ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
nesto i o strelcevima....

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-08-2010, 02:33   #31
egerija
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Registrovan: Jul 2009
egerija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by swiss VIdi Poruku
Strelac-Krelac hehehe (salim se),Moja mala je Strelac-Strelac podznak,pa sad mozete misliti kava je?! Sve moze,sve hoce kao cita (majmun tarzanov),nista joj nije tesko uciniti,radoznala je i vesele naravi,iskrena je i uvek na nekim tockicima je,ako ne u Autu onda je na rosulama! Katastrofa je u pozitivnom smislu i zato je volim i kad se svadjamo,i kad idemo na palninu,kod prijatelja itd itd al i kad nismo zajedno uopste nemam dojam da cu da puknem od ljubomore i pomisli sa kim je i gde je! Ja kao Devica a ona kao Strelac hmmm,kazu da nije bas ok kombinacija kad je ljubav u pitanju,al zato jesu na ostalim poljima,u stvari,dogovore se brzo u kratkim recenicama i naravno ja kao netipicna Devica OBOZAVAM SLOBODU,OBOZAVAM LETENJE I PUTOVANJE i da ne nabrajam dalje,u stvari kao i ona sama sto voli da je se ne sputava i u kavez stavlja,tako i ja isto,pa valjda i opstajemo kao zajednica jer smo demokrate jedno prema drugom! Strelac je super,nemam mu sta zameriti
Ja ti kazem da je super kombinacija, vec sam pisala o tome, samo sto je kod mene bilo obrnuto, ja Devica on Strelac, ali sam ga volela zbog istih stvari kao ti tvoju malu ... i sve je islo kao po loju... a onda je ljubomora sve upropastila... njegova...
mada ni ja u to vreme nisam bila cvecka, pa je krivica obostrana, i slazem se ovo za slobodu ni ja nisam tipicna Devica, ali ovo tvoje: Strelac je super AMIN!!!!

Submit to Digg   strelac Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 07-09-2010, 22:35   #32
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Egerija,ume li Strelac da bude ljubomoran?! Zar je moguce da ti je ljubomora pokvarila vezu??? Nekako je neverovatno,to ljubomora,kad je Strelac slobodnjak i vise prijatelj nego ljubav sto je

Old 07-09-2010, 23:12   #33
egerija
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Standardno

Vidis, ovaj je bio i to mnooogo. Ne u smislu nekog gusenja i proganjanja, vec stalna sumnja kad okrenem ledja, malo sam i ja vrcava sto bi se reklo, pa kulminacija u jednom trenutku i kraj. Ali ostala je lepa uspomena iako je, normalno, bilo i manje lepih stvari, Strelac je nezlonameran i mi smo ostali prijatelji posle svega. Ali iskrena da budem, dozvoljavao je on sebi neke stvari koje meni nije, slobodu je voleo, ali voleo je i mene, a u paketu ne ide

Old 08-09-2010, 13:49   #34
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

sto mu gromova je offline
Registrovan: May 2007
sto mu gromova je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by egerija VIdi Poruku
A kazu da Devica i Strelac i nisu neki par, a evo jos jednog dokaza protiv. Meni je najlepsa i najkvalitetnija veza (nikad prezaljena ) bila sa Strelcem, pa sam mozda i previse pristrasna kada su oni u pitanju.
Mada, kako Tanjica rece bitan je i Asc i mnogo toga jos, ali Sunce je Sunce .
Veza između strelca i device ne spada u red održivih veza,jer su za početak sunca ova 2 znaka u kvadratu,ali meni je poslednja duža veza bila sa muškarcem devicom,i čini mi se da će mi on još duuuuugo ostati u sećanju....

Old 08-09-2010, 14:19   #35
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno

prezirem strelce ! moj zadnji strelac je takav lazov, kad bi vam pricala ne bi verovali, strelac i podznak strelac sa VE, MA i JU u sco u 12 kuci, ja sam osoba sa 4 planete u strelcu i sve su te moje planete pale na njegovo I polje, odmah se osetila hemija... ali on je napravio bebu jednoj skorpiji sa kojom je imao paralelnu vezu! Toliko o strelcevima i duplim strelcevima, nikad vise ni sa jednim strelcem, lazljivac i ego manijak ! E pa neka uziva sa njegovom zenicom skorpijom, a prva zena mu je bila rak (odrala ga na sudu za alimentaciju) prvo sam ga zalila sad mi je drago, nije njega prva zena ostavila uzalud!

ma kakv je to covek koji laze i vidja se sa mnom a ima tamo negde trudnu drugu devojku!

evo gledajte njegovu kartu i ucite http://www.dodaj.rs/?r/ZA/3M8HajlQ/aleksandar.jpg ! NAJLOSIJI COVEK KOGA SAM UPOZNALA A MASKA MU JE STALNI OSMEH, DOK NE ZACEPRKAS ONDA KRECE DESTRUKCIJA

Old 08-09-2010, 16:04   #36
Sirena
Obično gatalo

Sirena's Avatar

Sirena je offline
Registrovan: Sep 2006
Sirena je na dobrom putu
Standardno

@Mace,

Prvo sto mi je skrenulo paznju je Neptun na samom ASC koji hoce da doprinese obmani kad ja nosical horoskopa u pitanju, u smislu da ga drugi tesko vide u pravom svetlu, a drugo jos vaznije je Ve0Ma u Sc u 12. kuci ,po meni je ovo skolski primer osobe koja ce za rad strasti uvek biti spremna na prevaru.

Strelcevi vecinom ne da ne zele nego ni ne umeju da lazu....

Quote:
Originally Posted by Daenerys Targaryen VIdi Poruku
Strelac. O njima nemam definisano mišljenje. Muškarci strelčevi su mi zanimljivi, ali ispostavilo se da je neminovno da bezosećajno povređuju meku Ribu. Od sad ću ja pažljivije da baratam sa njima.
Za mene se citav zivot "lepe" Ribe. Osim toga mama i sestra su takodje Ribe,najbolja drugarica, prvi decko, najveca ljubav....

Ako izuzmem clanove porodice gde ne mogu da budem objektivna u odnosima, moram da priznam da su se mnoge ribe opekle o mene.

Ocigledno je da nosim nesto u sebi u senzibilitetu sto Ribama odgovara i stvarno ih volim zato sto su to divna bica posebno muske Ribe, ali isto tako znam da sam za njih ipak pregruba ili bolje receno jaka i zato umem cesto da ih povredim nesvesno jer pogled na svet nam se i suvise razlikuje.
Previse suptilna priroda za koje Strelac retko kad ima sluha i razumevanja...nazalost. Ali zato svaki Strelac treba ipak da vodi racuna i bude svestan da njegove akcije mogu lako da povrede pripadnike Riba.

Last edited by Vojvotkinja; 30-10-2010 at 18:46..

Old 09-09-2010, 01:28   #37
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

strelac spada u najiskrenije znake,retko zeli da nekoga povredi slaze ili uvredi, ali cesto bas to i i uradi ali kod njega je namera iskljucena.Samo je iskren i kaze ono sto misli.
onaj chart duplog strelca sa neptunom na ascendentu govori o osobi koja je bas takva mastovita i cak i sama veruje u ono sto prica,ali je definitivno tesko kod njega zakljuciti sta jeste njegova masta a sta zaista veruje da moze ostvariti.

Old 09-09-2010, 17:26   #38
mace
Obično gatalo

mace je offline
mace je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
strelac spada u najiskrenije znake,retko zeli da nekoga povredi slaze ili uvredi, ali cesto bas to i i uradi ali kod njega je namera iskljucena.Samo je iskren i kaze ono sto misli.
onaj chart duplog strelca sa neptunom na ascendentu govori o osobi koja je bas takva mastovita i cak i sama veruje u ono sto prica,ali je definitivno tesko kod njega zakljuciti sta jeste njegova masta a sta zaista veruje da moze ostvariti.
bas tako pametnice , on jedno prica a drugo radi, meni rece da nece da se zeni, a napravi dete jednoj scorpiji mladjoj od njega 10 godina (simbolika VE180SA http://www.dodaj.rs/?r/ZA/3M8HajlQ/aleksandar.jpg)...
pre neki dan me zvao na kafu (da mi objasni covek da me nije lagao) i kaze pa ja necu da se zenim !! kad ga nisam udavila, pa zar nije isto da sa nekim zivis kad si vec napravio dete, kakva je to razlika !! Ej

Old 09-09-2010, 19:03   #39
egerija
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mace VIdi Poruku
bas tako pametnice , on jedno prica a drugo radi, meni rece da nece da se zeni, a napravi dete jednoj scorpiji mladjoj od njega 10 godina (simbolika VE180SA http://www.dodaj.rs/?r/ZA/3M8HajlQ/aleksandar.jpg)...
pre neki dan me zvao na kafu (da mi objasni covek da me nije lagao) i kaze pa ja necu da se zenim !! kad ga nisam udavila, pa zar nije isto da sa nekim zivis kad si vec napravio dete, kakva je to razlika !! Ej
Auuu gde nadje to?
Dobro da nije napravio tebi, biti vezan za takav primerak uzas stvarno, ovo je pravi izrod iz reda Strelceva, treba zaobiliaziti u sirokom krugu
Najgore sto on veruje u svoje lazi pa moze da te natera da poludis od takvih izmisljotina

Naši sponzori
Advertisement

Old 09-09-2010, 23:16   #40
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
jos je gore kada vec ima dete sa tom skorpijom,mozda i nece da se zeni ali obaveza ostaje.

Old 10-09-2010, 12:04   #41
mace
Obično gatalo

mace je offline
mace je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
jos je gore kada vec ima dete sa tom skorpijom,mozda i nece da se zeni ali obaveza ostaje.

Pa zivece sa njom, isto je ozenio se ili ne ? da li sam bila normalna kad sam umislila da sam ja ovaj MO u lavu kod njega !! jos napadnut ovoliko ! http://www.dodaj.rs/?r/ZA/3M8HajlQ/aleksandar.jpg

Quote:
Originally Posted by egerija VIdi Poruku
Auuu gde nadje to?
Dobro da nije napravio tebi, biti vezan za takav primerak uzas stvarno, ovo je pravi izrod iz reda Strelceva, treba zaobiliaziti u sirokom krugu
Najgore sto on veruje u svoje lazi pa moze da te natera da poludis od takvih izmisljotina
AAAAA ovo si ubola nevidjeno, sa njim kad pricas, ima utisak da si u vrzinom kolu, lepo prica, ne zatvara, ali covek mota jedan sekund jedno a onda drugo i sto rece mandrak on sam veruje u to sto prica i ne seca se sta je jeuce rekao, a ne zna ni koga voli !! Mene je pitao posle mesec dana vidjanja a koja prava zena za mene, jsi li ti? ja tada nisam sanjala da on ima drugu !!

sta je zanimljivo astroloski, pogledajte kako je simbolicki ocrtano kako je ta scorpija mladja od njega presla posle dve godine (takodje tajnog vidnjanja) u MO u lavu, pa tako sto je mladja (VE180SA) i sto je cutala

A ja ? ja sam blebetala, raspravljala se, i ostacu VE u sco 180 SA-mrznja
Ja njega prezirem zbog lazi-zgazila bi ga kao crva a on bi da budemo prijatelji !! U PREVODU-smrad koji bi jos da spava sa mnom dok sa drugom ceka dete! FUJ

Old 10-09-2010, 12:12   #42
djurafigura
Druid

djurafigura's Avatar

djurafigura je offline
Registrovan: May 2010
djurafigura je na dobrom putu
Standardno

Mace teraj to! Prekidaj svaki kontakt i gledaj napred! Imala sam slično iskustvo, zato ti to i kažem...a ovaj tvoj je izgleda još veća gnjida kad se usuđuje da ti se uopšte obrati nakon svega...Pozz od mene :-)))

Old 10-09-2010, 13:06   #43
mace
Obično gatalo

mace je offline
mace je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by djurafigura VIdi Poruku
Mace teraj to! Prekidaj svaki kontakt i gledaj napred! Imala sam slično iskustvo, zato ti to i kažem...a ovaj tvoj je izgleda još veća gnjida kad se usuđuje da ti se uopšte obrati nakon svega...Pozz od mene :-)))

tako je duso, sto bi rekla babe teraj govna! volela bi da mu se vrati sve...jbg,ne mozes da iseces bol tek tako...dugo mi je nabacivao krivicu, navodno voleo me je ali sam ja bila gruba ...a ja inace imam kompleks koji vucem iz detinjstva, imam dva mladja brata i uvek sam bila krivac... udarao je na moja najslabija mesta.......

elem evo jedna lepa pesma... sad maske skinimo da svi vidimo u ovoj igri ko je ko........Toni Cetinski
http://www.youtube.com/watch?v=bp5T3...eature=related

Old 10-09-2010, 15:12   #44
egerija
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Standardno

Quote:
tako je duso, sto bi rekla babe teraj govna! volela bi da mu se vrati sve...jbg,ne mozes da iseces bol tek tako...dugo mi je nabacivao krivicu, navodno voleo me je ali sam ja bila gruba ...a ja inace imam kompleks koji vucem iz detinjstva, imam dva mladja brata i uvek sam bila krivac... udarao je na moja najslabija mesta.......

elem evo jedna lepa pesma... sad maske skinimo da svi vidimo u ovoj igri ko je ko........Toni Cetinski
http://www.youtube.com/watch?v=bp5T3...eature=related
Prelepa pesma, inace obozavam Tonija, a ova je vrh...
Zivi svoj zivot i ne dozvoli da izaziva bilo kakva osecanja u tebi, jer ni tvoj prezir nije zasluzio, vratice se njemu sigurno, covek je bez svesti i osecaja kada udara tako nisko, morace i on malo da pretrpi da se vrati ravnoteza u kosmosu koju je poremetio (znas ono, on tebi, njemu neko drugi)...

Old 15-09-2010, 10:22   #45
Fiorellino
Obično gatalo

Fiorellino's Avatar

Fiorellino je offline
Registrovan: Jul 2010
Fiorellino je na dobrom putu
Standardno

Ako imam prava to da kazem: Mace hvala sto sa nama delis ovu tesku pricu i samo napred, kao sto i ostale devojke rekose!!

Ja nisam naletala na strelceve, ali jesam na vise strelceva u podznaku. Inace, imam vladara 7. kuce u strelcu.
Dakle ti strelcevi u podznaku su hteli da budu sa mnom i ako su zauzeti (ziveli sa devojkom ili u braku!), svi su bili hronicno neverni svojim devojkama/zenama, u paralelnim vezama (7. kuca u blizancima??), najvise su bili opsednuti devojkama koje su odbijale da budu sa njima (strelcevski avanturizam, sta li?), a ja sam znala sta hucu, tj. necu u tom smislu!!!

Udala sam se za coveka koji ima meseca u strelcu i tu je sve ok!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules