ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 13-01-2008, 20:22   #31
Tristran
Druid

Tristran je offline
Registrovan: Dec 2007
Tristran je na dobrom putu
Standardno

Ma nije to ljigava potreba Vaga, kakva ljigavost u znaku Justicije, Pravde, nego je to nacin da ljigavci upropaste Vagu! Mislila sam ono-vara je, pije, kocka se, dzabalebari, a kad Vaga hoce da ga otkaci on zapomaze kako je voli! I Vaga se raspekmezi i sazali, bas zato sto je nesigurna u sebe...
I tako i sa prijateljima...Ja sam licno sto puta progutala tu udicu. Nije tacno da ljubav ne trazi dokaze, naprotiv. A komplimente vole...jer Vage zele da budu lepe i dopadljive, Vage zele da ih svi vole i pate sto je to nemoguce! Kraljevskim Lavovima najlakse je, opet, prici laskanjem! Podrzavati ih bezuslovno, i kad jesu, i kad nisu u pravu!
Neverovatno je koliko su onako macje promisljeni,ne kazem ni lukavi ni neiskreni, oni su vrlo iskreni jer preziru neiskrenost i koliko znaju biti zaslepljeni ako im neko laska!
Laskaj Lavu i pricaj Vagi da je volis i dobices od njih sve sto pozelis, jer su istinoljubivi, dobronamerni i naivni, makar je takav onaj najfiniji tip. Valjda se zato ova dva znaka tako dobro i slazu.
Submit to Digg   Vaga Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-01-2008, 20:46   #32
fenix7
Obično gatalo

fenix7's Avatar

fenix7 je offline
Registrovan: Nov 2007
fenix7 je na dobrom putu
Standardno

Imah jednu vagu djevojku...
Imala je dijete, voljela je uvijek biti u centru pažnje i ni u kom slučaju nije bila vjerna, jer je šarala naokolo kad je mislila da sam ja na poslu!
Iz braka je pobjegla s drugim nekim lovatorom!
Mogli bi svašta pričati lijepoga, ali o nekim osobama moramo se pokriti i po glavi pa reći istinu!
Dakle nakon supruga, veze nakon njega, mene, mog prijatelja, etc...danas je sama i plaće kako nju nitko ne voli oronula u svojoj depresiji!

Nećemo globalizirati niti o jednom znaku, jer svaki znak nosi neke posebnosti sa svim suvladarima i ostalim komponentama u horoskopu!!

Old 13-01-2008, 22:54   #33
Tristran
Druid

Tristran je offline
Tristran je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by fenix7 VIdi Poruku
Imah jednu vagu djevojku...
Imala je dijete, voljela je uvijek biti u centru pažnje i ni u kom slučaju nije bila vjerna, jer je šarala naokolo kad je mislila da sam ja na poslu!
Iz braka je pobjegla s drugim nekim lovatorom!
Mogli bi svašta pričati lijepoga, ali o nekim osobama moramo se pokriti i po glavi pa reći istinu!
Dakle nakon supruga, veze nakon njega, mene, mog prijatelja, etc...danas je sama i plaće kako nju nitko ne voli oronula u svojoj depresiji!

Nećemo globalizirati niti o jednom znaku, jer svaki znak nosi neke posebnosti sa svim suvladarima i ostalim komponentama u horoskopu!!
U pravu si Fenix, ja bas to rekoh na drugom mestu, pa sam sebi uskocila u rec! To su neka moja zapazanja o Vagama i Lavovima koje poznajem. Mora da je tvoja Vaga imala jako lose aspekte Venere i uopste pokazatelje takvog karaktera. Vaga je jedan Gandi. Ali i Brizit Bardo, koja se upravo tako ponasala kao sto ti opisujes, Fenix.
A nesto...ti sa toliko vode u natalu i ne ides dobro sa Vagom. Primetila sam cesto da Rakovi i Vage ne mogu da se smisle, jer Rakovi Vage dozive kao hladne, ledene, a Vagama smeta sto Rakovi cesto ne mogu otvoreno
(na nacin Ovna ili Lava) iskazati ono sto misle.
Opet sam upala u generalizacije, sve zavisi od toliko toga razlicitog u pojedinacnim kartama!
A da li je covek dobar ili los, to ne zavisi od solarnog znaka.

Old 14-01-2008, 18:03   #34
ness
Švrća

ness je offline
ness je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tristran VIdi Poruku
U pravu si Fenix, ja bas to rekoh na drugom mestu, pa sam sebi uskocila u rec! To su neka moja zapazanja o Vagama i Lavovima koje poznajem. Mora da je tvoja Vaga imala jako lose aspekte Venere i uopste pokazatelje takvog karaktera. Vaga je jedan Gandi. Ali i Brizit Bardo, koja se upravo tako ponasala kao sto ti opisujes, Fenix.
A nesto...ti sa toliko vode u natalu i ne ides dobro sa Vagom. Primetila sam cesto da Rakovi i Vage ne mogu da se smisle, jer Rakovi Vage dozive kao hladne, ledene, a Vagama smeta sto Rakovi cesto ne mogu otvoreno
Opet sam upala u generalizacije, sve zavisi od toliko toga razlicitog u pojedinacnim kartama!

slazem se sa tobom tristran....

ja znam puno rakova da varaju zene ...znam ih na pretek .samo oni su dosta porodicni ljudi ,koji vole svoje zene ali i svoje kratke ali slatke avanturice. ....ali ne mozemo sad reci da su svi bas svi rakovi takvi ...ima onih koji su fini .
a i u pravu si da se vage slabo slazu sa rakovima. moj tata je rak i on me ne moze nikako da ukapira a ni ja njega.ali nadjemo neku zlatnu sredinu i
jedino tako funkcjonisemo.mene jedino nervira kod rakova sto se povlace u sebe i ne govore sta ih muci vec sami to oni pokusavaju da rijese ,zatvore se i onda ne znas sta u njima čući.a kod vaga je malo drugacije ...ako ima problem onda je to velika tragedija. ali opet se uz pomoc mnosvtvo prijatelja koje ima izvuce

Old 14-01-2008, 18:36   #35
fenix7
Obično gatalo

fenix7's Avatar

fenix7 je offline
fenix7 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tristran VIdi Poruku
Rekoh ne mogu generalizirati, jer i prva mi je djevojka bila vaga i 5 godina smo se prekrasno slagali! Dakle ima nešto drugo, a to što je, ja ne znam

Old 14-01-2008, 20:22   #36
danicakr
Švrća

danicakr's Avatar

danicakr je offline
danicakr je na dobrom putu
Standardno

Iz mog dosadasnjeg iskustva, kao vaga najmanje se slazem sa ovnovima i to pogotovu zenskim. Vise puta sam imala problema u komunikaciji sa njima, a sa nekim uopste i ne mogu da uspostavim bilo kakav vid konverzacije. Kad cujem da je neko ovan, gotovo, odmah osecam svadju u vazdyhu,strasno . A najbolje se generalno slazemo sa vazdusnim znacima naravno, na prvom mestu sa blizancima .
Majka mi je ovan i tu je malo teza komunikacija sa njom, ali prevazilazi se.
Sad gledam moju natalnu i razmisljam sto bas ovnovi? Ko je raspolozen HELP?

Old 15-01-2008, 11:07   #37
lorelaj
Švrća

lorelaj's Avatar

lorelaj je offline
Registrovan: Jan 2008
lorelaj je na dobrom putu
Standardno

Posto je vec tema VAGA,jasta nego cemo, zabave radi, pricati uopsteno na tu temu.Kako je ko vidi ili kako je ko zivi !Ono,naravno postoje ovakve i onakve Vage,oznacene kao visi i nizi tip u tim generalizacijama zodijackih znakova.Ili sto kaze Danica,prema nekim znakovima gotovo da imamo podsvesne obrasce ponasanja,neshvatljive antipatije ili simpatije.Naravno da nemamo iste pomisli pred Monikom Beluci i npr.Vladimirom Putinom ili Ivom Andricem i onim tipom koji je komandovao Hitlerovim SSovcima (zaboravila mu ime,a vaga je)...Toga smo svi svesni...ali ako bismo isli u detalje tih karata,promasili bismo zadatu temu... Mada me zanima kako se ili kako su se oni borili protiv neodlucnosti?To mi je najveci problem u zivotu...I dopala mi se ona tema o modi...

"Vreme je da odrastem bar do sopstvenog temena!"

Old 16-01-2008, 11:06   #38
ness
Švrća

ness je offline
ness je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by danicakr VIdi Poruku
Iz mog dosadasnjeg iskustva, kao vaga najmanje se slazem sa ovnovima i to pogotovu zenskim. Vise puta sam imala problema u komunikaciji sa njima, a sa nekim uopste i ne mogu da uspostavim bilo kakav vid konverzacije. Kad cujem da je neko ovan, gotovo, odmah osecam svadju u vazdyhu,strasno . A najbolje se generalno slazemo sa vazdusnim znacima naravno, na prvom mestu sa blizancima .
Majka mi je ovan i tu je malo teza komunikacija sa njom, ali prevazilazi se.
Sad gledam moju natalnu i razmisljam sto bas ovnovi? Ko je raspolozen HELP?

super je tebi kad imas samo jednog ovna u blizini....
kod mene u kuci su 3 ovna i to mama ,brat i majka....najbolje tri prijateljice su mi ovnovi.i gdje se god okrenem tu su ovnovi .....i onda ja nekad iz sale kad se svi okupimo znam reci ovce moje voli vas vaš čoban .
e sad i ja sam imala tesku komunikaciju s ovnovima nekad ali sad je sve super iako me nekad znaju malo iznevirati ali su ipak dobri.
nas vage nervira kod ovnova sto kad zacrtaju nesto nece popustiti jer su tvrdoglavi i vole da šefuju.ali sa ovnovima moras znati komunicirati a to je da ne mozes im komandovati vec ih moras fino zamoliti i biti strasno ljubazan s njima .i njima se ne moze reci NE moze niti MORAS ,oni sve to smatraju naredbom ,te rijeci zaboravi kod ovnova.jer ako shvate u svom mozgu neku tvoju recenicu kao naredbu ili drsko negiranje onda nastaje konflikt. moras s njima biti politicar.
ja svom bratu ako kazem moras mi ovo prenijeti odma nece ili se u fazonu kasnije cu,ali ja ako mu kazem moj sngator lijepi mozes li molim te pomoci
odma trci.i kad izlazim u grad s tri ovna svaki hoce po svome a moje misljenje uopste se i ne pika ali ja na fin nacin znam im nametnuti svoje.
samo politiski s njima i sve ce biti super jer oni su ok znak ,nece te slagati jer ne znaju da lazu vrlo lako ih mozes provaliti i dobri su kao prijatelji koji ce uvjek biti tu kada ti zatrebaju.

i slazem se s tobom za blizance ,i ja se sa njima pravo dobro slazem a i sa vodolijama ....mislim kad su partneri u pitanju ali za prave prijatelje uvjek biram ovna jer je uvjek tu kad ga trebam.

e sad sam vidjela tvoju kartu i vidim da imas marsa u prvoj kuci ,nemoj me uzimati za ozbiljno jer ja sam jos pocetnik ali pokusacu iznijeti svoje misljenje ako budem sta pogrijesila ima ko ce me ispraviti

mars u strijelcu u 1. kuci znaci da si vrlo samostalna i nekad volis da trjeras inat i ponasas se bas kao ovan i zato ja mislim da imas tezu komunikaciju s majkom. i sa tobom treba kao s ovnom na fin nacin i sa lijepim rijecima da se rijesi sukob koji je nastao. i mislim zbog ovog marsa koji je planeta ovna da te to koci u komunikacij s ovnom . e ovo je moje misljenje .....vidjet cemo sta kazu ovi iskusniji astrolozi

Last edited by Vojvotkinja; 20-05-2011 at 13:26..

Old 16-01-2008, 11:49   #39
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

mene interesuje vladar mog petog polja merkur sta on donosi mojiim ljubavima i zabavi
znam da devica analizira i trazi savrsenstvo ali moj merkur je u strelcu .....................
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-01-2008, 14:11   #40
danicakr
Švrća

danicakr's Avatar

danicakr je offline
Standardno

[quote=ness;54432].....i onda ja nekad iz sale kad se svi okupimo znam reci ovce moje voli vas vaš čoban
Ta ti je dobra!
To da vole da sefuju da.
Apsolutno. Kad im izneses svoje misljenje to uopste ne dopire do njihovog mozga, samo teraju sta su zacrtali. Meni malo mozda i nedostaje ta diplomatija u komunikaciji, verovatno bas zbog marsa u 1. polju. Eee, kad bi ja mogla mirno i stalozeno sa njima........ .... ...
U sustini znam da ti zele samo dobro, ali to ponekad moze da kosta zivaca

A sto se tice partnera, zanimljivo da su meni svi momci boli vodolije(ali se to neslavno zavrsilo)
i mislim da sam im usla u srz kakvi su( dobro da ne generalizujem sad, ima valjda izuzetaka) i sad ih zaobilazim. A u poslednje vreme su mi simpaticni blizanci, mislim da se vage sa njima najbolje razumeju i imaju brate neku harizmu nevidjenu .
A za ovo tumacenje si u pravu, pronasla sam se, ali ima tu jos dosta toga.....
Srecno sa tvoja 3 ovna , kiss

Old 16-01-2008, 15:11   #41
ness
Švrća

ness je offline
ness je na dobrom putu
Smile

A sto se tice partnera, zanimljivo da su meni svi momci boli vodolije(ali se to neslavno zavrsilo)
i mislim da sam im usla u srz kakvi su( dobro da ne generalizujem sad, ima valjda izuzetaka) i sad ih zaobilazim. A u poslednje vreme su mi simpaticni blizanci, mislim da se vage sa njima najbolje razumeju i imaju brate neku harizmu nevidjenu .
A za ovo tumacenje si u pravu, pronasla sam se, ali ima tu jos dosta toga.....
Srecno sa tvoja 3 ovna , kiss[/quote]

ja vodoliju primjetim na 1000 kilometara, imaju nesto specificno fizicki sto me privuce na prvu loptu a kasnije i psiha .bas me interesuje sta tebi smeta kod vodolije ??? ???????????????'''

a blizanci su raja moj posljednji momak je bio blizanac ...ustvari svi momci s kojima sam hodala i koji su mi se svidjali su vodolije ili blizanci ( nemoj sad mislit da ih je bilo milion . ali pazi kako ces s blizancima ja sam se opekla pravo na jednom .....i tu moras imati taktiku i stalno im moras biti interesantan.
jer brzo gube interesovanje za neku stvar ....zato sa njima moras na neobican nacin graditi vezu.....necemo sad generalizirati ali ja govorim iz nekog licnog iskustva s jednim blizancem.imala sam vezu od 6 mjeseci bilo je sve idealno ,pravo neobicna veza sa uzajamnim postovanjem ,kvalitetnim i interesantnim razgovorom i sadrzajem.....helem nije ni jedne sekunde bila monotona veza. ali jedan dan mi dodje i kaze da mu je bivsa trudna ( mislio je tacnije da je vidio neku drugu djevojku interesantniju od me mene i zeli da pokusa sa njom) i tako se i zavrsi moja veza sa blizancem.
ali dobro ja inace imam te neke planete koje kazu da se partner brzo zaljubi a a isto tako brze odljubi od mene.....malo ima do mojih planeta nije samo do blizanaca .helem sretno sa blizancima oni su raja

Old 16-01-2008, 19:38   #42
danicakr
Švrća

danicakr's Avatar

danicakr je offline
Standardno

Poznato mi je to da blizancima sve brzo dosadi i da zele da vezu stalno podgrevaju na ovaj ili onaj nacin. Tako mi je bar rekao jedan dobar drug blizanac.
A kad smo kod vodolija kad bi ja pocela da ti pricam moja iskustva sa njima tj. bar sa ovim poslednjim, 2 godine smo bili i vise, dramatican raskid.........
Oni su ti slobodnjaci, ne znas na cemu si, svaleri ogromni, najveci u zodjaku ja mislim, ekscentrici, perverznjaci, neodgovorni..........
Zamisli samo jednu vodoliju, sa AS u strelcu, AS0uran, a venera u vodoliji tj. moj bivsi. Strasno, to ti je ona fora ja sam slobodan i nista mi nije zabranjeno
Sa njima ne smes da budes ljubomona nikad jer oni jednostavno misle da ne grese ni u cemu, kao sto reko jedna slobodna veza. (relativno skoro mi je to bilo, ne bi da se vracam na to)

ness
Sad ti vide u natalnoj, pa tebi 3. polje pocinje u ovnu , nije ni cudo sto dobro izlazis na kraj sa njima, to je cak i znak ,koliko ja znam, dobre komunikacije sa ovnovima a vladar 3. ti je otiso u 11. prijateljstva, pa otud toliko drugarica ovnova . To ja onako amaterski.

Last edited by Vojvotkinja; 20-05-2011 at 13:26..

Old 16-01-2008, 20:30   #43
ness
Švrća

ness je offline
ness je na dobrom putu
Standardno

pa pored tri ovna sto imam u kuci, iz osnovne skole imam prijateljicu ovna ,pa iz srednje skole imam 2 prijateljice ovnovi i komsinica koja mi je sad i prijateljica i ona je ovan .... da ti ne pricam u komsiluku sta imam ovnova ,tako da ti ne nabrajam vise, ne znam do cega je to samo znam da ja s njima prijateljski i poslovno dobro funkcijonisem , veza e to ne bi mogla stvarno, nemaju ono sto ja trazim kod parnera ono nesto vodolisko .

e sad danicakr ti udari po blizancima a ja cu po vodolijama ,pa cemo da razmjenjujemo iskustva

Old 16-01-2008, 20:51   #44
danicakr
Švrća

danicakr's Avatar

danicakr je offline
Standardno

e sad danicakr ti udari po blizancima a ja cu po vodolijama ,pa cemo da razmjenjujemo iskustva [/quote]
VAZI!

Old 24-01-2008, 23:14   #45
lorelaj
Švrća

lorelaj's Avatar

lorelaj je offline
Registrovan: Jan 2008
lorelaj je na dobrom putu
Standardno

E,drage Vage,recite imate li problem sa neodlucnoscu i kako ga resavate?Sta se desava i kako se osecate kad treba da donesete neku jako vaznu odluku? Ja se bas,bas namucim i oko najbanalnijih stvari, a kamoli kad treba da promenim mesto boravka,posao,zemlju.Pa onda preinacavam odluke,te se jos vise spletem i upletem... .S tim se moram izboriti,samo nemam formulu koja deluje...Zanima me da li se jos neko zlopati sam sa sobom na ovaj nacin..

"Vreme je da odrastem bar do sopstvenog temena!"
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules