ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi
sve o deci,trudnoci...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 13-07-2011, 23:25   #1651
Astrofun
Početnik

Astrofun's Avatar

Astrofun je offline
Registrovan: Nov 2009
Astrofun je na dobrom putu
Standardno

Da li bi meni netko mogao pogledati da li ću imati djece. Prema nekima bi ih trebali imati troje mada zbilja ne znam kada

http://tinypic.com/r/opzozo/7
Advertisement

Old 13-07-2011, 23:55   #1652
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Registrovan: Mar 2011
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Što kaže moja natalna o potomstvu? Pretpostavljam zbog Merkura kao vladara 5k više djece a mogući i blizanci. Merkur je u 8k u Djevici ali je retro i radi konjukciju sa Suncem također u 8k, i kvadrat sa Neptunom. Vladar 5k u 8k ..hm..da li bi to mogao biti kakav problem??

Old 13-07-2011, 23:55   #1653
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Trebalo bi da ih imas,posto ti je vladalac polja dece u vodenom znaku,i pravi trigone prema mesecu u 5.i merkuru,prirodnom signifikatoru dece u raku.Pretpostavljam da bi prvo dete bilo zensko ,zbog tih aspekata.
Jupiter ce ti na prolece ici 8.poljem,i pravice dobre aspekte prema mesecu i merkuru,a i 2014.ti je znacajna jer tad Pluton pravi sekstil na mesec .
Submit to Digg   Potomstvo Reply With Quote

Old 13-07-2011, 23:56   #1654
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivanam VIdi Poruku
Trebalo bi da ih imas,posto ti je vladalac polja dece u vodenom znaku,i pravi trigone prema mesecu u 5.i merkuru,prirodnom signifikatoru dece u raku.Pretpostavljam da bi prvo dete bilo zensko ,zbog tih aspekata.
Jupiter ce ti na prolece ici 8.poljem,i pravice dobre aspekte prema mesecu i merkuru,a i 2014.ti je znacajna jer tad Pluton pravi sekstil na mesec .
Ovo je za Astrofun

Old 14-07-2011, 00:02   #1655
Lili Alen
Obično gatalo

Lili Alen's Avatar

Lili Alen je offline
Registrovan: May 2011
Lili Alen je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ne znam da li vec imas dece ,ali tebi bi sledeca godina trebalo da bude znacajna po tom pitanju,jer ti jupiter ide preko meseca,pa preko asc,a uran ce ti praviti trigon na na vladara polja dece.Drzim fige ,ako to zelis
Nemam jos djece, al super ako ce biti tako Hvala Ivana :*

Solar

Old 14-07-2011, 00:05   #1656
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by bosi7 VIdi Poruku
Što kaže moja natalna o potomstvu? Pretpostavljam zbog Merkura kao vladara 5k više djece a mogući i blizanci. Merkur je u 8k u Djevici ali je retro i radi konjukciju sa Suncem također u 8k, i kvadrat sa Neptunom. Vladar 5k u 8k ..hm..da li bi to mogao biti kakav problem??
Vladar 5. u 8.moze da znaci da bi bila potrebna neka intrvencija u toku trudnoce,al ne verujem da bi donelo nesto opasno jer nema aspekata prema uranu,marsu ili saturnu.Devica nije plodana znak,tako da ne bih ocekivala puno dece,a prvo bi trebalo da bude musko.

Old 14-07-2011, 00:17   #1657
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Standardno

Veliko hvala Ivana na odgovoru...ovo me stvarno brinulo vladar 5k u 8k ali evo sad mi odmah lakše, super.. Zapravo bi tako baš i htjela, prvo jednog dečkića pa onda i curicu. Može li se znati kad bi mogla da očekujem taj sretni događaj jer još nemam djece??

Old 14-07-2011, 00:31   #1658
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by bosi7 VIdi Poruku
Veliko hvala Ivana na odgovoru...ovo me stvarno brinulo vladar 5k u 8k ali evo sad mi odmah lakše, super.. Zapravo bi tako baš i htjela, prvo jednog dečkića pa onda i curicu. Može li se znati kad bi mogla da očekujem taj sretni događaj jer još nemam djece??
Mislim da bi trebalo 2013.da ti bude znacajna,jer ce ce ti jupiter ici 5.poljem,uran preko mesece,a pluton ce ti se setati oko asc,a on donosi transformaciju i uvecanje svega.Takodje ,2016.godina moze da bude bitna jer ce ti pluton praviti dobar aspekt prema merkuru,a jupiter ce preko merkura.Pogledaj u solarima da li imas u nekoj godini konjukciju meseca i plutona,ili solarni mesec na solarnom ili natalnom asc,jer mi se u dosadasnjem proucavanju pokazalo kao siguran znak trudnoce .

Old 14-07-2011, 00:35   #1659
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Standardno

Ok, super..puno, puno hvala!

Old 14-07-2011, 01:39   #1660
mica11
Obično gatalo

mica11 je offline
Registrovan: May 2011
mica11 je na dobrom putu
Standardno

ivanciceeee ajde meni pliz, samo u kom preiodu mi stoji mogucnost

Old 14-07-2011, 11:09   #1661
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mica11 VIdi Poruku
ivanciceeee ajde meni pliz, samo u kom preiodu mi stoji mogucnost
Tebi sad saturn pravi opoziciju na mesec u 5.polju do septembra,kao i konjukciju sa marsom,plutonom i saturnom,tako da je bolje sacekati da se on iseta odatle.Uran ti je u 5.polju,jupiter je bio do skoro,pa ti je to donelo razmisljanje o deci.Mislim da ti je dobar period od polovine iduce godine,kad ce ti jupiter uci u 8.polje,praviti sekstil na mesec u petom,i trigon na stelijum u 12.kuci.Takodje ,krajem 2012.i pocetkom 2013.Saturn ce ti ici preko asc sto donosi da se nekako uozbiljis i preuzmes nove odgovornisti,pa i roditeljstvo.Pluton ti takodje pravi sledece godine sekstil prema asc ,sto moze da dovede do velike transformacije.Takodje 2015.,od proleca,kad ti uran ide preko meseca u 5.kuci,sto moze da donese trudnocu,iznenadnu.Pozz

Old 14-07-2011, 12:26   #1662
ovnica
Obično gatalo

ovnica's Avatar

ovnica je offline
Registrovan: Apr 2011
ovnica je na dobrom putu
Standardno

ivanam a ja? na prethodnoj strani imas malo pojasnjenje moje situacije pa ce ti mozda pomoci..da se ne ponavljam opet.

Old 14-07-2011, 13:48   #1663
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ovnica VIdi Poruku
ivanam a ja? na prethodnoj strani imas malo pojasnjenje moje situacije pa ce ti mozda pomoci..da se ne ponavljam opet.
Cao,Ovnice,pogledala sam ti i solar i natal.Mesec u 5.polju zna da da razmisljanje o tridnoci,ali ne mora da znaci i samu trudnocu,tako sam bar negde citala.Mislim da ce ti 2013.biti znacajna jer ti tad u solaru imas konjukciju meseca i jupitera u 8.polju,na natalnom dsc.Takodje ,od druge polovine 2012. uran ce ti ici preko konjukcije venere i merkura ,vladara 5. i 7.polja,tako da to isto moze da donese trudnocu.Pozz

Old 14-07-2011, 13:52   #1664
ovnica
Obično gatalo

ovnica's Avatar

ovnica je offline
Registrovan: Apr 2011
ovnica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Cao,Ovnice,pogledala sam ti i solar i natal.Mesec u 5.polju zna da da razmisljanje o tridnoci,ali ne mora da znaci i samu trudnocu,tako sam bar negde citala.Mislim da ce ti 2013.biti znacajna jer ti tad u solaru imas konjukciju meseca i jupitera u 8.polju,na natalnom dsc.Takodje ,od druge polovine 2012. uran ce ti ici preko konjukcije venere i merkura ,vladara 5. i 7.polja,tako da to isto moze da donese trudnocu.Pozz
Hvala javicu sta je doneo taj prelazak UR preko ME i VE, zeljno iscekujem da se to desi ne samo zbog trudnoce
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-07-2011, 13:57   #1665
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ovnica VIdi Poruku
Hvala javicu sta je doneo taj prelazak UR preko ME i VE, zeljno iscekujem da se to desi ne samo zbog trudnoce
Zelim ti sve najlepse,prodrmace te sigurno,uran je to,ja sam sve njegove uticaje osetila onako knjiski.Puno srece ti zeli druga ovnica!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules