ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 14-05-2016, 19:20   #121
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

dobro je valjda ako je u pitanju smc i konjukcija licnih planeta.A jmc predstavlja gubitke Sa jednim drugim bivsim deckom imam konjukciju njegovog jmc i mog Meseca. Ta veza takodje nije opstala. Karma je cudo.Ima neke istine u svemu tome
Submit to Digg   JMC u sinastriji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-03-2018, 12:26   #122
siri
Početnik

siri je offline
Registrovan: May 2012
siri je na dobrom putu
Standardno

Kako bi u praksi opisali konjukciju mjesecevih cvorova sa osom asc/dsc, a JMC na ASC? Pokusavam nesto izguglati ali nema mnogo nekih konkretnih objasnjenja o ovakvim aspektima.Osim da je rijec o karmickoj vezi...Mislim svaka je karmicka na kraju...Ima li neko konkretnije nesto?Kako se osjeca ovdje vlasnik ASC,a kako vlasnik cvora?Kakvu karmu ili sudbinu treba da ispune njihov dvoje?...I da,ono sto mogu da potvrdim ja iz svog iskustva je susret na bas potpuno neocekivan nacin,kao da je visa sila udesila da se te dvije osobe sretnu.

Old 05-03-2018, 21:05   #123
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by siri VIdi Poruku
Kako bi u praksi opisali konjukciju mjesecevih cvorova sa osom asc/dsc, a JMC na ASC? Pokusavam nesto izguglati ali nema mnogo nekih konkretnih objasnjenja o ovakvim aspektima.Osim da je rijec o karmickoj vezi...Mislim svaka je karmicka na kraju...Ima li neko konkretnije nesto?Kako se osjeca ovdje vlasnik ASC,a kako vlasnik cvora?Kakvu karmu ili sudbinu treba da ispune njihov dvoje?...I da,ono sto mogu da potvrdim ja iz svog iskustva je susret na bas potpuno neocekivan nacin,kao da je visa sila udesila da se te dvije osobe sretnu.
I je. Na kraju je svaka veza karmička. Kada govorimo o čvorovima govorimo o nečemu što se treba razriješiti. Obično ljudi budu privučeni jedno-drugom bez nekog razumskog objašnjenja. Južni čvor je čvor prošlosti i on se vezuje za dug, u natalu je to mjesto gdje se uvijek volimo vračati ali gdje nema napretka, tamo smo puni znanja, to je taj zmajev rep a onda zmajeva glava traži novo znanje i ona daje, ovdje će taj južni čvor osvjestiti onoga čiji je asc., osvjećivanja nisu uvijek ugodna, a tko uči, uče oboje, pogotovo kada je os na asc-desc onda su to odnosi, naše poimanje odnosa, davanja i primanja, tko smo mi u cijeloj toj priči, kakve obrasce vučemo sa sobom a nisu nam potrebni? kako dati sebe a ne izgubiti se u drugome, teme balansa i sve ono što predstavlja relacija vage i ovna jer je to taj odnos 1 i 7 polja...

Old 06-03-2018, 15:57   #124
Astera
Obično gatalo

Astera's Avatar

Astera je offline
Registrovan: Apr 2012
Astera je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by siri VIdi Poruku
Ja imam tu konjukciju u svojoj sinastriji, veoma tezak odnos, mnogo prepreka, vise puta raskidali i opet se vracali jedno drugome. Mogu bez njega ali mi je lepse s njim i tako sesta godina. Eh sada ne verujem da se sve to moze prepisati samo odnosu ose asc/dsc i mesecevih cvorova ali posto ovaj aspekt imam i sa nekim prijateljima, verujem da ovaj aspekt donosi dugotrajne odnose u kojima se mi sami menjamo i transformisemo pod uticajem mesecevih cvorova.
Submit to Digg   JMC u sinastriji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules