ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Sve što je potrebno astrologu Astro rečnik, astro simboli, literatura, tabele, korisni linkovi

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 02-09-2010, 16:45   #91
tori
Veštac

tori je offline
Registrovan: Dec 2008
tori je na dobrom putu
Standardno

Na prvoj strani pise da je 8 stepen i stepen smrti...
Meni je Sa na 8 stepenu device pri samom kraju prve kuce i imam hirona na 8 stepenu bika u konjukciji sa MC-om.
Tako da su mi znaci i IC(Sco) i MC(bik) na 8 stepenu....
ko sad tu umire????
sve mi ovo ne mirise na dobro ic!
Submit to Digg   22, 18 i 8 stepen... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-09-2010, 12:26   #92
tori
Veštac

tori je offline
Registrovan: Dec 2008
tori je na dobrom putu
Standardno

Jel to moze da se protumaci kao ostavljanje karijere po strani zbog neceg drugog? Zbog dece recimo?
Ja definitivno nisam od onih zena koje ne rade nista u zivotu vec samo farbaju nebo...ja volim da radim i jako sam predana svakomsvom poslu.
Zato bi me bas pogodilo kad bi "umrla" moja karijera...

Old 05-09-2010, 18:22   #93
djurafigura
Druid

djurafigura's Avatar

djurafigura je offline
Registrovan: May 2010
djurafigura je na dobrom putu
Standardno

Kod mene ASC u Lavu na 22*47' i Me na 18*25' Škorpije u 4...šta tu može loše da ispadne?

Old 06-09-2010, 14:06   #94
poana
Početnik

poana je offline
Registrovan: Sep 2010
poana je na dobrom putu
Standardno

Pozdrav,

Novajlija sam na ovom forumu i jedva se snalazim, ali citam ovo o stepenima, pa se zabrinuh? Da li sam djavo? Imam ac na 18' lava, dc na 18' vodolije, sesto polje na 18' jarca, dvanaesto polje na 18' raka, ic na 8' skorpije i mc na 8' bika.... Zna li mi ko ovo protumaciti?

http://i859.photobucket.com/albums/a...akartaAnaP.gif

Old 06-09-2010, 16:00   #95
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Najiskreniji svet novajlijama je da se manu stepena bar za neko vreme, ima mnogo zanimljivijih i pametnijih stvari o kojima treba da citate, ovo ce samo da vas zbuni i zbrka. Ne uce se jednacine sa tri nepoznate pre nego sto se nauci tablica mnozenja.

Old 07-09-2010, 10:10   #96
poana
Početnik

poana je offline
poana je na dobrom putu
Standardno

"novajlija na forumu".... astrologija me je oduvjek interesovala, tako da su mi mnoge stvari jasne, ali eto nisam studirala te nauke pa ne znam bas sve "znam da nista ne znam", tako da iako pretpostavljam, zelim da cujem sto vise misljenja, kako bih donijela konacni sud, a cak ni tad nista nije sigurno...ipak sam ja VAGA! Cijenim svacije misljenje i Vama iskreno zahvaljujem na savetima, ali trazila sam konkretan odgovor...valjda znam sta sam pitala, zasto i sta zelim ili mozda to neko drugi bolje zna od mene ?

Last edited by poana; 07-09-2010 at 10:24..

Old 07-09-2010, 11:19   #97
spo
Obično gatalo

spo's Avatar

spo je offline
Registrovan: Aug 2007
spo je na dobrom putu
Standardno

Draga Poana, nisi zasluzila takav odgovor....u pravu si.
Ja nisam sasvim novajlija, ali nisam ni expert...reci cu ti svoje misljenje u vezi stepena. Ja ih ne respektujem previse i ne bih se brinula da sam na tvom mestu. Ti verovatno vec i sama znas da nisi djavo. Ja se uvek oslanjam na aspekte i kuce a stepeni su jos u domenu velike teorije.
Lep ti je trigon izmedju Sunca i Meseca, Venera u prvoj - verovatno si draga osoba, Jupiter u drugoj - neces biti ni siromasna.....dobre predispozicije da dalje gradis sama sebe....Samo napred, bez strahova!

Old 07-09-2010, 15:35   #98
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by poana VIdi Poruku
"novajlija na forumu".... astrologija me je oduvjek interesovala, tako da su mi mnoge stvari jasne, ali eto nisam studirala te nauke pa ne znam bas sve "znam da nista ne znam", tako da iako pretpostavljam, zelim da cujem sto vise misljenja, kako bih donijela konacni sud, a cak ni tad nista nije sigurno...ipak sam ja VAGA! Cijenim svacije misljenje i Vama iskreno zahvaljujem na savetima, ali trazila sam konkretan odgovor...valjda znam sta sam pitala, zasto i sta zelim ili mozda to neko drugi bolje zna od mene ?

Draga Poana, zaista nisam imala nameru nikoga da vredjam, savet je bio i vise nego dobronameran, jer sam se i sama u pocetku upetljavala u neke price, za koje sam kasnije shvatila da mi tu uopste nije bilo mesto...
Ali ok, shvata kako ko zeli...
Sklop tvog pitanja sasvim jasno govori da si vrlo iskusna i da ti je jos samo to malo znanja vezanog za stepene potrebno da shvatis da li si djavo ili nisi, a eto vidis ima dobrih ljudi koji ce ti reci da ne brines, jer sigurno nisi djavo. Izvini nisam odmah shvatila, izgleda da nisam bila u skoli kad se to ucilo.

Old 07-09-2010, 16:09   #99
poana
Početnik

poana je offline
poana je na dobrom putu
Standardno

Draga marijana511,

Pitanje "da li sam djavo" na osnovu stepena nije bukvalno, mada po nekim astrolozima izgleda da jeste...ali to nije ni bitno, necemo sad referat o tome, inace, svako ima pravo na svoje
misljenje."Opekoh" se sto pitah. Htjela sam samo misljenje drugih u vezi sa tim iz mog natala i nisam shvatila da me vrijedjas sa odgovorom, vec da je tebe iziritiralo na neki nacin. Ne bih da se svadjam po forumima , tako da je ovo prepucavanje za mene zavrseno. Kao sto rece, ja, koja sam banalna, dopunila sam moje bogato iskustvo i sad znam da nisam djavo ...a mozda...ko zna...

Last edited by poana; 07-09-2010 at 16:24..

Old 10-09-2010, 18:12   #100
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Registrovan: Mar 2009
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Moj sin ima So na 22* vodolije 120 Sa na 22* blizanca???????

Psi laju, karavani prolaze...

Old 23-09-2010, 14:53   #101
nena peric
Veštac

nena peric's Avatar

nena peric je offline
Registrovan: Jun 2010
nena peric je na dobrom putu
Standardno

Evo ja imam Plutona na 8 stepenu, Saturna na 18 raka i marsa na 22 skorpije , pritom mi je saturn vladar 8, a mars vladar 12 Sta bi ja onda trebala da budem ? Eto jedino sto sam do sada osetila na svojoj kozi je ovaj mars 0 merkur (vladar mog asc)- doneo mi nekoliko malih hirurskih intervencija do sada u zivotu - nista opasno, osim sto mi je ostavio male oziljke na telu (ne vece od 2 cm)....

moja natalna http://img210.imageshack.us/img210/3198/mojanatalna.gif

Old 14-12-2010, 00:39   #102
margita79
Početnik

margita79 je offline
Registrovan: Apr 2009
margita79 je na dobrom putu
Standardno

hm...meni su Merkur i Mars na 22 stepenu u Ovnu...i kao slag na tortu...u osmoj kuci.

AS mi je u djevici na 22 stepenu.

simpaticno.

nisam ubila, ocigledno je i da sam ziva, ali ubistvo postoji u porodici.

Last edited by margita79; 14-12-2010 at 01:49..

Old 14-12-2010, 11:30   #103
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

kod mene je lilit u 5 kuci na 17 52 raka i ja bas mislim da mogu uzeti u obzir 18 stepen...posto se odnosi na 5 kucu trnutni period zivota sve je nesto iscaseno cudno..prosto kao opis tog stepena...a jos pravi 90 ju pa jedva cekam da prodje...

Old 18-01-2011, 16:22   #104
Uranus_princes
Obično gatalo

Uranus_princes's Avatar

Uranus_princes je offline
Registrovan: Apr 2010
Uranus_princes je na dobrom putu
Standardno

Sad sam pretresala svoj natal i vidim da imam konjukciju Mo i Pl(oba u Sco) u prvoj kuci na 22 stepenu ....Ovdje vidjeh da taj stepen znaci "ubiti ili biti ubijen"...ja stvarno ne znam kako da ovo svoje tumacim,moze li mi neko pomoci?
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-01-2011, 16:36   #105
Daniella13
Švrća

Daniella13's Avatar

Daniella13 je offline
Registrovan: Jan 2011
Daniella13 je na dobrom putu
Standardno

Meni je Sunce na 22 jarca u 6oj , a uran na 2 skorpije u 4toj, inace mi je asc na 13 Lava, zatim merkur gotovo na 8 a venera na 9 vodolije u 6toj (a 7ma je u vodoliji od 13tog stepena i tu je lilit), hiron na 20 ovna u 9toj, saturn (retrogradn) na 13 raka u 12toj, mars na 24 strelca, neptun na 10 strelca u 5toj, jupiter na 15 riba u 8oj. Kako vi to sve zajedno vidite?
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules