ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 15-08-2007, 13:00   #31
LadyLee
Švrća

LadyLee's Avatar

LadyLee je offline
Registrovan: Oct 2006
LadyLee je na dobrom putu
Standardno

Zvoncice, mala ispravka. Tvoji numeroloski brojevi su 944. Bioritamska 9, generacijska 4 i licni broj 4. Da ne bude zabune...
Submit to Digg   Astronumerologija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-08-2007, 13:37   #32
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
Registrovan: May 2007
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Zvoncica i ja imamo isti numeroloski kod a razlicite natala ona je sva u opozicijama a ja nemam ni jednu ,kako se onda numeroloski razlikujemo?
I jednoj i drugoj doduse nesto fali njoj kvadrati a meni opozicije.Reklo bi se cak da je ona moja astroloska suprotnost.
Kako to objasnjava numertologija.

Old 15-08-2007, 18:48   #33
pcelica maja
Obično gatalo

pcelica maja's Avatar

pcelica maja je offline
Registrovan: Aug 2007
pcelica maja je na dobrom putu
Standardno

[quote=princess;29437]Evo draga 90 % si u pravu bar kod mene
datum je 23.12.1979Nisi samo dobro pogledala .Vidis Marsa , aspekt sa Merkurom pa Pluton sa Venerom. Pa jos Mars u devici ...itd. Devica 5...Mars 8. Dve osmice naglasen Mars .Pluton Samo napred......Bravo....
Quote:
Originally Posted by zoka57 VIdi Poruku
Zvoncica i ja imamo isti numeroloski kod a razlicite natala ona je sva u opozicijama a ja nemam ni jednu ,kako se onda numeroloski razlikujemo?I jednoj i drugoj doduse nesto fali njoj kvadrati a meni opozicije.Reklo bi se cak da je ona moja astroloska suprotnost.
Kako to objasnjava numertologija.
Drage moje doci cemo i do tajnih brojeva , nemojte biti nestrplive...Samo da otkucam teoriju i bacam se na prakticni primenu..
BROJ 6 = VENERA – BIK ,VAGA
6 Vole svoju kucu I sve sto je vezano za njihovo kucu.Pozrtvovanost I toplina u okviru njene kuce je izrazena.Mali broj prijatelja.6 se tesko razvode , muz obicno dolazi u njenu kucu.Dve 6 u braku mogu mnogo da steknu.Muskarci su veliki radnici I retko kada idu na odmor. Zene 6 su podlozne hedonostickom odnosu sa familijom- porodicom. Najzestvenije zene posle dvojki.Imaju karakteristicne oci I zrace seksipilom. Cesto prave ustupke u braku da bi opstao. .Otvoreno pokazuju nezadovoljstvo ako su u sredini koja im ne odgovara. Sestice se uvek razlikuju od drugih , imaju svoj stil I paze na estetiku.
Obicno poseduju neki talenat.One su prakticne , domisljate I uvek gledaju kako da rese problem.Dobro se slazu sa dvojkama.
ZDRAVLJE…Srce , grlo , krajnici , bubrezi .
BROJ 7 = URAN – VODOLIJA
Egocentricnost , originalnos I obilje nervoze.Stanje duha je jako bitno , imaju komplekse raznih vrsta a tesko se otvaraju.Vise 7 u kodu daje problem sa roditeljima ili njihov gubitak.7 imaju potrebu da sve dovedu do savrsenstva , vole da neguju I dokglancavaju stvari.To su introvertni ljudi koji skrivaju svoj bol. Izraziti seksualci kao I 4 , ali imaju veliku potrebu za svojom slobodom. Kada su statusne vole da imaju svoj proctor.- atelje.Osnovni symbol 7 je KONSTRUKCIJA I DESTRUKCIJA .Imaju veliki strah od vezivanja , plase se ogranicenja slobode.Prijatelji su im jako bitni I netreba ih kritikovati.Uvek spremni na iznenadne I ekstremne stvari.

Slabe tacke….Nervi ,stres , nervoxa I vratni deo kicme.
BROJ 8 = MARS – OVAN , SKORPIJA
Uce ceo svoj zivot .Mars daje lepotu , zdravlje I energiju. Tipicne zeske 8 imaju lepotu amazonki I uvek privlaci slabije muskarce od sebe. Zene 8 bi trebalo zbog svoje jacine da se udaju mlade. Muska 8 je puna energije I zanima ga sve sto vuce u akciju , pokret.Dinamican zivot ali I tezak.Osmice su stalno u pokretu , kada su mirne znaci da imaju neki zdravstveni problem.Sve zenske osmice uglavnom voze automobile , vole pokret I akciju.Obicno se dokazuju ocu a imaju problem sa majkom.Muske osmice imaju zdrav odnos sa zenama a posebno sa majkom I sestrom.To su viteski muskarci uvek na usluzi.Uglavnom su promiskuitetne ali zato sto je to zdravo. Kada vole obicno je to samo dvosmerno , nepostoji treca osoba.Sve 8 vole biznis I muske poslove.Prave pare radi desavanja , ne radi imanja.Poseduju visak energije I imaju moc regeneracije.Moguce da na telu imaju karakteristican mladez ili beleg. Muske 8 se kasnije zene oko 35.Zenske osmice mogu imati problem sa grudima. Muskarci osmice su ideal svake zene.

Last edited by Skorpija; 11-09-2009 at 16:35..

Old 15-08-2007, 19:11   #34
pcelica maja
Obično gatalo

pcelica maja's Avatar

pcelica maja je offline
Standardno

BROJ 9 = RIBE – NEPTUN
Potpuno drugaziji od ostalih brojeva.Stalno imaju potrebu da zavrsavaju stvari ili ih privedu kraju. Nije im potrebna krvna veza ili obrazovanje da bi ostvarili svoj cilj.
Prebrzo analiziraju partnera pa im posle dosadi.Zbogtoga cesto imaju vise brakova.Svaka 9 ima neki cilj u zivotu I to potice jos iz detinjstva.Vrlo su cudne , nesagledive I drugi ih tesko kapiraju na prvi pogled.Imaju vise srece od drugih brojeva.Ne sme biti emotivno ispraznjena , jer kada je u depresiji moze biti autusticna.Ostane bez emocija. Slabo ostavljaju tragove pa se mogu baviti tajnim zanimanjem.Vizicki su raznolike pa mogu biti izrazito niske ili visoke.Cesto putuju u inostransvo ali se uglavnom vracaju u domovinu.Poseduju izrazenu intuiciju I imaju veliku sposobnost mastanja I imaginacije.Oni vas na miran nacin ubede da su u pravu.

Quote:
Originally Posted by zoka57 VIdi Poruku
Moj numeroloski kod je 944
astroloski imam mesec u raku i veneru u biku trigon jupiter
nije me valjda numerologija (numeroloski kod)ogranicila i sputala.
Moras mi napisati ceo datum rodjenja , pa da sve pojasnimo.Ne zaboravite da koristire znacenje i energije planeta.A sad jedno kviz pitanje posto vidim da ste sve skapirale do sada.
Moja drugarica i ja imamo isti kod 2 8 1
Ona je rodjena 20. 09. 1970 a moja malenkost 29. 09 .1970 .
Potpuno smo razlicite..[Kuckaj dalje da vidimo ostale brojeve i draga, kazi mi je li to knjiga famozne Zorice Cvetkovic?[/quote]
Imam knjigu Zorice Cvetkovic i pravo da ti kazem nisam je skoro pogledala , ne stizem .Mozda ima slicnosti ovo je sa predavanja verovatno njena knjiga negde nadogradjena iz prakse.

Last edited by Skorpija; 23-01-2008 at 15:21..

Old 15-08-2007, 20:36   #35
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

12.08.1977
ja

Old 15-08-2007, 20:59   #36
pcelica maja
Obično gatalo

pcelica maja's Avatar

pcelica maja je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by lyra VIdi Poruku
12.08.1977
ja
Pa ovako ....mladolika i lepa , dobar prijatelj ali negde strasno zatvorena. Otprilike samu sebe kocis u zivotu.Volis decu.Unutrasnja borba vecita,Biti svoja ili slusati druge.Potrba da ostvaris porodicu .Negde nisi optimiosticna i neumes da se opustis.

Old 15-08-2007, 22:00   #37
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

03. 06. 1971 Evo i mene pa kad dobijes inspuraciju, ti skrabni nesto.

Lara

Old 15-08-2007, 23:44   #38
matrischa
Švrća

matrischa's Avatar

matrischa je offline
matrischa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by pcelica maja VIdi Poruku
Ne zaboravite da koristire znacenje i energije planeta.

A sad jedno kviz pitanje posto vidim da ste sve skapirale do sada.
Moja drugarica i ja imamo isti kod 2 8 1
Ona je rodjena 20. 09. 1970 a moja malenkost 29. 09 .1970 .
Potpuno smo razlicite . pokusajte da provalite razliku.? Fizicki smo razlicite ..
ona bi trebala da ima sunce u devici, a ti u vagi...
nema veze sa numerologijom, ali iz ovog sto si do sada napisala ja ne mogu da nadjem razliku

ja 426
dan 2
mesec 2
godina 2
stalno sam se cudila kako jedna vodolija moze biti tolika pizda (mislim ovako osetljiva), sad znam, mnogo dvojki

moja "jaca" polovina 4 4 8

cerka 5 7 3
ali meni je jako zanimljivo nesto drugo
dan 7
mesec 7
godina 7

Last edited by Skorpija; 16-08-2007 at 10:11..

Old 16-08-2007, 04:02   #39
pcelica maja
Obično gatalo

pcelica maja's Avatar

pcelica maja je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by matrischa VIdi Poruku
ona bi trebala da ima sunce u devici, a ti u vagi...
nema veze sa numerologijom, ali iz ovog sto si do sada napisala ja ne mogu da nadjem razliku
Bravoooo Vidis na prvi pogled samo je to razlika , ali velika . 281 iz znaka device ce se drugacije ponasati od 281 iz Vage. Sunce - energija , fizicki izgled.. haahhaa , ja sam lepsa , ona je komunikativnija i sve zna...itd.

[quote=matrischa;29516]ja 426
dan 2
mesec 2
godina 2
stalno sam se cudila kako jedna vodolija moze biti tolika pizda (mislim ovako osetljiva), sad znam, mnogo dvojki

Vidis ,ti u licnom broju imas 6 sto ce znaziti da se dosta energije gubi kroz brak. Kako bih ti rekla sve ostale brojeve negde prihvatamo i ne borimo se ali na licnom treba da radimo. A astroloski Uran ti je u 7 pa jos u kvadratu sa merkurom.. I tako trazis redom. A aspekte godisnje i dnevne cu vam ispisati malo kasnije.

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
03. 06. 1971 Evo i mene pa kad dobijes inspuraciju, ti skrabni nesto.
999 ....ti bi trebalo da gledas nama. Stara dusa , sto bi rekli zivis zadnji zivot ..posle ovog medju andjele.

Last edited by Skorpija; 16-08-2007 at 10:11..
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-08-2007, 08:42   #40
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by pcelica maja VIdi Poruku
Moras mi napisati ceo datum rodjenja , pa da sve pojasnimo.
pa evo moj datum rodjenja je 4.5,1957.

Old 16-08-2007, 10:18   #41
saturnova kci
Švrća

saturnova kci je offline
saturnova kci je na dobrom putu
Standardno

Pčelice, stajem u red, pa kad stigneš baci pogled i na mene.
13. 11. 1956.

Old 16-08-2007, 10:24   #42
LadyLee
Švrća

LadyLee's Avatar

LadyLee je offline
Registrovan: Oct 2006
LadyLee je na dobrom putu
Standardno

Pcelice, da li razlika izmedju tebe i tvoje drugarice moze da bude u danu rodjenja? Da razsjanim. Primetila sam da je njoj dan rodjenja 20., sto istina, jeste dvojka. Ali tebi je 29., sto daje 11. I to je dvojka, ali malo drugacija. Koliko sam primetila, 11 zauzima posebno mesto i znacenje medju brojevima. Mozda je i u tome razlika...??? Sta mislis?

Old 16-08-2007, 17:37   #43
smart.maja
Obično gatalo

smart.maja je offline
Registrovan: Jul 2007
smart.maja je na dobrom putu
Standardno

joj pcelice, ja sam se ipak malo pobrkala sa ovim povezivanjem... i interpretaciom...
02.04.1966
dan-2
mesec-4
godina-4
karakterni-6
licni-1
mislim, matematicki i teoretski ti ja to odmah ukacim (detaljista s mesecom u devici)... ali prakticno se zapetljam ko pile u kucinu....
recimo, ja sam ovan sa ASC na 1* strelca, licni br-1... da li to mize da znaci da najvise radim na sebi kroz kvadrate na ASC od Ve (26*vodolije) i MO (6* device)... a i ova 4 mi je izrazena u masi kombinacija (cak i kao stelijum u 4. kuci gde je Sa na 22*ribe na 0* sa Me), zapravo i saturn mi jeste izrazen po natalu...
uh, kakav sam ja smor ponekad... :-)))
je l ti nije problem da uzmes bilo ciji broj i korak po korak das svoje kombinovanje, povezivanje...
znam da i ja umem da se pogubim na najjednostavnije stvari, ponekad, zato mi nije tesko ni drugima da nacrtam ako treba, he... ne sum jos vidra ni za astrologiju, umem da blokiram i trokiram... verovatno dok si sve ne svarim dovoljno... kako god, smeh je dozvoljen, ali pliz uz sazvakano objasnjenje za neupucene....
uzgred, zbunilo me na nekoliko strana sam nasla i drugacije kombinacije brojeva sa planetama...???
npr.
http://forum.burek.co.yu/index.php/topic,211475.0.html
ali ja imam isto ovo sto i ti...
hvala ti unapred

Old 16-08-2007, 20:21   #44
Tanya
Obično gatalo

Tanya's Avatar

Tanya je offline
Registrovan: Jul 2007
Tanya je na dobrom putu
Standardno

imam jedno pitanjce....
ako je kod veze 494 (od kodova 955 i 448), jel postoji sansa za pomirenje u septembru posto je to mesec 9 u godini 9? Ok, kapiram da 9 znaci zavrsetak, ali posto sam cula da 9 oznacava i karmu, a ovo je karmicka veza, moze li se tako protumaciti?
Pcelice mila,

My chart

http://i199.photobucket.com/albums/a...m_i_bradom.gif

Old 16-08-2007, 22:02   #45
sahadow452
Obično gatalo

sahadow452's Avatar

sahadow452 je offline
sahadow452 je na dobrom putu
Standardno

Pcelice,ja pokusah i cini mi se da sam ja 6,6,3(23.01.01968.)a on 7,6,4,(06.10.1968.) pa sad,moja vodolija i moze da razume njegovu 7,a posto je on Vaga onada on moze moju 6...da ne lupam ja vise... ili sam na dobrom putu...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules