ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-03-2009, 23:51   #31
zulfica1
Švrća

zulfica1's Avatar

zulfica1 je offline
Registrovan: Feb 2009
zulfica1 je na dobrom putu
Standardno

kako nemam. tri planete u konjukciji u lavu
Submit to Digg   Stelijum Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-03-2009, 00:00   #32
wireless
Guest

Quote:
Originally Posted by natasha-77 VIdi Poruku
A jel mozes da nam pojasnis,na osnovu cega si zakljucio da ce to biti posle udaje???...ja bi ipak da naucim nesto o astrologiji ...hvala
pa to je tek moj način razmišljanja, ne znači da će tako i biti, svako će ti drugačije reći. ne znam koliko će ti biti od pomoći, ali rezonovao sam da tvoj stelijum trigonom povezuje Sa koji je vladar 7. polja

Old 24-03-2009, 12:47   #33
natasha-77
Obično gatalo

natasha-77's Avatar

natasha-77 je offline
Registrovan: Mar 2008
natasha-77 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by wireless VIdi Poruku
pa to je tek moj način razmišljanja, ne znači da će tako i biti, svako će ti drugačije reći. ne znam koliko će ti biti od pomoći, ali rezonovao sam da tvoj stelijum trigonom povezuje Sa koji je vladar 7. polja
...pa nema veze,ipak je od koristi...od svakog naucis po nesto...hm,a ovo sto si rekao ima i tekako logike

Old 24-03-2009, 15:24   #34
Mlada
Početnik

Mlada's Avatar

Mlada je offline
Registrovan: May 2008
Mlada je na dobrom putu
Standardno

ja imam veneru,merkur i neptun stelijum u 9 kuci u strijelcu,sta na to kazete???

Old 24-03-2009, 17:59   #35
tiny78
Početnik

tiny78's Avatar

tiny78 je offline
Registrovan: Jan 2009
tiny78 je na dobrom putu
Standardno

Hvala vam sto ste prihvatili ovu temu, dugo niko nije nista pisao pa pomislih da nije dovoljno zanimljiva!

Old 24-03-2009, 18:44   #36
wireless
Guest

Quote:
Originally Posted by Mlada VIdi Poruku
ja imam veneru,merkur i neptun stelijum u 9 kuci u strijelcu,sta na to kazete???
Poz!
Veze i ljubavi na moru, Dalmacija ili inostranstvo, verovatno ostrvo, ali previše idealizma (Me0Ne Careless whispers); zbog tih iluzija, plus nemogućnost ispoljavanja/usklađivanja sa jakom karijerom, može da pukne prva duža veza ili brak (ponavljaš situaciju svoje ženske linije ?); inače partner u životno opasnim situacijama. Treba preskočiti i drugog starijeg partnera koji je vojno lice ili milicajac i dočekati poželjno sportistu iz kontinentalne Hrvatske. Ovo su glavne tendencije.

PS Verujem da će biti pitanja od drugih kako i zašto, mogu samo da kažem da me nisu vodili logika ili "knjiški" način gledanja, jednostavno u ovom trenutku mi je tako izgledala sinteza celog horoskopa, promašena ili pogođena.

Old 24-03-2009, 19:02   #37
tiny78
Početnik

tiny78's Avatar

tiny78 je offline
tiny78 je na dobrom putu
Standardno

Moze li neko da protumaci moj stelijum? :P

Old 24-03-2009, 19:25   #38
wireless
Guest

Opa opet Ma/Pl, šta je ovo, skoro sam negde video Pl 0 IC ili AS u direkcijama ili solaru...
Nije baš stelijum jer orbis Pl je 1 stepen pa ne kači Ve koja opet odlazi od Ma, ali svejedno Ma/Pl deluje i to jako; problemi sa muškarcima i gubici u porodici, možda roditelja ili stana; pošto je 90 Mo i psihička autodestruktivnost, dosta nezadovoljstva u sebi držiš, sreća da imaš Mo 120 egz. Ur, pa on daje lufta, tj oslobađa napetosti kroz kreativno pražnjenje, gdegod i kakogod.
PS usput ispravio bih ti vreme rođenja, stavio bih ti Raka na As pošto si pokrenula temu Stelijum što je jel' zbor, okupljanje, a to mi miriše na Ju (na As).

Old 24-03-2009, 22:47   #39
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zulfica1 VIdi Poruku
kako nemam. tri planete u konjukciji u lavu
Tebi uvek moram po nekoliko puta da objasnjavam,ali dobro.Nemas stelijum,jer imas tri planete u lavu,ali nisu u stelijumu,vec je uran u konjukciji sa suncem i venerom,a te dve planete nisu u medjusobnoj konjukciji.
Preporucila bih ti da procitas temu orbisi
Naši sponzori
Advertisement

....
Old 24-03-2009, 23:01   #40
zulfica1
Švrća

zulfica1's Avatar

zulfica1 je offline
Registrovan: Feb 2009
zulfica1 je na dobrom putu
Standardno ....

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Tebi uvek moram po nekoliko puta da objasnjavam,ali dobro.Nemas stelijum,jer imas tri planete u lavu,ali nisu u stelijumu,vec je uran u konjukciji sa suncem i venerom,a te dve planete nisu u medjusobnoj konjukciji.
Preporucila bih ti da procitas temu orbisi
to ti je posao,uostalom danas sam plavusa

Old 25-03-2009, 00:41   #41
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

To nije moj posao uopste,vidis kako nisi informisana. Nisam ja ovde da poducavam....slatko me nasmejes uvek.
Ti draga za pocetak kreni od osnovnih stvari,eto na forumu sve i svasta za one koji ne vole da citaju knjige.

Old 25-03-2009, 03:01   #42
Mlada
Početnik

Mlada's Avatar

Mlada je offline
Registrovan: May 2008
Mlada je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=wireless;128240]Poz!
Veze i ljubavi na moru, Dalmacija ili inostranstvo, verovatno ostrvo, ali previše idealizma (Me0Ne Careless whispers); zbog tih iluzija, plus nemogućnost ispoljavanja/usklađivanja sa jakom karijerom, može da pukne prva duža veza ili brak (ponavljaš situaciju svoje ženske linije ?); inače partner u životno opasnim situacijama. Treba preskočiti i drugog starijeg partnera koji je vojno lice ili milicajac i dočekati poželjno sportistu iz kontinentalne Hrvatske. Ovo su glavne tendencije.

Sve,bar ovo do sportasa,je sve tocno. Za more su bile vezane uglavnom sve moje ljubavi,prva prava veza je pukla,ne znam da ponavljam situaciju svoje zenske linije (ak mislis na zene iz obitelji,ak sam dobro shvatila,kod nas su ti se sve za prvog udale tak i ostale,ali ja, ne daj boze hehe). Sad sam s tim vojnikom starijim i cekam daljnji razvoj situacije
wireless puno ti hvala na tako tocnom i iscrpnom odgovoru

Old 25-03-2009, 12:05   #43
tiny78
Početnik

tiny78's Avatar

tiny78 je offline
tiny78 je na dobrom putu
Standardno

Hvala WIRELESS na tumacenju!
Upravo tako - problemi sa muskarcima, sto se gubitaka u porodici tice roditelji su mi zivi i zdravi (za sada) ali su se razveli kad sam imala 5 god.pa mozda to moze tako da se protumaci.

A nije valjda da je to sa muskarcima toliko lose, valjda cu se i ja nekad srecno udati!?

Sto se vremena tice, tako mi pise u krstenici a i svi su mi rekli da mi As u lavu lici mnogo vise nego u raku.

Old 25-03-2009, 12:25   #44
wireless
Guest

Ciao!
Izvetrela ti karta, moraćeš na neki free image server da je aplouduješ; mislim da sam video nekog vladara u Lavu, Me, Mo?, pa zato verovatno ličiš drugima na Lava, i ta krilatica sa duplom negacijom to su negativni znaci, devica pogotovo, Lav bi dao pozitivno tvrđenje tipa Istrajaću-pobediću, a i po simbolici pokrenula si topik stelijum što rekoh da je Ju, a nisi Solar, što je simbolika Lava, pa sam po tome rezonovao. Sem toga vreme ti je čini mi se okruglo a to je dobar slučaj za rektifikaciju; no dobro, nije ni bitno.
Ju je širok osmeh, i prezime Popović, Ristić, Filipović, Stevanović, narandžasta boja, eto usput malo trikova iz radionice za sve

Old 25-03-2009, 15:16   #45
tiny78
Početnik

tiny78's Avatar

tiny78 je offline
tiny78 je na dobrom putu
Standardno

Ups! Evo karte, ne znam sta se dogodilo....

Moguce da si u pravu sto se vremena tice, malo je neobicno sto je okruglo, ali nema nacina da sa sigurnoscu saznam i utvrdim drugacije.

Imam sirok osmeh (bez zlatnog zuba :P) i volim, i te kako, narandzastu boju a prezime mi je Poštić, dakle - ima smisla.

Negacija nije izbor moje sustine vec neobicnost igre reci koja mi se dopala, bar na svesnom nivou, u recima trazim dubinu i vrlo pridajem vaznosti njihovom slaganju - u tome vidim lepotu.

Pozzzz
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules