ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 07-09-2007, 20:14   #16
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Pa dobro ima istine,nije da nema,umem da budem i introvertna,ali mi sunce ipak nije u 12,vec na samom asc, a to je onda 1 kuca.
Naši sponzori
Advertisement

Old 07-09-2007, 21:04   #17
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
uspavana je na dobrom putu
Standardno

Ima l neki bolji predstavnik Škorpiona...?
Kakav je ovo Kapri...Rumenko, Cmok

Old 07-09-2007, 22:22   #18
Vanishing Black
Početnik

Vanishing Black's Avatar

Vanishing Black je offline
Registrovan: Jun 2007
Vanishing Black je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by uspavana VIdi Poruku
Ima l neki bolji predstavnik Škorpiona...?
Kakav je ovo Kapri...Rumenko, Cmok
Moj dragi je baš lijepi predstavnik Škorpiona.

Old 07-09-2007, 22:27   #19
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Registrovan: Jul 2007
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Moram da dodam samo to da stvarno ne znam nijednu skorpiju koja bi uopste dozvolila da je neko kontrolise.Uglavnom veoma drze do sebe i volela bih da vidim tu osobu koja bi uspela jednoj skorpiji da nametne bilo sta sto njoj ne odgovara.A bilo kakav oblik kontrole im itekako ne prija.One se onda guse i gube u svemu tome.
Pisem samo o osobama koje poznajem,a ima ih poprilicno i pisem onako kako ih ja dozivljavam Za druge stvarno ne znam.
Submit to Digg   Reply With Quote

Old 07-09-2007, 23:02   #20
Vanishing Black
Početnik

Vanishing Black's Avatar

Standardno

Quote:
Originally Posted by Ivanna VIdi Poruku
Moram da dodam samo to da stvarno ne znam nijednu skorpiju koja bi uopste dozvolila da je neko kontrolise.Uglavnom veoma drze do sebe i volela bih da vidim tu osobu koja bi uspela jednoj skorpiji da nametne bilo sta sto njoj ne odgovara.A bilo kakav oblik kontrole im itekako ne prija.One se onda guse i gube u svemu tome.
Pisem samo o osobama koje poznajem,a ima ih poprilicno i pisem onako kako ih ja dozivljavam Za druge stvarno ne znam.
Pa, ovisi na kakav tip kontrole misliš. Ja ovdje ne mislim na nužno negativnu kontrolu.

Old 08-09-2007, 12:23   #21
mala_m
Obično gatalo

mala_m je offline
Registrovan: Aug 2007
mala_m je na dobrom putu
Standardno

znači, nije baš tako loše kako djeluje na prvi pogled imati škorpiju kraj sebe? nekako sam ih se uvijek hm...bojala kao potencijalnih, jer se svugdje u opisima općenito karakeriziraju nekim mračnim, pomalo destruktivnim stavovima, emocijama i tak to.....
Imam 2 prijateljice škorpije koje obožavam!

Last edited by uspavana; 22-02-2008 at 20:59..

Old 08-09-2007, 12:44   #22
Krokodokodil
Obično gatalo

Krokodokodil's Avatar

Krokodokodil je offline
Registrovan: Feb 2007
Krokodokodil je na dobrom putu
Standardno

Kontrola je vrlo shkakljiva tema.
Puch je zadojen glupostima kao shto su sloboda, demokratija, kucja sa travnjakom i belom ogradom i dvoje dece i sl.
Postavimo stvari ovako: ako u ime ljubavi (i dobrog sexa) naterate Shkorpiona da p-restane sa autodestruktivnim ponashanjem, nije li to kontrola?

Po mom skromnom mishljenju najsumnjiviji Astro sajt - http://www.librarising.com - zhivi bili pa videli.

Imshiragicj, o Kseni, Ratnici Princezi 1995-2001 -
http://www.spicum.com/astrologija/xena%201.html

Old 08-09-2007, 14:00   #23
Vanishing Black
Početnik

Vanishing Black's Avatar

Standardno

Quote:
Originally Posted by Krokodokodil VIdi Poruku
Postavimo stvari ovako: ako u ime ljubavi (i dobrog sexa) naterate Shkorpiona da p-restane sa autodestruktivnim ponashanjem, nije li to kontrola?
Upravo na to sam i mislila. Iako, pod pojmom 'kontrola' svi imaju nekakvu negativnu asocijaciju.

Old 08-09-2007, 22:39   #24
Krokodokodil
Obično gatalo

Krokodokodil's Avatar

Krokodokodil je offline
Standardno

I posle su Jarchevi pesimisti, c, c, c...

Po mom skromnom mishljenju najsumnjiviji Astro sajt - http://www.librarising.com - zhivi bili pa videli.

skorpijice
Old 10-09-2007, 13:25   #25
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
destiny je na dobrom putu
Smile skorpijice

Skorpiju ne mozes da kontrolises, uvek ima deo nje koji ce instinktivno proraditi, pa sta bude! mozes samo delima da je uveris u neke stvari, tada ce sama promeniti misljenje ili postupiti drugacije...mada zavisi od toga u kojoj meri je prava skorpija postoji potreba za kontrolom, zbog postojanja extrema kod njih, one su same svesne toga, tako da im prija neko kraj njih koji to razume, moze da prati, ali i skrati - kad zatreba!
ISKRENOST im je najbitnija stvar, imaju jaku rec ili pogled (ponekad u kompletu i jedno i drugo)...
opet sve zavisi od natala, ali uopsteno toliko od mene...

jub-sudbinica
mozda

Nikad neces odrasti mali veseljace...

Old 10-09-2007, 17:37   #26
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by destiny VIdi Poruku
Skorpiju ne mozes da kontrolises, uvek ima deo nje koji ce instinktivno proraditi, pa sta bude! mozes samo delima da je uveris u neke stvari, tada ce sama promeniti misljenje ili postupiti drugacije...mada zavisi od toga u kojoj meri je prava skorpija
Sudbinica uvek ima pravi odgovor,ne govorim ovo zato sto meni tako odgovara,vec jednostavno ne volim globalizovanje,najvise mrzim kada cujem da su skorpije jako ljubomorne,a pripadnici drugih znakova kao nisu ja ne znam coveka koji nije ljubomoran,a vi?
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-09-2007, 00:52   #27
Nenita
Prijatelj foruma

Nenita's Avatar

Nenita je offline
Nenita je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Krokodokodil VIdi Poruku
I posle su Jarchevi pesimisti, c, c, c...
A ne i nisu...
Cast izuzecima i verujem da ih ima, ali ja jos nisam srela nekog ko ima naglasen znak Jarca, a da nije pesimista...

A ponekad su mi Skorpije i Jarcevi slicni...u nekim losim osobinama...na primer, tesko zaboravljaju i tesko prastaju...mracni i "hladni"...
Ipak, Skorpije lakse podnosim i zapravo ih bas volim, a Jarcevi mi mnogo teze "leze"...

Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena

Old 11-09-2007, 01:06   #28
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Ja sam u podznaku Skorpija i ne podnosim nikakav vid kontrole. Zato su mi se valjda do sada i raspadale veze s'obzirom na nas balkanski mentalitet.

nije skorpija ljubomorna radi ljubomore , ona trazi povjerenje na sve nacine , one vole strastveno , jako ,intezivno ......no fora je tu sto niko nema takvu kondiciju , da tako funkcionishe svaki dan , one imaju to , drugi nemaju i eto problema , a one same bi to trebale da svate , skorpije drze napon stalno , ja imam sina i cerku , oboje su skorpioni , sin dupli a cerka skorpija -lav , jedno 3 drugo 2 godine josh malo ) odgovorno tvrdim da ja necu bit ziv za deset godina , potpuno me razvalishe , svaku kap mi krvi popishe , oni su neumorni i traze izazov svaki dan 24 sata , pored njih morash bit stalno budan ,stalno te cimaju ,forsiraju ,traze ,ljube maze , stalno im se zubi krckaju , sve je to tako intezivno , to nema niko bez oni , ta energija radi stalno ,nije ka u normalna cojeka (,radim ,umorim se, spavam ), to kod njih nema ,tacno je ono sto kazu ,da oni bujaju iz unutra i ako izgledaju mirno i stalozeno , a sto imaju oko za sve , to je tek pricha , e ovi moji oboje imaju merkura u skorpiju , sto bi trebalo da znachi da se samo tako slazu i razumiju , e ne da je tako , no sto puta crnje))) .....evo sad smo doshli iz grada , zaspa je u kola , samo shto smo ushli u kucu , on mi sanjiv kaze UFATI ME TATA ..... a pocini dijete moje , legni s andjelima jednu noc makar )))) oni su takvi ,to je bog tako ostavio

O boze koliko istine. Fenomenalno napisano. Covek me je opisao kao malu, bez zareza... Prosto fenomenalno.. Mada i kada sam porasla, i dan danas imam te nalete ludila.. I moj otac je pricao isto.. I uvek je govorio kako cu frajere jesti za dorucak.. I da ga skroz iscrpljujem svojom energijom. I da sam nepresusni izvor ideja.. Covece, svaka cast. Opisao si Skorpije 100%. Vidim ja da od onog mog Bika ne osta nista..

Old 11-09-2007, 11:56   #29
Krokodokodil
Obično gatalo

Krokodokodil's Avatar

Krokodokodil je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by destiny VIdi Poruku
Skorpiju ne mozes da kontrolises, uvek ima deo nje koji ce instinktivno proraditi, pa sta bude! mozes samo delima da je uveris u neke stvari, tada ce sama promeniti misljenje ili postupiti drugacije...mada zavisi od toga u kojoj meri je prava skorpija postoji potreba za kontrolom, zbog postojanja extrema kod njih, one su same svesne toga, tako da im prija neko kraj njih koji to razume, moze da prati, ali i skrati - kad zatreba!
ISKRENOST im je najbitnija stvar, imaju jaku rec ili pogled (ponekad u kompletu i jedno i drugo)...
opet sve zavisi od natala, ali uopsteno toliko od mene...

jub-sudbinica
Koll'ko je pravi a kol'ko krivi Shkorpion neko u to ne ulazim.
Moje individualno iskustva je da one/i trazhe kontrolu i da ja to umam da im pruzhima.
Zato se i fenomenalno slazhu sa Jarchevima.

Quote:
Originally Posted by Nenita VIdi Poruku
A ne i nisu...
Cast izuzecima i verujem da ih ima, ali ja jos nisam srela nekog ko ima naglasen znak Jarca, a da nije pesimista...

A ponekad su mi Skorpije i Jarcevi slicni...u nekim losim osobinama...na primer, tesko zaboravljaju i tesko prastaju...mracni i "hladni"...
Ipak, Skorpije lakse podnosim i zapravo ih bas volim, a Jarcevi mi mnogo teze "leze"...
Ne, nisu...
Oni su samo realisti.
Sad shto se nekom nesvidja realnost (Jarcheva, koji je uz to i Zenit) je njegov problem.

Slichni su i u "dobrim" osobinama.
Zato shto su oboje Mars & Saturn i, mozhda, Pluton.

Last edited by Nenita; 12-09-2007 at 07:18..

Old 11-09-2007, 12:26   #30
Nenita
Prijatelj foruma

Nenita's Avatar

Nenita je offline
Nenita je na dobrom putu
Standardno

Kroko, veruj mi da umeju da budu teski pesimisti..uopste ne teram inat vec pricam na osnovu osoba iz mog okruzenja...I pricam ne samo za Sunce u znaku Jarca, vec za one kojima je taj znak u bilo kom smislu naglasen..Nikada im nista nije potaman, a sve sto je bilo ranije, bilo je bolje, a sve sto nac ceka, samo je gore i gore...I stalno je tako...Samo Sunce u znaku Jarca mozda donosi realnost, ali cim je tu vise planeta vuce na pesimizam..Opet zavisi dosta i od aspekata..mozda ja samo nisam imala srece da uzivo upoznam Jarca realistu...ili optimistu...sto ne znaci da ih nema takvih.. Ali to nezadovoljstvo ih i tera napred, daje im veliku ambiciju...i s te strane je super...Samo sto nije lako ziveti godinama sa takvom osobom...

A ovo je tema o Skorpiji...

Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules