ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

,,
Old 22-01-2014, 15:59   #226
anjaa
Švrća

anjaa je offline
Registrovan: Jan 2013
anjaa je na dobrom putu
Standardno ,,

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
Anja, ti vise delujes kao neko ko se ozbiljno bavi higijenom...wq tim mesecom u Devici i Sa u prvom polju, cisto sumnjam da ides okolo neuredna...
ma ne idem neuredna,naravno...al kakva sam u kuci,takva sam manje vise i na poslu (bez sminke,spremanje traje bukvalno 10 min)...jedino kad je bas neki poseban izlazak u pitanju,onda se dam u sredjivanje ,i mnoge ostavim bez teksta tad...skoro mi je jedna starija koleginica rekla (kad me je videla sredjenu) sto dozvolim sebi da izgledam onako ,jer me nije prepoznala.....
Submit to Digg   Vaga Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-05-2014, 16:34   #227
wesnaw
Obično gatalo

wesnaw's Avatar

wesnaw je offline
Registrovan: Sep 2011
wesnaw je na dobrom putu
Standardno

S obzirom da je meni vladar podznaka (Ve) u vodoliji kao i hrpa drugih planeta, mozda bi reklo da imam neki specifican nacin odevanja, orginalan, drugaciji.
Bas naprotiv, najvise volim klasiku, ali retko se mogu videti a da nisam sredjena. Mislim da je uticaj Vage kod mene poprilicno veliki.

Old 22-05-2014, 11:49   #228
nita
Švrća

nita's Avatar

nita je offline
Registrovan: Jan 2010
nita je na dobrom putu
Standardno

Sa stelijem u Vagi, trebalo bi da sam opterećena izgledom - a nisam.
Trudim se ulagati u trajne vrijednosti, sport, zdrava ishrana, dobra noćna kremica... Ali da se dotjerujem - baš i ne.
Štaviše, najsretnija sam u sportskoj odjeći, i bez mnogo šminke. Tu i tamo volim da napravim iskorak u neku potpuno slobodnu kombinaciju (odjevnu ), i to bude zapaženo.

Ono što, čini mi se, nije spomenuto... A krasi nas, i nije baš najbolja osobina... Silna i tvrdoglava borba za ljubav - kada osjetimo da ona izmiče.

Jednom davno sam se tako borila za opstanak petogodišnje veze, i izgubila. Poslije mi je bilo taako žao energije koju sam uložila u taj odnos da sam se zarekla da to neću ponoviti. Ako krene da se raspada, treba pustiti...

Sad opet radim isto. Toliko se borim da opstane ta druga veza, da sam sama sebi dosadila. Čak ne znam ni da li mi je više stalo. A ipak bih voljela da se ON vrati, da ponovo živimo zajedno, pa da tek onda razmislim da li ga želim...

Eto, to nam je jedna loša osobina - po nas same, a znam da nisam jedina Vaga koja ima ovakve momente.

I onda... Uzalud priča o pravednosti, posvećenosti, ljubaznosti i toleranciji. Onaj ko samog sebe dovede na rub, ugrozi svoje fizičko zdravlje, jer ne može da izađe na kraj sa emocionalnim tegobama... Taj ne može biti dobar ni za druge ljude. Živa istina.

Sorry, sarkazam i ogorčenost... Kad Vaga ne uživa u harmoničnoj vezi, to se dešava. Ali se i dalje može nasmijati svojoj muci. Sve to smo mi.

,,
Old 22-05-2014, 16:11   #229
anjaa
Švrća

anjaa je offline
Registrovan: Jan 2013
anjaa je na dobrom putu
Standardno ,,

Quote:
Originally Posted by nita VIdi Poruku
Sa stelijem u Vagi, trebalo bi da sam opterećena izgledom - a nisam.
Trudim se ulagati u trajne vrijednosti, sport, zdrava ishrana, dobra noćna kremica... Ali da se dotjerujem - baš i ne.
Štaviše, najsretnija sam u sportskoj odjeći, i bez mnogo šminke. Tu i tamo volim da napravim iskorak u neku potpuno slobodnu kombinaciju (odjevnu ), i to bude zapaženo.
Razumele se

Old 14-11-2015, 13:43   #230
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Ovako ga ja vidim
https://corserpentis.wordpress.com/2...-u-znaku-vage/
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules