ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-02-2017, 15:59   #631
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Na karijeru nema sta.Radim i tu za sada nema sta da se menja. Ono sto si napisala da je vladar solarnog Asc Ju na Mc (Ju mi je u 10 kuci na natalnom Ma)
Progresivna Venera (4*22') mi stoji na natalnom Suncu (4*50')u znaku jarca, a na natalnoj Ve stoji direktivni Mars(1* separacija)
Za koji mesec ce progresivni Mo da stane na tu progres.Ve i natalno So.
vidim vidim da je Ju u solaru u 10. na Ma.
ja kad kažem MC ne mislim samo na liniju, MC je zenit i 10. cela kuća je zenitna kuća.
pošto ti je nat. i sol. Venera vladar 5. polja i progresijom je došla tačno na Sunce - to je jako lep indikator braka (mada može i druga simbolika, ali najčešće brak) i ova progresija potvrđuje da bi svi ovi aspekti koje smo navele u prethodnim porukama mogli zaista da se odraze na partnerstvo, bitan ljubavni partner.
Advertisement

Old 20-02-2017, 16:14   #632
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

To sam i ja citala da je dobar aspekt za ljubav Ve0So. Valjda ce nesto biti na ljubavnom planu Sto se tice ovih arapskih tacaka(da ne idem u off) da li treba gledati tacku ljubavi(meni je na 29* vage,vladar Ve u skorpiji) neke aspekte na nju.Sto se tice tacaka braka prema ovim formulama jedna mi je u blizancima,jedna u strelcu a ova za dnevno rodjenje(moje je nocno) je u skorpiji,vladar je Ma na kojem stoji Ju u solaru i tranzitima
Submit to Digg   Arapske Tačke i njihovo izračunavanje Reply With Quote

Old 20-02-2017, 17:35   #633
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

pa iskreno ja nemam iskustva sa tom tačkom ljubavi. niti sam je sebi računala niti sam videla da je neko koristi. ali ti svakako možeš da pogledaš gde ti je ona i da li je ranije bila aktivirana kod tebe kad si se zaljubljivala ili ulazila u vezu. premotaj na početak ove teme, ima na prve dve ili tri strane Shmishonja je navodila 3-4 tačke: brak, lakoća sklapanja braka, ljubav i poštenje u odnosu i još nešto.
evo ovde imaš kalkulator: http://libracentre.com/arabic_parts_chart.php
imaš ove kvadratiće i tu upisuješ stepene planeta, pa klikneš na find arabic part i dobiješ. iznad kvadrata imaš da izabereš znak.
npr. ja kad tražim sebi tačku braka, idem po AC+vrh 7.-Ve i onda izaberem Rak, 19 stavim u kvadrat gde piše d (degree). to je stepen, 3 pišem ispod gde piše m (minute), pa onda je vrh 7. Jarac- 19-3, pa za Veneru opet Rak-29-19 i kad kliknem na find Arabic part dobijem 8* Jarca.
e sad ti pogledaj ove tačke što Shmisha navodi, pa možeš njih gledati. ja ih sada sebi računam.

Old 20-02-2017, 17:57   #634
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Znam ja kako se racunaju tacke,preko tog kalkulatora.Tako sam i ove izracunala. Hvala ti.Sad cu pogledati te druge tacke

Old 20-02-2017, 18:14   #635
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

evo videh da ima tačka venčanja, za nju nisam znala, a Shmisha je gleda.
zanimljivo mi je da recimo ova tačka venčanja pada kod mene na 18* Vodolije. vladar mi je Uran na 20* Strelca, a preko njega je nedavno prelazio tr.Sa moj vladar 7.kuće i prelaziće ga opet kad bude retro. doći će na 21* negde na leto. imam direktivni Uran na 19*Jarca, egzaktno na DCu.
tačno mi je bilo pomaka u vezi nedavno. možda ta tačka venčanja određuje otprilike vreme kada će se desiti brak.
jer tačka braka mi je aktivna preko vladara evo već godinu i po, skoro dve, ali se nisam još venčala. a i svi uglovi natala su isto aktivni evo već drugi solar, pa i u sledećem.
a moj momak ima Merkur kao vladara 5. natalne na 19* Vodolije na ACu. u konjukciji je sa mojom tačkom. ja u solaru koji uskoro kreće imam Mesec na 21*Vodolije. a ako uzmem pored nat.Urana i tranz. Uran, on je odavno u mojoj 10.

Old 27-02-2017, 08:49   #636
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

Strasno me zanima sta bi znacilo na istoj stepeni kod mene su tacka sina i kcerka na 10° vaga zna li neko?

Old 02-03-2017, 12:18   #637
Rosalie89
Početnik

Rosalie89's Avatar

Rosalie89 je offline
Registrovan: Nov 2016
Rosalie89 je na dobrom putu
Standardno

Zna li neko da mi objasni sta znaci tacka braka zene na 18 stepeni device?Meni to ne mirise na dobro, kao da mi neki unutrasnji glas govori da od udaje nema nista...
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-03-2017, 13:16   #638
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Registrovan: Jan 2017
Beatrice je na dobrom putu
Standardno

Ja ne znam uopšte ima li smisla to gledati, nisam našla još uvek direktnu vezu. I meni su sve te taćke braka, muža, ovog-onog na mestu natalnog Saturna koji je vladar VII kuće, ili na samom vrhu VII kuće - pa normalno da će ta mesta da budu na ovaj ili na onaj način potkačena kada i ako do braka dođe.

Old 03-03-2017, 23:31   #639
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Rosalie89 VIdi Poruku
Zna li neko da mi objasni sta znaci tacka braka zene na 18 stepeni device?Meni to ne mirise na dobro, kao da mi neki unutrasnji glas govori da od udaje nema nista...
Gledaj Dispozitora tj Merkur gde ti je u natalu ....
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules