ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 05-12-2011, 01:01   #46
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Dominantna - Venus (ac)

Druga dominantna - Saturn (najblizi MC-u)

Almuten Figuris - Venus (ac)

Heileg - Mesec (11-hajleg polje, umirem od srca ili sta hahaha)

Alkokoden - (sunce)

Lilly's behavior ruler (neznam sta znaci) - Merkur

Brze Planete - Jupiter

Jako brze su mi Merkur-Venus-Pluton-Uran

Jako spore su mi Mars-Saturn
(koliko znam da je Saturn tad kocio da krene u R, a izgleda i Mars!, znaci, taj aspekt radi medjusobno i te keko i ako su mi rekli da zbog brzine ne obracam paznju ccccc, strasno)

Spaljeni Venus-pluton?! Po kojoj teoriji? So na 23° a ve i Pl na 29°...nisam pametan vise!

i sta ja da mislim sad? Ma koliko da sam mislio nesto suprotno, ispade mi drugacije sad! katastrofa hahahahahaha

UME LI KO DA MI POMOGNE putem PP? Jer...bacam opet sve u smece!

Last edited by swiss; 05-12-2011 at 01:36..
Submit to Digg   Hajleg i Anareta...Odredjivanje duzine zivota? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-12-2011, 01:31   #47
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Šta kad se taj Hajleg nađe na podznaku,kad rikavam???
Submit to Digg   Hajleg i Anareta...Odredjivanje duzine zivota? Reply With Quote

Old 05-12-2011, 01:51   #48
expulseza3
Banned

expulseza3 je offline
Registrovan: Jul 2011
expulseza3 je na dobrom putu
Standardno

Mislim da to bas precizno ne moze da se izracuna,bas sto je neko rekao zato sto natal zivi i posle smrti natusa.
Mene to bas i ne zanima kada cu umreti,niti se toga plasim,svi moramo da umremo.Pre ili kasnije,to je marginalna stvar.Smrt je prirodan proces kao i rodjenje,disanje i jedina stvar na koju ne mozemo da uticemo.Na ovoj zemlji je to mozda i jedina pravda,za zle,pohlepne,lose ljude,dobre,dine,sjajne i td..I dobar i los umiru i bogat i siromasan i td.
Bas lepo sto smrt postoji,tako se pravi ravnoteza na zemlji,jer mnogi svojim ponasanjem misle da su besmrtni.

Old 05-12-2011, 12:02   #49
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

meni je asc hajleg,a jupiter ili venera valjda anereta,..sta gód znacilo,znam da taj ju koji je i vl asc jedini popravlja moju kartu,koja je nikakva,kad samo vidim ovaj mo i ovu cetvrtu i kad znam da ce me ova osjecanja pratiti do kraja zivota nije mi dobro!:-)

Old 05-12-2011, 17:16   #50
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Ako je ovo gore tacno? Onda cu Ziveti 100god. Mada sam planorao da udjem u "ginisovu knjigu rekorda", potrudicu se

Old 05-12-2011, 21:03   #51
ajana
Obično gatalo

ajana's Avatar

ajana je offline
Registrovan: Mar 2010
ajana je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Originally Posted by majabl VIdi Poruku
meni je asc hajleg,a jupiter ili venera valjda anereta,..sta gód znacilo,znam da taj ju koji je i vl asc jedini popravlja moju kartu,koja je nikakva,kad samo vidim ovaj mo i ovu cetvrtu i kad znam da ce me ova osjecanja pratiti do kraja zivota nije mi dobro!:-)
kako racunas anaretu ?

Old 15-01-2012, 21:10   #52
Nickoletta
Švrća

Nickoletta's Avatar

Nickoletta je offline
Registrovan: Mar 2011
Nickoletta je na dobrom putu
Standardno

ajana, Alkohoden predstavlja davaoca godina, on nam može (otprilike) ukazati na to koliko će osoba živeti. Gleda se njegovo dostojanstvo u znaku, u kojoj je kući, kao i aspekti koje pravi sa drugim planetama..

Svaka planeta ima tri seta godina. U teoriji ako je alkohoden snazan gledaju se najvece godine, ako je osrednje pozicioniran srednje, a ako je slab, najmanje godine. Godine planeta su sledece:
SA (57, 44, 30)
JU (80, 45,12)
MA (66, 40, 15)
SO (100, 70, 20)
VE (82, 45, 8)
ME (76, 48, 20)
MO (105, 65, 25)
Ovo su samo priblizni, nikako egzaktni pokazatelji duzine zivota. Alkohoden se dalje kvalifikuje i prema snazi slucajnog dostojanstva i prema kvalitetu aspekata koje pravi. Ako je u kontaktu sa benefikom i ako se nalazi na uglu dodaje se 5-10 godina. Isto tako, ako je u losem aspektu sa MA ili SA ili cak i u dobrom aspektu sa lose pozicionoranim maleficima, oduzimamo 5-10 godina.

Zna li neko nesto o tome kako treba Hajleg da naleti na Anaretu da bi nastupila smrt? Da li se misli na susret ove dve planete u tranzitu?
Nije mi jasno,recimo evo primera: Hajleg je Sunce, a anareta je Mars. Sunce se krece ka Marsu,ali krece se i Mars unapred i, desava se da Mars krene retro, ili uspori kretanje, i taj momenat kada ga Sunce stigne, jel' to taj kriticni momenat, kada po ovoj teoriji nastupa smrt...??? :-/
Hvala unapred!

Last edited by Vojvotkinja; 16-01-2012 at 18:42..
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-08-2012, 23:21   #53
nena1
Obično gatalo

nena1's Avatar

nena1 je offline
nena1 je na dobrom putu
Standardno

Jednom mi je jedan astrolog rekao da cu ziveti dokle ja budem to htela,...nisam razmumela bas najbolje. Sta to uopste u mom slucaju znaci ako neko zna to da mi kaze, stalno mi se to mota po glavi.

Old 21-08-2012, 05:03   #54
marina :)
Švrća

marina :)'s Avatar

marina :) je offline
Registrovan: Dec 2009
marina :) je na dobrom putu
Standardno

Na ovoj karti ja još uvek nisam našla hajleg.
Nije Sunce, nije ni Mesec.
Možda negde grešim, stigla sam do poslednjeg mladog meseca i tačke fortune.
Ako možete da mi pomognete , jer mislim da ima aspekte rane smrti , pa sam počela da čačkam ovu metodu ne bih li dobila neki znak da to nije tačno.

Koji mu je hajleg i koja je anareta...

Ovaj Saturn me zbunjuje ne znam zašto...

Last edited by marina :); 21-08-2012 at 06:13..

Old 27-08-2012, 10:04   #55
mile kontraš
Obično gatalo

mile kontraš's Avatar

mile kontraš je offline
Registrovan: Jun 2011
mile kontraš je na dobrom putu
Standardno

Hyleg je asc, jer su oba svetla ispod horizonta, anaret je saturn, a alkoden je sunce

Old 05-11-2012, 17:36   #56
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Registrovan: Feb 2011
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Da li ovde neko zna kako se odredjuje alkhoden ali bez programa?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules