ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi
sve o deci,trudnoci...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 10-07-2012, 22:46   #2251
vanjchika
Obično gatalo

vanjchika's Avatar

vanjchika je offline
Registrovan: Jun 2012
vanjchika je na dobrom putu
Standardno

a šta mislite o mojoj petoj kući, pošto lav nije plodan znak... doduše vrlo mali deo kuće počinje u raku, ali je skoro cela u lavu. Našla sam negde da je to najčešće jedno muško dete (ako ga uopšte bude ) šta kažete?
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-07-2012, 02:24   #2252
Lakiivavik
Početnik

Lakiivavik je offline
Registrovan: Jul 2012
Lakiivavik je na dobrom putu
Standardno

Da li neko molim vas moze da mi pomogne da resim moj pakao i kaze mi da li cu i kada cu imati dece s obzirom na sve ruzne stvari koje su nam se desile (meni i mom muzu). Rodjena sam 20.12.1978. u Beogradu u 01:20 h posle ponoci (ne znam da stavim svoju natalnu kartu, izvinjavam se nova sam, nadam se da cete imati razumevanja)
HVALA PUNO
Submit to Digg   Potomstvo Reply With Quote

Old 11-07-2012, 09:34   #2253
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lakiivavik VIdi Poruku
Da li neko molim vas moze da mi pomogne da resim moj pakao i kaze mi da li cu i kada cu imati dece s obzirom na sve ruzne stvari koje su nam se desile (meni i mom muzu). Rodjena sam 20.12.1978. u Beogradu u 01:20 h posle ponoci (ne znam da stavim svoju natalnu kartu, izvinjavam se nova sam, nadam se da cete imati razumevanja)
HVALA PUNO
Ja nemam znanje, pa ti ne mogu odgovoriti na pitanje, to je najbolje da uradi neko ko se zaista razume u astrologiju, ali imam volju da bar kartu uradim . Evo...http://www.zaslike.com/files/40kb2g1rqzixtmiretak.gif
Ovaj link samo prekopiraj u svoj potis.
Zelim ti da ubrzo dobijes bebce

Old 11-07-2012, 10:52   #2254
LILIANA
Švrća

LILIANA's Avatar

LILIANA je offline
Registrovan: Feb 2008
LILIANA je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
a sve to smesteno u 6 kuci sto ukazauje na lecenje ...svakako najbolji savet je strpljenje i odlazak kod lekara...
joj toga sam se i pribojavala ... no uglavnom puno hvala na odgovoru

Potomstvo
Old 11-07-2012, 11:10   #2255
Vanesa
Obično gatalo

Vanesa je offline
Registrovan: Apr 2009
Vanesa je nepoznata u ovom trenutku
Standardno Potomstvo

Quote:
Originally Posted by Vanesa VIdi Poruku
Moze neko da mi kaze hocu li ostati trudna ove godine imal i sanse da se desi to cudo ;o)
evo ja opet da pitam za vase misljenje dali ima neke nade i mogucnosti da ja ostanem trudna do kraja ove godine mnogo mi je stalo da toga

Old 11-07-2012, 19:10   #2256
ennzo
Obično gatalo

ennzo je offline
ennzo je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
u blagom sam soku.Pa ti jos uvek nemas nijedno dete,a peta kuca puna.. Mars ima fine aspekte i to aplikacije...Sta da kazem osim.. u ovoj astrologiji...
Nisi samo ti Lost u astrologiji nego mnogi oni koji za sebe vole reci da su izvrsni znalci ove pseudonauke.Npr i meni su prognozirali brdo djece(vladar asca Ju mi je u 5 u Biku,a Ju je sirenje,mnogo djece)a ja bjezim od te vrste odgovornosti kao djavo od krsta

Old 11-07-2012, 19:15   #2257
jonica
Početnik

jonica's Avatar

jonica je offline
jonica je na dobrom putu
Standardno

cao svima, nova sam tu i imam nekoliko pitanja vezanih za potomstvo, pa ako neko ima vremena super bi bilo da mi odgovori. Sta gledate kao pokazatelje broja djece? Procitah negdje da se gledaju aspekti koje pravi vladar 5 kuce, ali bih ja po tom trebala imati petero, a to mi je nevjerovatno. I da li se za prvu trudnocu gleda 5 ili 8 kuce? Nailazila sam na razlicite odgovore, pa ne znam sta da gledam.

Old 11-07-2012, 19:30   #2258
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Registrovan: Mar 2010
Princess77 će postati poznat uskoroPrincess77 će postati poznat uskoro
Standardno

Ako mislis na Vanesinu kartu onda si stvarno uludo vrijeme ovdje provodila Ma u padu u VIII kuci (jeste i u triplicitetu ali izgleda da mu puno ne pomaze) Mo bez ikakvog dostojanstva u kvadratu sa Ma iz VIII. "Puna kuca" ima dvije planete u sebi od kojih je jedna Ve u izgonu. Ju bez dostojanstva u VI.

Da ne bude zabune, ne govorim da cura nece imati djece ali da je primjer divne karte bas i nije.

@ennzo, to da ti neko samo na osnovu Ju u V kaze da ces imati brdo djece samo govori koliko taj neko ne poznaje astrologiju.

Old 11-07-2012, 19:55   #2259
ennzo
Obično gatalo

ennzo je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Princess77 VIdi Poruku

@ennzo, to da ti neko samo na osnovu Ju u V kaze da ces imati brdo djece samo govori koliko taj neko ne poznaje astrologiju.
Pa valjda i taj Ju u 5 ima neko znacenje,ili nema?Kod mene je vazan jer je vladar ascedenta,tj vladar horoskopa.Ne znam koja kuca jos osim 5te oznacava potomstvo?De me prosvijetli malo pls?

Old 11-07-2012, 19:57   #2260
ennzo
Obično gatalo

ennzo je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Ne znam,ali ovakve stvari su mi bas deprimirajuce.
Zato sto ja zelim potomstvo....(ne bezim od toga kao djavo od krsta )
Onda nemoj da zelis da imas potomstvo pa ces ih imati,samo pucaj kontruSve dok zelis vidis da ne ide.Ja nikada nisam zelio ali par puta umalo da se desi Zato ti kazem prestani da zelis

Old 11-07-2012, 20:24   #2261
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ennzo VIdi Poruku
Pa valjda i taj Ju u 5 ima neko znacenje,ili nema?Kod mene je vazan jer je vladar ascedenta,tj vladar horoskopa.Ne znam koja kuca jos osim 5te oznacava potomstvo?De me prosvijetli malo pls?
Nisam rekla da nema znacenje ali zavisi u kom znaku se nalazi taj ju u V (nema tvoje karte pa ne znam), koliko je tu dobro postavljen, kakvi su mu aspekti...U kakvom ti je stanju vladar V, Mo....eto prosvijetlila sam te

Old 11-07-2012, 20:40   #2262
ennzo
Obično gatalo

ennzo je offline
Standardno

Quote:
Nisam rekla da nema znacenje ali zavisi u kom znaku se nalazi taj ju u V (nema tvoje karte pa ne znam), koliko je tu dobro postavljen, kakvi su mu aspekti...U kakvom ti je stanju vladar V, Mo....eto prosvijetlila sam te
Pa zar nisam lijepo gore iznad napisao da mi se vladar Ascedenta Jupiter nalazi u 5 kuci u Biku,hajde vrati se par postova iznad pa provjeri,pa mi javi
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-07-2012, 21:02   #2263
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Standardno

Nisam pazljivo procitala, my bad, ali to mi bez stepena opet nista ne govori, da li je peregrin ili u svom terminu? I sve i da je najbolje postavljen mora se uzeti u obzir i ostatak karte. Jer kao sto sam rekla u prvom postu, samo na osnovu Ju u V se ne moze donijeti zakljucak o potomstvu.

Old 12-07-2012, 01:04   #2264
ennzo
Obično gatalo

ennzo je offline
Standardno

Quote:
Nisam pazljivo procitala, my bad, ali to mi bez stepena opet nista ne govori, da li je peregrin ili u svom terminu? I sve i da je najbolje postavljen mora se uzeti u obzir i ostatak karte. Jer kao sto sam rekla u prvom postu, samo na osnovu Ju u V se ne moze donijeti zakljucak o potomstvu.
Pa ok,u pravu si,naravno da treba gledati citav natal.Ali ovi astrolozi su imali citav natal pred sobom pa su opet svi razlicito gledali na istu stvar.
Moj Ju u 5 u Biku je retrogrdan pa je to mozda razlog zasto ne zelim da imam djecu,a radi 90 sa Mo i retro SA u Lavu u 8 i 120 sa So i retro Me u Jarcu u 1,u konjukciji je sa Fortunom u Biku u 5 i sa lilitom u Biku u 5.Jeli ti sada malo jasnija slika o meni,u pogledu mog potomstva kojeg ne zelim da imam?

Old 12-07-2012, 01:18   #2265
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by ennzo VIdi Poruku
Pa ok,u pravu si,naravno da treba gledati citav natal.Ali ovi astrolozi su imali citav natal pred sobom pa su opet svi razlicito gledali na istu stvar.
Moj Ju u 5 u Biku je retrogrdan pa je to mozda razlog zasto ne zelim da imam djecu,a radi 90 sa Mo i retro SA u Lavu u 8 i 120 sa So i retro Me u Jarcu u 1,u konjukciji je sa Fortunom u Biku u 5 i sa lilitom u Biku u 5.Jeli ti sada malo jasnija slika o meni,u pogledu mog potomstva kojeg ne zelim da imam?
Ju retro u 5 kuci deje decu u kasnijem dobu a ne nemanjedece niti zelja za njima ili ne .
Muskarcima se na osnovu aspekta mogu videti deca koje si ti objasnio e sada gledaj i 11 kucu to mogu biti deca tvoje zene, tj pastorcad.

meni je Mo u Ribama i na prvi pogled svi pricaju o dobroj plodnosti, puno dece....ali vladar 5 ve je spaljen, Me kao drugi vladar u 12 kuci, 1 trudnoca i tok je 8 gde je Sa na 29 stepenu lava i devica je tu ukljestena ..nimalo lako ....
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules