ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Planet Hades
Old 31-07-2011, 23:54   #1
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno Planet Hades

HADES

Znamo o Asteroidima poput Ida, Vesta, Ceres, Juno itd koji se pojavljuju unutar naseg Suncevog sistema ali u Modernoj Astrologiji su se pojavili i neki planeti koji se nalaze u Kopernikovom Pojasu iza Plutona, kao Sedna, Quoar, Ksena itd pa je zbog toga Pluton izgubio titulu PLANETE u Astronomiji....e sad, iza Plutona se nalazi jos jedna planeta davno odkrivena, pa izgleda zaboravljena a uklopili su je u Astrolosku sliku i napravili mu Efemeride! Ime planete je HADES!

Hades Planeta je desetak puta veca od Marsa i udaljena je 50,667 neb.met a revolucija mu traje oko 685.65 godina znaci, za 10 god predje 8,5 stepeni a efemeride su mu vec napravljene, prenosi Dupor!

Efemeride za Hades od 1500 - 2000, al prepisacu vam samo od godine 1940, realno za nase doba

1940.......18,11 - Ovan

1950.......28,21 - Ovan

1960.........8,30 - Bik

1970.......18,39 - Bik

1980.......26,48 - Bik

1990.........5,56 - Blizanci

2000.......19,03 - Blizanci

Konjukcije Hadesa bi mogle znaciti;

Sunce......bolest i smrt

Mesec......lezbejska ljubav

Merkur.....kradja i crna magija

Venera.....teswkoce sex. organa

Mars........rane i operacije

Jupiter.....vene i razlike vjera

Saturn.....ropstvo i nezakonit porodjaj

Uran........operacija i nasilna smrt

Neptun.....nejasna smrt trovanjem

Polozaj u Poljima:

1.........udovstvo, kontak starijih zena

2.........hohstapleraj i lumpovanje

3.........veze s mladim lakomislenim zenama

4.........odricanje i razvod od roditelja

5.........gubitak ljubai ili dece

6.........sanatorij zbog vena i kapilara

7.........bolest zene ili ortaka na duze

8.........operacije, nezgode sa rodjacima

9.........ropstvo, avanture sa strankinjama

10.......gubitci od kradje, ljubav za ulicarke

11.......ljubav za zene samice

12.......ljubav sa razvedenim osobama

Izvolite proverite koliko je tacno, jer po Duporu ga nekad racunase i to samo konjukciju iako on sam sumnja u njegovo dejstvo ali ipak dao nam je Efemeride itd, sigurno je zanimljivo uporedjivati ga sa istinom iz natala mozda ako se poklopi sa nekom od planeta....
Advertisement

Old 01-08-2011, 00:05   #2
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Glupo mi je ovo tumacenje konjukcije sa suncem. Moglo bi se slicno reci i za konjukciju sunca i plutona... Inace, meni ne pravi konjukciju ni sa jednom planetom, a nalazi mi se u 9. kuci.. Meni stranci inace ne ginu Prvi muz mi je bio stranac, a za drugi brak su mi rekli neko iz inostranstva, zbog venere kao vladara 9. u 3. i neptuna koji je takodje u toj 3... ne secam se sad tacno po cemu su to videli. Jos ako HADES pripomogne, pisacu vam iz Eritreje

Old 01-08-2011, 00:21   #3
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Hahahaha da da MOGLO BI SE RECI DA IH NEMAM VEC! Na kraju, ovde je naglaseno KONJUKCIJA HADES ili ne vredi gledati...al posto znas bolje, ajd pisi nam iz ERITREJE

Old 01-08-2011, 00:32   #4
ZzZz
Obično gatalo

ZzZz's Avatar

ZzZz je offline
Registrovan: Nov 2010
ZzZz je na dobrom putu
Standardno

....jedna osoba ima tacno na 14, 25 hades u 10p...a na 14, 25 je i severni cvor ...kako se poklopilo

Old 01-08-2011, 09:41   #5
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Ma, javljam se iz Eritreje obavezno A sto se tice ove planete i njenog uticaja, samo sam iznela svoje misljenje. Nekako mi je nelogicno da pluton u konjukciji sa suncem deluje pozitivno, a planeta koja je malte ne odmah iza njega, deluje ubilacki... No dobro. Videcemo

Old 01-08-2011, 16:05   #6
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Kod Dupora il' je sve morbidno il' se sve vrti oko sexa ! Nikad nesto pozitivno...
Meni Mo pravi 0 orbisa 3 sa ovim planetoidom, ma da... lezbejska ljubav, prosto sam luda za zenama! Fuj...
Submit to Digg   Planet Hades Reply With Quote

Old 01-08-2011, 18:41   #7
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Kod Dupora sve morbidno i sve oko sexa?! Onda si ga bas procitala! Na kraju, on je i sam posumnjao u ovu planetu, naveo sam! A za Nastranost je potrebno jos dokaza u Natalu, najmanje 4 a ako si sad pristupila jednostrano ovom onda je Astrologija najgluplja Ezo vestina.

I molio bih da se jave oni koji ce u globalu da potvrde ima li HADES nekog znacaja u Natalu ili ne! Dupor iako je sumnjao u njega i dejstvo njegovo ipak je ostavio Efemeride jer i on sam je znao da je se negde potvrdilo njegovo dejstvo bez obzira na sumnju njegovu.

Znaci, on se uklapa samo ako generalno NATAL potvrdjuje al ne i pojedinacno.

Old 01-08-2011, 19:11   #8
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by swiss VIdi Poruku
Kod Dupora sve morbidno i sve oko sexa?! Onda si ga bas procitala! Na kraju, on je i sam posumnjao u ovu planetu, naveo sam! A za Nastranost je potrebno jos dokaza u Natalu, najmanje 4 a ako si sad pristupila jednostrano ovom onda je Astrologija najgluplja Ezo vestina.

I molio bih da se jave oni koji ce u globalu da potvrde ima li HADES nekog znacaja u Natalu ili ne! Dupor iako je sumnjao u njega i dejstvo njegovo ipak je ostavio Efemeride jer i on sam je znao da je se negde potvrdilo njegovo dejstvo bez obzira na sumnju njegovu.

Znaci, on se uklapa samo ako generalno NATAL potvrdjuje al ne i pojedinacno.
Swis, nisam proucavala Dupora, prosto ne zelim da mi ovo bude vise od zanimacije... Ali npr. za ovo sto si prekopirao u vezi Hades-a nema pozitivne stvari...
Za broj pokazatelja, neki kazu 3 , nije da ja bas nista ne znam...
Na astro.com-u Hades je h41 , a u jednoj drugoj temi na forumu, neko je spomenuo da ga lekari, iscelitelji imaju na Asc.
Submit to Digg   Planet Hades Reply With Quote

Old 01-08-2011, 19:14   #9
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Zujalice, Mile Dupor je rodjen 1905.godine i ziveo je pre II svetskog rata.. Od tad je astrologija dosta napredovala i moguce je da su Duporova znanja dopunjena ili izmenjana, sto je i normalno

Old 01-08-2011, 19:44   #10
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Swis, nisam proucavala Dupora, prosto ne zelim da mi ovo bude vise od zanimacije... Ali npr. za ovo sto si prekopirao u vezi Hades-a nema pozitivne stvari...
Za broj pokazatelja, neki kazu 3 , nije da ja bas nista ne znam...
Na astro.com-u Hades je h41 , a u jednoj drugoj temi na forumu, neko je spomenuo da ga lekari, iscelitelji imaju na Asc.
To je u redu ako tako gledas na Astrologiju a ja sam izneo je meni se cini zanimljivim.......pa kad ti je vec sve ovo zanimacija, ajd nam prenesi to o HADESu ovde, bice zanimljivo procitati misljenje itd a za nastranost sad dal je 3 ili 4 u svakom slucaju vise pokazatelja treba da bi se odredilo tacno nesto po tom pitanju!

Prenesi o Hadesu to gde si videla

A tvoj rad nisam pocenio, al to o Duporu misljenje, jos uvek ga se drze svi nasi jaci Astrolozi jer Dupor je naveo u knjizi na par mesta "da zapadni astrolozi samo doturaju a nista ne osporavaju" sto ce navesti na razmisljanje dal Astrologija uopste ide u pravom smeru ili treba da se pozabavi postojecim sto Astrologija nudi, to prilagoditi i modernizovati bez trpanja kojekakvih Asteroid, Planetoida, Kometa itd koji su po njemu skoro pa bezvredni u delovanju! A to opet obrazlaze...pa ako tako sicusni kamencici deluju na coveka, onda moracemo u obzir uzeti CEO KOSMOS, nije citirano al tako sam shvatio ja licno da u budice kartu necs moci ni citati vise koliko ce planeta i kojekakvih gluposti da bude u karti sve. Zato mislim da nije morbidan nego jako inteligentan covek koji je za to doba pratio postojece i uklapao ga u ondasnje....al sad skrenuh sa teme....ima tema o Duporu..... Ajd o Hadesu sad, iznesi o Hadesu to sto si videla
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules