ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 06-07-2011, 16:19   #31
manila
Obično gatalo

manila's Avatar

manila je offline
Registrovan: May 2011
manila je na dobrom putu
Standardno

Tristran, jel te mogu zamolit da škicneš moju kartu, pa mi kažeš jel vidiš šta meni slijedi?
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...ER-u1288167404
Submit to Digg   Prognoze koje su se ostvarile Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-07-2011, 16:40   #32
Tristran
Druid

Tristran je offline
Registrovan: Dec 2007
Tristran je na dobrom putu
Standardno

Joj, duso, danas sam opet u crnjaku - bedaku najgorem, imala neku burnu raspravu sa drugaricom.
A i ja sam se od astrologije mnogo udaljila, a predikcije nikada nisam znala raditi...

Jesi li putovala sa ovim Jupiterom?

Old 06-07-2011, 17:01   #33
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by manila VIdi Poruku
Tristran, jel te mogu zamolit da škicneš moju kartu, pa mi kažeš jel vidiš šta meni slijedi?
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...ER-u1288167404
Imamo iste konfiguracije u karti,na celo sa SA

Old 07-07-2011, 12:52   #34
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

dobra tema;-)
Na forumu sam vec skoro 2 godine.Jesu mi tumacili natal mnogi clanovi,...medjutim kod mene zacementirano vec 4-5 godina na svim poljima, tako da ...videcemo, nadam se da ce biti dosta toga "pogodjenog".
Davno,pre par godina,(vise od 10) rekao mi je Pedja R. da cu se razvesti...sto se i ostvarilo.Naravno i jos mnogo toga,od opisa odnosa u porodici,opisa karaktera licnosti mog bivseg muza,cerke,i mene naravno...pa i sto se tice mog zdravlja slabe tacke i sve tacno.
Bila sam i kod Colje, i ona je dosta dobro sagledala situaciju, ne mogu da kazem da nisam zadovoljna,...s tim da se jos uvek nije pokrenulo dogadjanje.Ocekujem da se sve pokrene, jer kod mene kad krenu promene menja se sve,posao,emocije,dom,...
verovatno taj moj veliki krst,i vodeni trigon,uz "guranje"tranzitnih planeta, naprave premetacinu da se sve pusi.

Old 07-07-2011, 13:30   #35
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Registrovan: Mar 2010
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno

Meni je ognjenka skoro napisala,moguc partner iz inostranstva,mladji....sto je meni u tom casu delovalo nemoguce,ali eto...desilo se :-)
Jos par ljudi je napisalo da je moguca selidba ove godine,to jos cekamo,i radimo na tome :-)

Old 04-04-2013, 08:06   #36
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

"Generacija sa Plutonom u Vagi (sto je trajalo dvanaest godina), suocena je sa narocito teskim i kompleksnim radom na podrucju medjuljudskih odnosa, kao i na podrucju morala i u poslovima u kojima je bitan osecaj za pravdu. Vaga zeli da postigne ravnotezu kroz odnose, pre svega, kroz postene, ferplej relacije. Pluton, naravno, ne zeli nista tome slicno, on, pre svega, trazi preobrazaj. Kada preobrazaj zapocne, spomenuti polozaj Plutona se ispoljava kao trvenje u odnosima, suocavanje sa sobom i sopstvenom vrednoscu u odnosu prema partneru i kao potreba za prepustanje u odnosima koje ipak mora biti i intelektualno opravdano. Radi se o generacijskoj grupi ljudi koja je upravo pocela da osvescuje - u ime svih nas - senovite strane medjuljudskih odnosa. Kako ce se pokazati, moci cemo da osetimo i sami, buduci da oni upravo stizu u svoje tridesete godine. Radi se o obelodanjivanju tamnih strana zakonodavstva, kao i o sudskim sistemima kojima Vaga tradicionalno vlada. U narednim godinama verovatno cemo biti svedoci temeljite reforme spomenutih oblasti."

M. Regovec (2009)

Old 05-04-2013, 01:48   #37
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

posto sam ja relativno kratko na forumu,manje od godinu dana,jedino sto za sad mogu da kazem je-princess77 razbija horarce...kako god okrenes-bude onako kako ona istumaci za ostalo-cekamo da se desi

Old 05-04-2013, 10:46   #38
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Ni jedan jedini horarac koji sam postavio mi se nije ostvario. Što se tiče tranzita i solara 50-50 %

Old 05-04-2013, 13:51   #39
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Max, sto se tice horaraca, a po recima iskusnih srpskih astrologa, u svetu ima samo nekoliko pravih horarnih astrologa. Oni kazu da pitanje treba postaviti cim se oseti istinska potreba za tim, jer taj trenutak nije slucajan. Tada mozes dobiti pravu sliku svega sto je u vezi sa tvojim pitanjem. A sto se tice prognoza.... kao prvo, natalna karta je, kako lepo rece jedan astrolog, samo genetski kod, potencijal, koji moze da se realizuje na razne nacine, na sta, svakako, uticu i zivotna iskustva osobe. A kao drugo, da bi doslo do koliko-toliko predvidivog dogadjaja, tranziti nisu dovoljni, vec sa njima moraju da se poklope i progresije (sekundarne i tercijarne) i direkcije. Znas ono: jedno zelis, o drugom mislis, a trece realno mozes da ostvaris.
Advertisement

Old 05-04-2013, 15:38   #40
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by tatjanaj VIdi Poruku
Max, sto se tice horaraca, a po recima iskusnih srpskih astrologa, u svetu ima samo nekoliko pravih horarnih astrologa. Oni kazu da pitanje treba postaviti cim se oseti istinska potreba za tim, jer taj trenutak nije slucajan. Tada mozes dobiti pravu sliku svega sto je u vezi sa tvojim pitanjem. A sto se tice prognoza.... kao prvo, natalna karta je, kako lepo rece jedan astrolog, samo genetski kod, potencijal, koji moze da se realizuje na razne nacine, na sta, svakako, uticu i zivotna iskustva osobe. A kao drugo, da bi doslo do koliko-toliko predvidivog dogadjaja, tranziti nisu dovoljni, vec sa njima moraju da se poklope i progresije (sekundarne i tercijarne) i direkcije. Znas ono: jedno zelis, o drugom mislis, a trece realno mozes da ostvaris.
Ovo sa horarce nisam znao, tj. za broj 'pravih' asrologa, a što se tiče natala-tranzita-solara-progresija, slažem se i lepo si i rekla.
Pored samog tumačenja mora se uzeti u obzir mundana astrologija.
Npr. nije isto da neko u SAD i neko u Somaliji ima Jupiter u drugoj kući ili Sunce na MC.

Old 05-04-2013, 15:52   #41
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Meni se ostvaruju direkcije, tranziti i solari ali samo kad se poklope

Old 05-04-2013, 20:47   #42
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Meni se isto najmanje ostvaruju Horarci, e sad to može biti problem da onaj tko ih gleda ne zna tumačiti ili da se zaista kao prediktivna tehnika nisu pokazali dobrima jer plaćala sam ja horarce i nekim astrolozima pa se ništa nije ostvarilo.

Što se tiče tranzita i direkcija oni mi odrade, mislim tu na sporije tranzite jer ove brze nemam vremena baš da često pratim.

Solari su mi dodatno pojašnjenje uz direkcije, progresije i tranzite.

Progresije se za sada ostvaruju jedino što PR. MJesec nekad osjećam nekad ne u vidu događaja.

Old 06-04-2013, 00:04   #43
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

I to Max. Onaj ko u Somaliji ima Jupiter u 2. i Sunce u 10. kuci, predstavlja odlican kanal za zaradjivanje novca Amerima

Old 06-04-2013, 01:47   #44
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mad Max VIdi Poruku
Ni jedan jedini horarac koji sam postavio mi se nije ostvario.
ni meni
nikad

Old 06-04-2013, 14:35   #45
euroneuro
Druid

euroneuro's Avatar

euroneuro je offline
Registrovan: Sep 2012
euroneuro je na dobrom putu
Standardno

Te horare nikada nisam ni pokusavao da analiziram i da gledam,niti sam trazio da to rade drugi,jednostavno ne vjerujem u njih.
Prije par godina sam postavio pitanje nekim "vodecim" astrolozima sa ovih prostora (radilo se o analizi natalne karte,ljudi zive od toga i smatraju ih najboljima) pa su mi dali totalno kontradiktorne odgovore u vezi sa postavljenim pitanjem i sto je jos smjesnije na kraju se ispostavilo da ni jedan od njih nije bio ni blizu sa onim sto ce se kasnije ispostaviti kao tacno.
Astrologija nije egzaktna nauka(zapravo nije ni nauka) da se od nje moze ocekivati da daje precizne i tacne odgovore u vezi sa bilo cim,pa imajuci u vidu da je astro simbolika u ogromnoj mjesri zasnovana na totalno neutemeljenim i prakticno nedokazanim cinjenicama(da ih sada ne nabrajam) onda sve to i ne cudi.ALi eto nije losa za ubijanje dosade i utjehu onima koji u njoj vide nadu za svoje bolje sutra,misleci da ce kroz prepoznavanje svoje buducnosti da olaksaju sebi zvot.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules