ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
Deca buducnosti....

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-05-2016, 19:56   #331
Олимпија
Obično gatalo

Олимпија je offline
Registrovan: Nov 2014
Олимпија je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by virgo1809 VIdi Poruku
Ja sam rak u podznaku Imam i dosta jarceva i rakova oko sebe s kojima se slazem super.. a vodolija mislim da je dobar samo kao prijatelj ( bar meni) jer volim i ja slobodu, ali vezom ne mogu nazivati odnos u kojem se s njim vecinu vremena dopisujem, a od svih tih 4mj provedem s njim ni ukupno 3 dana
ps. ja se izvinjavam ako smaram
Ovaj vodolijia se usrecio sa podznakom„ nikad ti taj nece odrasti Tebi treba jedno stabilno i ozbiljno Jare hihi
Submit to Digg   Vodolija... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-05-2016, 20:01   #332
virgo1809
Početnik

virgo1809 je offline
Registrovan: May 2016
virgo1809 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Олимпија VIdi Poruku
Ovaj vodolijia se usrecio sa podznakom„ nikad ti taj nece odrasti Tebi treba jedno stabilno i ozbiljno Jare hihi
Ti si jarac pretpostavljam Pa jeste mogu ti reci, najbolje se i slazem sa mojim zemljanim znacima, a od vodenih skorpiju i raka bih izdvojila Ali me eto uvijek nadju ti blizanci, i sad vodolija

Old 30-05-2016, 08:56   #333
Kele
Obično gatalo

Kele's Avatar

Kele je offline
Registrovan: Feb 2015
Kele je na dobrom putu
Standardno

Olimpija,ti bas popljuva vodolije i blizance,nista lepo o njima ne rece,al zato svoj znak u zvezde zakivas.
Ja nemam animozitet prema bilo kom znaku cak i kada mi se desi neko lose iskustvo,djubradi ima svuda,gledam samo pozitivnu stranu.Mada obicno skorpije i jarcevi budu jako ogorceni i ostrasceni u pljuvanju ako se opeku sa nekim znakom,niko kao oni,nevidjena zlopamtila umeju biti.

Old 30-05-2016, 10:00   #334
Олимпија
Obično gatalo

Олимпија je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Kele VIdi Poruku
Olimpija,ti bas popljuva vodolije i blizance,nista lepo o njima ne rece,al zato svoj znak u zvezde zakivas.
Ja nemam animozitet prema bilo kom znaku cak i kada mi se desi neko lose iskustvo,djubradi ima svuda,gledam samo pozitivnu stranu.Mada obicno skorpije i jarcevi budu jako ogorceni i ostrasceni u pljuvanju ako se opeku sa nekim znakom,niko kao oni,nevidjena zlopamtila umeju biti.
Jeste ja sam zlopamtilo Nije sve tako crno ali sta da radim kad me boji saturn Evo vodolije su izuzetno darezljive„ sve ce drugom da daju ali na sebi znaju da shkrtare. Zabavni su i duhoviti„ i nikad nije dosadno s njima. A za Blizance„ sta reci„ sa njima tek nikad nije dosadno„ za drustvo i zezanje su savrseni.

Old 30-05-2016, 10:13   #335
Kele
Obično gatalo

Kele's Avatar

Kele je offline
Registrovan: Feb 2015
Kele je na dobrom putu
Standardno

Ume bit' Saturn zeznut al opet on nam je i najveci ucitelj.

Old 30-05-2016, 15:50   #336
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Registrovan: Aug 2012
Artist će postati poznat uskoro
Standardno

Vi ocrniste muske Vodolije, ne moze samo So u Vodoliji da da takvog lika. Znam ja dosta muskih vodolija, koji su familijarni ljudi, i bas se zrtvuju zbog porodice. Ok je to, svi su nekako djetinjasti, imaju tu dozu neozbiljnosti u sebi. Ovo sto ste opisali, to vam je vise opis Venere u Vodoliji i Ve90Ur.

Old 30-05-2016, 16:26   #337
Олимпија
Obično gatalo

Олимпија je offline
Standardno

Pa dobro sad„ svako pise iz svog izkustva. Sigurna sam da ce neko i sa lepim iskustvom da svrati na temu.

Old 30-05-2016, 17:44   #338
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Registrovan: Oct 2015
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Muškarac Vodolija sigurno neće ismejavati vašu ljubav prema astrologiji kao pripadnici drugih znakova. Ako nekim čudom o astrologiji baš ništa nije čuo biće spreman da vas sasluša. Dakle, veoma otvoren i spreman da diskutuje na bilo koju temu. Nije mi poznato da su agresivni, nasilini, barem oni koje ja poznajem nisu takvi. Kao prijatelj uvek je spreman da vas sasluša i pomogne, naravno ako je to u njegovoj moći.
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-05-2016, 18:51   #339
virgo1809
Početnik

virgo1809 je offline
Standardno

Moje iskustvo sa vodolijom je takvo kakvo sam opisala eto E sad ne znam koliko to znaci, ali eto on je npr sa podznakom u blizancima, venera u strijelcu i mjesec u vagi

Old 30-05-2016, 21:53   #340
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Pa dobro sad„ svako pise iz svog izkustva. Sigurna sam da ce neko i sa lepim iskustvom da svrati na temu.
Evo ja imam pozitivno iskustvo sa Vodolijom,također podznak Blizanac i Mo u Blizancima.
Taj dan danas trči zamnom što je čudno za tipa koji je Vodolija/Blizanac. Al mi imamo dobru sinastriju,baš je Marsh neki dan tumačila. Njegova je Venera u Jarcu na mojim So0Mo, a moj Mars u Vodoliji na njegovom Suncu

Old 03-06-2016, 22:18   #341
Олимпија
Obično gatalo

Олимпија je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by karma1983 VIdi Poruku
Evo ja imam pozitivno iskustvo sa Vodolijom,također podznak Blizanac i Mo u Blizancima.
Taj dan danas trči zamnom što je čudno za tipa koji je Vodolija/Blizanac. Al mi imamo dobru sinastriju,baš je Marsh neki dan tumačila. Njegova je Venera u Jarcu na mojim So0Mo, a moj Mars u Vodoliji na njegovom Suncu
U principu nemam ni ja toliko negativno iskustvo„ vec ono vise su mi neki vid razocaranja u smuslu sto mi nisu uopste cudni niti nam se poklapa tok misli. Izgleda kod tebe radi DC A sa Blizancima ja sam dijametralno suprotan univerzum„ mada ovaj Me mi je 7 pa bolje da tjutim. :///

Old 03-06-2016, 22:24   #342
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
U principu nemam ni ja toliko negativno iskustvo„ vec ono vise su mi neki vid razocaranja u smuslu sto mi nisu uopste cudni niti nam se poklapa tok misli. Izgleda kod tebe radi DC A sa Blizancima ja sam dijametralno suprotan univerzum„ mada ovaj Me mi je 7 pa bolje da tjutim. :///
Pa baš čudno da vam se ne poklapa tok misli baš zbog Me u Vodoliji
Kod mene rade baš i Dc i Mars i Venera u Vodoliji, obostrano se simpatiziramo. Čak se nekad i sama više osjećam ko Vodolija više nego Jarac

Old 03-06-2016, 22:48   #343
Олимпија
Obično gatalo

Олимпија je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by karma1983 VIdi Poruku
Pa baš čudno da vam se ne poklapa tok misli baš zbog Me u Vodoliji
Kod mene rade baš i Dc i Mars i Venera u Vodoliji, obostrano se simpatiziramo. Čak se nekad i sama više osjećam ko Vodolija više nego Jarac
Tebe ce da zapadne neki Vodonosha„ sigurna sam u to.

Razmisljam mozda bi ja bolje reagovala na asc vodolija.....

Old 11-01-2017, 00:53   #344
virgo1809
Početnik

virgo1809 je offline
Standardno

Jel moze neko da mi objasni ponasanje jedne vodolije..
Bili smo zajedno relativno kratko, sve se vecinom svelo na dopisivanja pa to izmedju nas i nije bilo nesto ozbiljno. Ali iz istog mjesta smo, i nekad u istom drustvu pa se tu i tamo i sretnemo..
Zavrsilo se sve jer je on poceo sa svojim provokacijama i nejavljanjem na sta od mene nije dobio odgovor.
I nakon tih par mjeseci od raskida sretnemo se nedavno, a on se prvo pravi da me ne vidi, a zatim govori jel ga necu ni pozdraviti. I pozdravimo se najnormalnije, razmijenimom par rijeci i to je bilo to. Meni je djelovalo sasvim ok jer posto cemo se i ubuduce sretati nema mi smisla da okrecemo glavu jedno od drugog.
Medjutim opet ga sretnem nedavno i on namjerno nece da pozdravi, a prolazio je pored mene bar 3 puta i pravi se da me ne vidi. Ja nisam htjela opet da pozdravljam i na tom je ostalo.. Da li je u pitanju njegov neki ego ili sta, stvarno mi nije jasno?
Ja sam djevica pa smo on i ja skroz razlicitog razmisljanja tako da ne mogu shvatiti njegovo ponasanje..

Old 11-01-2017, 01:14   #345
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Pipa Midlton VIdi Poruku
Devojke, baš mi je žao što su vas Vodolije tako razočarale. Nije za utehu ali idiota ima i među pripadnicima drugih znakova. Shavtite to da nije to onaj pravi zato se tako sve i izdešavalo. Nije sve do Sunca, ima tu puno toga u natalu zbog čega neki muškarac može biti đubre. Ako samo posmatramo samo Sunce u Vodoliji, ono što ovi muškarci ne podnose je:
1. ne zalupi mu nikada vrata ispred nosa jer scene ne podnose,
2. ne vileni, ne vrišti, ne histeriši,
3. nikada ne postavljaj pitanja: kad ćeš doći, gde si bio, s kim si bio, zašto si se zadržao, zašto me nisi zvao i sl.
4. u prijatelje ne diraj, ne pokušavaj ga odvratiti od druženja sa nekim
5. slobodu im nipošto ne narušavaj jer ako oseti da je izgubio slobodu, ode.
Ako želite da ga zadržite morate biti neviđeno neobične u svakom pogledu, originalne, drugačije, interesantne. Vodolije u ženi pre svega traže prijatelja pa onda sve ostalo. Ovo sve naročito ako ima i Veneru u ovom znaku.
Imaju jednu osobinu koja se meni posebno dopada, nemaju predrasude. Nisam upoznala muškarca Vodoliju sa nazadnim, konzervativnim shvatanjima.
P O T P I S U J E M!
moj momak ima So, Asc, Ve i Me u Vodoliji. dakle sve
Ur je u Devici, Sa u Ribama (vladari).
zajedno smo već godinu dana, ALI bili smo PRIJATELJI 5 godina, pa tek onda veza. nakon 4 godine poznanstva je počeo da mi se otvara i priča mi sve: od odnosa sa ocem u detinjstvu do bivše devojke sa kojom je bio pre mene. za ovih 5 godina našeg prijateljstva dešavalo se da se on na krv i nož posvađa sa tom bivšom i prvo kod mene dođe.
a ona je to znala i pravila mu scene konstantno. krala mu je ličnu kartu samo da on ima razlog da je ponovo vidi. a njen natal je: So, Mo, Ve, Pl, Sa - svi u Škorpiji.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules