ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi
sve o deci,trudnoci...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-05-2019, 20:56   #2851
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

iz raznih razloga - ne zdrvstvenih, mislim da kod mene nema nade za potomstvom.
Moj muz ceka bolja vremena, ja 30, on 37, a mislim da mu je cak i to izgovor.
Polako se mirim sa cinjenicom. Sve je to zivot. Sa 20 si pun snova sa 30 vidis da nema nade bar ne sa ovim partnerom. Jedino da se razvedem. Nisam nikad pokusala, nemam ni pobacaj ni abortus, mozda i imam zdravstvenih problema a da to ne znam. Kako se stitimo, verovatno necu cak ni saznati da li mogu biti majka.
Ali bih zaista volela da znam da li astroloski imam nade da postanem majka, posto nemam sansu da isprobam prirodno.
Vecu zelju u zivotu nemam, ali od snova se ponekad mora odustati.
Submit to Digg   Potomstvo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-05-2019, 09:55   #2852
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Nmg da ti otvorim natalnu, a bas sam htela da vidim o cemu je rec.
Razgovaraj sa muzem i reci da ti zelis da imas dete-decu, to je nesto najnormalnije.Vrv on oseca nesigurnost vezano za finansije...ali ne sumnjam uopste da bi ste se vas dvoje zdravih i pravih mladih ljudi, potrudili i izveli na put bar jedno dete.
Ja sam svoje prvo dete rodila sa 37g a zatim i drugo,suprug je stariji od mene, tako da moguce je.

Old 30-05-2019, 10:38   #2853
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Standardno

astro-2gw-seb-3988-195996 — imgbb.com on
astro-2gw-ja-3141-1616 — imgbb.com ja

Ozbiljno razmisljam da se razvedem.

Old 31-05-2019, 09:18   #2854
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Dobro razmisli o svemu, razgovaraj otvoreno i reci svoje zelje, koje su potpuno normalne, naravno da zelis decu i skoro svako ih zeli.Nemoj se odricati sebe zarad druge osobe.Ribe kada sebi postave cilj, uvek do njega stizu.

Old 02-06-2019, 15:29   #2855
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Kais, polako ženska glavo Ne odustaje se od ljubavi tako lako

Prema stvarima koje navodiš, mislim da i sama vidiš da sada nije povoljna situacija za proširenje porodice. Pokušaj da mu pružiš podršku dok se stvari malo ne iskristališu.

Iz tranzita se ne mogu videti baš neke prilike oje dolaze. Meni se čini da ne bi trebalo biti problema oko potomstva. Njemu je vladar 5. sekstilu sa Sa... Sa obično iziskuje vreme i kasnije godine. Sa je jak i dobrog kvaliteta, tako da ne vidim problem. Sam vladar 5. je peregrin pa na njega utiče dosta faktora, možda primišljanje i nećkanje (dispozitor u Ju u Devici), ali u konačnici ne bi trebalo da bude problema. Ipak Ma ima lep aspekt za Sa.

Old 03-06-2019, 14:10   #2856
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Standardno

Hvala vam!
Skupilo nam se dosta toga, a najvise nam je dosta whats up - braka.
Taman se ususkamo, vec rastajanje, 3 meseca vamo pa tamo... evo cekam vec od 7. avgusta prosle godine na termin u ambasadi, pa dok oni odluce..
kako improovizujemo, ona zelena ikonica mi izaziva tako negativna osecanja...ne mogu da spavam, ne jedem, nema neznosti, nema seksa, zajednicke kafe.. nasi najlepsi momenti su ovakvi snimci koje mi salje
video-155956387 - Streamable

Old 06-06-2019, 00:47   #2857
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by kaiserin VIdi Poruku
Hvala vam!
Skupilo nam se dosta toga, a najvise nam je dosta whats up - braka.
Taman se ususkamo, vec rastajanje, 3 meseca vamo pa tamo... evo cekam vec od 7. avgusta prosle godine na termin u ambasadi, pa dok oni odluce..
kako improovizujemo, ona zelena ikonica mi izaziva tako negativna osecanja...ne mogu da spavam, ne jedem, nema neznosti, nema seksa, zajednicke kafe.. nasi najlepsi momenti su ovakvi snimci koje mi salje
video-155956387 - Streamable
Astroloski bi ti trebala da imas dete (jedno sigurno) savetujem ti da uradis kontrolu i proveris i medicinski da li je sve ok.Sto se supruga tice i uslova i slicnih pravdanja ne vidim onda razlog za brak ako njega ne interesuju deca?Sta bi on hteo od braka?

Old 06-06-2019, 16:56   #2858
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Standardno

Hoce on decu ali ne jos uvek.. on bi jos koju godinu sacekao ..
hvala ti puno sto si pogledao!
Mene drmaju hormoni, bas zelim biti majka

Old 07-06-2019, 12:01   #2859
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by kaiserin VIdi Poruku
Razumem te, ali nemoj da dozvolis da vas te administrativne prepreke razdvoje.
Njemu sad nije lako, ali razmislja odgovorno i nece da ima decu u ovoj situaciji. On ima So u 5. kuci i naravno da zeli decu, ali je to So pod kvadratom tranzitnog Sa i donosi mu strahove po tom pitanju.
Ti, kao zena sa Mo0Ma konjukcijom nisi neko ko ima puno strpljenja.
Sve ce biti bolje sledece godine, za oboje.

Old 12-06-2019, 23:09   #2860
leptirica035
Veštac

leptirica035 je offline
Registrovan: May 2011
leptirica035 je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Da li meni predstoji I trece dete?
Advertisement

Old 13-06-2019, 00:59   #2861
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Kajs, ne prenagljuj. Prosli ste vi mnogo toga do sada, da bi ti sada odustajala i razvodila se. Morate malo da sacekate, pa sta!? Nije smak sveta
Veliki broj mojih drugarica su rodile posle 35. I daleko su bolji roditelji od onih koje to uradile rano, nezrele i nestabilne. Mene moja rodila sa 22 i uvek sam smatrala da je to bilo prerano za nju, jer nikad nije umela da mi bude majka.
Moja rodjaka je rodila drugo dete sa 41-42 i nista jos ne fali. A zabavljali se 12 godina pre toga

Nemoj da panicis, izdrzi, kud sve bilo. Termin u ambasadi svi dugo cekaju, ne samo ti. Znas da je to tako. Nadji neku zanimaciju, drzi casove nemackog, to se bar sad trazi koliko hoces. Nije sve u deci, pampersima i neprospavanim nocima. Pre tridesete ti to stvarno nije neophodno. Opusti se i uzivaj malo u tome sto vec imas

Old 19-06-2019, 11:35   #2862
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Standardno

Ti si moje omiljeno bice na forumu. Toliko.

Old 26-06-2019, 14:42   #2863
Rosalie89
Početnik

Rosalie89's Avatar

Rosalie89 je offline
Registrovan: Nov 2016
Rosalie89 je na dobrom putu
Standardno

Drage devojke treba mi vasa pomoc. Naime moj muz i ja vec god dana pokusavamo da dobijemo bebu ali ne ide. On je krenuo sa analizama i ja naravno i ja ali ispostavilo se da je kod njega problem i tu je stao. Nije nista strasno ali da ne duzim, malo losiji spermogram, nije jalov. Gledala sam njegovu kartu i 5 polje ali opet nisam sigurna, nekako deluje lose cim Sa uplete prstice. Evo ovako : sto se tice 5 polja tu ima So u jarcu, Ve u vodoliji i Me u vodoliji. Sunce je kvadrirano Sa u vagi iz 2 polja, u trouglu sa asc u devici, neplodan znak ni to mi se ne svidja. Me u trouglu sa Ma u vagi koji je u 2 polju. Opet drugo polje, kakve ono veze ima? Znam da je to polje novca, posla i nekretnina, zbunjuje me. Me je u konj sa Ve, u kvadratu sa Ju u skorpiji opet u drgom polju. Me trougao Mc u blizancima, ovo ne razumem. Ve u trouglu sa Ma, u kvadratu sa Ju ali u troglu sa Mc. I jos nesto, juzni cvor u 5 polju kvadrira mesec u lavu u 11 polju i Me u 5. Meni se ovo ne svidja, pokusavala sam da nadjem konkretne odg ali nista posebno. Izvinite molim vas na ovom romanu ali morala sam. Ako neko moze da mi kaze da li ce on imati decu, da li se to nazire iz ovog sto sam napisala bicu mu vecno zahvalna.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules