ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-12-2012, 02:18   #1036
klaudija
Druid

klaudija's Avatar

klaudija je offline
Registrovan: Apr 2012
klaudija će postati poznat uskoro
Standardno

Auuuu...ovo za 8 je sve tacno!
Primetila sam da se ne slazem sa 1...
Submit to Digg   Astronumerologija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-12-2012, 03:04   #1037
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

moj broj je 696, i tu su Venera i Neptun, ne mozes im pobeci

Old 10-03-2013, 04:22   #1038
sandra70
Početnik

sandra70's Avatar

sandra70 je offline
Registrovan: Jan 2013
sandra70 je na dobrom putu
Standardno

pozdrav ljubiteljima numerologije
nadam se da ce neko kompetentan zaviriti u ovu temu i pomoci mi sa pitanjem koje me muci....vreme mog rodjenja je nepoznato i zanima me da li je moguce numeroloski pronaci stihiju na ASC i opisati aspekte koje ukazu na ASC.
sto vise se kopam u literaturi - sve teze vidim samu sebe,tacnije svuda sebe vidim,hah,ne mogu da se odlucim.zato HELP PLZ

rodjena sam
29.12.1970
karakterni 5
fizicki 8
licni 4

dan rodjenja (11 prozerpina?) 2
mesec rodjenja 4 jarac
godina rodjenja 8

dodam malo informacija
sunce mi je u sjedinjenju sa spaljenim,retro merkurom u jarcu.
mesec u izgonu u jarcu.
u ovnu je hiron, mars mi je u obitelji u skorpiji(ah ta osmica!) u opoziciji sa retro saturnom u biku,pa jos i stelijum od venere u izgonu,jupitera i neptuna, ali neptun je vec u strelcu,u svojoj obitelji.
u vagi je uran i prozerpina.

mesecevi cvorovi na osi lav-vodolija....muz mi je vodolija sa mesecom u lavu,sa venerom u ribama u 7 kuci,tacno ukazuje da mu je zena iz inostranstva,i opisuje tacni uslovi upoznavanja....interesantno lol.

pluton je na poslednjem stepenu device...tu,u devici je i lilit pa mislim da moj blizanacki tip merkura u nekoj plutoniansko-lilitnoj svadji da devicanskim tipom merkura,boze moj sta ovo napisah !(a u devici mi je svekor i svekrva-znak,muz vodolija podznak devica,sin sa mesecom u devici ,uopste mi nije lako sa njima,bukvalno me nadmasili u brojnosti -ne bi volela da sam i ja devica,iskreno....

moguci podznaci...od raka do pocetka vage...mada ja sebe vidim da sam blizanac u znaku i u podznaku ,hah,ali tamo nista osim te 5-ce u karakternom broju

sto se 5-ce tice tu se potpuno pronalazim,cak me i udala u inostranstvo.naterala me da ucim jezike,istoriju,kulture drugih naroda...
i ova silna pisanija takodje 5-ca....oprostite

8-cu osecam kroz novac koji uvek,kao da padne sa neba,u najpotrebnijem trenutku.(kad ovo napisah kao da shvatih misteriju....saturn u opoziciji sa marsom,mars dole,nocni, saturn dnevni,gore,tacno sa neba hah)ali me je sudbina novcem ne obasipa ipak,saturn retro u biku tera me da budem postena i da vredno i tesko zaradim svaku paru,da vodim racuna o posledicama,nagradi sitno ali i sigurno,a kad kazni to sve preko skorpijskog marsa kazna stize,bez krvi ne biva!
imam i andjela cuvara u vidu jednog zivog,starijeg coveka,doktora, koji me na neobjasnjiv nacin gotivi,uopste mi nije jasno zasto,on pomaze mi u zivotu na sve moguce nacine iako nista mi ne duguje a ja mu nikada se necu moci oduziti.ja ga cenim i postujem kao da mi je otac.uzgred,njegov saturn je u skorpiji tamo gde i moja venera....cini mi se ovde radi neka teska karma....

sto se 4- tice tu je jasno...ja sam jarac ipak po suncu i mesecu...a muz mi je 4-ka po karakternom broju sa merkurom u jarcu..opet neka karma?....jos kad bi znala ko sam u podznaku,zamucih sebe vise istrazivanjima...pomagajte plz

Old 11-03-2013, 05:49   #1039
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Ja sam 819 kod, najbolji kod od onih koji pripadaju broju 9. kao sudbinskom putu.

Devetke su inače samotnjaci, čudaci u društvima, orginalni, posebni, rade stvari vezane za duhovnost, alternativni, dolaze sa znanjem iz prošlih života pa su mudri, preozbiljni nekad, neshvaćeni, umjetnički nadareni.

Meni je duhovni broj 7. pa je i to dodatno pridonjelo da se bavim ezoterijom, kao i humanitarnim radom.

A u ovoj godini sam u godini broja 5 pa očekujem da se stvari napokon poslože i d auživam u ljubavi

Old 11-09-2013, 17:16   #1040
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Pročitala sam da postoji vrlo mali broj ljudi među kojima ima najviše osmica, koji imaju tu sposobnost da žive potpuno suprotno od svoje karte. Ako je karta loša onda odlično, ali ako je dobra to su osmice kriminalci Što znači da su osmice imune na loše i dobre aspekte. Za one kojima nije poznato vrlo je bitna kuća u natalnoj karti koja je korespodentna ličnom broju. Tako da se za nas osmice osma kuća smatra mnogo važnijom nego kod drugih.

Ja bih volela da čujem nešto što će MENI i svima nama da bude od KORISTI. Više OPŠTIH informacija, MANJE bavljenja sobom. DOSADNO je stalno biti od koristi a pri tom NIKAKVE koristi nemati od drugih. Ne zamerite zbog ovoga, ja sam ipak prava OSMICA.

Last edited by Rabiosa; 11-09-2013 at 17:33..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules