ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 24-01-2009, 01:51   #16
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

uh, nazalost ja sebi vidim samo negativne(unapred), a za pozitivno shvatim tek kad se desi( u stvari vidim i pozitivno, ali shvatam da je lepo i divno, tek nakon nekog perioda)

kad god se nesto u tranzitima nadje na 17 ili 18 lava to mi je uzbuna za losu ljubavnu atmosferu i nikada nije omanulo

ako ne dodje do odredjenog dogadjaja, onda je samo atmosfera u vazduhu, nekako napeta i losa,,,
Advertisement

Old 24-01-2009, 08:31   #17
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Ej Cor zašto 17-18 Lav...ne mogu ulovit?Jel ti to neka Srednja tačka oli što?

edit ..aaaa...opozicija se uzdrma...

Last edited by thalatte; 24-01-2009 at 14:57..
Submit to Digg   Prognoze koje su se ostvarile Reply With Quote

Old 24-01-2009, 13:42   #18
Tristran
Druid

Tristran je offline
Registrovan: Dec 2007
Tristran je na dobrom putu
Standardno

Upravo tako.Pogledaj gde su joj Venera i Marsic...

Old 24-01-2009, 14:59   #19
dadiska
Moderator

dadiska's Avatar

dadiska je offline
Registrovan: Sep 2007
dadiska je na dobrom putu
Standardno

Ja znam da je meni najvise na forumu pomogla Smisha i sto se tice ucenja,ali i prognoza jer kako mi je ona rekla tako je i bilo.

Za horarac (nadam se da se ostali ne ljute), ali tu su carice Shmisha i Jupi (Jupiter u Raku)!

A sto se tice ljubavi to jos uvek cekam da se ostvari pa javljam Seleni i Sto mu gromova, one su expertina tom polju!

Old 24-01-2009, 15:41   #20
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Ovako sto se tice bas prognoza meni je jedna devojka iz astro centra Sanje Colje u prolece '06 rekla da cu krajem te godine upoznati svog partnera i dala mi je kratke naznake koje se ticu njegovog porekla. Tada bas nista nisam znala o astrologiji ( a ni sada nemam pojma ) i iz puke radoznalosti (slusajuci radijsku emisiju u kojoj je Sanja pricala o 7.kuci ) sam pozvala i skoro zaboravila na prognozu, kad se ona i ostvari. Upoznah ja osobu koja odgovara tom opisu i to bas krajem godine, a da li je to bas taj znacu kad budem rekla DA!
Ovde na forumu Shimsha sa horarcima je sjajna, Viksi sa tranzitima - obe su dale tacne prognoze vezane za nasledstvo, Pandora je neke stvari u solaru pogodila. Kako god bilo, volela bih da mi se jos jedna Mandrakova prognoza ostvari.

Last edited by zujalica; 24-01-2009 at 17:46.. Reason: .................

Old 26-01-2009, 00:08   #21
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Ja pre neki dan napisah poduži post kao odgovor na ovu temu, međutim forum se zablokirao i moja poruka nije dospela tamo gde treba...elem, sad ću da pokušam ponovo.

Od prognoza koje su mi se obistinile, a i od stvari koje su mi rečene u vezi porodice, mene lično:

1. pre svega astrolog Šarlota Vukašinović ( odselila se u Rovinj) mi je o porodici rekla sve što sam znala i što nisam znala, pa naknadno saznala...razvod roditelja opisala doslovce, kao da je bila tih godina sa nama u kući

2. meni te davne 200. godine, januar beše, reče da sam trenutno u mini raskidu sa tadašnjim dečkom- bilo tačno, pa da će me on pozvati telefonom do kraja januara- desilo se, pa da ćemo se sresti 6. februara- desilo se, da ćemo nastaviti vezu- desilo se, i da ću ja njega ostaviti do kraja 2000. godine- desilo se...ah da, rekla je tačno i zašto smo u tom periodu bili u raskidu- našao baja novu cicu- i to je bilo tačno

3. rekla mi je da ću imati sjajnu karijeru- nazire se da će tako biti

4. rekla mi je da ću se udati za čoveka s kojim ću biti poslom povezana, da će biti dosta stariji ( od 7- 15 godina), da će se baviti medicinom, pravima ili psihologijom- sa sve tri profesije mogu biti u vezi, a tad sam bila derle 3. godina u gimnaziji- nie znala da ću studirati medicinu, a eto ja upisala i završila istu...
Sad još samo da vidim ko će biti dotični- aktuelni se bavi krivičnim pravom- definitivno imamo poslovnu vezu.

5. rekla mi je da ću biti slavna i to objasnila velikim trigonom koji imam u natalu...slavna u naučnom smislu- to ostaje da vidimo...

6. rekla mi je da će mi prvo dete biti jako lepo - i to ostaje da vidimo

7. prorekla mi je za leto 2005. godine veeeeeliku ljubav i napomenula da može da se desi da ne uđem u vezu- fizičku sa njim- i bi tako...bila sam zaljubljena u tog čoveka pa bar prvih 6 meseci ove veze u kojoj sam sad...nismo počeli vezu jer mi je polje veza bilo ugroženo vladarom visokog obrazovanja- taj čovek je delovao fatalno na mene, pa sam umislila da ako počnem s njim, a veza pukne, da neću školu završiti- šta reći, osim kretino imbećile!

Marsovka i Šmiša horare- svako pitanje tačno proanalizirano...doduše, jedno još ostaje da se ostvari, ali se ishod već nazire.

Old 15-05-2009, 00:48   #22
nervozna
Početnik

nervozna's Avatar

nervozna je offline
Registrovan: Apr 2009
nervozna je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=Megara;121492]

4. rekla mi je da ću se udati za čoveka s kojim ću biti poslom povezana, da će biti dosta stariji ( od 7- 15 godina)~Na osnovu kojih pokazatelja je jos dosla da ce biti stariji tako saturnovski osim sto je Sa vl.7 polja,uvek me to zbunjivalo jer sam negde procitala da su potrebna 2-3 pokazatalja u natalu da bi bili sigurni u prognozu? i kako se vidi da je preko posla?Sa u 4 polju u vagi na stepenu vage,a dispozitor Sa je Venera u vodoliji u 8 kuci , da će se baviti medicinom, pravima ili psihologijom- i ...~ok ovo mi je jasan
Sad još samo da vidim ko će biti dotični- aktuelni se bavi krivičnim pravom- definitivno imamo poslovnu vezu.

Old 15-05-2009, 10:29   #23
carobnica
Obično gatalo

carobnica's Avatar

carobnica je offline
Registrovan: Mar 2007
carobnica je na dobrom putu
Standardno

Saturna je sa Marsom *vladarem 10-posao, a osim Saturna kao vladara 7, imas i trigon Saturna sa Venerom i jos je Venera u Saturnovom znaku. Sunce kao signifikator za muza ti je u 10, dispozicijom u konjunkciju sa Saturnom, preko posla, stariji

Old 15-05-2009, 12:46   #24
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

meni su odradili tranziti JU 180 Mo i njegov tranzit kroz 8., te SA na IC kao preseljenje i kupnja stana,
zatim mi je JU 180 JU (vl. 6. i suvladar 10.) donio posao

Old 15-05-2009, 12:51   #25
veg
Obično gatalo

veg's Avatar

veg je offline
Registrovan: Jul 2008
veg je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ancholina VIdi Poruku
meni su odradili tranziti JU 180 Mo i njegov tranzit kroz 8., te SA na IC kao preseljenje i kupnja stana,

Takođe, JU kroz 8. pa SA kroz 4., s tim što je tr.SA pravio 180 sa na.JU, pa su papiri malo problematični.Ko kaže da tranziti ne rade?

Old 15-05-2009, 12:55   #26
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

ja sam se samo ugojila solar je to perfektno odradio (meni samo kad treba da se gojim natalna radi)...i eto momak shto cheka na moj odgovor..ali chim cheka, neshto tu ne shtima..to nije to...

predvidjeno mi je vishe selidbi zaredom od 2011., brak se nekim koga poznajem - oko 30-te, gdje mi sad trenutno nijedna dlaka ne pomishlja da cu se udati za njega, upoznacu ga putem neta, vratice se sa nekog putovanja, kcerka kao prvo dijete, posao u dobro placenoj stranoj firmi (uz djavolski tezhak i mukotrpan rad), problemi sa bubrezima - bubrezhnom venom i 'krshima' unutar istih...
Advertisement

Old 15-05-2009, 13:56   #27
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ancholina VIdi Poruku
Jos jedna potvrda da opozicije i kvadrati jace (nekada i bolje) deluju neko trigoncici

Old 15-05-2009, 16:21   #28
jagoda4
Obično gatalo

jagoda4 je offline
Registrovan: May 2009
jagoda4 je na dobrom putu
Standardno

Ja sam slabo vjerovala u astrologiju dok mi se nisu neke stvari ostvarilile pa sam onda pocela i sama da istrazujem)) meni je astrolog predvidio raskid ili brak u februaru ove godine, iskreno nije bilo nikakvih izgleda da ce to da se desi sa moje strane, sa momkom sam bila 4 god i stvarno mi je bilo savrseno i vjerovali ili ne raskinemo 26.2 i to ja raskinem, toliko je bilo iznenada odlucila sam to u roku sat vremena, e sad da li je stvar slucajnosti ili planeta ja ne znam, ako neko ima neko logicno objasnjenje dobro bi doslo?
pozz

Old 15-05-2009, 16:40   #29
Klara
Obično gatalo

Klara's Avatar

Klara je offline
Registrovan: Sep 2008
Klara je na dobrom putu
Standardno

Logično objašnjenje je moć sugestije,što i jeste

Old 15-05-2009, 17:15   #30
jagoda4
Obično gatalo

jagoda4 je offline
Registrovan: May 2009
jagoda4 je na dobrom putu
Standardno

)))) sve je moguce...ko zna zasto je nesto dobro))))
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules