ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-08-2011, 14:25   #106
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

A ja? Heh, kod mene je SO u 12tom polju...Devicanska Riba
Advertisement

Old 09-08-2011, 14:37   #107
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Swiss...blago se tebi...;-)
(salim se malo,naravno...)

Kod mene znaci rak...sunce u 5 -znaci lav!ASC u ribicama

Old 09-08-2011, 14:45   #108
andeo_vrag
Obično gatalo

andeo_vrag je offline
Registrovan: Oct 2010
andeo_vrag je na dobrom putu
Standardno

a tek sad vidim da sam već pisala ovdje
Submit to Digg   Koji ste tip zodijaka? (Otkrice sa Master seminara) Reply With Quote

Old 09-08-2011, 15:21   #109
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Ok,Su u 5p i slučajnom sedištu,sviđa mi se
Submit to Digg   Koji ste tip zodijaka? (Otkrice sa Master seminara) Reply With Quote

Old 09-08-2011, 15:23   #110
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Registrovan: Apr 2011
AutumnFlower je na dobrom putu
Standardno

Strelac/Vaga, Sunce u 3. i to bi onda bio Blizanac... kakva kombinacija

Old 09-08-2011, 15:35   #111
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by gasimetrija VIdi Poruku
Swiss...blago se tebi...;-)
(salim se malo,naravno...)

Kod mene znaci rak...sunce u 5 -znaci lav!ASC u ribicama

Gassi.....sto se salis hehehe meni to prija, jer nisam ona smustena Devica do nekle umem da krenem od istinskih osecanja, a zato se ja i Neptun dobro razumemo

Old 09-08-2011, 16:44   #112
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Billy VIdi Poruku
Proverio sam ovo o čemu se na ovoj temi govori i za sada je zaključak,da u praksi nema potvrde da ovo funkcioniše.
Postoji jedna stvar koja će daleko bolje opisati prirodu i suštinu neke osobe,a to je progresiranje ASC i sunčevog znaka.
Primarne direkcije pomeraju ASC i SO za 1* za godinu,dok sekundarne mogu malo varirati,jer se SO i ASC ne kreću u svim znacima jednako.U letnjim su malo sporiji nego u zimskim.
Proverite sledeće. Direktujte ASC i SO u sledeći znak.Taj znak će da doda osobine vašem osnovnom znaku,a maksimalno će biti izražen kada dođe na 15-ti stepen tog znaka.
Najbolje je da to objasnim kroz primer.
ASC 11* bik, SO 23* devica
Ova osoba ima kombinciju osobina ova dva znaka.Njena suština je devica,a spoljašnjost i manifestacija je prirode bika. Sada direkcije...
U 8-oj godini života,SO ulazi u znak vage.Suština osobe počinje da se menja,od zatvorenog i melnholičnog tipa device,prema malo otvorenijem i druželjubivijem tipu vage.Maksimalni uticaj vage na ličnost će biti u 23-oj godini života.Ova osoba će i dalje suštinski biti devica,proračunata,detaljista,pedantna,ali će uz ovu vagu biti opuštenija,veselija itd.
U 20-oj godini života,ASC ulazi u znak blizanaca,kulminacija je u 35-oj godini. Lenjost i usporenost bika dobija elemente pokretljivosti jednog blizanca.
Kada pogledamo sumu svih faktora,možemo da zaključimo da će ova osoba biti vrlo povučena i melanholična kao dete,introvertna,slabo pokretna,trpeljiva,ali posle 20-te godine,biće sve poletnija i pokretnija,opuštenija,otvorenija prema spoljašnjem svetu,dozvoliće sebi i izlive emocija i malo impulsivnosti.
Ono što treba imati u vidu u ovakvom razmatranju je da se nikad ne zanemaruje natalna postavka. Direktovani ASC i SO u drugom znaku,nikad ne mogu da ponište suštinu natalnog ASC i SO,ali će svakako dodati jednu novu notu ličnosti. Tako možete objasniti kako to dupla škorpija biva vesela i razdragana, kako jedan lav biva džangrizav i sitničav,kako neka riba biva impulsivna i nestrpljiva....
Znači ja sam trenutno dupli Ovan. Pa ne znam, ne osećam se baš nešto Ovnovski. Inače So u I, ali ne treba zaboraviti da je So Lav. Oni koji imaju planete u I kući kod njih ne dolazi do punog izražaja podznak. Ja se pronalazim u Ribama i volim sve njegove vrline i mrzim sve mane, vrline negujem a mana se oslobađam.

Old 09-08-2011, 16:59   #113
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Registrovan: Mar 2011
Verra je na dobrom putu
Standardno

Moze li mi neko pomoci da i ja utvrdim sta sam? Kod mene je sve zbrkano i nikako ne mogu da se pronadjem. Dok sam bila mladja bila tipicna vodolija, ali sto sam starija sve sam zatvorenija, mracnija i povucenija...gotovo samotnjak...Da li je to osobina riba? Mada ponekad kao da imam i skorpijskih osobina?!

Old 09-08-2011, 17:03   #114
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Verra VIdi Poruku
Moze li mi neko pomoci da i ja utvrdim sta sam? Kod mene je sve zbrkano i nikako ne mogu da se pronadjem. Dok sam bila mladja bila tipicna vodolija, ali sto sam starija sve sam zatvorenija, mracnija i povucenija...gotovo samotnjak...Da li je to osobina riba? Mada ponekad kao da imam i skorpijskih osobina?!
Ja milim da ovaj naslov za tebe ne vazi jer 11polje vodolije a SO tamo ponistava ti da se zapitas dali licis na neki znak ner Vodolija si vec!

Mozda tvoj MO u 12toj te takvom cini....vidi MO u 12toj sta kaze....

Old 09-08-2011, 17:32   #115
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Registrovan: Mar 2011
Verra je na dobrom putu
Standardno

Ne verujem da mesec ima ikakve veze sa tim jer ja nemam nikakve osobine meseca-odnosno raka. Bilo bi divno da imam, ali nazalost nemam. I u tome i jeste problem. Ne osecam se kao vodolija i pored sunca u 11 i to u vodoliji, pa me interesuje sta sam????

Old 09-08-2011, 17:39   #116
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Kako nemas? MO su nasa osecanja pa prvo sto se u natalu gleda su SO, MO, AC i njegov vladar gde je i koje aspekte pravi a tako SO i MO isto.... Al da tema ne ode u off idi vidi ovo troje sta ti kaze kroz aspekte itd

Old 09-08-2011, 19:36   #117
Aeria Gloria
Obično gatalo

Aeria Gloria's Avatar

Aeria Gloria je offline
Registrovan: Apr 2010
Aeria Gloria je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kavacha VIdi Poruku
Otkrica sa najnovijih astroloskih Master studija nas dovode do novih saznanja!

Da li ste ikada primetili kako Vas podznak nikako ne dolazi do izrazaja?
Mozda cak i zapitali kada ce proraditi? Ili ste potpuno ubedjeni da nesto nije u redu!

Zakljucili da Vi kao da nemate nista zajednicko od osobina sa Vasim podznakom ili on kao da nije deo Vas?
I na kraju, znam da medju mnogima od Vas postoje ne tipicni predstavnici svog znaka i podznaka...npr neka je neko Bik/Rak po ovoj kombinaciji vrlo miran tradicijonalan stabilan porodican...a desi se da je upravo ova osoba ne konzervativna, previse unikatna, slobodna, ne tradicijonalna, ne porodicna, inovativna i previse moderna i dinamicna...Kako?
Do cega nas dovode nova revolucionarna astroloska otkrica?
Odgovor sledi....

Do ovoga...
Desi se da je toj osobi Sunce u natalnoj karti u 11.kuci ! ovim ova osoba postaje Vodolijasti tip Bika !

Master seminari nam sve vise otkrivaju...pa se vode raspravu i na ovu temu i izgleda ce otkrice ipak biti usvojeno...
Dakle koji ste tip vaseg zodijacko znaka odredjuje redni br. kuce u kojoj Vam se sunce nalazi...u ovom primeru sunce npr u 11.kuci - zodijak rednog broja 11 je Vodolija...

I ste se sve priblizavamo 30-tim postajemo tip naseg zodijackog znaka, i ovo je dokazanno mnogo izrazenije kod svih ljudi nego podznak...
Podznak se ne gubi...dokazano je ipak da podznak mnogo vise rukovodi nasom licnosti dok smo u podsvesnom stanju...pod opijumima,alkoholom i slicno...A ono sto menja njegovo do sadasnje dejstvo je upravo tip zodijackog znaka...te bi npr u ovom primeru ova osoba bila protumacena osobinama kao Bik/Vodolija i tako se i ponasa ova osoba a pre bi taj podznak Raka bio izrazen dok je osoba u nekom podsvesnom stanju..ili bi npr bila veoma mirna i dobra dusica kada je npr pod alkoholom...

Probajte i Vi!
Uverite se!
Izracunajte koji ste tip zodijackog znaka i primeticete da je on u vasoj licnosti vise izrazen od podznaka....
uuu ja ovo primenjujem odavno uglavnom jer gledam planete prvo po kućama pa onda po znakovima...

meni je sunce pri kraju desete pa deluje i u X i u XI i oduvek su mi drvili da sam previše ozbiljna ili previše čudna

al inače imam kosu kao pravi lav
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-08-2011, 21:10   #118
mica11
Obično gatalo

mica11 je offline
Registrovan: May 2011
mica11 je na dobrom putu
Standardno

Riba Skorpija, So u 4, znaci Rak, sve vodeni emotivci, pa ja cu ceo zivot da propatim. nesto se ne pronalazim sa Rakom

Old 09-08-2011, 21:21   #119
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

evo i mene je zainteresovala tema
ja sam skorpija a sunce mi je u 6 kuci pa to bi bila devica, devicanska skorpija/ kako lepo zvuci
podznak blizanac mi je vec izrazen i osecam ga
ali oduvek mislim da imam neke osobine device jer mi je i vladar horoskopa merkur u 6 kuci , zanimam se za hranu i dijetu tj zdravu hranu , pa za posao i jedino sto ne volim je sto sam vremenom postala sitnicava u zadnje 2 godine e sad jel to ovaj uticaj il je nesto drugo nemam pojma
super tema

Old 09-08-2011, 21:32   #120
Uranus_princes
Obično gatalo

Uranus_princes's Avatar

Uranus_princes je offline
Registrovan: Apr 2010
Uranus_princes je na dobrom putu
Standardno

Ja sam onda Rakovski tip Vodolije So u Aqu u cetvrtom polju,na stepenu Vage,pa sam ja slobodar,ali mi je sa druge strane veoma stalo do porodice,doma.Imam mnogo ambicija i ciljeva,ali ce mi kruna zivota biti kad ostvarim sopstvenu porodicu.
Asc u Vagi,na stepenu Raka,pa sam ja senzitivnija nego sto izgledam.Zbog dominacije Jarca,izgledam prilicno ledeno,ali ispod leda cuvam snazne emocije,koje se rijetko bude,ali postoje I da,prilicno sam umjetnicki nastrojena.Eto kako se to kod mene ispoljilo.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules