ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-08-2015, 15:32   #1021
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Me u lavu ima kvadrat sa Pl, na njega sm mislila ali sam napisala opozicija sa Sa jer aam istovremeno gledala Aunce. Moja greska

Kad sam rekla da je Sunce nesrecno nisam mislila zbog sedmog polja vev zbog opozicija. I ja mislim da je Auncu u sesmoj brak vazan i svetinja. Jos je vladar u fiksnom znaku. To moze biti dugotrajni brak ali po koju cenu.

Vrh bo trbalo da pokaze sta natus ocekuje, sta mu fali, nedostaje da bi bio jing/jang potpun. A polozaj vladara sta ipak dobije. Zato sam rwlća da Nosy ocekije raspolozenu, radoznalu zenu, a dobice dzangrizalo Me u lavu 90 Pluton. I naravno to nije ono sto je prizeljlivao. A rasplet je dispozitor So u sedmoj u raku. Ostaje tu zbog porodice i tradicije...Moja slika.

I ja ne bih rekla da ce biti drugog braka
Submit to Digg   Predispozicija za više brakova ~ 2,3, 4 brak? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-08-2015, 16:01   #1022
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Na to sam i mislila, da ostaje u prvom braku. E sad po cijenu cega, on ce znati.
Moje znanje nije dovoljno za neke detaljnije analize. Puno analize dovodi do paralize.

Old 18-08-2015, 17:38   #1023
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Da umijem da trpim iz nekih "visih ciljeva", to je tacno kad sam ja u pitanju. Ali takvo stanje ne traje vjecno. Moze trajati dugo, ali kad nastupi osvjescivanje, odlazim

Old 19-08-2015, 13:04   #1024
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Verovatno bi trpeo iz razloga što si i sam proveo život u osećanju nedostatka oca, SA180SO u 7. otud bi kao neki valjani Rak, ostajao zbog dece u braku...u suprotnom i ne bi.
P.S.a što si ti na ovoj temi?

Old 19-08-2015, 13:10   #1025
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
noddy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
Verovatno bi trpeo iz razloga što si i sam proveo život u osećanju nedostatka oca, SA180SO u 7. otud bi kao neki valjani Rak, ostajao zbog dece u braku...u suprotnom i ne bi.
P.S.a što si ti na ovoj temi?
Ovo za So 180 Sa je tacno. Ali, nesto nemam preveliki afinitet prema djeci. Stavise, iskreno, idu mi na zivce. ali, moguce je da je to zbog godina

A ja na temi, jer su mi svi rekli da cu imati II braka Pa rekoh sa forumasima da procaskam

Old 19-08-2015, 13:11   #1026
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by biriboza VIdi Poruku
A nasledstvo možda zbog ME 0 JU, u 8 (što je 2.partnerovo polje).
kakvo vas crno nasledje spopalo, kad je 8 polje afliktovano od strane Plutona? što zapravo govori da je partnerka rodjena gotovo u ciganskim uslovima!
To znači suprotno od bogatstva sem u duši..kad pada kiša svi plaču, a cigani se raduju...

Ali u nastavku tog 8 polja stoje VE0MA120UR, pa je to iznenadno nasledje ili dobitak kroz: VE vladar derivatnog 4 i 10og - stan ili kredit iznenadni zajam, da može da kupi stan, pritom ovo su zemljani znaci, pa se odnosi na zemljanu površinu ili PLAC, jer je Devica parcela po pracela, komadići..srećom te je aplikacija, ovog retro UR u jarcu, pa kazuje da se nešto staro vraća osobi, tj.naslednici, ako ti nemaš to, onda se radi o momentu kada upoznaješ tu tvoju neku partnerku, ona nema prebijene pare, žicka za cigare, a iza ledja joj stoji neko nasledje kojim će ona da se hvali na sva usta, i to će se slujačno otkriti NE u Jarcu je skriveni posedi, zemlja....i u suštini ti ćeš se "udati"

Old 19-08-2015, 13:15   #1027
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by noddy VIdi Poruku
Ovo za So 180 Sa je tacno. Ali, nesto nemam preveliki afinitet prema djeci. Stavise, iskreno, idu mi na zivce. ali, moguce je da je to zbog godina
Pa nije ni pogadjanje So180SA, nedostatak ne znači uvek da nije postojao u fizičkom smislu, ali takav je subjektivan osećaj natusa, zbog ponašanja oca ili posao ili nešto drugo...distanca postoji.

kakvih godina?
Pa s godinama gubiš živce, ti si toliko mlad da ne znam na šta se odnosi netolerancija?!
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-08-2015, 13:19   #1028
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
noddy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Pa nije ni pogadjanje So180SA, nedostatak ne znači uvek da nije postojao u fizičkom smislu, ali takav je subjektivan osećaj natusa, zbog ponašanja oca ili posao ili nešto drugo...distanca postoji.

kakvih godina?
Pa s godinama gubiš živce, ti si toliko mlad da ne znam na šta se odnosi netolerancija?!
Odnosi se upravo na to sa sam mlad, pa da zbog toga sad i ne tolerisem djecu Ovo da nemam zivaca je figurativno receno

Old 19-08-2015, 14:30   #1029
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
kakvo vas crno nasledje spopalo, kad je 8 polje afliktovano od strane Plutona? što zapravo govori da je partnerka rodjena gotovo u ciganskim uslovima!
To znači suprotno od bogatstva sem u duši..kad pada kiša svi plaču, a cigani se raduju...

Ali u nastavku tog 8 polja stoje VE0MA120UR, pa je to iznenadno nasledje ili dobitak kroz: VE vladar derivatnog 4 i 10og - stan ili kredit iznenadni zajam, da može da kupi stan, pritom ovo su zemljani znaci, pa se odnosi na zemljanu površinu ili PLAC, jer je Devica parcela po pracela, komadići..srećom te je aplikacija, ovog retro UR u jarcu, pa kazuje da se nešto staro vraća osobi, tj.naslednici, ako ti nemaš to, onda se radi o momentu kada upoznaješ tu tvoju neku partnerku, ona nema prebijene pare, žicka za cigare, a iza ledja joj stoji neko nasledje kojim će ona da se hvali na sva usta, i to će se slujačno otkriti NE u Jarcu je skriveni posedi, zemlja....i u suštini ti ćeš se "udati"
.............................................................................................................................................................
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules