ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi
sve o deci,trudnoci...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-02-2011, 22:54   #1516
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

shta bi rekle za mene? koliko dece da ochekujem? mozda blizance?
Submit to Digg   Potomstvo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-03-2011, 10:56   #1517
Vanesa
Obično gatalo

Vanesa je offline
Registrovan: Apr 2009
Vanesa je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Ako mogu nekoga da pitam i zamolim za misljenje/pomoc ... htela bi da znam dali postoji nada da imam dete jednog dana, nisam sigurna u moje tumacenje natalane karte ali koliko znam gleda se peta kuca i gde je otisao vladar a kod mene je otisao u VIII polje ako negresim dali to znaci neke probleme u vezi dece ili kako da protumacim ?

Old 21-03-2011, 11:12   #1518
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Vanesa, ti si vec imala pobacaj/abortus?

Old 21-03-2011, 11:36   #1519
Vanesa
Obično gatalo

Vanesa je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
Vanesa, ti si vec imala pobacaj/abortus?
Nisam draga nedda zasto pitas dali taj mars znaci nesto lose posto je u VIII polju ? ja i moj partner jos nismo pokusavali da dobijemo bebu (valjda iz nekog straha) mada mi je to velika zelja i skoro svaki dan mislim na to nekako se nadam spontanoj trudnoci ... to bi bilo najlepsi i najsretniji dan u mom zivotu a i za moga pratnera rekla bi

Old 21-03-2011, 19:04   #1520
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vanesa VIdi Poruku
Ako mogu nekoga da pitam i zamolim za misljenje/pomoc ... htela bi da znam dali postoji nada da imam dete jednog dana, nisam sigurna u moje tumacenje natalane karte ali koliko znam gleda se peta kuca i gde je otisao vladar a kod mene je otisao u VIII polje ako negresim dali to znaci neke probleme u vezi dece ili kako da protumacim ?
Za trudnoću se ja mislim gleda 5 p. ali i MO kao majčinstvo i ME koji prirodno opisuje decu.
Tebi je vladar MA otišao u plodni znak Raka, a ima i 60 ME kao signifikator dece, a imaš i MA 120 UR. To bi moglo da govori da će do trudnoće doći iznenada, a može biti na nekom letovanju ( zbog UR u 12 p. ). Takodje, UR nekada govori i o veštačkoj oplodnji ( to sam negde pročitala...)
I ne plaši se toliko što imaš MA u 8 p. To što imaš MA 90 MO može da znači i porodjaj putem carskog reza.

Old 22-03-2011, 02:21   #1521
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Kako ja da posmatram svoje dete u karti,jel kao ME ili i kroz simboliku 5 polja...Uopste kako da gledam dobre ili lose tranzite za moje dete u moj natal ?
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-03-2011, 02:35   #1522
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Beba977 VIdi Poruku
Kako ja da posmatram svoje dete u karti,jel kao ME ili i kroz simboliku 5 polja...Uopste kako da gledam dobre ili lose tranzite za moje dete u moj natal ?
Naravno, ukoliko je prvo rođeno be prethodnih pobačaja, vladar 5 i sve vezano za vladara 5. To je detetova prva kuća. Sve ostalo ide po principu kao i u natalu. Druga će mu biti finansije i priliv itd.

Old 22-03-2011, 03:09   #1523
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

ej..ako sam ja imala pobacaj..znaci sad za dijete gledam sedmu..

Old 22-03-2011, 03:10   #1524
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Naravno, ukoliko je prvo rođeno be prethodnih pobačaja, vladar 5 i sve vezano za vladara 5. To je detetova prva kuća. Sve ostalo ide po principu kao i u natalu. Druga će mu biti finansije i priliv itd.
Hvala Ocajna,jer mene me plasi sada momentalno tr.SA 180 VE0MA, sad za sad je dete super,JU mi seta kroz 5,ali opet u ove sate kad ne mogu da zaspem svasta mi pada na pamet,znas onu izreku :
"dabogda da ti se ne desi ono sto ti majka misli "

Old 22-03-2011, 05:51   #1525
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Beba977 VIdi Poruku
Hvala Ocajna,jer mene me plasi sada momentalno tr.SA 180 VE0MA, sad za sad je dete super,JU mi seta kroz 5,ali opet u ove sate kad ne mogu da zaspem svasta mi pada na pamet,znas onu izreku :
"dabogda da ti se ne desi ono sto ti majka misli "
SA ipak natalno ima 120Ve0Ma (makar i kao SA u Lavu). A SA jestu u Vagi egzaltiran pa je njegov uticaj naspram Plutona koji vrši uticaj preko opozicije i pritom u izgonu, SA ipak jači, i bez obzira na opoz., natalni trigon smanjuje negativne mogućnosti. Pa i sam SA ima 60 Pluton.Tj.pomaže da se izbegnu ili umanje negativne situacije.
Možda sada kada je u 11 polju, možda više negativnosti ima na STARIJEG brata ili sestu ukoliko ih imaš..jer pored toga što je to njihovo polje, i VE ima opoziciju, kao vladar 11, sa Pl., ali ovaj SA i pored toga što možda pravi neka otežanja ili zahlađenja prema njima te zato osvešćuje po pitanju deteta. Svakako neka odgovornost na delu će biti zahtevana od tebe da se pokaže u odnosu sa njima.
A još je SA i vladar 3(mlađi ukućan brat,sestra, rođaci ili bliska okoliina). Dakako se vrši nekakav balans na tim oblastima.
Po meni je potrebna veća opreznost kada SA bude bio prema UR, koji već ima izazovne aspekte, te svaka vrsta putovanja na dalje, ne mislim da je super plan!

Old 22-03-2011, 11:07   #1526
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
SA ipak natalno ima 120Ve0Ma (makar i kao SA u Lavu). A SA jestu u Vagi egzaltiran pa je njegov uticaj naspram Plutona koji vrši uticaj preko opozicije i pritom u izgonu, SA ipak jači, i bez obzira na opoz., natalni trigon smanjuje negativne mogućnosti. Pa i sam SA ima 60 Pluton.Tj.pomaže da se izbegnu ili umanje negativne situacije.
Možda sada kada je u 11 polju, možda više negativnosti ima na STARIJEG brata ili sestu ukoliko ih imaš..jer pored toga što je to njihovo polje, i VE ima opoziciju, kao vladar 11, sa Pl., ali ovaj SA i pored toga što možda pravi neka otežanja ili zahlađenja prema njima te zato osvešćuje po pitanju deteta. Svakako neka odgovornost na delu će biti zahtevana od tebe da se pokaže u odnosu sa njima.
A još je SA i vladar 3(mlađi ukućan brat,sestra, rođaci ili bliska okoliina). Dakako se vrši nekakav balans na tim oblastima.
Po meni je potrebna veća opreznost kada SA bude bio prema UR, koji već ima izazovne aspekte, te svaka vrsta putovanja na dalje, ne mislim da je super plan!
Jao sve tacno,zahladili su se odnosi,ali ne zbog svadje ili sl.vec nisam isla kod nijedne sestre od davno,a imam ih 4 ,jednostavno nema se vremena ,a one kao ljute,to mi mama prenosi.A sto se tice okoline,pa skoro smo se preselili,super komsiluk,ali nikako da krene komunikacija,jako zatvorene porodice...
E sada kad si vec pomenula tr,SA nad UR,uh jos od sada pravim scenarija sta moze da mi se desi,sinoc sam i citala za t-kvadrate upravo zbog toga,jer neznam kako se ta energija odliva,kada se potkaci neka planeta od samog t-kvadrata.Elem ja sam dobila veliko unapredjenje na poslu kada je bio tr SAr.nad SA,ali sam ga dozivela jako stresno,lose koleginice,e sada kada zgazi na UR dali to znaci da cu sta,dobiti otkaz ili sl?
Ocajna hvala ti puno,
izvini za ono pre,

Old 22-03-2011, 12:56   #1527
Vanesa
Obično gatalo

Vanesa je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Za trudnoću se ja mislim gleda 5 p. ali i MO kao majčinstvo i ME koji prirodno opisuje decu.
Tebi je vladar MA otišao u plodni znak Raka, a ima i 60 ME kao signifikator dece, a imaš i MA 120 UR. To bi moglo da govori da će do trudnoće doći iznenada, a može biti na nekom letovanju ( zbog UR u 12 p. ). Takodje, UR nekada govori i o veštačkoj oplodnji ( to sam negde pročitala...)
I ne plaši se toliko što imaš MA u 8 p. To što imaš MA 90 MO može da znači i porodjaj putem carskog reza.
bas ti hvala sad se osecam malo drugacije, ja dosada nisam pokusavala da ostanem u drugom stanju ali sad vec imam 35 god tako da bi bilo vreme a i velika mi je zelja da imam bar jedno dete ako nista sad ostalo zavisi naravno i do mog partnera a ne samo do mene ali nadam se da ce biti pa neka bude i carski rez nema veze vazno je da je moja bebica ziva i zdrava ljubi je majka

Old 22-03-2011, 20:45   #1528
nikor.rs
Švrća

nikor.rs je offline
nikor.rs je na dobrom putu
Standardno

sta bi rekle za mene? deca,sta da ocekujem...

Old 23-03-2011, 00:34   #1529
daki7
Švrća

daki7's Avatar

daki7 je offline
daki7 je na dobrom putu
Standardno

ja bih zelela da mi neko bar malo pogleda da li mi stoji trudnoca ove godine,partner mi uskoro dolazi iz uk pa bih za pocetak hteli jedno :-))
sombor 22:34
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...cO-u1288039112

Old 23-03-2011, 01:01   #1530
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vanesa VIdi Poruku
bas ti hvala sad se osecam malo drugacije, ja dosada nisam pokusavala da ostanem u drugom stanju ali sad vec imam 35 god tako da bi bilo vreme a i velika mi je zelja da imam bar jedno dete ako nista sad ostalo zavisi naravno i do mog partnera a ne samo do mene ali nadam se da ce biti pa neka bude i carski rez nema veze vazno je da je moja bebica ziva i zdrava ljubi je majka
Ja imam MA u Ovnu na vrhu 5 polja egzaktno 180 UR.
Imam MO u 12 polju u Škorpiji 180 Algol, MO mi je vladar 8 p. i imam ME u Škorpiji.
Imam dvoje dece, sa kćerkom sam ostala u drugom stanju sasvim nenadano ( MA 180 UR ) a sina sam planirala ( 11 kuća su naše nade i planovi ).
Sa njom sam ostala trudna kada mi je tranzitni PL bio na MO u 12 kući, a sa njim kada mi je progresivni MO stao na natalnog PL.
Nisam imala ni carski rez ni bilo šta drugo,samo mi je prvi porodjaj bio dosta težak...tako da, nema tu nekog baš pravila... ne brini...pogotovo u današnje vreme.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules