ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi
sve o deci,trudnoci...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 26-09-2007, 15:55   #61
malosrce
Početnik

malosrce's Avatar

malosrce je offline
Registrovan: Aug 2007
malosrce je na dobrom putu
Standardno

Hajde da i ja stanem u red. Da li ću imati djecu, koliko, kojeg pola, kada? Samo još da napomenem da nikad nisam ni bila trudna.
Eto, ako vam nije mrsko, bila bih vam zahvalna ...

http://s230.photobucket.com/albums/e...talnakarta.gif

Moja solarna karta:

http://s230.photobucket.com/albums/e...eturnchart.gif

Zaboravićeš ljubav, kao i sve ostale nevolje...
Submit to Digg   Potomstvo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

deca / potomci
Old 30-09-2007, 20:19   #62
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno deca / potomci

posto sam u zanje vreme dozivela mogo porodjaja u svom okrugu (od mene roda izgleda izgubila adresu) ineteresovalo bih me kakva su ta deca? da li ce roditeljima doneti radost, uspeh ii nesto trece? videla sam temu trudnoca ali ne i direktno za decu, pa ako je slucajno ovo dupla tema slobodno je brisite.

prirodno polje dece je nasa 5 kuca, partnerova deca su 11 (jel tako?)
kakva ce nam biti komunikacija sa decom? ma interesuje me sve

evo ja ih jos nemam a kako je krenulo necu ih skoro ni imati, nazalost, ali ima ovde mnogo slatkih mama koje bi mozda napisale rec dve na sta trebamo obratiti paznju, a naravno i ove buduce mamice koje se bolje snalaze sa decjim-znakovima u horoskopu mogu nesto izkuckati

pozz. i ljubac

SOLARNA2011/2012

Old 30-09-2007, 21:43   #63
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

ovo se i ja pitam..mene su venera i mjesec u 5.kucu i ribama znaci plodnost,ljubav itd...

a ja nemam nit decka nit djece

nekako cudo...

a kod moje seke ima mjesec u 12.kucu u vagi i venera u 5.kucu u ribama (postace majka za 3nedj.)

Last edited by limunada; 01-10-2007 at 08:19..

Old 01-10-2007, 21:52   #64
Andreina
Veštac

Andreina's Avatar

Andreina je offline
Registrovan: Jan 2007
Andreina je na dobrom putu
Standardno

I ja sam tako kao tebe Saandraa shvatila temu jer decu posmatramo kroz 5 polje, a taj topic postoji u folderu Osnove natalne astrologije. Ovako bi samo duplirali temu. Znaci, ovde mame komentiraju svoju decu kroz svoj horoskop. A mi koje nas roda zaboravila ili ukljucila dugme WAIT mozemo samo da pitamo i ucimo...
Ili... da komentarisemo sebe i svoje sestre ili bracu kroz majcin horoskop.

Old 01-10-2007, 21:57   #65
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Da, mozes videti kakva ce ti biti deca u svom horoskopu. Gleda se 5. kuca za prvo dete, 7. za drugo itd. Primer: meni je 5. u Ribama, tamo se smestio Merkur u Ovnu (nastavak 5.), pa ti prica ide vako: znatizeljno, radoznalo dete, koje ce se dovatiti kompova sa na pr. 3. godine i igrati sanjima bez frke, posto imam opoziciju sa Uranom, pa moguci blizanci, zbog Merkura, koji je bespolan, pa dvojan, pa ce mama biti prosto zaljubljena u njega/nju i dopustace svasta (Neptun u 1.) itd,itd. Prevod: deto poprilicno inteligentno, ali cu biti mrtva od njega/nje, jer ce me ubijati svojom energijomI moram da dodam da se ovo potvrdjuje, jer i moja seja ima Merkura u 5-oj, doduse nema blizance, ali nam zato Una guze pomera. I neverovatno je inteligentna sa nepunih godinu dana, hoda od desetog meseca, nevidjeno dobro imitira sve po kuce.. Ma sve u svemu jedna nevidjena mica.

E pa sad zdrakni svojim drugaricama na slican nacin. Kiss!
Advertisement

opet jedan od textova koj nadjoh kod mene u compiju...
Old 02-10-2007, 20:12   #66
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno opet jedan od textova koj nadjoh kod mene u compiju...

Astrološki preduslovi za rađanje

U astrologiji se smatra da su potrebni sledeći preduslovi za začeće:

1) 10-20 dana posle redovne menstruacije.
2) Kada je Mesec iznad horizonta.
3) Kada Mesec ili Venera prelaze preko podznaka, Venere ili Meseca u natalnom horoskopu.
4) Kada Mesec formira isti ugao (aspekt) sa Suncem koji je bio u natalnom horoskopu (važi dva dana pre tačnog aspekta i jedan dan posle).
5) Mesec na Ascendentu ili Descendentu žene.

U praksi se ispostavlja da se verovatnoća začeća povećava kada se spoje uslovi 1 i 4, tj. da se ta dva ciklusa spoje u nekoj tački. U pojedinim slučajevima, može proći i po nekoliko godina dok se ti uslovi ne steknu i to je, astrološki gledano, najčešći uzrok neplodnosti.
Položaj Meseca u natalnom horoskopu takođe utiče na plodnost. Rak, Ribe i Škorpija se smatraju plodnim znacima, dok se neplodnim generalno smatraju Ovan, Blizanci, Lav, Devica i Vodolija. Naročito je loš položaj Meseca u vazdušnim znacima, jer se smatra da je upravo naglašenost vazduha u natalnoj karti pretpostavka za sterilitet.
Za plodnost uopšte i prvo dete simbol je peta kuća. Za drugo dete je simbol sedma kuća, za treće dete -- deveta kuća itd. U ženskom horoskopu, plodnost se izražava i kroz Veneru. Za sterilitet najvažnije su četvrta, peta i sedma kuća, npr. Mesec ili Venera u nekoj od tih kuća u lošem aspektu sa lošom planetom su praktično garancija za jedan ili više abortusa tokom života. Uran, Pluton ili Mars u petoj kući daju probleme u trudnoći, pa i pobačaje. Loš aspekt Saturna sa Venerom daje neplodnost, ili se rađanje deteta odlaže za po desetak godina. Loši aspekti označavaju težak porođaj, carski rez, teško održavanje trudnoće. U horoskopu žene 8-ma kuća je kraj trudnoće, kao četvrta kuća od pete.
Svaka trudnoća se računa kao jedna kuća, tako da će se za treće dete gledati deveta kuća npr. ako je prva trudnoća završena normalno, a druga abortusom. Peta kuća opisuje sve što je zajedničko za svu decu jedne osobe.
Povoljna podloga za trudnoću može biti i tranzit Jupitera preko Meseca ili preko vladaoce pete kuće.
Uobičajene konfiguracije za neplodnost su:
Venera u sterilnom znaku u kvadratu sa Saturnom ili Neptunom.
Mars u petoj kući u sterilnom znaku u kvadratu sa Jupiterom ili Neptunom.
Vladalac Saturna u Škorpiji na Ascendentu (sporo seme).
Konjunkcija Saturna i Lilit u Škorpiji.
Saturn u Blizancima, Lavu ili Devici u 6-oj, 8-oj ili 12-oj kući u lošim aspektima sa Venerom i/ili Mesecom.
Sunce na Ascendentu u Lavu u kvadratu sa Saturnom iz Škorpije ili Vage.
Planete u petoj kući

Sunce znači da će osoba voleti sport, zabavu i decu. Deta više liči na oca, a ovaj položaj češće daje mušku decu. Žensko dete je vezano za oca. Sunce ovde samo po sebi ne ukazuje na veći broj dece, a ponekad ih uopšte i nema.
Mesec daje nežno, osetljivo dete, vezano za dom i majku; više dece.
Merkur u petoj daje bistru i pričljivu decu. Dobri aspekti pojačavaju, a loši aspekti na Merkur daju brige zbog dece u školi.
Venera u petoj kući detetu daje blagu i nežnu prirodu, a roditeljima sreću kroz decu. fficeffice" />>>
Mars je svojeglavo, nemirno i besno dete, koje će tokom života biti povređivano po glavi, dobijati batine i -- ako postoje povoljni aspekti sa dispozitorom Marsa ili vladaocem pete kuće - verovatno biti sportista.
Jupiter daje uspešnu decu, obrazovanu, dobro vaspitanu i zdravu. Sklona su sportu, a moguć je i život u inostranstvu. Ili će biti više dece ili će postojeća deca biti uspešnija.
Saturn u petoj kući daje do dvoje dece i sa tim se treba pomiriti. Moguća neplodnost, odnosno, teškoće da se održi plod.
Uran je iznenadna trudnoća, neočekivana i u inat nekome, način dokazivanja i sl. Ili će dete biti vanbračno ili će biti začeto van braka (što često svima odgovara, pa postane izgovor za ulaženje u brak!) Uran će istom lakoćom dati neočekivan abortus ili neželjen nasilan prekid trudnoće.
Neptun detetu daje lošu psihu. Ako su aspekti dobri, dete će biti posebno nadareno za duhovni ili ezoterijski rad, ali u slučaju loših aspekata, može biti sklono psihičkim oboljenjima. Dete može da uzima droge ili alkohol, a u lošem aspektu sa Marsom, to mogu biti stvarno teške droge, trovanje ali i davljenje. Neptun u petoj kući može da znači da se poreklo deteta ne zna, ali i da je dete usvojeno.
Pluton u petoj kući može značiti niz loših stvari, npr. otmicu deteta, silovanje i sl. Dobri aspekti Plutona znače da će se dete izvući iz neugodnih situacija.

SOLARNA2011/2012

Old 03-10-2007, 13:38   #67
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Da, mozes videti kakva ce ti biti deca u svom horoskopu. Gleda se 5. kuca za prvo dete, 7. za drugo itd. Primer: meni je 5. u Ribama, tamo se smestio Merkur u Ovnu (nastavak 5.), pa ti prica ide vako: znatizeljno, radoznalo dete, koje ce se dovatiti kompova sa na pr. 3. godine i igrati sanjima bez frke, posto imam opoziciju sa Uranom, pa moguci blizanci, zbog Merkura, koji je bespolan, pa dvojan, pa ce mama biti prosto zaljubljena u njega/nju i dopustace svasta (Neptun u 1.) itd,itd. Prevod: deto poprilicno inteligentno, ali cu biti mrtva od njega/nje, jer ce me ubijati svojom energijomI moram da dodam da se ovo potvrdjuje, jer i moja seja ima Merkura u 5-oj, doduse nema blizance, ali nam zato Una guze pomera. I neverovatno je inteligentna sa nepunih godinu dana, hoda od desetog meseca, nevidjeno dobro imitira sve po kuce.. Ma sve u svemu jedna nevidjena mica.

E pa sad zdrakni svojim drugaricama na slican nacin. Kiss!
Ok. Jasno mi je za prvo dite, jer imam Marsa u Blizancima...Ali ako zelim pogledati za drugo, tu se vec gubim, jer u 7 kuci imam stelijum... Misec, Venera, Sunce i Saturn, pola kuce u Raku, pola u Lavu...
Kako povezati?

Old 17-10-2007, 15:34   #68
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Registrovan: Jul 2007
s_ana_dra je na dobrom putu
Standardno

ja bih volela, ako bi meni neko mogao da pogleda kada bi mogla da se desi prva trudnoca. Nazalost ja sam tek pocetnik. 5 kuca mi je u pocinje u jarcu nastavlja u vodoliji, vladar mog petog polja je saturn. lilit mi je u jarcu.
Koliko sam videla mesec mi je u 4 kuci, od aspekata tu je mesec kvadrat merkur, to ne znam koliko je lose zbog neplodnosti, trigon AC, trigon venera, sextile pluton, i sextile saturn. Ostalo nisam primetila da moze da bude lose.
hvala puno

Last edited by s_ana_dra; 17-10-2007 at 15:47..

evo nešto..
Old 16-11-2007, 18:27   #69
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno evo nešto..

-na drugoj temi smo nešto pričali o ovome,pa ću stavit text tu,pa možemo malo o tome diskutirati jer je baš zanimljivo....možda neko ima iskustva o tome:
Linda Gudmen - odlomci iz istoimenog texta

"Za sve postoji period, i vreme
za svaku stvar pod kapom nebeskom...
vreme da se rodis...vreme da
razbacujes kamenje i vreme da ga opet
sakupljas na gomilu....vreme za
zagrljaj, i vreme da se od zagrljaja
uzdrzis

Propovednik 3:1-5

Cela strofa iz propovednika (delimicno citirana ovde) odnosi se na sinhronizovanje zbivanja na Zemlji sa planetarnim kretanjima i polozajima - i potrebu da se muskarci i zene nauce vaznosti pravilnog vremenkog uskladjivanja svojih vaznih delovanja u harmoniji sa kosmickim strujanjima i tokovima, umesto da ih podesavaju tako da ona oponiraju tim snaznim silama.Sta bi moglo biti prirodnije, razumnije od toga?

Poruka o 'vremenu za zagrljaj i vremenu kada se treba uzdrzati od njega" odnosi se na specificno znanje koje je u rukama hrama Visokih Svestenika.Ovi ljudi, koji su, u vreme Isusa iz nazareta, svi bili priznati astrolozi (kao sto je bio i sam Isus, obucen i upucen od strane Eklektika), prostituisali su osnovne duhovne aspekte astrologije, iduci dotle da "Bog" zahteva krvave zrtve i "sazezene ponude" bespomocnih zivotinja i ptica.Ti isti Visoki svestenici su primoravali vernike da placaju previsoke cene za svoje pateticne zrtve na samim vratima mesta obozavanja - sto je tako razbesnelo cak i onako smirenog i neznog Galilejca da je bicevao pohlepne srebroljupce.

Jedan od specificnih delova mudrosti, koja je bila poznata Hramu Visokih vestenika, je da je "vreme za zagrljaj" jednako vazna preporuka kao i "vreme za uzdrzavanje od njega".Reci su se odnosiile (i danas se odnose) na planiranje "srecnog zaceca" - i sprecavanje zaceca(ljudskog zivota)

Stvari se nisu mnogo promenile od vremena kad su religiozni posvecenici "unutar svog kruga" zadrzavali ovako vredna znanja ekskluzivno za sebe, ne bi li sebi pripisali jos misteriozniju moc nad vernicima - ili od vremena kad su samo diskusije o ovim znanjima bile strogo zabranjene - ili kad su teme, kao takve, jednostavno bile uklonjene iz rukopisa.Potiskivanje vitalnih astroloskih cinjenica i istina nastavlja se i do danasnjeg dana.Tipican primer je tema o "vremenu za zagrljaj" ili za uzdrzavanje od njega.>>
> >
Za muskarca i zenu koji se vole i koji u srecno sjedinjeni, dete koje kreiraju u sopstvenoj ljubavi (kao sto su njihovi Kokreatori njih zaceli) jeste izuzetno i veoma posebno cudotvorstvo. "Telo naseg tela, radost nase radosti, Zivot nase ljubavi". ne postoji tako duboka carolija kao ona koja nam pruza mogucnost da i sami potanemo kreatori.Pa ipak, posedovati snagu za takvu caroliju i misteriju znaci nositi na svojim plecima preteski teret odgovnornosti koju sobom nosi mudrost.

Predodredjeno je da u Eri Vodolije eksplodira kontraverza abortusa i da u tom istom vremenu zahteva soluciju.Svaki muskarac i svaka zena imaju svoje misljenje, strogo individualno, koje se tice ovog vitalnog problema zivota i smrti.Ali pitanje da li je abortus opravdan ili ne nije tema Ere Vodolije.Nasi koncetrisani napori u Novom Dobu ne bi trebalo da budu usmereni prema prosudjivanju krivice ili nevinosti u zauzimanju stava za ili protiv abortusa, vec prema problemu koji predstavlja uzrok agonije izbora - nezeljene trudnoce.Opravdan ili ne, abortus ne bi bio neophodan kad bi sve bebe bile zeljene i nijedna unapred odbacena.I tako, pravi problem, prava tema, nije ta o abortusu, vec ona koja nas dovodi do nacina eliminacije nezeljnog zaceca.

Katolicka crkva je zauzela stav da je abortus protivprirodni cin i cin protiv duhovne Sveukupnosti.Katolicki stav je ispravan.Abortus je tacno to.Zao mi je gospodje pripadnice Pokreta za oslobodjenje zena, ali me postenje nagoni da na ovo ukazem kao na sustastveni bioloski zakon.Motiv katolickih otaca za ovakav stav je nebitan - sama verodostojnost ili neverodostojnost stanovista je ono sto je bitno.Katolicka crkva i sve ostale hriscanske i nehriscanske religije su kao i sve ostalo u necemu nesavrsene, a u necemu gotovo savrsene.Cak i zabranjivanje atrologije od strane Crkve je u pocetku bilo pametno i opravdano motivisano (pre nego sto je posle iskrivljeno).Istina je da je astrologija znanje -znanje je moc- a moc zasigurno mozete potkupiti.Narucito kada se masama raprsi cak i predstava o njoj.

Ljudska priroda je onakva kakva jeste, potoji veliki broj onih materijalisticki opredeljnih, koji astrologiju zloupotrebljavaju u sebicne svrhe, koji "pobacuju" i prostituisu ovu anticku umetnost za enormne profite - ili cak u svrhu sila mraka i mracnih ciljeva (poput Hitlera).

Iz razloga sto je katolicka crkva zauzela stav u vezi abortusa, odanim katolicima je preostao metod "plodnih dana" za kontrolu radjanja, koji vise podbacuje nego sto uspeva - sto je potpuno prirodno imajuci u vidu da je njegov "uspeh" cista slucajnost, od prilike kao kad igrate rulet. Episkopalni svestenik Dzejms Pajk ga je i zvao "Vatikanski rulet".

Oni muskarci i zene, koji nisu moralno ubedjeni katolici, vec su isprobavali, diskutovali ili licno ekspreimentisali sa ostalim raznoraznim metodama kontrole radjanja, od opasnih spirala do jos opasnijih "pilula", pa sve do ostalih mnogobrojnih metoda i preporuka za sigurno zacece, nasli su da su svi oni manje nego idealni.Neki su nepouzadni i bez efekta, neki stete ljudskom organizmu, neki ugrozavaju ljudsku senzitivnost i uklanjanju svu lepotu fizickog izrazavanja ljubavi - dok su drugi emotivno opterecenje i mentalna prepreke i za zenu i za muskarca - a oni koji su preostali predstavljaju konacno i definitivno opredeljenje, koje uklanja sve mogucnosti da se covek predomisli oko buduceg roditeljstva.

Prema tome, ostali smo na istom problemu koji nastavlja da muci sve zene i msuakrce na kugli zemlajskoj - duboko i intezivno.Deca su blagoslov koji predstavlja nastavak ljudske rase; pa ipak, jos uvek ne postoji nacin da se spreci dolazak nezeljnih beba na ovaj svet, koji nas vodi u tragediju prenaseljenoti, predpostavljajuci dolazak Cetiri jahaca Apokalipse u vidu umiranja od gladi i siromastva>mora da ostoji nacin kontrole radjanja koji nije stetan po zdravlje i koji je i moralno i religiozno prihvatljiv, koji ne kosta nista i koji je sto postotno pouzdan. ove se astrobiologija i funkcionise upravo tako.I kao to su stari narodi znali da planiraju vreme zaceca svojih buducih kraljeva, po istom "receptu" zena moze zaceti samo u vreme odredjenog dvocasovnog perioda svakog Lunarnog meseca, kad su Sunce i Mesec u potpuno istoj medjusobnoj poziciji kao sto su bili u trenutku njenog rodjenja, sto se moze jednostavno utvrditi po planetarnim pozicijama (astronomskim proracunima) iz bilo kojih efemerida.Bez izuzetka, zena ne moze zaceti ni u jednom drugom periodu osim u ta dva narecena sata.Ciklus svake zene je lican i razlicit od ciklusa drugih zena, pravilo se ne moze generalizovati u, tako zvani, ciklus plodnih dana.To je apsolutno pogresno.

Pod pretpostavkom da je zenin datum rodjenja tacno odredjen od strane njenih roditelja - i izuzimajuci sve uobicajne obmane pri legalnom usvajanju -zena cak ne mora da zna ni tacno vreme njenog rodjenja.Dovoljni su samo tacan datum, mesec i godina njenog rodjenja da bi njen profesionalni astrolog (koji naravno mora biti odabran sa velikom paznjom iz razloga kako znanja tako i etike) mogao tacno da joj izracuna potpuno pouzdane periode moguceg zaceca, odnosno pouzdano odredi periode moguce apstinencije.Kako to pada na tacno odredjeni dan, razlicit svakog Lunarnog meseca, jasno je da je razlicit za svaku zenu ponaosob.Ako se dan ili dva dodaju kao "bezbednosna linija" sa obe strane tog datuma, ljubavnicima ili supruznicima ce biti preporuceno da se "uzdrze od zagrljaja" samo pet dana mesecno.

Da samo napomenemo onim parovima koji ne zele dete ili decu, bez obzira koji su njihovi razlozi za to, da postoje hiljade i hiljade ocajnih parova koji vise od svega zele dete, a koji nisu u stanju da ga imaju, iz raznoraznih, cesto pogresno dijagnostifikovanih razloga - i da ovim ljudima astrobiologija zaita moze predstavljati najveci blagoslov.

Prva mogucnost je da usvoje jednu od miliona beba ili dece sa bilo koje strane sveta, kojima je tako potrebna necija ljubav i paznja.Prema akuserima, zaista je cudan ali i statisticki potvrdjen fenomen da je vise od 70 procenata zena koje su usvojile bebe zato sto im je receno da su "jalove" od strane lekara (ili su i same verovale da jesu) ili zato to je njihovim muzevima receno da su sterilni , "cudom" zacelo sopstveno dete posle usvajanja tudjeg - i posle onoga sto im je receno da nikada nece moci imati svoje dete.Ovakav cin ljubavi i bolecivosti ima energiju i snagu da "izbrise" karmicke terete nemanja dece, osim kada su ti tereti toliko veliki da ne mogu biti uklonjeni u ovom zivotu.

Druga mogucnot koja se otvara parovima koji zele da imaju decu pre nego da sprece zacece, je astrobiologija - koju mogu upotrebiti sa istom vrstoom uspeha kao i oni koji teze prevenciji.Jedina razlika je u tome da kada se astrobiologija koristi u vrhu prevencije zaceca - sat i minut, kao i mesto rodjenja zene nije potrebno.Kao sto sam vec ranije pomenula, samo je vazan tacan mesec, dan i godina. Ali kad se astrobiologija koristi za zeljeno zacece, sa zadatkom da garantuje uspeh, precizno vreme od dva sata zaceca se mora znati, sto zahteva tacan mesec, dan i godinu - kao i sat i minut kada je prvi put udahnula vazduh pri rodjenju - i geografska sirina i duzina mesta u kome se rodila.

Koncept astrobiologije je pedantno istrazivan, kroz naucno kontrolisane testove sa hiljadama zena, od strane naucnika uglednih reputacija, kao sto je medicionsko- astroloski pionir dr.Eugen Jonas iz Cehoslovacke.Rad doktora Jonasa je, takodje, potvrdjen od strane doktora Karla Rehinca, profeora ginekologije u Budimpesti.Svi medicinski testovi su drzali konstantan rekord od 90 - 99 procenata uspesnosti.

Pri tome svi astrolozi znaju da je pocenat od 98 - 99 obmanjujuci.Astrobiologija mora biti stoprocentno pouzdana , jer su planete i Luminari precizni u svojim kretanjima.Astrobiologija nije povezana sa analizima karaktera ili predikativnim apektima astrologije.Ona ne predstavlja interpretacijski proces.Ona je cista matematika.

Ovih 98 ili 99 procenata tacnosti, koji su postignuti u rezultatima testova dr.Jonasa i dr. Rehinca, zaista su neverovatni i volsebni u poredjenju sa ostalim metodama kontrole radjanja, ali nisu bili potpuni, dakle stopostotni, iz razloga koji su svim astrolozima poznati - da su usvojenoj zeni usvojioci dali pogresne podatke o rodjenju - ili da u vecini slucajeva, zenama bude neprijatno da priznaju da se nisu pridrzavale apstinencionog perioda koji im je bio naznacen kalkulacijama na klinici doktora Jonasa.Na kraju, on im ne moze biti "kontrolor" u kuci , niti strazar na vratima spavace sobe.

Svakako da je doslo vreme za sve nas da zahtevamo od naucnika i vladinih agencija da pocnu da se ponasaju u maniru jarackog zdravog razuma u vezi sa astrobiologijom - da pokazu malo vizionarstva Ere Vodolije - kada e radi o probleima koje tako dugo tvrdoglavo odbijaju da istrazuju, ili ih barem shvate ozbiljno, sve zbog odredjenih dogmatskih opredeljenih astronoma i njima slicnih koji insistiraju na stavu da je astrologija samo detinjato praznoverje.

Kada naucnici , konacno , dodju do toga da ozbiljno i studiozno pridju istrazivanju astrobiologije, shvatice da je najjednostavniji i najsigurniji nacin da dokazu njenu pouzdanost da se vrate unazad korz, kako to astrolozi nazivaju, "prenatalnu epohu", sto je u sustini, astroloski metod racunanja unazad paralelnih testo grupa od skoro hiljadu dece da bi se doslo do tacnog vremena njihovog zaceca - sto bi bez dileme dovelo do tacnih i nepogreivih odnosa izmedju Sunca i Meseca u kartama njihovih majki na rodjenju - pri cemu bi se garantovano slagao i pol deteta sa "polom" Suncevog znaka u kome se tada nalazio Mesec. Jedan kompjuterski program bi lako mogao da posluzi u ove svrhe.>>

Old 16-11-2007, 22:11   #70
Succubus
Početnik

Succubus je offline
Registrovan: Oct 2007
Succubus je na dobrom putu
Standardno

ja nemam ništa ni u 5 ni u 7 kući, to znači da su moje trudničke prognoze jako loše? hoće mi netko reći malo više u vezi mog potomstva (koga po ovome pretpostavljam da neće biti)?

Old 16-11-2007, 22:17   #71
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
s_ana_dra je na dobrom putu
Standardno

ne sucubus to ne mora nista da znaci, kada nema planeta u nekoj kuci, u tvom slucaju u 5 i 7, gledaju se vladari tog polja de su otisli kako su postavljeni, dispozitori vladara.
i moje 5 i 7 je prazno, znaci ona gledas dalje.
moja drugarica ima 5 kuca pocinje u lavu, tu je samo severni cvor, i nita druo i ima dete, a sunce jos je otislo u 7 u skorpiju, eto tako malo. Ima za sad jednu devojcicu, eto toliko, nema potrebe da se plasis
pozz

Old 17-11-2007, 16:20   #72
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

rado bih pomogla ali neznam-moju prvu bebu je odnio kvadrat plutona i marsa(spontani) a Lorenu sam začela sa venerom u 5 kući i sve je bilo ok -venera je prelazila preko natalnog mjeseca u 5 kući-pun mjesec i piva i ćevapi

da vam se pridružim...
Old 17-11-2007, 17:28   #73
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da vam se pridružim...

Moje V polje je u Ribama ... Neptun u Strelcu u II polju ... separacija 90° sa Mesecom u Devici ... ima on i 60° sa Sunce 0° Pluton ... ali ... 90° je 90° ... pre mesec ipo mi se "aktiviralo" V polje ~ tr Uran mi na samom vrhu pa 180° moj natalni Mesec ... ali upravo Mesec 90° Neptun je odradio svoje ~ jako sam se razbolela, organizam nije prepoznao i počeo je da "kiksira" i da je odbacuje kao "strano telo" ~ dobila sam visok šećer, jetra, slazina, želudac, bubrezi su počeli da otkazuju poslušnost i eto sad ... još malo i nema više ...

Lekari su rekli da je to "normalno" i da pripadan onom 1% ženske populacije koja se jednostavno razboli kada ostane u drugom stanju, ali zbog drugih zdravstvenih tegoba, pobačaj je bio neminovan... iako su mi rekli da sledeća trudnoća uopšte ne mora da bude ovako loša ... eto ... skinuh kamen sa srca i rekoh vam šta me muči poslednjih mesec ipo dana ...

Samo začeće je bilo pod sledećim tranzitima : trMesec 0° Uran u mom natalnom V polju pa 180° moj natal Mesec, tr Mars na natalnom Marsu u VIII polju, tr Merkur na natalnom Merkuru, tr Venera skoro u 0° sa natalnom Venerom i 60° natal Merkur i 120° natal Jupiter, tr Jupiter na natalnom Neptunu pa 90° natal Mesec i 90° tr Mesec 0° Uran, tr Pluton 120° natal Venera i 180° natal Mars ...

Šta je tu je ... život ide dalje ...

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231

Old 18-11-2007, 13:06   #74
dacked
Obično gatalo

dacked's Avatar

dacked je offline
dacked je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

devojke, bas mi je zao kada citam da se nekome desavaju ovakve stvari, ali bice bolje, mora da bude... uvek kazem da dobrim ljudima, moraju dobre stvari da se dese i na kraju uvek tako i bude!
zanima me da li jupiter i pluton u prvoj mogu donesti trudnocu? meni prvo ulazi jupiter, a kasnije i pluton...jupiter donosi shirenje tela, a pluton rast, pa ne znam zashto me je asociralo da moze biti i to ili je samo debljina u pitanju? pozdrav!

re:
Old 19-11-2007, 00:43   #75
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow re:

Quote:
Originally Posted by dacked VIdi Poruku
devojke, bas mi je zao kada citam da se nekome desavaju ovakve stvari, ali bice bolje, mora da bude... uvek kazem da dobrim ljudima, moraju dobre stvari da se dese i na kraju uvek tako i bude!
zanima me da li jupiter i pluton u prvoj mogu donesti trudnocu? meni prvo ulazi jupiter, a kasnije i pluton...jupiter donosi shirenje tela, a pluton rast, pa ne znam zashto me je asociralo da moze biti i to ili je samo debljina u pitanju? pozdrav!
Ako su ili Jupiter ili Pluton na bilo koji način povezani sa tvojim natalnim Mesec / Venera ili vladarem V polja ~ onda bi to moglo da bude to ~ u suprotnom, ako su vezani za vladara Asc' ili za vladara VI polja ~ onda bi to moglo da ukaže na problem sa težinom.

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules