ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi
postoji tema?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 19-04-2008, 21:27   #46
Itana
Švrća

Itana's Avatar

Itana je offline
Registrovan: Apr 2008
Itana je na dobrom putu
Standardno

joj, super ako te ne mrzi...nego ne znam je l' ovde pravo mesto za to, ili mozda neka druga tema...ih, kod mene izgleda sve mora po JUS-u, ili ti, sve kako je pravo, ne daj boze da se nekome nepravda ucini
pa ne znam sta bih trebala da pisem...za petu rekoh vec sta znam, a 11. to je kuca prijateljstva...prijatelja koliko hoces, ali samo nekoliko onih pravih i mnogo vise onih muskih nego zenskih...a cini mi se da ona ima veze i sa penzijom pa ne znam znaci li sta ako kazem da sam korisnik oceve penzije ( posle njegove smrti samo sam ja imala pravo na nju )...sto se tice fakulteta, mada cini mi se da njega simbolizuje IX, uh nisam sigurna, ali nadam se da ove godine zavrsavam pomorski menadzment i spremam se da upisem arhitektonski...e sad nisam sigurna pomazu li ovi podaci ikako...ti me mlatni po glavi ako treba nesto drugo da pisem
evo jos nesto povezah sa V...radila sam u restoranima i generalno obozavam ih, volela bih jednog dana imati svoj...i volim da se hranim po istima a volim i sama da spremam...pa bi bilo logicno da mi je V u biku, a i venera mi je u II...

Last edited by Itana; 19-04-2008 at 22:34..
Submit to Digg   29 stepen! Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-04-2008, 11:29   #47
Rivendell
Obično gatalo

Rivendell's Avatar

Rivendell je offline
Rivendell je na dobrom putu
Standardno

Meni je Merkur na 29. Vodenjaka u 10. Jel to dobro, ili nije? Oprostite što postavljam ovako banalna pitanja ali ne kužim se baš, pa počinjem od početaka.

Old 26-04-2008, 11:45   #48
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
Registrovan: May 2007
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Naravno da jeste ,merkur si ti ali se moras cuvati ishitrenih reakcija jer ono sto je tebi jasno ljudima ce tek biti pa malo strpljenja sa kolegama na poslu i prijateljima .shvati ce i videce i oni sto ti vidis i znas ali ne tako brzo kao ti.

Old 28-05-2008, 07:00   #49
moontrineuran
Početnik

moontrineuran's Avatar

moontrineuran je offline
Registrovan: May 2008
moontrineuran je na dobrom putu
Standardno

jako je zanimljiv taj 29 stepen pogledajte moju natalnu k.

Old 28-05-2008, 23:42   #50
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
meni je Uran u Vagi na 28 step., ali je retro! ..znaci deluje sa 29 step.,zar ne??Uran mi je u 3 kuci ....
cekajte...jel' mogu ja da racunam stvarno da mi UR na tom stepenu deluje vise kao taj 29-ti step. ili kao 28-i step.??..mene to stvarno buni?

ne znam kako da ga tumacim??

Old 29-05-2008, 00:52   #51
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

na 28 definitivno

Old 29-05-2008, 00:55   #52
mysty
Obično gatalo

mysty's Avatar

mysty je offline
mysty je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

29.stepen fiksna zvezda Regulus,ali nikako da vidim aspekte koje pravi,ili ja se ne snalazim sa Keplerom?
mala pomoc???

Last edited by mysty; 29-05-2008 at 01:48..
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-05-2008, 01:21   #53
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

znas kako, neki gledaju(mada se ja nikada u astroloskoj literaturi niti na predavanjima, nisam srela sa tim) da se planeta na 29 recimo gleda kao da je na 0 ili planeta na 28 05 min, pa ako je retro, gleda se kao da je na 27...

dakle, to (bar po onom znanju koje je meni preneseno i po svim knjigama koje sam citala) ne radi!

postoji samo teorija da se 0 stepen racuna kao 1. tj od 00 do 0 59 je prvi itd...ali to ne menja stvari

dakle sta je na 27 ili na 28(zavisi od nacina gledanja stepenova, ovo gore sto sam pisala) je na 27 tj 28!

planeta koja je na jednom stepenu je tu gde jeste i odatle ne mrda(bar u natalu)

moze se reci npr kao kod mog saturna koji je na 12 05 skorpije i retro je da hvata egzaltaciju urana(ali "hvata", a sta hvata, egzaltaciju urana ili akruks, pored agene, diskutabilno je)...

Old 29-05-2008, 01:30   #54
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

meni je draga COR to sve malo ...ok ..znaci moj R UR je na 28 step. Vage....znaci nemam bas neku intuiciju ?!...

Old 29-05-2008, 01:42   #55
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
meni je draga COR to sve malo ...ok ..znaci moj R UR je na 28 step. Vage....znaci nemam bas neku intuiciju ?!...
Ti najbolje znas da li imas intuiciju...........ako ce ti biti lakse imas i to dosta razvijenu intuiciju,tvoj uran je u mentalnom 3.polju tj polju komunikativnosti pravi dobar apekt sa tvojim vladarem onda imas izrazeno 9.polje i u jemu prirodnog vladara jupitera.........

Old 29-05-2008, 01:54   #56
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Ti najbolje znas da li imas intuiciju...........ako ce ti biti lakse imas i to dosta razvijenu intuiciju,tvoj uran je u mentalnom 3.polju tj polju komunikativnosti pravi dobar apekt sa tvojim vladarem onda imas izrazeno 9.polje i u jemu prirodnog vladara jupitera.........
....pa znas kako...tacno intuitivno predosetim sta bih mogla da dozivim (mislim na emocije)ali i predvidim situaciju da ce se desiti i na to potpuno zaboravim...posle nekog vremena tacno bude onako kako sam i predosetila i rekla....cekaj...a kakve veze ima sad 9 polje ???to mi nije jasno..3 polje jeste polje komunikativnosti ali 9 polje je polje studija,putovanja..to mi ne ide u glavu...sorry na pitanju

Old 29-05-2008, 02:05   #57
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Deveto polje je polje istrazivanja kako fizickih tako i mentalnih,zar tvoj mars u 9 ne istrazuje?polje putovanja,obrazovanja,to je polje inspiracije,i duhovnih stvari,religije,prorocanstva snovi.........

Old 29-05-2008, 02:13   #58
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Deveto polje je polje istrazivanja kako fizickih tako i mentalnih,zar tvoj mars u 9 ne istrazuje?polje putovanja,obrazovanja,to je polje inspiracije,i duhovnih stvari,religije,prorocanstva snovi.........
a ha!...pa jeste...sto se tice inspiracije ...nju imam na pretek...ali to sve ostaje samo u glavi ali na delu ne..nesto sam se ulenjila....obuzela me pasivnost i pesimizam...ali snovi su cudo u zadnjih par meseci...tcno mi snovi predskazu sutrasnji dan...neverovatno...evo i moja mama je svedok..jer njoj sve govorim... ...volela bih kad bih se i mentalno malo vise aktivirala..ali sve sto na tu temu pozelim nedostaje mi novac za to ostvarenje ...ali moram da ti kazem da je moj brat izuzetno intuitivan ...on sto kaze ...veruj mi neverovatno koliko se to svaki put obistini... ....a to je taj moj R UR zar ne??pa jos u 3 polju=brat...pa jos u vagi=a on je vaga

Old 29-05-2008, 02:33   #59
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Quote:
a ha!...pa jeste...sto se tice inspiracije ...nju imam na pretek...ali to sve ostaje samo u glavi ali na delu ne..nesto sam se ulenjila....obuzela me pasivnost i pesimizam...ali snovi su cudo u zadnjih par meseci...tcno mi snovi predskazu sutrasnji dan...neverovatno...evo i moja mama je svedok..jer njoj sve govorim... ...volela bih kad bih se i mentalno malo vise aktivirala..ali sve sto na tu temu pozelim nedostaje mi novac za to ostvarenje ...ali moram da ti kazem da je moj brat izuzetno intuitivan ...on sto kaze ...veruj mi neverovatno koliko se to svaki put obistini... ....a to je taj moj R UR zar ne??pa jos u 3 polju=brat...pa jos u vagi=a on je vaga
ja bih to vise prepisao plutonu na samom vrhu 3.polja a i za tebe vazi isto njega sam malopre zanemario

Old 29-05-2008, 15:59   #60
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

evo malo za neverne tome,a ko ima svoju teoriju,rado bih je cula.

http://www.astrorion.com/stepeni.htm

Quote:
Važno je napomenuti da ako je neka planeta retrogradna, uzima se sledeći stepen jer ona sa tog stepena dolazi, vraćajući se u svom retrogradnom hodu.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules