poznata

Old 05-11-2011, 16:50   #78
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by marla81 VIdi Poruku
Anđelka Subašić, odličan astrolog. U rijeci je dosta cijenjena i poznata
I skupa. Jednom sam gledala cijene negdje i užasno, užasno, pretjerano skupa za poslovnu astrologiju.

Mogu mislit koliko joj dođe škola astrologije, a šteta jer vidim da ima školu od dva semstra gdje se zvanje astrologa upisuje u ranu knjižicu..ali to samo u Rijeci i Zagrebu i moraš ići na nastavu što ja ne mogu.

Nije mi jasno zašto preko internet škole (koja je ista stvar po materiji) ne možeš dobiti upis zvanja astrologa u knjižicu, nego samo neku potvrdnicu?
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-02-2012, 13:53   #79
Citalac
Švrća

Citalac's Avatar

Citalac je offline
Registrovan: Feb 2012
Citalac je na dobrom putu
Standardno

Da li neko od vas ima informaciju, kolko košta kurs kod Nikole Stojanovica, koliko traje, i kakvi su utisci...znate li nekoga ko je isao kod njega ili nekog drugog ako imate nekog da predlozite?

Old 23-02-2012, 14:14   #80
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
Registrovan: Jan 2010
mirab je na dobrom putu
Standardno

Niko ovde ne spomene skolu nase forumiskinje Shmishonje, raspitajte se ona je otvorila svoj sajt i prosle godine je imala skolu astrologije, nju smo upoznali ovde na forumu i svi znamo da je dobra. Mozda je ona sa cenom pristupacnija od ostalih, a verovatno njeno prenosenje znanja moze svakom koristiti. Tako da ce mi biti drago ako sam nekom pomogla da sazna gde bi bilo dobro prosiriti svoje astrolosko znanje.

Old 23-02-2012, 14:17   #81
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mirab VIdi Poruku
Niko ovde ne spomene skolu nase forumiskinje Shmishonje, raspitajte se ona je otvorila svoj sajt i prosle godine je imala skolu astrologije, nju smo upoznali ovde na forumu i svi znamo da je dobra. Mozda je ona sa cenom pristupacnija od ostalih, a verovatno njeno prenosenje znanja moze svakom koristiti. Tako da ce mi biti drago ako sam nekom pomogla da sazna gde bi bilo dobro prosiriti svoje astrolosko znanje.

Nena je imala jedno vrijeme svoju dopisnu školu, pa mi se čini da je bila jedno vrijeme odustala zbog obaveza. Ja sam htjela ići kod nje pa sam ju pitala. Čekam da ju vrati nazad

Svakako mi išla prije kod nje i @mandraka na primjer nego kod nekog "navikanog".

Old 26-09-2012, 21:24   #82
Nikita
Obično gatalo

Nikita's Avatar

Nikita je offline
Registrovan: Oct 2006
Nikita je na dobrom putu
Standardno

Ne znam gde da postavim,ali nadam se da ce mnoge zanimati
Astroloski Institut Johannes Kepler zapocinje novu sezonu Kepler kluba.Ulaz je slobodan za clanove Kepler kluba,a ostali placaju 200 din po predavanju.
02.oktobra je predavanje o Saturnu u Skorpiji.Ima sve na njihovom sajtu

Old 01-10-2012, 19:24   #83
sco
Početnik

sco je offline
Registrovan: Jun 2011
sco je na dobrom putu
Standardno

Jel moze neko da mi kaze koliko kosta kurs kod Nikole Stojanovica! Stvarno mi je hitno!

Old 22-10-2012, 17:35   #84
astara
Početnik

astara je offline
Registrovan: Oct 2012
astara je na dobrom putu
Smile

Pozdrav svima
vec duze vremena trazim nekoga ko odrzava dopisnu skolu astrologije pa me zanima ako neko od forumasa vec ima astrolosku skolu da mi javi u inbox sve informacije..
Puno vam hvala,
pozzz

Old 22-10-2012, 22:37   #85
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

a da li postoji neka skola u novom sadu ?

Old 23-10-2012, 01:31   #86
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Ja sam upisala ovu kao redovan student, ali moze se i on line http://www.astrology.org.uk/.
Traje tri godine, nakon cega se dobija diploma profesionalnog astrologa.
U usporedbi sa cijenam akoje su kod nas za tecajeve,ovo i nije tako skupo.
Pa ako je ovaj fakultet bio dobar za Arooyo a i Liz Green, valjda ce biti i za mene.
Pa ako netko zaista zeli investirati, preporucujem.

Old 03-05-2017, 13:56   #87
Saturnus
Početnik

Saturnus je offline
Registrovan: Jan 2017
Saturnus je na dobrom putu
Standardno

Zdravo svima, imam jedno pitanje u vezi školovanja za poznavaoca astrologije. Stara je tema ali kad već postoji da ne otvaram drugu iste tematike.

Tragao sam za školama i one koje su mi isplivale kao dobre su od Imširagića Kepler United kao jeftinija lokalna varijanta i astrology.org.uk (Liz Greene, Dane Rudhyar, Howard Sasportas) kao neka skuplja, ali ne i sigurno bolja škola.

Da li neko ima bilo kakvih iskustava sa tim školama, ili zna neku treću sa kojom je zadovoljan? I da li je uopšte po vašem mišljenju potrebna škola ako se ima dobra literatura i da se greje stolica?

Old 03-05-2017, 14:03   #88
marija magistra
Početnik

marija magistra's Avatar

marija magistra je offline
Registrovan: Oct 2016
marija magistra je na dobrom putu
Standardno

i mene zanima.
pozz

Old 05-05-2017, 00:45   #89
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Saturnus VIdi Poruku
Zdravo svima, imam jedno pitanje u vezi školovanja za poznavaoca astrologije. Stara je tema ali kad već postoji da ne otvaram drugu iste tematike.

Tragao sam za školama i one koje su mi isplivale kao dobre su od Imširagića Kepler United kao jeftinija lokalna varijanta i astrology.org.uk (Liz Greene, Dane Rudhyar, Howard Sasportas) kao neka skuplja, ali ne i sigurno bolja škola.

Da li neko ima bilo kakvih iskustava sa tim školama, ili zna neku treću sa kojom je zadovoljan? I da li je uopšte po vašem mišljenju potrebna škola ako se ima dobra literatura i da se greje stolica?
Sve zavisi sta zelis. Ja mislim da je dovoljno da se odabere pristup koji ti odgovara i onda mnogo, mnogo cita. Mada za to treba vremena, ne mislim na citanje, vec na pronalazak dobrog pravca.
U principu, sve mozes sam, mada nije lose imati nekog ko se razume u materiju da mozes da se konsultujes kada ti nesto nije jasno.

Old 05-05-2017, 08:13   #90
Saturnus
Početnik

Saturnus je offline
Registrovan: Jan 2017
Saturnus je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Sve zavisi sta zelis. Ja mislim da je dovoljno da se odabere pristup koji ti odgovara i onda mnogo, mnogo cita. Mada za to treba vremena, ne mislim na citanje, vec na pronalazak dobrog pravca.
U principu, sve mozes sam, mada nije lose imati nekog ko se razume u materiju da mozes da se konsultujes kada ti nesto nije jasno.
Hvala na odgovoru. Pa želim da budem dobar astrolog, da što manje pravim greške i da umem da protumačim i komplikovane natalne karte. Verujem da čoevk može sam da nauči i dođe do vrlo visokog nivoa poznavanja materije ali opet prolazi kroz glavu misao da možda u tim školama znaju nešto što nema nigde napisano, neka znanja koja se prenose samo usmeno. Verovatno nije tako, ali opet.

Možeš li da mi pojasniš molim te, kako zavisi odabir astro škole od toga šta se želi.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules