ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-06-2016, 01:42   #2386
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by ganci VIdi Poruku

@Marsh, i ja znam nekoliko njih, septembar i oktobar i sve ide kako treba.
A nasa papazjanija ce uskoro prestati
Ja cekam vojno lice a ti...nekog farmaceuta, hm?
Jel mi vjeruješ da me ova moja teorija, da nama (Rakovima, generacija 1986.), neki nebeski poredak mrsi konce, dodatno zaintrigirala za astrologiju. Osobito kad su mi u oči upali i slučajevi septembar/oktobar 1986. Sad vidim da čitava stvar nije plod moje mašte, jer ima još i više slučajeva
Također, i rođeni krajem marta/početkom aprila 1986., slična priča kao i kod nas, ne znam jesi se susretala, ali znam za neka tri/četiri slučaja.

Usput, provjerila sam s drugaricom rođendan djevojke kod koje je nedavno nastupilo poboljšanje (a i kod nje je godinama bio haos) - 13.07.1986.

the natal chart
Submit to Digg   Venera Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-06-2016, 10:18   #2387
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku
Jel mi vjeruješ da me ova moja teorija, da nama (Rakovima, generacija 1986.), neki nebeski poredak mrsi konce, dodatno zaintrigirala za astrologiju. Osobito kad su mi u oči upali i slučajevi septembar/oktobar 1986. Sad vidim da čitava stvar nije plod moje mašte, jer ima još i više slučajeva
Također, i rođeni krajem marta/početkom aprila 1986., slična priča kao i kod nas, ne znam jesi se susretala, ali znam za neka tri/četiri slučaja.

Usput, provjerila sam s drugaricom rođendan djevojke kod koje je nedavno nastupilo poboljšanje (a i kod nje je godinama bio haos) - 13.07.1986.
Naravno, i mene isto
Haha, ulepsala si mi jutro sa tom info 13.07.1986. Jos mi reci da je Vaga u podznaku
Sad sam preracunala, imam tri drugarice rodjene na leto '86 i sve Device u podznaku i sve ista prica. A bas lepe i zanimljive devojke.

Old 18-06-2016, 12:58   #2388
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Jos jedan primjer, doduse, celebrity - Lindsay Lohan (02.07.1986.)

Bila je mnogo popularna i u fazi uspona u ranim 20-tim, medjutim jos od 2007. joj sve ide nizbrdo. Jedan skandal za drugim. Sto se ljubavnog zivota tice, i tu je tanka, ne znam da je ikad imala i jednu iole stabilniju vezu.

Mislim da ima tema o njoj, pa mozemo tamo dalje spekulisati sta i kako nju i sve nas koci

the natal chart

Old 23-02-2017, 19:51   #2389
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

šta sa 1986.? ja sam ta! 15.6.
upadam kao padobranac, ali Rakovima i generaciji 1986. sa rakovskim elementima haos godinama unazad pravi: Pl iz Jarca, Ur iz Ovna.
ja sam od juna 2016. progledala.

glupo pitanje, jer znam da se takvo što ne može utvrditi tek tako, ali da li biste devojku koja je AC Vaga, a Ve0Ma u Ovnu okarakterisali kao plavušu? ne kao glupu nego plave kose?

Old 24-02-2017, 13:44   #2390
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Venera krece retrogradno 4. marta i bice retro do 15.aprila.

Old 26-02-2017, 18:07   #2391
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku

glupo pitanje, jer znam da se takvo što ne može utvrditi tek tako, ali da li biste devojku koja je AC Vaga, a Ve0Ma u Ovnu okarakterisali kao plavušu? ne kao glupu nego plave kose?
Ima jedna plavuša sa tom kombinacijom: Asc. Vaga, Ve u Ovnu, Ma u Ovnu, ali ovde je Ve separaciona i to čitavih devet stepeni.
Ana Kokić, 11.mart 1983.god. ima njen natal ovde negde na forumu. Ne bih ja nju ocenila kao glupu, bez obzira na muzički pravac kojem pripada.

Old 26-02-2017, 19:00   #2392
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

hahaa ok. hvala ti. ovde je u pitanju 7* aplikacija.
mada, kod tih "javnih ličnosti" retko se sreće prirodna boja kose i očiju. sve su farbane i često nose sočiva u boji.
kod ove se vidi smeđi deo u korenu, u području uva.
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-02-2017, 20:06   #2393
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
hahaa ok. hvala ti. ovde je u pitanju 7* aplikacija.
mada, kod tih "javnih ličnosti" retko se sreće prirodna boja kose i očiju. sve su farbane i često nose sočiva u boji.
kod ove se vidi smeđi deo u korenu, u području uva.
Nismo se razumeli. Nisam znala da tražiš prirodne plavuše, sa svetlim očima.
Ana jeste smeđa, ali znaš da kod nas retko možeš sresti nekog sa izrazito prirodno plavom kosom. Čak i oni koji su po rođenju plavi, kasnije najčešće potamne, pa su to neke svetlo smeđe boje kose.
Da li će neko biti plav, crn, umnogome zavisi od toga koja planeta aspektuje asc, odn. vladara asc.

Old 27-02-2017, 00:34   #2394
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

navela sam natalnu situaciju: AC Vaga, Ve 0 Ma u Ovnu i pitala da li biste je ocenili kao plavušu. naravno da pritom ne mislim da pitam: da li mislite da je ona farbana plavuša, gde ćeš videti farbu u natalu mislim na prirodne osobine koje osoba dobija natalno.
rekla sam da se izgled u takve detalje teško vidi, ali neke asocijacije i poveznice ipak se mogu dati. kad je meni rađen natal, rečeno mi je da sam smeđa i mršava sa lepim oblikom grudi i ogromnim očima. sve je tačno.
pošto sam recimo viđala dosta plavih muškaraca sa Ma u Ovnu, plavih žena sa Ve u Vagi.
Ovan/Vaga su svetliji znaci. Blizanci/Device/Rakovi/Bikovi najčešće smeđi. Jarčevi crne kose. Vodolije najčešće crne kose (mada i svetlosmeđe) sa prilično svetlim tenom itd.

Last edited by rijanon; 27-02-2017 at 00:45..

Old 27-02-2017, 00:59   #2395
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Znam da nije tema ali da se nadovežem na temu plavuša Jedna moja drugarica ima natalno MA u ovnu i prirodna je plavuša ali se farba u crno, inače je vodolija/sco pa joj bolje i stoji crna. Još dve plavuše koje znam su vaga/blizanac i blizanac/sco i još jedna prirodno plava drugarica - blizanac. Plavušani koje znam su vaga s ME u vagi sa MO u blizancima, devica/rak s MA u vagi i jedna vodolija MO u blizancima. U mojim primerima se i blizanci provlače kao plavi, pa mi je jedna od asocijacija na blizance - plava kosa

Old 27-02-2017, 17:24   #2396
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

vidiš, neke stvari koje si ti zapazila se poklapaju sa mojim iskustvom: ta drugarica sa Ma u Ovnu je plava (ali je Aqu/Sco i bolje je kad se farba u crno), onda taj drugar sa Ma u Vagi je plav. to sam i ja zapazila: da su Ovan/Vaga najčešće svetli, samo mi nije jasno odakle su Blizanci plavi? ako je So u Blizancima. jer smo mama, tata i ja Blizanci, ali je tata izrazito crne kose, mama je tamnosmeđa, ja sam prava brineta. tata kaže kestenjasta
ako je podznak Blizanac, onda bi Merkur u Vagi dao plavu kosu. navela si gore slučaj da je momak Vaga, Mo u Blizancima, a Merkur (dispoz. Mo) je isto u Vagi. tu opet Vaga dominira, pa daje plavo.
opet drugarica koja je plava ti je Vaga/Blizanac. ovde je bitno gde joj je Merkur, ali opet se Vaga ubacuje kao faktor.
ja znam momka koji je Lav/Vodolija. Lavovi obično nisu plavi onako izrazito, to je više neka zlatno-braon nijansa, karamel + Vodolije su često tamne, ali kad spojiš sa zlatno-braon, on je smeđ ispao. ima Ma 0 Pl u Vagi. ovde Pl utiče da ovaj Ma ne prevagne na plavo, daje mu tu "tamu", pa dobiješ čistog brinetana.
devojka Devica/Rak, Mesec0Saturn u Jarcu. trebala bi biti tamnosmeđa. ali ima Ve0Me u Vagi. plava je.

Old 28-02-2017, 00:52   #2397
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Meni su blizanci oduvek sinonim za plavu kosu, ne znam zašto Kod mene je škorpija baš preovladala pa sam tamno smeđa, skoro pa crna

Old 28-02-2017, 10:51   #2398
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

.....................

Old 02-03-2017, 00:28   #2399
Anci 88
Obično gatalo

Anci 88's Avatar

Anci 88 je offline
Registrovan: Sep 2015
Anci 88 je na dobrom putu
Standardno

Ja imam So i Ve i Me u Blizancima,Ma u Ribama na Asc-u,prirodno imam crnu garavu kosu a svetle oci tj vise zelene nego smedje,pa sam bila crvena i sad sam plava.Ali do kraja godine se vracam u crvendaće

Mislim da mi Ribe daju tamnu kosu.

Old 02-03-2017, 03:04   #2400
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Registrovan: Jan 2017
Beatrice je na dobrom putu
Standardno

Jedan neobičan primer za kog znam je natus kome je kosa promenila boju, iz izrazito crvene u pepeljasto plavu, između 20. i 30. godine života - stelijum u Blizancima (Ma0Mo0So), Ve u Lavu, a Merkur u Biku, podznak Jarac a Saturn u Vagi.

Evo i jedan aforizam za prirodnu plavušu sa plavim očima:
Asc0Ve u Raku, Mo u Vodoliji
So i Me u Lavu
Jedan astrolog je pomenutu osobu na osnovu natalne karte opisao u sitna crevca ispravno, i čini mi se da je rekao da procenjuje da je kosa plava na osovu Merkura u Lavu dotične osobe
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules