ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 31-03-2011, 00:54   #781
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Ja obično ne volim u natalu muškarca vidjeti VE180UR - takvima sve dosadi ili naglo odu, imaju promjene raspoloženja, neznaju što bi sami sa sobom...emotivno nestabilni...itd.

Baš danas jedna prijateljica starija mi javlja za jednog svog čovjeka koji ima ovaj aspekat da se naglo ohladio i ono što joj je napisao je zvučalo tako grozno da ju je mnogo povrijedio.

Imam i dobrog kolegu sa ovim aspektom, on umije biti u udgoj vezi ali sve mu veze nakon točno 2 godine puknu. Žene se dosta ljepe na njega zbog talenta za pisanje.

Nadam se da je MO180UR blaža opcija od VE180UR...jer nekako držim da osobe sa MO180UR bivaju meotivno nestabilne prema sebi, a ovi sa VE su nestabilni prema drugima tj partnerima.
Submit to Digg   Venera Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 31-03-2011, 01:54   #782
julijasd
Švrća

julijasd's Avatar

julijasd je offline
Registrovan: Oct 2008
julijasd je na dobrom putu
Standardno

Evo i mene sa ovim kvadratom...venera vladar asc u kvadratu sa uranom iz trece kuce...pa sam primetila da me instiktivno privlace hiperkomunikativni muskarci,ali mi ta njihova osobina posle vrlo kratkog vremena dojadi i cesto je razlog raskida...ne podnosim tradicionalne tipove i cesto ulazim u sukob sa njima(verbalni)..najbolje mi je kada sam odvojena od decka u smislu razdaljine i naravno stalno mi se dogadjaju ti nagli poceci i prekidi veza,pa sam skoro i navikla na takav ishod...

Old 31-03-2011, 17:46   #783
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by mini_mimi VIdi Poruku
a sta donosi Venera u biku?
Generalno se tu dobro oseća. Verujem da nisi sklona avanturama, niti čestom menjanju partnera. Malo ti daje zatvorenost dok ne osetiš da si na svom terenu a onda si poput vulkana- sve daješ i telo i dušu.
Seksualno si jaka, potrebno ti je vreme da bi se opustila i uživala, veruješ u ljubav jer imaš i Ve120Ne - iako ponekad delueš zbog toga hladno, možda nezainteresovano ali kažem ti vreme te omekša i onda si prava...

Old 31-03-2011, 17:53   #784
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Registrovan: Mar 2010
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno

Uh,bas suprotno..bas sam sklona avanturama..:-))) Nevernica..ha ha ha....Zatvorena jesam...,paranoicna...mislim da je sve neka teorija zavere protiv mene...:-)

Old 31-03-2011, 18:03   #785
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Uh,bas suprotno..bas sam sklona avanturama..:-))) Nevernica..ha ha ha....Zatvorena jesam...,paranoicna...mislim da je sve neka teorija zavere protiv mene...:-)
Moguće da sam malo omašila...ili ti možda težiš da budeš verna ali ti si ne da ...
Moguće i to , mada tvoja Ve je u VI kući to mi je promaklo. Sklona si flertu jer si takva, možda imaš i ljubavi na poslu jer je to tvoja teritorija !!!
A imaš i VE 180 PL ...
A još tvoja VE je vladar VI, VII i XI kuće. Mešaš prijateljstva i ljubav ???!!!

Old 31-03-2011, 18:07   #786
Mina
Veštac

Mina's Avatar

Mina je offline
Registrovan: Aug 2007
Mina je na dobrom putu
Standardno

venera u devici u 1 kuci kazu u padu sladjana?

Old 31-03-2011, 18:19   #787
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mina VIdi Poruku
venera u devici u 1 kuci kazu u padu sladjana?
Moguće ali nema ti natalne karte ?!

Old 31-03-2011, 20:06   #788
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by julijasd VIdi Poruku
Evo i mene sa ovim kvadratom...venera vladar asc u kvadratu sa uranom iz trece kuce...pa sam primetila da me instiktivno privlace hiperkomunikativni muskarci,ali mi ta njihova osobina posle vrlo kratkog vremena dojadi i cesto je razlog raskida...ne podnosim tradicionalne tipove i cesto ulazim u sukob sa njima(verbalni)..najbolje mi je kada sam odvojena od decka u smislu razdaljine i naravno stalno mi se dogadjaju ti nagli poceci i prekidi veza,pa sam skoro i navikla na takav ishod...
To si ti jako inteligentna i komunikativna zbog vladara 3 polja JU 90 VE.
UR je način na koji voliš ( vladar 5 polja ) pa tvoja ljubav brzo sagori...zbog VE u Ovnu si inače impulsivna, nagla i aktivna, ne čekaš da ti ljubav sama dodje već često preuzimaš inicijativu, ali teško održavaš trajnost, ne voliš da rutinu.To je verovatno šok za tvoje emotivne momke, MA u Ribama...
Čak i ako bi savladala ovog UR, opet bi došla na JU 90 VE, ali to nije tako strašno...teže se izboriti sa svojeglavošću i egoizmom Ovna i UR...znam ja to iz svog iskustva...

Old 01-04-2011, 00:01   #789
julijasd
Švrća

julijasd's Avatar

julijasd je offline
Registrovan: Oct 2008
julijasd je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
To si ti jako inteligentna i komunikativna zbog vladara 3 polja JU 90 VE.
UR je način na koji voliš ( vladar 5 polja ) pa tvoja ljubav brzo sagori...zbog VE u Ovnu si inače impulsivna, nagla i aktivna, ne čekaš da ti ljubav sama dodje već često preuzimaš inicijativu, ali teško održavaš trajnost, ne voliš da rutinu.To je verovatno šok za tvoje emotivne momke, MA u Ribama...
Čak i ako bi savladala ovog UR, opet bi došla na JU 90 VE, ali to nije tako strašno...teže se izboriti sa svojeglavošću i egoizmom Ovna i UR...znam ja to iz svog iskustva...
Kazu da sam pametnica,a ja im verujem na rec...heh,salim se...
Sve stoji sto si napisala,s tim sto me jako privlace emotivni tipovi,a onda ta njihova prevelika emotivnost pocinje da me gusi i dobijam zelju da zbrisem..a ako me taj neko preduhitri,onda jako dugo patim..to je sigurno ova prkosna i ponosna venera u ovnu,jos ova moja aflikovana sa svih strana..gde nju neko da ostavi(iako sam i sama zelela da recimo prekinem neku vezu pre toga)...gomila kratkih veza,pocetih odjednom i prekinutih bezveze...

Old 01-04-2011, 00:05   #790
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Generalno se tu dobro oseća. Verujem da nisi sklona avanturama, niti čestom menjanju partnera. Malo ti daje zatvorenost dok ne osetiš da si na svom terenu a onda si poput vulkana- sve daješ i telo i dušu.
Seksualno si jaka, potrebno ti je vreme da bi se opustila i uživala, veruješ u ljubav jer imaš i Ve120Ne - iako ponekad delueš zbog toga hladno, možda nezainteresovano ali kažem ti vreme te omekša i onda si prava...
lep opis Venere u Biku

Old 01-04-2011, 03:55   #791
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

Quote:
Moguće da sam malo omašila...ili ti možda težiš da budeš verna ali ti si ne da ...
Moguće i to , mada tvoja Ve je u VI kući to mi je promaklo. Sklona si flertu jer si takva, možda imaš i ljubavi na poslu jer je to tvoja teritorija !!!
A imaš i VE 180 PL ...
A još tvoja VE je vladar VI, VII i XI kuće. Mešaš prijateljstva i ljubav ???!!!
Pa ja bih,ali nekako mi se ne da...uvek me guse ljubomorom,i onda ja neke stvari radim iz nekog svog inata....To sam mesala u poslednje 2 godine,i mislim da sam naucila svoju lekciju...ne,nikako

Old 01-04-2011, 17:25   #792
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
lep opis Venere u Biku
Hvala ...
Verujem da je tebi ljubav slaba tačka jer je ve0Kiron...

Quote:
Pa ja bih,ali nekako mi se ne da...uvek me guse ljubomorom,i onda ja neke stvari radim iz nekog svog inata....To sam mesala u poslednje 2 godine,i mislim da sam naucila svoju lekciju...ne,nikako
Inat ti ide iz asc tj iz Marsa ...moguće i da si dosta tvdoglava, pogotovo u ljubavi tražiš mnogo a daješ koliko ??? ....

Old 01-04-2011, 18:50   #793
mrvica83
Početnik

mrvica83 je offline
Registrovan: Dec 2010
mrvica83 je na dobrom putu
Standardno

Sta kazete o mojoj (ne)sretnoj veneri?
Nista ni sacim- venera u lavu u 12 polju.
Mislim da je ovo najgora kuca za veneru.
Ako neko ima vremena da baci pogled na venericu i kaze mi nesto o njoj(znam simboliku 12 polja i znam kakva je venre u lavu ono sto me muci su aspekti pocetnik sam pa jos uvek to ne mogu da dokucim ).
Hvala unapred

http://www.dodaj.rs/f/1M/ig/4Sr0WTuv/natallll.gif
Naši sponzori
Advertisement

....
Old 01-04-2011, 18:57   #794
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno ....

Quote:
Hvala ...
Verujem da je tebi ljubav slaba tačka jer je ve0Kiron...

Inat ti ide iz asc tj iz Marsa ...moguće i da si dosta tvdoglava, pogotovo u ljubavi tražiš mnogo a daješ koliko ??? ....
trep,treppp :-)

Old 01-04-2011, 19:11   #795
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mrvica83 VIdi Poruku
Sta kazete o mojoj (ne)sretnoj veneri?
Nista ni sacim- venera u lavu u 12 polju.
Mislim da je ovo najgora kuca za veneru.
Ako neko ima vremena da baci pogled na venericu i kaze mi nesto o njoj(znam simboliku 12 polja i znam kakva je venre u lavu ono sto me muci su aspekti pocetnik sam pa jos uvek to ne mogu da dokucim ).
Hvala unapred

http://www.dodaj.rs/f/1M/ig/4Sr0WTuv/natallll.gif
Ve u 12 kući daje tajnost , više ljubavi, biranje i nesigurnost ali pošto je u Lavu ima kontra - tražiš ljubav, požrtvovanje i slično ...nekako ti bi i jedno i drugo što može biti jako lepo upakovano nekako ako nađeš zlatnu sredinu. Moguće i više brakova ali to je već individualna stvar ....
Imaš Ve120ur moguće da ti sve dolazi naglo, čak ti to i želiš nekako taj Ur je u Strelcu pa težiš zabavi...
Ve ti vlada II i X kućom - posao, novac !!!

Quote:
trep,treppp :-)
Pogodih li ???
Malo mi se čini da jesam
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules