ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 16-07-2009, 22:04   #151
mari
Obično gatalo

mari's Avatar

mari je offline
Registrovan: May 2008
mari je na dobrom putu
Standardno

Upravo sam malo analizirala proslost i gledala tranzite, direkcije ...Kod mene je u svim velikim zivotnim situacijama bio umijesan SMC. Obavezno je neka planeta imala konjukciju sa SMC ili je bio tranzit SMC preko natalnog. Najcesci pokretac bio je Ma!!! Sto me iznenadilo. Naravno i Sa je uvijek tu da pokrene neke stvari i da ima ozbiljnost, ali Ma je taj koji je uvijek u igri!
Submit to Digg   Mesečevi Čvorovi Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-07-2009, 01:47   #152
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

u dve veze sa dva razlicita muskarca sam imala konjukciju sa JMC...cini mi se da je u obe veze veoma uticao VE0JMC kod prvog i SA0JMC kod drugog....znaci ja sam im dug vratila...i to je to!..jer da sam sa jednim ostala onda bih bila zahvalna JMC-u! ....cak ovaj drugi je imao moj MO0 njegov SMC pored toga sto smo s druge strane natala imali moj SA0 njegov JMC......i nismo uspeli.......
je li moguce da JMC unisti sve ostale prilicnod dobre aspekte??sa ovim drugim sam imala cak i njegovMO60mojSO i njegova VE60 moj PL...i nista!!....ladno me je ostavio..

Old 20-07-2009, 02:00   #153
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Zar se nismo mi i posvađale zato jer si ti tvrdila da je upravo taj Saturn-stalan i da on drži dve osobe skupa ???A Mo je promjeniv i gori na čvoru od Saturna???...ili tako nešto je bilo???

Ne tražim sukob..samo je jako kasno..paaa...mislim da Smc-Jms značajan,ali mala kap u moru...

Pozdrav

Old 20-07-2009, 02:11   #154
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

pepuuu...nesto se ne secam bas kakva je bila situacija kod one devojke..ali se secam rasprave...
ali cini mi se..a ti me ispravi ako gresim...da sam ja tvrdila da ce SA 0 SMC opstati ali ne i JMC???...bas cu da nadjem tu sinastriju gde smo se raspravljale...
neka si rekla....ne ljutim se...
ja sam samo licno na sebi iskusila SA0JMC....JMC je zaista katastrofalan......nema tu trajnosti sa muskarcem

Old 20-07-2009, 11:06   #155
makica12345
Početnik

makica12345 je offline
Registrovan: May 2009
makica12345 je na dobrom putu
Standardno

Da li je tačna logika da nikada ne bismo trebali da idemo kod lekara koji je u horoskopskom znaku u kome nam se nalazi južni mesečev čvor? Zbog mogućnosti da nam da pogrešnu dijagnozu ?

Old 25-07-2009, 16:52   #156
Ognjenasreca
Početnik

Ognjenasreca's Avatar

Ognjenasreca je offline
Registrovan: Jul 2009
Ognjenasreca je na dobrom putu
Standardno

cao ja sam nova ovdje jer me interesuje kako mogu da izracunam juzni cvor na svojoj natalnoj karti......................hvala
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-07-2009, 17:05   #157
veg
Obično gatalo

veg's Avatar

veg je offline
Registrovan: Jul 2008
veg je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Ognjenasreca VIdi Poruku
cao ja sam nova ovdje jer me interesuje kako mogu da izracunam juzni cvor na svojoj natalnoj karti......................hvala

Potraži ga na 180 stepeni od severnog.

Old 29-08-2009, 11:26   #158
Aquarious
Početnik

Aquarious's Avatar

Aquarious je offline
Registrovan: Dec 2008
Aquarious je na dobrom putu
Standardno

Juzni mesecev cvor ima neke veze za karmom, proslim zivotima.... A ako je jos u konjukciji sa Saturnom i Mesecom i sve to u 12. kuci! Ako neko moze da pomogne u tumacenju...PLEASE.... i hvala!

Old 08-09-2009, 23:38   #159
misticna
Obično gatalo

misticna's Avatar

misticna je offline
misticna je na dobrom putu
Standardno

hm...hm koliki je orbis za čvorove?...južni mi je u 7 na 24'20 ovna a sunce 25'31...malo jače od stupnja jel je to konjukcija ili se računa samo 1 stupanj orbisa...karma tik pred rođenje, haha jel to znači da sam brzo se ugurala u novi život...šalim se hm a sjeverni mi je u 1 kući...hm...

Old 09-09-2009, 01:31   #160
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

jeste ti jmc u konjukciji sa suncem.. da li ti je otac imao neke gubitke kroz prijatelje? ili pak prijatelja, sa kojim se zna sto godina i ne odvajaju se?

Old 09-09-2009, 01:38   #161
misticna
Obično gatalo

misticna's Avatar

misticna je offline
Standardno

hm umro je kada sam imala 18, sada razmišljam o tvoja dva pitanja i ne mogu se sjetiti ni nekog velikog gubitka (barem koliko ja znam) niti nekog prijatelja s kojim je tako bio nerazdvojan...
hm...i to konjukcija čvor u 7 a sunce u 8...južni je i u konjukciji s vrhom 8...površno sam čitala pa me mob prekinuo, nešt mi to zvučalo zlosutno....no nećemo bedirat, a jok

Old 09-09-2009, 01:42   #162
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

smc nije u sedmoj, vec u osmoj.. cim je neka planeta, tacka na pet stepeni od vrha kuce, gledaj je ve u sledecoj, mada ima uticaja i na prethodnu.. uf, draga, izvini za tatu, stvarno mi nije bila namera .. i realno, negde si ga ovako i ispucala, preranim gubitkom oca, posto je u konjukciji sa suncem, koji nam prestavlja oca..

Old 09-09-2009, 01:56   #163
misticna
Obično gatalo

misticna's Avatar

misticna je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
smc nije u sedmoj, vec u osmoj.. cim je neka planeta, tacka na pet stepeni od vrha kuce, gledaj je ve u sledecoj, mada ima uticaja i na prethodnu.. uf, draga, izvini za tatu, stvarno mi nije bila namera .. i realno, negde si ga ovako i ispucala, preranim gubitkom oca, posto je u konjukciji sa suncem, koji nam prestavlja oca..
možda sam pospana pa nekopčam, no nije li puno 5 stupnjeva ako prikraju jedne kuće da se gleda da u drugoj, sada sam zbunjena...totalno....no sigurno postoji jednostavno objašnjenje koje ne vidi moj pospani mozak...
ma hej, sve oki, nisi me nimalo s tatom, to je tako moralo biti...hm...južni čvor je karma u konjukciji sa suncem..a sunce otac, možda se karmički moralo tako odviti sve...hehe a možda ja samo baljezgam

Old 20-11-2009, 12:11   #164
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

da li je zanimljivo i sta bi moglo biti sev.mesecev cvor u konj sa vrhom 12 i konj sa marsom i suncem koji medjusobno rade konj sa orbisom od 4*,da li dobro mislim da je muz jakih muzickih talenata,snova ili se to ipak odnosi na mene i moj rad u zastitnoj radionici za invalide,ipak je suvladar prvog polja lav a proteze se i kroz drugu,moje radne sposobnosti svakako one determinisu moje uslove za posao(moje telo,um,psihofiz. poremecaji),a jos osim ovog cvora i saturn kvadrira asc,dakle neki stari gen problem,zakljucujem da mi je sudjeno da budem invalid!bar ne nesrecan juzni mesecev cvor je u konj sa neptunom,vladarem 9-e,kakva sam ja po prirodi intelektualni sanjar,nego zamislite da mi je davna zelja da odem na more i igrom slucaja nikad ne odem,obozavam morski predeo-neptun,a ja u ravnici,pih,bila sam kad sam imala 7god u hrvatskoj i to je sve,tuga velika

Old 08-12-2009, 15:28   #165
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

meni je s.m.cvor po nat u biku na 17(stepen lava) a u tranzitu 1999 bio je na 6 lava preko nat.8 kuce u kojoj su mi moo na 9 i ju. na 1 lava.tranzit mi je doneo veliko nasledstvo. u to vreme nisam se bavila astr.ali sada mi je sve ovo fascinantno.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules