ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
nesto i o strelcevima....

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-06-2010, 13:30   #16
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Strelac. O njima nemam definisano mišljenje. Muškarci strelčevi su mi zanimljivi, ali ispostavilo se da je neminovno da bezosećajno povređuju meku Ribu. Od sad ću ja pažljivije da baratam sa njima.
Submit to Digg   strelac Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-06-2010, 14:12   #17
Chi Darling
Početnik

Chi Darling je offline
Registrovan: May 2010
Chi Darling je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Daenerys Targaryen VIdi Poruku
Strelac. O njima nemam definisano mišljenje. Muškarci strelčevi su mi zanimljivi, ali ispostavilo se da je neminovno da bezosećajno povređuju meku Ribu. Od sad ću ja pažljivije da baratam sa njima.
Been there. Done that.
Mislila sam da neko ko funkcionise na skoro identicnim principama, tako je bar izgledalo, ce me razumeti. Izasla grozno povredjena.
Nakon svega procitala malo o muskarcima Strelcevima i .. da parafraziram.. "samo mazohista se moze zaljubiti u muskarca Strelca"..

Old 24-06-2010, 18:32   #18
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Mojaa lična iskustva sa Strelčevima su extra...jako ih obožavam jer su veseli uvek -nekako bez razloga!!!Večiti optimisti i jako dragi....
Moja sestričina je Strelac - razlog više...
pozzzzzzz

Old 29-06-2010, 20:52   #19
egerija
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Registrovan: Jul 2009
egerija je na dobrom putu
Standardno

Strelcevi su moj omiljeni znak! Definitivno najpozitivniji i najenergicniji u zodijaku, naravno za moj ukus . Njihova pozitivnost toliko zraci da cak i onda kada su u najgorem mogucem raspolozenju oni ne deluju deprimirajuce. Najlepsa iskustva imam sa njima i to kako sa muskim tako i zenskim. Iako me je kao tipicnu Devicu lako iznervirati, narocito zbog pozvrsnosti, nemarnosti njima sve oprastam, i cak mi deluju simpaticni zbog toga, jer oni nikada nista ne rade iz lose namere. Cak i onda kada su bolno direktni i iskreni oni zele samo najbolje. Samo mislim da je u ovim objasnjenjima malo preterano opisan njihov avanturizam. Znaju oni i te kako da budu i verni i da gaje duboka osecanja, a znaju i da procene ko je vredan toga, mada u malo kasnijim godinama, previse su leprsavi kao mladi.

Old 20-07-2010, 11:13   #20
nena peric
Veštac

nena peric's Avatar

nena peric je offline
Registrovan: Jun 2010
nena peric je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by egerija VIdi Poruku
Iako me je kao tipicnu Devicu lako iznervirati, narocito zbog pozvrsnosti, nemarnosti njima sve oprastam, i cak mi deluju simpaticni zbog toga, jer oni nikada nista ne rade iz lose namere. Cak i onda kada su bolno direktni i iskreni oni zele samo najbolje. Samo mislim da je u ovim objasnjenjima malo preterano opisan njihov avanturizam. Znaju oni i te kako da budu i verni i da gaje duboka osecanja, a znaju i da procene ko je vredan toga, .
Bravo Egerija na opisu! Tacno je da smo nekada bolno iskreni, ali samo iz dobre namere! Tacno je i to da znamo da budemo i te kako verni i da procenimo ko je vredan toga! To sto su Strelcevi opisani kao avanturisti, ne mora da znaci da se to odnosi na ljubavne avanture (mada ima i toga). Ono sto bi ja kao Strelac rekla da nemozemo da zivimo bez putovanja, akcije, provoda, brzine... Nekada je ta brzina toliko naglasena da me mnogo nerviraaa.......Brzina i ponekad povrsnost je jedna od najveci mana Strelceva, mada mene polako smiruje moj dragi (Devica). Najgore od svega je to sto bi hteli "sve i odmah" u isto vreme, a ne moze...

moja natalna http://img248.imageshack.us/img248/2...talnakarta.gif

Old 20-07-2010, 11:17   #21
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Registrovan: Apr 2010
tanjica je na dobrom putu
Standardno

...pvrsni i zanimljivi...muski strelcevi su mi i te kako zanimljivi,dok za zene strelice nemam neke pozitivne komentare.Naravno Asc je jaaako bitan.

Old 21-07-2010, 21:23   #22
egerija
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Registrovan: Jul 2009
egerija je na dobrom putu
Standardno

A kazu da Devica i Strelac i nisu neki par, a evo jos jednog dokaza protiv. Meni je najlepsa i najkvalitetnija veza (nikad prezaljena ) bila sa Strelcem, pa sam mozda i previse pristrasna kada su oni u pitanju.
Mada, kako Tanjica rece bitan je i Asc i mnogo toga jos, ali Sunce je Sunce .

Old 09-08-2010, 13:21   #23
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Zanimljiv je i text za podznak strelac
(a moze biti da je i samo sunce u strelcu,pa da osoba bude i znak i podznak streklac)..
ASC u Strelcu-opisuje osobu koja predskazuje period optimizma I nade.Moguca su putovanja u inostranstvo,polaganje ispita ili pocetak studija.Moze ukazati na upoznavanje profesora ili duhovnjaka.

Licno volim strelceve,posebno ljude sa mesecom u strelcu.

Old 09-08-2010, 14:28   #24
gvozdena lady
Švrća

gvozdena lady je offline
Registrovan: Aug 2010
gvozdena lady je na dobrom putu
Standardno

Meni su i sunce i mjesec u strijelcu ..... jel mozes nesto da mi kazes o tim ljudima sa mjesecom u strijelcu? hvala...

Old 09-08-2010, 14:49   #25
Fiorellino
Obično gatalo

Fiorellino's Avatar

Fiorellino je offline
Registrovan: Jul 2010
Fiorellino je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by g.sutanovac VIdi Poruku
Licno volim strelceve,posebno ljude sa mesecom u strelcu.
Takodje!
Otpimizam, pozitivizam, avanturizam u pozitivnom smislu, slobodoumnost, pozitivna energija- to su bar moja iskustva sa mesecima u strelcu. Moj muz je jedan takav primerak!

Old 09-08-2010, 14:55   #26
gvozdena lady
Švrća

gvozdena lady je offline
Standardno

Sjajno! Pronalazim se ali je kod mene mozda ta slobodoumnost najizrazenija.
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-08-2010, 15:13   #27
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by gvozdena lady VIdi Poruku
Meni su i sunce i mjesec u strijelcu ..... jel mozes nesto da mi kazes o tim ljudima sa mjesecom u strijelcu? hvala...
Mesec u strelcu-
Nesputanost,vatrene emocije,ne voli sputavanja ni u vezi I tezice putovanjima.Glasni,bucni I uvek gde je nepravda da je ispravite.Velikodusni.Niste cvrsto vezani za familiju,kasnije stupate u brak.Gaji ljubav prema ugrozenima,I socijalno neobezbedjenima.Deo zivota u inostranstvu.Muskarca privlace strankinje.Majka mu je nezna I blaga,puna razumevanja.Popularan u svojoj sredini I inostranstvu.Voli emancipovane zene,emotivan je ,srdacan,temperamentan.
ps
Fiorellino,blago tebi sa tim tvojim muzicem sa mesecom u strelcu ;-)

Old 10-08-2010, 11:10   #28
Fiorellino
Obično gatalo

Fiorellino's Avatar

Fiorellino je offline
Registrovan: Jul 2010
Fiorellino je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by g.sutanovac VIdi Poruku
Mislim to u najlepsem kontekstu,jer stvarno volim taj polozaj meseca
tako da stvarno -blago tebi-...bes sale!
Ne draga, blago tebi, jer ti ga imas natalno! Sad tek videh!
Mene ovaj moj mesec u devici bas zna da davi... Zato ste nam vi meseci u strelcu pravo osvezenje, iako smo u kvadratu...

Old 10-08-2010, 15:22   #29
gvozdena lady
Švrća

gvozdena lady je offline
Standardno

Ja sam Strijelac i slazem se da nas bas ne drzi mjesto, uvijek nas zanima da idemo dalje, da tragamo za necim novim...............ali potpisujem da kad se zaljubimo onda je to stvarno iskreno i duboko, i ucinili bismo gotovo sve da ugodimo voljenoj osobi

Old 18-08-2010, 02:28   #30
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Strelac-Krelac hehehe (salim se),Moja mala je Strelac-Strelac podznak,pa sad mozete misliti kava je?! Sve moze,sve hoce kao cita (majmun tarzanov),nista joj nije tesko uciniti,radoznala je i vesele naravi,iskrena je i uvek na nekim tockicima je,ako ne u Autu onda je na rosulama! Katastrofa je u pozitivnom smislu i zato je volim i kad se svadjamo,i kad idemo na palninu,kod prijatelja itd itd al i kad nismo zajedno uopste nemam dojam da cu da puknem od ljubomore i pomisli sa kim je i gde je! Ja kao Devica a ona kao Strelac hmmm,kazu da nije bas ok kombinacija kad je ljubav u pitanju,al zato jesu na ostalim poljima,u stvari,dogovore se brzo u kratkim recenicama i naravno ja kao netipicna Devica OBOZAVAM SLOBODU,OBOZAVAM LETENJE I PUTOVANJE i da ne nabrajam dalje,u stvari kao i ona sama sto voli da je se ne sputava i u kavez stavlja,tako i ja isto,pa valjda i opstajemo kao zajednica jer smo demokrate jedno prema drugom! Strelac je super,nemam mu sta zameriti
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules