ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
Mesec , Sunce

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-03-2015, 09:43   #31
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Saki VIdi Poruku
Evo i mene sa točno ovom postavkom.
Sigurno da mi nije bilo lako, ali se nekako uvijek izvučem na kraju i krenem ispočetka. Šta god krenulo po zlu uvijek me nešto doslovno u zadnji čas izvuče i spasi
Ovo je klasican opis aspekta MO120SO, a ti imas oba svetla u aspektu ka tvom ASC sto je odlicna zastita za natusa.
Problematican je MO u padu na ASC ali, to sto se "na kraju izvuces" je klasican opis trigona sa SO koje se nalazi u Raku a to je znak kojim MO vlada, pa ovaj MO pruza ruku ka tvom SO, ono ga na kraju izvlaci iz svake nevolje u koju taj MO zapadne. Pogotovo kroz separaciju sa MA0VE, koja cesto pokazuje i neku naglu, burnu narav, kolericnu, ispade, nekad pomalo teatralne, nisi bas neko ko ima laku narav.
MO u Skorpiji cesto je pokazatelj problema sa psihom, ne mislim u smislu psihickih problema, vec beznadja, mracnih misli, gubitka nade, kada sve vidi crno, ne vidi svetlo na kraju tunela...ali je za svakog coveka najbolje kada ima dobar aspekt svetala u karti, i jos kada to ide preko ASC, nema bolje zastitite.

Za sve sto te taj MO povuce na dno, to SO te vuce na povrsinu, vraca nadu, veru, optimizam, jer SO ti je snazno, vitalno, nalazi se u 9. polju od ASC ( jer su Skorpija i Rak u prirodnom trignu ) a ovo je kuca radovanja SO, ono uziva u ovom polju, jos je rodjenje dnevno pa je SO u svojoj sekti, iznad horizonta po danu...dobro ti je SO, mozda i najbolje u karti, zahvaljujuci njemu izvlacis se iz svega u sta zapadnes zbog svog fiksnog i pomalo teskog karaktera, i svoje tvrdoglavosti i neprilagodljivosti. SO opisuje nas duh, nasu svest, nas razum, inteligenciju, ovo je kuca nase duhovnosti ( mislim na 9. polje ) i ljubavi prema znanju, mudrosti, filozofiji, duhovnim putovanjima, visoj svesti, daljinama...pa je ovo aspekt duhovne sirine, pvratka nade, ljubavi prema zivotu, prema buducnosti, snova, putovanja...
Advertisement

Old 29-03-2015, 10:46   #32
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Saki VIdi Poruku
Možda ovisi dal je povezana sa beneficima ili maleficima?
I jednim i drugim. Trigoni sa Me i Ma, veliki trougao
Sekstili sa Sa, Ve, Ju
Submit to Digg   Svetla u losim kucama Reply With Quote

Old 30-03-2015, 04:32   #33
vaga13
Obično gatalo

vaga13 je offline
Registrovan: Sep 2012
vaga13 je na dobrom putu
Standardno

Ima li tog svetla u mojim kucama?
Hvala unapred.

Old 30-03-2015, 07:20   #34
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by vaga13 VIdi Poruku
Ima li tog svetla u mojim kucama?
Hvala unapred.
Tebe zeza sto ti je vladar ASC MO u averziji sa ASC ( moderna astrologija ovaj aspekt zove inkonjinkcijom ) u TA fakticki nema aspekt sa svojim sedistem u Raku, ne vidi ga.
Za ovu postavku cesto se kaze da se covek oseca kao brod bez kormilara da nema puno uticaja na svoj zivot, koji ga tako nosa bez njegovih prevelikih mogucnosti da reaguje, da donese neke odluke, kao da se izjalove...
Planete u VI polju se nekada osecaju kao da su stalno bolne, i kao da su zatocene, da nemaju svoju slobodu, da su stalno nekome u sluzbi.
A MO u Strelcu je vedar, veseo, optimistican i trazi srecu i izvor lepih emocija. Ovde je MO peregriniran ( sto znaci planeta lutalica ) a ove planete se obicno kace i izrazavaju kroz one sa kojima su u aspektu.
Ti imas lep sekstil MO60SO, to je dobar aspekt jer se tvoja svetla prepoznaju i saradjuju, medjutim SO je u padu, pa nema onu snagu koju ono voli da ima, i u kvadratnom je znaku ka tvom ASC.
Vaga je za Raka IV znak, a to je otac, dom, porodica, pa kao da tu postoji neki konflikt, neko nezadovoljstvo, nesto sto je prisutno od detinjstva.

Osim toga, imas SO90ASC a ovaj kvadrat se cesto aspektuje kroz silu, kada covek hoce da se nametne silom kao autoritet, ili silom trazi paznju. Problem je verovatno u tome sto ti silno zelis da budes za nesto priznat pa ako to ne ostvaris, onda se osetis lose, ali tebi MO i SO imaju dobar aspekt jedno sa drugim, ali ne razumeju se sa tvojim ASC u Raku.

Ali za sve postoji resenje, samo ne treba ici glavom kroz zid ( Rak je kardinalan znak pa ume tako da se ponasa ).
VI polje takodje ima svoje osobine koje mogu da se iskoriste kroz simboliku, i tako da se covek oslobodi pritiska i stresa, koji se gomila i izaziva negativna osecanja.

VI i XII polje su introvertna polja, ovde je prisutna neka potreba za samocom, sluzenjem. Vecina strucnih, vrhunskih lekara ima snazno VI polje, ili XII koje imaju i monasi. Ovo moze biti polje vrlo duhovnih ljudi, koji mogu i imaju moc i snagu da lece druge ( jer je usluzno,servilno polje ) da brinu o drugima, da im pomazu, pa su tu u sve vrste usluznih delatnosti i poslova itd... Pogotovo za MO u Strelcu, koji je sam po sebi vrlo filozofski i duhovan, mudar, pametan, empatican...
Tvoj ASC u Raku ima lep aspekt sekstila sa VE a vidi i JU preko sireg sekstila, i ima lep trigon sa ME u Skorpiji.
Devica je racionalan znak, koja sve ume da provuce kroz prizmu svoje logike, dok je ME u Skorpiji vrlo intuitivan, i cesto ume sam, intuitivno da pronadje resenje problema koji ga muce. Ovaj ME ume da bude prava riznica isceljujucih misli, sto ume i VE u Devici pa umesto da ih okreces protiv sebe, mogao bi da ih iskoristis za sebe, da citas, ucis, stices sto vise mudrosti i znanja, da sebe sam lecis i pomazes samom sebi. ME u Skorpiji ima vrlo veliku moc samoisceljenja i o svemu, o cemu god da uci, saznaje, cita on ide u najvece dubine, ne zadovoljava se povrsnim stvarima, tako da tu mozes sebi vrlo lako da pomognes, samo da nadjes fokus ( sto MO u Strelcu ume da nedostaje, jer bi on sve i odmah ) i da jacas i vezbas snagu volje ( koja fali SO u Vagi ) kroz koncentraciju, posvecivanje necemu, nekoj temi, mudrosti, vestini...

Old 30-03-2015, 09:25   #35
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Meni su So i Mo u kvadratu, plus su obe planete u lošem dostojanstvu (So u vagi a Mo u jarcu, pad i izgon). Plus je So u šestom polju
Nisam tačno sigurna kako se ovo odrazilo na mene, tako da ne mogu baš da dam neki primer... Zdravlje mi jeste slabije, imunitet nikakav i o tome dosta vodim računa. Sklona sam i svakakvim operacijama, ali verujem da to ima veze i sa Ma u devici u šestom...
Ako So i Mo gledam kao oca i majku, oni su vrlo različiti (tata mi je umro), on dosta stariji od nje, dva sveta. Nisu se razvodili, imali su skladan brak i pored očiglednih razlika... Ne znam šta bih još gledala u ovoj simbolici.

Nisam baš mnogo pomogla.

Old 30-03-2015, 17:03   #36
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Ja lijepo balansiram sa tom nekom zeljom za osamljivanjem Sunce u 12 i boravkom u javnosti Mjesec u 10. Slazem se sa Aleom za sve sto je rekla za Mjesec u Strijelcu Moj je taman takav! BLESAV

Old 30-03-2015, 19:49   #37
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Da ne ispadne da se nesto pravim pametna ili da imam srecno postavljenu kartu pa lako delim savete, ja imam verovatno najgore postavljeni Mesec u istoriji astrologije.
Moj MO je vladar 8. polja, nalazi se u 12. u padu u Skorpiji, spaljen od SO, ili balsamican ( to je ona faza Meseca na nebu kada se on maltene uopste ne vidi, kada je cak i najruzniji jer je potpuno bez svog svetla ), nema ni jednu aplikaciju, u praznom je hodu, znaci nema ni jednu planetu za koju bi mogao da se zakaci.

Svu snagu svoje karte ja crpim iz Sunca u Strelcu, koje mi je na podznaku i u aspektu sa mojim JU koji mi je vladar ASC i SO.

I jako cesto osetim maleficnost svog MO, ali se svojski trudim da svu snagu i izlaz uvek trazim kroz to SO.
Taj MO ( kao i ME u Skorpiji ) koristim za ucenje, saznavanje, dosta sam intuitivna, naucila sam da mi samoca ne smeta vec da je koristim za trenutke u kojima se posvecujem sebi i svom licnom napretku.
Tako da, svako od nas ima svoju boljku, ni jedna karta nije savrsena niti je iko od nas dobio na tacni savrsen raspored planeta pa da moze da uziva. Samo treba dosta raditi na sebi, na svojoj svesti, na jacanju svoje licnosti, karaktera, volje, pa zasto ne i pozitivne simbolike planeta...

Veliko hvala
Old 30-03-2015, 20:58   #38
vaga13
Obično gatalo

vaga13 je offline
Registrovan: Sep 2012
vaga13 je na dobrom putu
Standardno Veliko hvala

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Tebe zeza sto ti je vladar ASC MO u averziji sa ASC ( moderna astrologija ovaj aspekt zove inkonjinkcijom ) u TA fakticki nema aspekt sa svojim sedistem u Raku, ne vidi ga.
Za ovu postavku cesto se kaze da se covek oseca kao brod bez kormilara da nema puno uticaja na svoj zivot, koji ga tako nosa bez njegovih prevelikih mogucnosti da reaguje, da donese neke odluke, kao da se izjalove...
Planete u VI polju se nekada osecaju kao da su stalno bolne, i kao da su zatocene, da nemaju svoju slobodu, da su stalno nekome u sluzbi.
A MO u Strelcu je vedar, veseo, optimistican i trazi srecu i izvor lepih emocija. Ovde je MO peregriniran ( sto znaci planeta lutalica ) a ove planete se obicno kace i izrazavaju kroz one sa kojima su u aspektu.
Ti imas lep sekstil MO60SO, to je dobar aspekt jer se tvoja svetla prepoznaju i saradjuju, medjutim SO je u padu, pa nema onu snagu koju ono voli da ima, i u kvadratnom je znaku ka tvom ASC.
Vaga je za Raka IV znak, a to je otac, dom, porodica, pa kao da tu postoji neki konflikt, neko nezadovoljstvo, nesto sto je prisutno od detinjstva.

Osim toga, imas SO90ASC a ovaj kvadrat se cesto aspektuje kroz silu, kada covek hoce da se nametne silom kao autoritet, ili silom trazi paznju. Problem je verovatno u tome sto ti silno zelis da budes za nesto priznat pa ako to ne ostvaris, onda se osetis lose, ali tebi MO i SO imaju dobar aspekt jedno sa drugim, ali ne razumeju se sa tvojim ASC u Raku.

Ali za sve postoji resenje, samo ne treba ici glavom kroz zid ( Rak je kardinalan znak pa ume tako da se ponasa ).
VI polje takodje ima svoje osobine koje mogu da se iskoriste kroz simboliku, i tako da se covek oslobodi pritiska i stresa, koji se gomila i izaziva negativna osecanja.

VI i XII polje su introvertna polja, ovde je prisutna neka potreba za samocom, sluzenjem. Vecina strucnih, vrhunskih lekara ima snazno VI polje, ili XII koje imaju i monasi. Ovo moze biti polje vrlo duhovnih ljudi, koji mogu i imaju moc i snagu da lece druge ( jer je usluzno,servilno polje ) da brinu o drugima, da im pomazu, pa su tu u sve vrste usluznih delatnosti i poslova itd... Pogotovo za MO u Strelcu, koji je sam po sebi vrlo filozofski i duhovan, mudar, pametan, empatican...
Tvoj ASC u Raku ima lep aspekt sekstila sa VE a vidi i JU preko sireg sekstila, i ima lep trigon sa ME u Skorpiji.
Devica je racionalan znak, koja sve ume da provuce kroz prizmu svoje logike, dok je ME u Skorpiji vrlo intuitivan, i cesto ume sam, intuitivno da pronadje resenje problema koji ga muce. Ovaj ME ume da bude prava riznica isceljujucih misli, sto ume i VE u Devici pa umesto da ih okreces protiv sebe, mogao bi da ih iskoristis za sebe, da citas, ucis, stices sto vise mudrosti i znanja, da sebe sam lecis i pomazes samom sebi. ME u Skorpiji ima vrlo veliku moc samoisceljenja i o svemu, o cemu god da uci, saznaje, cita on ide u najvece dubine, ne zadovoljava se povrsnim stvarima, tako da tu mozes sebi vrlo lako da pomognes, samo da nadjes fokus ( sto MO u Strelcu ume da nedostaje, jer bi on sve i odmah ) i da jacas i vezbas snagu volje ( koja fali SO u Vagi ) kroz koncentraciju, posvecivanje necemu, nekoj temi, mudrosti, vestini...
Veliko hvala za vreme koje si izdvojila za ovako opsezan odgovor.
U nekim stvarima sam se pronasao i razumeo ih, ali ono sto je kod mene malo vise privatno, dodacu u ti u pp-u.
Srdacan pozdrav !

Old 31-03-2015, 08:23   #39
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Tako da, svako od nas ima svoju boljku, ni jedna karta nije savrsena niti je iko od nas dobio na tacni savrsen raspored planeta pa da moze da uziva. Samo treba dosta raditi na sebi, na svojoj svesti, na jacanju svoje licnosti, karaktera, volje, pa zasto ne i pozitivne simbolike planeta...
Upravo to!!! Ovo bi trebalo da stoji kao neki sticky cim se otvori ovaj forum. Ja mislim da u svijetu ima previse razmazenih ljudi, da ne kazem plachipussies, koji su nezreli pa ne umiju da ukapiraju da je samo RAD NA SEBI dovoljan da se prevazidju crvene linije u fakin karti.
Naši sponzori
Advertisement

Old 31-03-2015, 19:46   #40
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Da ne ispadne da se nesto pravim pametna ili da imam srecno postavljenu kartu pa lako delim savete, ja imam verovatno najgore postavljeni Mesec u istoriji astrologije.
Moj MO je vladar 8. polja, nalazi se u 12. u padu u Skorpiji, spaljen od SO, ili balsamican ( to je ona faza Meseca na nebu kada se on maltene uopste ne vidi, kada je cak i najruzniji jer je potpuno bez svog svetla ), nema ni jednu aplikaciju, u praznom je hodu, znaci nema ni jednu planetu za koju bi mogao da se zakaci.

Svu snagu svoje karte ja crpim iz Sunca u Strelcu, koje mi je na podznaku i u aspektu sa mojim JU koji mi je vladar ASC i SO.
A zašto iz Su ?

Mislim, ok shvatam da su svetla jako bitna i da moramo sagledati celu kartu, ali ako već pričamo o loše aspektovanom Mo, zar onda ne bi trebalo odgovor ili bar neko kanalisanje te energije Mo tražiti u dispozitoru ?

Old 31-03-2015, 22:14   #41
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
A zašto iz Su ?

Mislim, ok shvatam da su svetla jako bitna i da moramo sagledati celu kartu, ali ako već pričamo o loše aspektovanom Mo, zar onda ne bi trebalo odgovor ili bar neko kanalisanje te energije Mo tražiti u dispozitoru ?
Izlaz uvek trazimo u dobrim planetama i dobrim aspektima.
Lose planete, lose polozene, lose po dostojanstvu, lose po svojoj poziciji, ne donose nam dobro, pa nema svrhe ni dispozitor, ako nije dobar.

Npr, ja imam SA u Raku, ciji je dispozitor MO u Skorpiji.
Kako ja da nadjem izlaz iz maleficnog SA u jos maleficnijem MO?

Ako bih svoj zivot, ili nazovimo to kako hocemo, poverila SA u Raku i MO u Skorpiji, daleko bih dogurala...

Izlaz za svoje probleme trazimo u "svetlu na kraju tunela" a to su dobre i snazne planete, i one koje donose srecu i pozitivna raspolozenja u nas zivot, u nasu svest u nas duh.

Cak ni dispozitor nekoj planeti ne moze puno da pomogne ako sa njom nije u aspektu, tj ako je ne vidi ( ako je sa njom u averziji ) jer mi najvecu snagu crpimo iz planeta sa kojima je nas ASC u aspektu.

Quote:
Upravo to!!! Ovo bi trebalo da stoji kao neki sticky cim se otvori ovaj forum. Ja mislim da u svijetu ima previse razmazenih ljudi, da ne kazem plachipussies, koji su nezreli pa ne umiju da ukapiraju da je samo RAD NA SEBI dovoljan da se prevazidju crvene linije u fakin karti.
Tacno tako!
A rad na sebi je zapravo podizanje na visi nivo svesti, a simbolicki, svest to je zapravo nase Sunce, koje i jeste najvaznija planeta i u nasim natalnim kartama, i nasem Solarnom sistemu. Sunce je zapravo nas duh, ili ono sto se naziva conscience, Sunce je nasa mudrost, dobrota, plemenitost, i sve ono najbolje u nama. Kada bismo se vise bavili svojim duhom, a manje svojim egom, zeljama, zudnjama, mnogih nevolja i tuga bismo se lakse oslobodili.

Old 31-03-2015, 22:22   #42
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
jer mi najvecu snagu crpimo iz planeta sa kojima je nas ASC u aspektu.
Alea, ako je ovako kako ti kazes jel bih onda ja trebala da crpim snagu preko ove moje Ve ili Pl?
oba prave aspekat sa asc, druge aspekte bitnije ne vidim...

i zanimljivo je da mi tranz Ve uopste nikad nista ne donese u zivot, hocu reci ne reagujem na nju skoro uopste..

da li je to zbog toga jer je ona lose postavljena u mojoj karti i jel onda samim tim i nemam neke koristi od nje? ))

Old 31-03-2015, 22:38   #43
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
Alea, ako je ovako kako ti kazes jel bih onda ja trebala da crpim snagu preko ove moje Ve ili Pl?
oba prave aspekat sa asc, druge aspekte bitnije ne vidim...

i zanimljivo je da mi tranz Ve uopste nikad nista ne donese u zivot, hocu reci ne reagujem na nju skoro uopste..

da li je to zbog toga jer je ona lose postavljena u mojoj karti i jel onda samim tim i nemam neke koristi od nje? ))
Ti imas lep sekstil SO60MO, znaci da su ti svetla u skladu jedno sa drugim, i taj aspekt je lep i pozitivan za zdravlje, za vitalnost.
Medjutim ni MO ni SO ne vide tvoj ASC, u averziji su sa njim.
One planete koje ne vide nas ASC u stvari funkcionisu tako da mi nad njima kao da nemamo kontrolu, sto kazu ne umemo da ih hendlujemo.
Ne razumemo se sa njima.
Tvoj ASC je u fiksnom znaku Skorpije, SO u promenljivim Blizancima a MO u kardinalnom Raku. Skorpija koja je fiksna, kolericno/flegmaticnog temperamenta, ne razume bas previse svoje promenljivo SO a ni kardinalni MO, pa tako nekad svoja osecanja kao da ne razumes najbolje, ne umes da upravljas njima, zbunjuju te mozda, ili deluju neocekivano tvoje burne reakcije.

Ali tebi i MO i SO vide ASC preko planeta u Lavu i SA u Vodoliji.

Kod tebe, takav je moj utisak a ti me ispravi ako gresim, ovaj fiksni T kvadrat dominira temperamentom i karakterom. Mislim da si dosta svojeglava, da se tesko prilagodjavas, da volis da teras po svom cak i na svoju stetu, bez obzira sta mislis ili sta osecas, nesto je u tebi jace, i tera te da budes nekad i samodestruktivna, samo da ne odstupis od svoga?
Imas SA u sedistu i JU u triplicitetu, meni je tvoj JU super postavljen, i sve ove planete vide tvoj ASC.
Mada je ova kombinacija Lava i Skorpije bas komplikovana, znam coveka

Old 31-03-2015, 22:52   #44
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ti imas lep sekstil SO60MO, znaci da su ti svetla u skladu jedno sa drugim, i taj aspekt je lep i pozitivan za zdravlje, za vitalnost.
Medjutim ni MO ni SO ne vide tvoj ASC, u averziji su sa njim.
One planete koje ne vide nas ASC u stvari funkcionisu tako da mi nad njima kao da nemamo kontrolu, sto kazu ne umemo da ih hendlujemo.
Ne razumemo se sa njima.
Tvoj ASC je u fiksnom znaku Skorpije, SO u promenljivim Blizancima a MO u kardinalnom Raku. Skorpija koja je fiksna, kolericno/flegmaticnog temperamenta, ne razume bas previse svoje promenljivo SO a ni kardinalni MO, pa tako nekad svoja osecanja kao da ne razumes najbolje, ne umes da upravljas njima, zbunjuju te mozda, ili deluju neocekivano tvoje burne reakcije.

Ali tebi i MO i SO vide ASC preko planeta u Lavu i SA u Vodoliji.

Kod tebe, takav je moj utisak a ti me ispravi ako gresim, ovaj fiksni T kvadrat dominira temperamentom i karakterom. Mislim da si dosta svojeglava, da se tesko prilagodjavas, da volis da teras po svom cak i na svoju stetu, bez obzira sta mislis ili sta osecas, nesto je u tebi jace, i tera te da budes nekad i samodestruktivna, samo da ne odstupis od svoga?
Imas SA u sedistu i JU u triplicitetu, meni je tvoj JU super postavljen, i sve ove planete vide tvoj ASC.
Mada je ova kombinacija Lava i Skorpije bas komplikovana, znam coveka
pa Pl ima samo 90Ju..pa T kvadrata kao i da nema, msm mozda ga i ima ali ja gledam manje obrise pa nisam sigurna da li da ga tumacim kao T kvadrat onda...mada, po tvom opisu si sve pogodila, jer jesam takva i radim sve po svome i prekidam cim ja mislim da nesto ne valja iako se posle ubijem placuci...ali se ne vracam nazad nikad, odnosno ne vracam se prva, mada umem nekad da oprostim i kao probam ponovo...mada nikad ne zaboravim...onda samo mogu da se nadam da planete u lavu povade stvar...ali dispozicijom idu u So koje ne vidi asc i jos imam jod sa So koje je u centru toga svega

ali hvala ti na odg...resenja manje vise nema, tj. nije lako vidljivo

Old 31-03-2015, 23:14   #45
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
pa Pl ima samo 90Ju..pa T kvadrata kao i da nema, msm mozda ga i ima ali ja gledam manje obrise pa nisam sigurna da li da ga tumacim kao T kvadrat onda...mada, po tvom opisu si sve pogodila, jer jesam takva i radim sve po svome i prekidam cim ja mislim da nesto ne valja iako se posle ubijem placuci...ali se ne vracam nazad nikad, odnosno ne vracam se prva, mada umem nekad da oprostim i kao probam ponovo...mada nikad ne zaboravim...onda samo mogu da se nadam da planete u lavu povade stvar...ali dispozicijom idu u So koje ne vidi asc i jos imam jod sa So koje je u centru toga svega

ali hvala ti na odg...resenja manje vise nema, tj. nije lako vidljivo
Tvoj i moj pogled na astrologiju nemaju bas puno veze.

Ja ne gledam transsaturne, pa tako ni PL.
Sve sto opisujes jeste odraz jedne Skorpije, jer je ona vodeni znak, spolja hladna iznutra sve kljuca, zato je mesavina flegmaticnog i kolericnog temperamenta.
Sve sto si opisala jeste tipicno za taj fiksni karakter, koji naprosto ne moze da se opusti i da nadje neki mir, stalno je u grcu, stalno u napetom stanju...

Imas jako dobrog JU u Lavu, u svom triplicitetu, SA je u domicilu ali je retro sto ga kvari. Ali JU je super, samo sto je sa ASC u kvadratu pa ume da donese pomalo i oholost, ali moze on jako lepo da se iskoristi.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules