ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 22-07-2012, 03:03   #286
aisha
Obično gatalo

aisha je offline
Registrovan: Jul 2012
aisha je na dobrom putu
Standardno

moja 6 kuća je u vodenjaku, tu je sunce u dobrom aspektu s jupiterom (valjda to znači novce kroz posao?) i u lošem aspektu s plutonom što nemam pojma što znači. Tu je i sjeverni čvor što će valjda bit dobro zdravlje (ma da i nije baš tako). Ovo je moj prvi pokušaj tumačenja tako da nemojte biti prestrogi
Submit to Digg   Sesta kuca Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-07-2012, 12:48   #287
vanjchika
Obično gatalo

vanjchika's Avatar

vanjchika je offline
Registrovan: Jun 2012
vanjchika je na dobrom putu
Standardno

Meni šesta pčinje u lavu, devica je uklještena, završava se u vagi... i još imam mars u vagi Šta li to može da znači... možda neki poslovni pomak posle 30 - te, zbog uklještenog znaka ili... ako neko zna, biću zahvalna da mi malo pojasni moju situaciju

Old 22-07-2012, 13:11   #288
lav na kvadrat
Obično gatalo

lav na kvadrat's Avatar

lav na kvadrat je offline
Registrovan: Feb 2009
lav na kvadrat je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by vanjchika VIdi Poruku
Meni šesta pčinje u lavu, devica je uklještena, završava se u vagi... i još imam mars u vagi Šta li to može da znači... možda neki poslovni pomak posle 30 - te, zbog uklještenog znaka ili... ako neko zna, biću zahvalna da mi malo pojasni moju situaciju
To moze da znaci rad u nekoj stranoj firmi i briga o njihovom novcu i imovini kao neki zastupnik

Old 10-08-2012, 15:27   #289
jovanche
Početnik

jovanche je offline
Registrovan: Jun 2011
jovanche je na dobrom putu
Standardno

Ima li ko da proba da ovo protumaci?

Last edited by Vojvotkinja; 24-12-2013 at 13:23..

Old 10-08-2012, 16:29   #290
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by jovanche VIdi Poruku
Ima li ko da proba da ovo protumaci?
pa tebi je dispozotor Sa i Pl Ve na Mc, u vodoliji, znaci karijera vezana za tu simboliku plus konjukcija sa Me(vladar asc), cak i vise skole neke mogu da budu, a posto je vodolija to su uglavnom neki humani poslovi , grupe, moze i istrazivanja, nauka, laboratorije mislim cak...e sad zbog ovog Pl to verovatno mora da bude i nesto duboko, mozda nesto i vezano za psihu, pa opet vaga, to su ljudi, partnerstva, cak i uran, nesto otiginalno, mozda i neko oruzje, lekovi, ne znam...hm...ne znam kako bi to moglo da se protumaci...a i vladar 7. ti je Ju u 6., pa mozda muza tako nekako upoznas, u svakodnevnici ili preko posla, ili mozda i ti budes poznata javnosti po tom poslu koji radis...sa strane zdravlja ne umem da tumacim...a posto ti je i So u 8. kuci, obicno sam videla da ti ljudi kad rade nesto to rade do kraja, proucavaju i ostalo...da budes mozda farmaceut?

cime se bavis?

Old 12-08-2012, 09:39   #291
jovanche
Početnik

jovanche je offline
Registrovan: Jun 2011
jovanche je na dobrom putu
Standardno

Hvala!
Bavim se kancelarijskim poslom. Nidje veze sa Venerom. Visu skolu jesam zavrsila, fakultet (uz rad) privodim kraju.

OD nauka i istrazivanja i medicine sam odustala jos pre pocetka studija procenivsi da tu "nema leba" za mene.

Nista mi nije jasna ta papazjanija.

Old 13-08-2012, 12:29   #292
Mina
Veštac

Mina's Avatar

Mina je offline
Registrovan: Aug 2007
Mina je na dobrom putu
Standardno

..sesta kuca moze da predstavlja i nacin na koji nas ljudi vide..ako ne grijesim.,.

npr.6 kuca u vodoliji koje je prirodno polje djevice daje da osoba izgjeda -kao da je uopste nije briga...ovo je bas tacno..

Old 13-08-2012, 13:18   #293
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Registrovan: Nov 2010
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Mina,
Ali samo tako izgleda, jer ne želi bilo koga da optereti svojim problemima, pokušavaju same da se izbore sa svim što ih zadesi, da ne prebacuju svoje probleme, ni na koga.
Mislim da je to teži put u svakom slučaju, nego kada se samo priča o svojim problemima, pa na kraju osobe ne mogu da odvoje sitne od krupnih problema, bitno od nebitnog, pokušavajući privući pažnju na sebe...
Danas jako puno ima onih koji koriste ove situacije, da bi privukle pažnju na sebe i kada im nešto jeste i kada nije,svi ih paze i maze i naravno da im je lakše...
Koliko se sjećam, imaš isti raspored kuća kao ja, pa znaš kako je kada se bez nečije pomoći nosiš sa svim onim unutra, a nikoga ne opteretiš... ...za sve oko sebe izgledaš ...

Old 13-08-2012, 13:23   #294
manuela
Druid

manuela's Avatar

manuela je offline
Registrovan: Jan 2011
manuela je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mina VIdi Poruku
..sesta kuca moze da predstavlja i nacin na koji nas ljudi vide..ako ne grijesim.,.

npr.6 kuca u vodoliji koje je prirodno polje djevice daje da osoba izgjeda -kao da je uopste nije briga...ovo je bas tacno..
to nije tačno, moja 6 je u vodenjaku, vrijedna sam exstra, non stop radim

Old 13-08-2012, 13:36   #295
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivanamanuella VIdi Poruku
to nije tačno, moja 6 je u vodenjaku, vrijedna sam exstra, non stop radim
To je tačno, ove osobe puno rade, ali mislim da je Mina mislila nešto drugo...ako misliš na posao...i na poslu, bez obzira u kakvim su problemima, ove osobe predstavljaju kao manje probleme a rade na njihovom otklanjanju uz osmijeh, tako da svi misle kako je njima svejedno šta se dešava...
moje mišljenje je da je to zbog Vodolije, Ur-brze misli, vidi izlaz iz te situacije, Djevica to vrijedno odradi kao da problema nije ni bilo...i sve izgleda dobro...pa je Mina u pravu, niko ne vidi da je osoba izgubila kontrolu ni na trenutak i da je u problemima, izgleda kao da joj je sve svejedno...a nije...samo brzo djeluje, ne sjedne i ne plače što su je zadesili problemi, dok vozovi prolaze, pa problem postane veći, sve što se prije riješi je i manji problem i manja šteta na poslu...

Old 13-08-2012, 14:03   #296
manuela
Druid

manuela's Avatar

manuela je offline
Registrovan: Jan 2011
manuela je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

To da sve radim uz osmjeh mada zna biti i teško, vrijedna i pouzdana sam...mada baš nemam sreće sa poslom, ali kakav god da je posao ja ga temeljito i odradim

Old 13-08-2012, 14:17   #297
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Standardno

Pa zato ti se nikada i ne ponudi pomoć, jer svi misle da ti nije potrebna, da si si sposobna sve svoje probleme sama riješiti, tj da ih uopšte nemaš...

Old 13-08-2012, 14:29   #298
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

A moja 6.kuca pocinje u devici,nastavlja se vagom,a onda ide skorpija...3 znaka u 6.kuci...Sta ti znaci mogu reci o meni i mom pristupu poslu?

Old 13-08-2012, 14:46   #299
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Standardno

Pa ako mene pitaš...
Uopšteno, ne gledam aspekte, samo kroz ova tri znaka...
Ti vrijedno radiš, radiš i radiš, ali to niko ne vidi, onda im pokušaš na lijep način, kroz Vagu-diplomatski, reći ili skrenuti pažnju na to koliko radiš, kada ni to ne vide, nastupa Škorpija i sve ode u pm... ...pa te zbog toga većina vidi kao tvoj MC i Jarca, jer nakon Škorpije i pm, djeluješ hladno i da te nije briga ako gaziš sve pred sobom, zaborave na onaj početak, Vagu i Djevicu...
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-08-2012, 14:53   #300
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Da znas da je tako bilo dok sam radila...Obicno sam vredna,gledam ispuniti sve svoje obaveze,ali su me stalno pretrpavali obavezama i obavezama,dok mi zdravlje nije bilo ugrozeno...Naravno sam diplomatskim putevima pokusavala postici dogovor,ali bi poslodavac davao lazna obecanja,i opet terao po svom...Meni je samo jedan dan pukao -film-i dala sam otkaz...

Ne znam sta reci,ali mogu lepo i vredno raditi,sve dok mi zdravlje nije ugrozeno,ali konkretno u prethodnom slucaju sam radila mnogo,sa diplomom,za 15 000,i hteli su me tretirati kao roba...tako da sam ja otisla...
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules