ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-04-2013, 02:24   #61
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by klaudija VIdi Poruku
Da se osvrnem na ono sto je @Zvjezdica pisala tumaceci mog partnera....
Imam drugaricu koja je takodje rakac u znaku, u podznaku ovan (kao i ja )...razlika 3 dana medju nama...znaci natalna nam je gotovo identicna (od kuca do polozaja planeta) ako izuzmem poziciju Mo...
I sta se desava-ona upoznala lika koji dobar deo onoga sto je Zvjezdica pisala meni.
Kanda moja natalna ne radi jos uvek
Njena je izgleda proradila.

A za @Zvjezdicu sve pohvale i veliki pozdrav od mene
wow , sad si me ponukala da tražim neku žensku osobu rođenu istog datuma kad i ja, istog sata, pa da vidim jel ušla u brak. Možda mi budući bude isti kao i njen ili barem sličan.

Šalu na stranu, drago mi je da je barem nekome stigao taj muškarac. Doći će i tebi, ne brini
Submit to Digg   Prognoze koje su se ostvarile Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-04-2013, 02:56   #62
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Rabiosa VIdi Poruku
Pretpostavljam da ti imaš karijeru na kojoj bi ti pozavidela Milka Forcan, i da naručuješ kavijar i piješ Chivas regal.
Rabiosa, kavijar ne volim, a ni Chivas regal. Najradije pijem votku, ali i crno vino, mada izuzetno retko i samo ono pravo. Iza mene je 12 godina radnog iskustva u poslu koji volim, a i obrazovanje mi je na visokom nivou, tako da mogu da kazem da sam profesionalno ostvarena. Mada, ja sam zena, pa mi je nekako uvek bilo vaznije da muskarac bude taj koji ce biti ambiciozan, uspesan, situiran. Volim da sam finansijski nezavisna, ali ne bih volela da radim za oboje. Sta cu... Sunce mi je u zenskom, tradicionalnom Jarcu (kao i Venera, pa i Mesec, koji, iako je u Ovnu, u Vaginoj je kuci).

I, sto je najvaznije od svega, ne kradem, ne muljam i ne bavim se slicnim poslovima, tako da mogu reci da sam ponosna na sebe. Cak ni sustinski tome nisam sklona, jer sam vise puta u zivotu bila u prilici da ukradem, ali to nisam uradila.

...
Old 09-04-2013, 13:34   #63
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ...

Pa dosta toga se ostvarilo, ali nekako sa zakasnjenjem npr. kazu mi da ce nesto da se desi pocetkom jeseni a meni se to desi na leto sledece godine...ali posto se nista bitno sem posla nije desavalo za ovih 31_godinu, mislim da je krajnje vreme ili ce moj zivot da prodje kao CEKAJUCI GODOA

Old 10-04-2013, 00:20   #64
klaudija
Druid

klaudija's Avatar

klaudija je offline
Registrovan: Apr 2012
klaudija će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
wow , sad si me ponukala da tražim neku žensku osobu rođenu istog datuma kad i ja, istog sata, pa da vidim jel ušla u brak. Možda mi budući bude isti kao i njen ili barem sličan.

Šalu na stranu, drago mi je da je barem nekome stigao taj muškarac. Doći će i tebi, ne brini
Ja prenosim kako jeste.
Luda je sreca pa neko spoji nas dve sa takim sudbinama i natalima... (to mi je inace jedna od jako dobrih drugarica)
Doduse, ljubavni zivot nam je uvek bio jako slican (da covek ne poveruje).

Old 10-04-2013, 01:27   #65
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Tko zna onda kakvi će vam partneri biti u braku, možda vrlo slični

Ja mogu samo potvrdit za sada da su se ostvarila tumačenja moje Gatare, za ostalo ne mogu

I da, Lenromand se ostvario, još čekam neka tumačenja da se ostvare pa da i to bude kompletirano
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-04-2013, 02:33   #66
sackili
Obično gatalo

sackili's Avatar

sackili je offline
Registrovan: Jul 2010
sackili je na dobrom putu
Standardno

Meni je drugarica cim je videla sinastriju moje tada novopecene veze rekla 'vi mozete lako da SKLIZNETE u brak u drugoj polovini 2012' i zasita prosidba je bila u vodi a svadba u novembru

Old 10-04-2013, 14:57   #67
klaudija
Druid

klaudija's Avatar

klaudija je offline
Registrovan: Apr 2012
klaudija će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Tko zna onda kakvi će vam partneri biti u braku, možda vrlo slični

Ja mogu samo potvrdit za sada da su se ostvarila tumačenja moje Gatare, za ostalo ne mogu

I da, Lenromand se ostvario, još čekam neka tumačenja da se ostvare pa da i to bude kompletirano
Nikad se ne zna...a da u tim kartama necega ima, pa ima.
Davno sam bila kod jedne zene koja gleda u karte, ne znam koje (ja se u to ne razumem) ali nije bio tarot. Stvari koje je rekla u vezi mog studiranja i toga gde cu studirati je pogodila. Cak je pominjala i profesiju koja ce biti vezana uz beli mantil.

Nakon toga sam bila kod numerologa (uvek na nagovor mojih drugarica), koja je gledala uporednu analizu jednog momka i mene. Njegov zivot mi je istresla da sam ja ostala zapanjena (i dan danas sam). Cak i nas odnos je opisala u sitna crevca. Koliko je ona numerolog, ne znam, jer je ponajmanje u brojke gledala-imala sam osecaj da mi iz ociju cita sve. Dobar deo onoga sto je rekla jeste tako, ostatak cekam.

Sto se tice tarota, drugarica ga je otvarala dok smo jos bile klinke i slagala pricu koja se uvek ispostavila kao tacna. Ali kad god bi ga otvorila nesto lose bi joj se desavalo, kako njoj tako i njenim bliznjima (imam zelju za ucenjem istog, ali isto tako i strah upravo iz tog razloga). Prestala je s tim.
Druga osoba koja ga je meni otvarala si ti, tako da cekam rezultate.

Sto se tice astroloskih prognoza, do sad se nijedna nije realizovala sto ne znaci da nece.

...
Old 10-04-2013, 15:03   #68
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ...

Quote:
Originally Posted by sackili VIdi Poruku
Meni je drugarica cim je videla sinastriju moje tada novopecene veze rekla 'vi mozete lako da SKLIZNETE u brak u drugoj polovini 2012' i zasita prosidba je bila u vodi a svadba u novembru

Svaka cast

Old 10-04-2013, 15:47   #69
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by klaudija VIdi Poruku
Nikad se ne zna...a da u tim kartama necega ima, pa ima.
Davno sam bila kod jedne zene koja gleda u karte, ne znam koje (ja se u to ne razumem) ali nije bio tarot. Stvari koje je rekla u vezi mog studiranja i toga gde cu studirati je pogodila. Cak je pominjala i profesiju koja ce biti vezana uz beli mantil.

Nakon toga sam bila kod numerologa (uvek na nagovor mojih drugarica), koja je gledala uporednu analizu jednog momka i mene. Njegov zivot mi je istresla da sam ja ostala zapanjena (i dan danas sam). Cak i nas odnos je opisala u sitna crevca. Koliko je ona numerolog, ne znam, jer je ponajmanje u brojke gledala-imala sam osecaj da mi iz ociju cita sve. Dobar deo onoga sto je rekla jeste tako, ostatak cekam.

Sto se tice tarota, drugarica ga je otvarala dok smo jos bile klinke i slagala pricu koja se uvek ispostavila kao tacna. Ali kad god bi ga otvorila nesto lose bi joj se desavalo, kako njoj tako i njenim bliznjima (imam zelju za ucenjem istog, ali isto tako i strah upravo iz tog razloga). Prestala je s tim.
Druga osoba koja ga je meni otvarala si ti, tako da cekam rezultate.

Sto se tice astroloskih prognoza, do sad se nijedna nije realizovala sto ne znaci da nece.
Mislim da ti je gledala u Ciganske karte, čim si spomenula bijeli mantil mi je to palo na pamet jer se to vidi u ciganskim kartama vrlo lako

I moja gatara gleda u Ciganske karte i stvarno je do sada uvijek bila precizna sa predikcijama, samo što je vrijeme znala i zna omašit i po par godina, tako ja predviđanja za ljubav čekam 4tu godinu već, a sve ostalo se izdogađalo.

Ali ona je većim djelom jak vidovnjak iako ne voli to za sebe reći, kad dođem kod nje pogleda me uzme za ruku i odmah vidi moje zdravtsveno stanje

Zadnja 3 puta mi je rekla istu stvar za istu osobu za ljubav, pa ću uskoro javiti feed da li je i to točno predvidjela
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules