ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi
programi,textovi,i sve sto nam treba

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-10-2015, 19:12   #91
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
Registrovan: Jan 2015
makky je na dobrom putu
Standardno

Ja se ceo život borim za nešto i ne odustajem. Ako mi to nije doneo Asc u Sco, nešto drugo jeste, al nemam pojma šta.
Submit to Digg   Korisni linkovi Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-10-2015, 21:58   #92
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by makky VIdi Poruku
Ja se ceo život borim za nešto i ne odustajem. Ako mi to nije doneo Asc u Sco, nešto drugo jeste, al nemam pojma šta.
Ma ne kaze niko da Skorpija nije borac, taman posla, pa tamo je MA najsnazniji, cak, MA je u Skorpiji najsnaznija planeta u celom horoskopu! Na prvih 10* on ima sva moguca dostojanstva, domicil, termin, lice, ovo je najsnazniji polozaj jedne planete u celom horoskopu ( bezbroj puta sam pisala koliko obozavam i divim se ovoj poziciji MA, mislim da to i vrapci na grani znaju ) samo je njena borba drugacija.
Svako ima svoje metode, Skorpija ima skroz drugacije, ume da ceka i kada bi svi ostali odustali, zanimljivo je meni se cini da je njeno najvece oruzje u svakoj borbi "ignorisanje".

Old 11-10-2015, 22:14   #93
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
makky je na dobrom putu
Standardno

Da, moja borba se često svodi na čekanje. Naoružam se strpljenjem, razvijem ratne strategije, plan A, B, C, D itd, izanaliziram svaki mogući scenarijo i krećem u borbu. Direktna borba, srljanje, retko kad, mada i to po potrebi, ali samo kada sam baš ugrožena. I bitno je ne odustajati i kada je najteže.
Čak i svoju osvetoljubivu stranu iskazujem kroz to čekanje. Nikada se ne svetim ljudima kojii su mi nešto naudili pošto poto, ali ko zna kada će u životu doći prilika za osvetu, jer osveta se služi hladna, a ja ne zaboravljam nikada nikome apsolutno ništa, ni dobro ni loše.

Old 12-10-2015, 00:09   #94
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by makky VIdi Poruku
Da, moja borba se često svodi na čekanje. Naoružam se strpljenjem, razvijem ratne strategije, plan A, B, C, D itd, izanaliziram svaki mogući scenarijo i krećem u borbu. Direktna borba, srljanje, retko kad, mada i to po potrebi, ali samo kada sam baš ugrožena. I bitno je ne odustajati i kada je najteže.
Čak i svoju osvetoljubivu stranu iskazujem kroz to čekanje. Nikada se ne svetim ljudima kojii su mi nešto naudili pošto poto, ali ko zna kada će u životu doći prilika za osvetu, jer osveta se služi hladna, a ja ne zaboravljam nikada nikome apsolutno ništa, ni dobro ni loše.
Da li si cula nekada za onu "tehniku" koja se zove "No contact rule"?
Moze da se pronadje brdo linkova na netu o tome.

E pa to je meni, kao da je neki Skorpion osmislio citavu jednu filozofiju

Old 12-10-2015, 00:51   #95
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
makky je na dobrom putu
Standardno

Čula, kako ne
Moguće je da je to Škorpijonska taktika.
Mene kao onaj moj reši da ostavi, još ranije, ne sada poslednji put. I ja ok, pomirim se sa tim. Onda ja njega ne zovem, on mene, nikakav kontakt par dana, i on me nazove, a ja se ne javim. Pa on nazove ponovo kroz par dana, pa se ja opet ne javim. Pa kada bude dovoljno uporan, ja se javim, ali neću da se vidim sa njim. Pa na kraju pristanem da se vidimo, ali u gradu. Pa on hoće da se pomirimo ja neću. I tako, malo igranje igrica. A ne mogu da dočekam da se pomirimo. Alii sada je prošlo pola godine od raskida, a on me nije ni jednom nazvao. Ja sve gledam aspekte kod njega i razmišljam koliko mu je loše, i sve mi nešto drago, i samo čekam kada će se vratiti. A kada se napokon bude javio, zapatiće dan kada me je ostavio. A sa onim drugim Devcem, što sam pisala o njemu, sa njim sam razvila taktiku da nikada ne igram po njegovom. Nego kako ja mislim da treba. Jer sam procenila da je tako najbolje.
I volim da igram neočekivano. Kad muškarac očekuje da ću ja popizdeti zbog nečega, onda sam flegma, a za neke stvari se nadurim kao da je nešto najstrašnije, iako je neka najveća glupost u pitanju.
A i oni (muške Device) su užasno sebični, a pomalo iskompleksirani. pa im ja podilazim, popuštam, do određene granice. Pa se povučem, pa njima nije jasno šta se dešava, pa se tu pogube. Ima perioda kada ja malo trčim za njima, pa se povučem taman kada se naviknu, a onda ih sve žulja gde sam i što me nema. Vole oni te psihičke igrice, nikako sad da otvoreno kažem "meni smeta to i to". Isključivo igre nadmudrivanja.
Jednom bivšem momku sam tako, kada je nazvao 10-ak dana nakon svađe, javila se na telefon i bila rezervisana, kada je on pitao što tako rezervisano pričam, ja rekla da sam s momkom. Vijao me narednih pola godine da se pomirimo, ja nikada nisam pristala. To mi bila najslađa osveta za sve koliko je bio đubre prema meni pre toga.
Sa mojim prvim momkom koji me je tako ostavio, i to jer se zaljubio u neku drugu devojku, pre 10 godina, toliko sam mu dupe pomerala godinama posle i nikada nisam htela da se pomirim sa njim, samo ga ignosrisala za sve. I do nedavno je zivkao i slao poruke s vremena na vreme. Najbolja osveta kada tako dopuzi na kolenima.
Uvek se svi oni vrate kada shvate šta su izgubili. Ja sam jako popustljiva, aali kada mi dopizdi, onda je nahebao onaj ko se usudio mene da povredi. A uvek sve dođe na svoje. Ne moram ja mnogo ni da se trudim. Al mi bude drago kad im se na taj način sve vrati. Ja samo ignorišem, i od one dobrice, pređem na taktiku apsolutnog ignosrisnja.
To je što se momaka tiče, za svaku situaciju, za svaku osobu ide posebna taktika, i zavisno od toga šta ja želim.
A što se ostalih stvari u životu tiče, borim se svim sredstvima. Izanaliziram dobro kako ću do cilja, napravim nekoliko rezervnih planova i krećem u pobede.

Old 05-07-2016, 17:19   #96
Renko
Veštac

Renko's Avatar

Renko je offline
Registrovan: Nov 2009
Renko će postati poznat uskoro
Standardno

Planetarna značenja Šojić Bojan - YouTube

Planetarna značenja Šojić Bojan

Astrolog Igor Pavlukovic
- YouTube

Astrolog Igor Pavlukovic
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules