ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi
sve o deci,trudnoci...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-07-2011, 14:29   #1681
expulseza3
Banned

expulseza3 je offline
Registrovan: Jul 2011
expulseza3 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tatjanaj VIdi Poruku
Da li neko moze na brzinu da baci pogled na ovu kartu? U pitanju je moja cerkica... Nisam bas neki ekspert, ali bih rekla da ce se plasiti braka (venera opozicija saturn), te da ce traziti idealnog partnera, da ne kazem princa (venera konjukcija neptun), da ce biti psiholog ili nesto slicno i da je, za razliku od sina koji je lukaviji, dosta iskrenija - sto na um, to na drum, ali i mnogo jednostavnija i bolja osoba, ako tako mogu da kazem... s njom uvek znam na cemu sam

http://tinypic.com/view.php?pic=2m34p01&s=7
Tvoja cerka uopste nema VE180SA,ai ona konjukcija VE0NE uopste ne mora to da znaci..Ne znam gde si to citala ili ko ti je to rekao.. ..Aspekt VE180SA ne znaci da ce se neko "plasiti braka",vec je simbolika toga aspekta mnogo sira..Imas temu koja se bavi tim aspektom VE180SA pa je procitaj...

E ovo je tema potomstvo,pa cemo da ostanemo u okviru nje..Koliko si ti puta ostala trudna,ja izracunala cetiri....?Jel.......?
Submit to Digg   Potomstvo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-07-2011, 15:47   #1682
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
Registrovan: Jan 2010
mirab je na dobrom putu
Standardno

Cudno, tatjanaj, na samoj karti je obelezeno da je Izmedju Venere i Saturna opozicija a u tabeli nema ubelezeno da je opozicija?!? Probaj uraditi natalnu nekim drugim programom, mozda dobijes tacniju kartu.

Old 20-07-2011, 15:54   #1683
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Registrovan: Mar 2010
Princess77 će postati poznat uskoroPrincess77 će postati poznat uskoro
Standardno

Moram se sloziti sa Agenom, djevojcica uopste nema Ve180Sa jer je orbis isuvise velik, osim toga ne bih gledala ni ovaj aspekt sa Ne jer mi je za njega 8* isto tako previse.

Old 20-07-2011, 15:57   #1684
makilli
Druid

makilli's Avatar

makilli je offline
Registrovan: Mar 2010
makilli je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mirab VIdi Poruku
Cudno, tatjanaj, na samoj karti je obelezeno da je Izmedju Venere i Saturna opozicija a u tabeli nema ubelezeno da je opozicija?!? Probaj uraditi natalnu nekim drugim programom, mozda dobijes tacniju kartu.
Obeležena je opozicija sa Neptunom, ne sa Venerom.

Old 20-07-2011, 20:26   #1685
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Pa, jeste malo su veci orbisi, ali eto... Sad znam... Mada ipak ima tog saturna u 7. kuci, sto moze biti i stariji partner... Ali dobro. Jos je rano pricati na tu temu. Ona ima tek 4 Hvala na pojasnjenju

Old 21-07-2011, 20:46   #1686
leptirica035
Veštac

leptirica035 je offline
Registrovan: May 2011
leptirica035 je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

4 godine? pa zar se tako maloj deci radi horoskop? sva deca zive isto, mislim da je rano za bilo kakve prognoze

Old 21-07-2011, 21:19   #1687
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Ne znam da li se gleda deci ili ne, ali znam da kod njih slabije rade venera, mars, saturn, jupiter i ostale sporije planete. Vise merkur i mesec... Ali htela sam da bacim pogled na njen natal, jer mi je malo cudan... Cini mi se da je malo osetljivija, a brinuo me i taj saturn, tj.mislila sam da ima opoziciju s venerom, ali Agena, Mirab i Makilllli su mi objasnili da nema opozicije

Last edited by tatjanaj; 21-07-2011 at 21:34..

Old 22-07-2011, 03:02   #1688
expulseza3
Banned

expulseza3 je offline
Standardno

Quote:
Ne znam da li se gleda deci ili ne, ali znam da kod njih slabije rade venera, mars, saturn, jupiter i ostale sporije planete. Vise merkur i mesec... Ali htela sam da bacim pogled na njen natal, jer mi je malo cudan... Cini mi se da je malo osetljivija, a brinuo me i taj saturn, tj.mislila sam da ima opoziciju s venerom, ali Agena, Mirab i Makilllli su mi objasnili da nema opozicije
A nije ta opozicija toliko strasna,vec si malo permutovala temu..to bi trebalo da potrazis u odgovarajucim aspetima VE90180SA ili nekim drugim..Nisi mi odgovorila koliko si ti trudnoca imala do sad...?

Old 22-07-2011, 03:02   #1689
Lavica
Početnik

Lavica je offline
Registrovan: May 2011
Lavica je na dobrom putu
Standardno

Ako mi moze netko pomoc jer ja pokusavam skuzit ali mi bas ne ide kako se gleda u kojem periodu zivota mogu ocekivat djecu?
Imam skoro pa 32, pa ono vec imam veliku zelju... dobro trenutno nemam ni skim

Sta sam uspjela skuzit je da bi trebala imat musko djete zbog So u 5 kuci, True Node mi je isto u 5 kuci a to ako sam dobro shvatila znaci brojniju djecu?

Old 22-07-2011, 03:37   #1690
ovnica
Obično gatalo

ovnica's Avatar

ovnica je offline
ovnica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lavica VIdi Poruku
Ako mi moze netko pomoc jer ja pokusavam skuzit ali mi bas ne ide kako se gleda u kojem periodu zivota mogu ocekivat djecu?
Imam skoro pa 32, pa ono vec imam veliku zelju... dobro trenutno nemam ni skim

Sta sam uspjela skuzit je da bi trebala imat musko djete zbog So u 5 kuci, True Node mi je isto u 5 kuci a to ako sam dobro shvatila znaci brojniju djecu?
Ja ne znam da ti odgovorim kad ce biti ali obzirom da ti je Jupiter (a on voli da se siri i mnozi) u 5 i pravi konjukciju sa Suncem, a Sunce i sa Merkurom i Venerom, mislim da ce biti vise od jednog deteta.
Mesec u osmoj u kvadratu sa saturnom u sestoj me asocira na odrzavanje trudnoce..ili mozda da ce porodjaj biti tezi..

Naravno ne uzimaj me za rec...videcemo sta ce iskusniji reci
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-07-2011, 03:44   #1691
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
A nije ta opozicija toliko strasna,vec si malo permutovala temu..to bi trebalo da potrazis u odgovarajucim aspetima VE90180SA ili nekim drugim..Nisi mi odgovorila koliko si ti trudnoca imala do sad...?
dve trudnoce, dva deteta

Old 22-07-2011, 03:46   #1692
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Rekli su mi da ipak nema opozicije. A imala sam dve trudnoce i dva deteta. Nisam ostajala trudna mimo njih

Last edited by tatjanaj; 22-07-2011 at 04:47..

Old 22-07-2011, 03:48   #1693
expulseza3
Banned

expulseza3 je offline
Standardno

Quote:
Rekli su mi da ipak nema opozicije. A imala sam dve trudnoce i dva deteta. Nisam ostajala trudna mimo njih
A sta su ti rekli hoces imati jos....?

Old 22-07-2011, 03:55   #1694
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Verovatno sam po natalu plodna, cim sam, hvala bogu, rodila dvoje. A da li cu imati jos... pa to zavisi samo od mene ili ti od slobodne volje, sto bi rekao Swiss Ko zna... ako se pojavi neko ko me zaista voli, ali stvarno, istinski, zrelo i odgovorno, onda... moguce... ne znam...

Old 22-07-2011, 04:05   #1695
expulseza3
Banned

expulseza3 je offline
Standardno

Quote:
Verovatno sam po natalu plodna, cim sam, hvala bogu, rodila dvoje. A da li cu imati jos... pa to zavisi samo od mene ili ti od slobodne volje, sto bi rekao Swiss Ko zna... ako se pojavi neko ko me zaista voli, ali stvarno, istinski, zrelo i odgovorno, onda... moguce... ne znam...
Ako hoces konkretan i iskren odgovor ja cu ti reci da ce to biti to sto se dece tice,a trudnoca ces imati mozda jos dve....
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules